Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Офіційна заява:

Це брехня і такого не було.



Ніхто не тільки нікого не виганяв, а пані Кадра навіть тут не забанена. Як вказано ось тут, вона у будь-який момент може повернутися на форум, коли захоче.

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 23:17Можливо, з часом Ви зрозумієте мою позицію і побажаєте повернутись. Будем раді.

Думаю, відбулося комунікативне непорозуміння по питаннях компенсації волонтерів. Що було прояснено вище. По перенесенню оцінок поведінки на форумах на поведінку деінде і взагалі гарно пояснив Хорват - теж вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 19, 2024, 23:12Думаю що в нього десь в рамці на столі стоіть фото Тімофєя(
І він під нього нажлуктується і лізе з п"яними шмарклями(——"лишень ти мене розумів"(с) ((
А похоронити нормально так і не зміг(——зажав бабло(

Раз 50 баксів на ЗСУ зажав, то і на Тімофея міг.

У медведки, за його описами, було якесь жахливе дитинство. Не знаю, де він жив і як це було можливо під час золотих часів "застою", але він навіть недоїдав :smilie10:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#782
Можна подумати, він не стрибав :facepalm1:. Був у топ 5 "стгибунів" там  :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#783
Цитата: Wednesday від Січень 19, 2024, 21:17Цікаво, нащо він вимагає мене забанити, якщо я 1) там практично не пишу і 2) якщо він тут безвилазно і вичитує кожне моє слово?

І це не тільки він один такий - Медведило такий же збоченець.



Насправді моє існування і моя творчість - це найкраще і найяскравіше, що є в житті медведа (і не тільки) за останні роки його otherwise сірого і унилого існування.

And it goes without saying, що йому ніколи не світить щось навіть на тисячну долю такого, як я - причому у всіх відношеннях.

Йому взагалі ніяка жінка не світить.

Я довго ніяк не могла зрозуміти, чому - думала, що може, через те, що він f**cked in the head.

Але ж мільйони нарцисистів, психопатів і навіть шизофреніків і біполярів мають родини і навіть міцні. А медвед - ні.

І тут нарешті до мене дійшло.

Він підстаркуватий плєшивий холостяк, тому що він банально жліб.

Це було видно на прикладі того, як він скакав, але не задонував жодного євро через Єрмачку. Навіть через свого wingman ШЛ (друзями я їх не називаю, бо дружба - це партнерство рівних. Медведу ж пофіг на ШЛ, а ШЛ його боїться).

Він бігає по 20 км на день, жере стейки і запиває їх французьким вином щовечора, не обмежує себе в покупках, любить і леліє себе ріднесенького, щоб померти здоровеньким і багатеньким. А зробити щось хороше комусь, дати тих пару доларів на хорошу справу - то не про нього :smilie2:.

Жінки це просікають на раз. Нема нічого огиднішого в чоловіках, ніж боягузливість, брехливість та жадібність. Скрудж, який удавиться за копійку, is unf**ckable.

Тоді як щедрі чоловіки - популярні. І мова не в тому, щоб витрачати бабло на жінку, а щоб мати гонор і витрачати на хороші справи.

А медвед би намагався за рахунок жінки кави нахлятися на халяву. Зекономив би!

А ще Котойоб мріє піти в ЗСУ, пише резюме у воєнкомати.

:gigi:


білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 19, 2024, 23:12Думаю що в нього десь в рамці на столі стоіть фото Тімофєя(
І він під нього нажлуктується і лізе з п"яними шмарклями(——"лишень ти мене розумів"(с) ((
А похоронити нормально так і не зміг(——зажав бабло(

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2024, 02:13У медведки, за його описами, було якесь жахливе дитинство. Не знаю, де він жив і як це було можливо під час золотих часів "застою", але він навіть недоїдав :smilie10:.
Сидів в своїй багатоповерхівці і з вікна на людей вниз дивився.

А коли побачив, як внизу дві машини стукнулись, то аж підскакував від радості.

:hot:

Приніс цю новину аж на ФУП, поділитися своєю радістю з іншими.

Wednesday

#786
Цитата: білий хорват від Січень 20, 2024, 17:59На запитання, чому вона зважилася на такі кроки, вона зізналася, що відчуває, що час спливає, і вона не хоче більше чекати партнера своєї мрії.

Читаю і регочу. Згадала, коли була студенткою, і як одна із моїх одногрупниць сказала щось схоже.

Адже в Україні на той час 20 років - це вже все, стара дівка. Колись мене прийшла запрошувати на весілля однокласниця, нам було по 20,  і вона - "ой, треба виходити заміж, бо ми вже вступаємо в зону ризику" :weep:  :weep:  :weep: . На диво, вона якраз до цього часу одружена з тим чуваком, бо більшість колишніх однокласників одружені вдруге, а дехто і втретє.

То ось сидимо ми за кавою, і моя одногрупниця каже - все, якщо я не вийду заміж до свого дня народження (їй мало бути 21), то знаходжу першого-ліпшого і ...

ЦитатаУ якийсь момент моя незайманість стала тягарем. Усі навколо мене казали, що ненормально бути незайманою у 36 років.– з полегшенням зізнається жінка.

В цьому нічого ненормального нема, це природний стан. Шкода, що вона дозволила іншим чинити на неї пресинг у цьому плані.

Особисто я ніколи не почувала себе більш empowered, ніж коли зустрічалася з чоловіками і казала, що у нас не буде сексу. Причому я так - "я зрозумію, якщо тебе це не влаштовує і ти вирішиш розглядати інші варіанти". І так очицями кліп-кліп (привіт, Але - я знаю, ти це прочитаєш (С)).

І шокуюче, переважна більшість не тільки нікуди не йшли, а ще й сподівались переконати мене, що я не права  :lol:  :lol:  :lol:. Це був свого роду лакмусовий папірець на нормальність чи ненормальність чоловіка.

ЦитатаКотойоб такий шанс упустив

Ти бачив, які там суми у грі?

Catf**cker would never be able to afford it  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 20, 2024, 09:40котики

Медведа можна зрозуміти - коти найсимпатичніші істоти у світі  :heart:.

Мій покійний свекор, який був військовим льотчиком, воював у Кореї і на власні очі бачив смерть і кров, казав, що нема у світі нічого няшнішого, ніж маленьке пухнасте котеня :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#788
Зразу видно, що spoken from experience. Якщо волохатому регулярно тертися у котячу шкурку, це ж половину Брно можна заживити :smiley24:.



Так і до ебонітових паличок нефритових стержнів можна домріятись:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138913.msg27733092#msg27733092
ЦитатаАфриканські нєгри *** все, навіть жаб і крокодилів

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138913.msg27733073#msg27733073
Цитатакажуть нєгри *** все

Також, зрозуміло, що волохате створіння не в курсі про таку річ, як, наприклад, brazilian.

Воно й не дивно, адже все, з чим мала досвід ця нещасна істота в його унилому житті - це манчення підбитого міллю рудого карпета і dates з недепільованою дупою Тимофея :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кетфакер або тупий і нездатний розуміти друкований текст, або тупо бреше, газлайтить і тріангулює:



Мені ніхто нічого не обіцяв.

Я зробила пропозицію задонувати людині, яка просто зараз на передовій - Сергієвому знайомому. Кадра погодилась і чекає координатів від Сергія, куди задонувати.

До дописів на цьому ресурсі чи на іншому, до стосунків зі мною чи з іншими це не має ніякого відношення.

Коли Сергій передасть їй інфу, куди донувати, вона задонує. А якщо ні, то задонує у інше місце за власним вибором.

Я до цього процесу відношення не маю і ніяк його не контролюю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#790
Якраз Кадра - ваксер (тому що вона вакцинувалася і вважає, що вакцини потрібні, на що має право), а я - антиваксер.



Кетфакер, іди влупи чергового бустера. Заодно і зробиш особистий внесок у депопуляцію планети і зниження викидів CO2, як наказав твій поводир Шваб.

Лівачйо недолуге  :lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#791
По темі бану Гео.

1) Бан Гео за флуд картинками - справедливий. Той факт, що адміністрація приватного форуму не банить Сергія, говорить про те, що Сергій бажаний дописувач і не порушує правил.

Вже всоте повторяю, що якщо комусь не подобається, як власники ПРИВАТНОГО ресурсу модерують СВІЙ форум, вони можуть а) натиснути кнопку доповіді б) нічого не робити і прийняти статус кво і с) залишити форум for greener pastures, як це зробила я.

Гео і раніше обіцяв "завалити Упячку" безвідносно до постів Сергія.

2) Так, Гео, Мікі і "лайноволонтери" займалися булінгом по відношенню до Сергія. Те, що ці люди воювали і воюють, втратили рідних і волонтерять (зазначу, за кошти інших) НЕ ДАЄ ЇМ КАРТ БЛАНШ булити, переслідувати та знущатися з інших людей. До них застосовуються правила форуму у тій же мірі, що і до інших.

3) Флуд картинками несе, може, і незначне, але навантаження на ресурси форуму і заважає іншим читачам брати участь у форумі. Такі дії - свого роду "віртуальний тероризм" і модератор теж так вважає. Якщо комусь не подобаються дії модератора, читайте пункт 1.

4) Показово, що купка мерзотників вчергове замутила булінг Сергія, обвинувачуючи його в тому, що через нього Гео пішов в бан.

а) Гео пішов в бан виключно через свої власні дії і б) Сергій не єдиний, хто натиснув на нього кнопку. Дивіться скріни нижче.

5) Від Гео був ще і інший флуд картинками - на політичні теми. Якщо ви відкриєте його профіль, то побачите це власними очима. Думаю, прихильники Зе та Юлі доклалися до бану.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2024, 19:07Ти бачив, які там суми у грі?

Catf**cker would never be able to afford it
Залишався тільки Тімафєй

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2024, 19:38Медведа можна зрозуміти - коти найсимпатичніші істоти у світі



РЕЗЮМЕ


Wednesday

На Гео кнопку також натиснув як мінімум ще один дописувач (я думаю, їх було досить багато).

Його нікнейм - medved.

Ось скріни:

Коли Гео почав флудити, під його флудом медвед сказав, що Гео нажерся і обізвав героя ЗСУ "скотинкою".
Йому також не сподобався пушбек від Гео.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138389.msg27691390#msg27691390


Коли Гео сказав, що хоче забанити і медведа теж, медвед побіг скаржитися модератору:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138390.msg27691504#msg27691504


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138353.msg27691335#msg27691335


Сергій чесно признався, що натиснув кнопку, а резидент ЄС ухилянт медвед - сидить тихесенько і прікідиваєтся вєтошью :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, не слід пояснювати, чому шуша і Мирослава у списку небажаних осіб на цьому ресурсі. Достатньо лише зайти сюди і почитати.



Оці шуші, мирослави, дмхз і решта, яка у безсильній злобі намагається знищити достойну та порядну людину та мецената ЗСУ ... вони нагадують мені загнаних у кут щурів, у яких не залишається інших варіантів, як скажено кидатися на подразник.

Я їх давно людьми не вважаю, не те що українцями. Просто тримаю кулачки, if you know what I mean.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

F**ck off, Catf**cker 1& . Те, що тобі Рабіновіч підбитий міллю рудий карпет по приватах напєл, не відповідає дійсності.

Ти для мене нічого не значив і не значиш - хіба як в плані вивчення патології :smilie10: .



А Сергія я реально ціную і поважаю.

Ось так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#797
Во дебіл! Сергій має АВТОРСЬКИЙ розділ - тобто його визнали як автентичного, цінного для цього ресурсу дописувача.



Це на Єрмачці юзерів його рівня не цінують і теми падають вниз, потім спробуй їх знайти.

А тут авторський розділ Сергія видно відразу на основній сторінці і його теми таким чином отримують максимальну exposure і максимальні прогляди. І в нього їх дійcно дофіга.

Тупий кацап Медведило не розуміє, що це як журналісту у великій газеті дали вести авторську колонку. Це - честь і визнання!

І не тільки Сергію - Хорват та антик мають такі ж авторські розділи. Ми пропонували це і Кабсу (вважаю його хорошим публіцистом), але він тут не дописує.

І звісно ж, Сергій дописує і відкриває теми в будь-якому іншому розділі форуму, як інші дописувачі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 20, 2024, 20:29Залишався тільки Тімафєй

Тільки навряд чи Тимофей був a virgin.

Впевнена, що на момент, коли він його підібрав, в нього досвіду було більше, ніж в медведки  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Смішно, як медвед і мудведило хочуть мене виманити на Єрмачку, щоб я з ними спілкувалася.

Мудведило, ти тут не забанений, то зайди і задай свої питання тут (хоча я надала відповідь вище). Чи боїшся за свій анальний отвір?

Не бійся, я тебе не боляче відстрапоню  :laugh:. Все ж таки не чужий ти нам  :pooh_lol:.

ПС. А хто ти такий, щоб давати ЦВ Сергію? Він тобі не хлопчик подай-принеси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.