Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Чому ВІЗОТМ постійно пише "пащЮ" :Sho_za: ? Вона не володіє українською мовою?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#821
Там в тій темі найбільші "аналіткині" Єрмачки - шуша, луша, візо, бджілка, лайта, натіві, бячка :facepalm:. Не вистачає лише таких же "інтелектуальних" дмхз та тидищ :facepalm1:.

Кадра і Вія - розумні. Що вони роблять, принижуючи себе до mudwrestling with these inferior c**nts - питання риторичне.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#822
Нєугомонная старушка :facepalm: але деменція дає про себе знати :smilie10:.



Де це я таке казала? Пальчиком покажіть!

Насправді критика лайноволонтерів складається з двох компонентів:

1) Коментарі, що вони нібито "на утриманні" донаторів -  мається на увазі, нібито волонтери мають якусь особисту вигоду від свого волонтерства. Я не бачила, щоб після свого повернення Кадра щось таке писала на Єрмачці. Такі коментарі на нашому ресурсі були видалені, бо у нас нема доказів цього.

2) Коментарі про непрофесійну поведінку волонтерів - булінг, образи, участь у форумі Z, бегемотіння, шарення персональної інфи - це ФАКТИ, це реально відбувалося і відбувається і за це лайноволонтерів критикують і на цьому ресурсі, і на Єрмачці, у тому числі я і Кадра. Ця критика абсолютно справедлива.

ПС. Які ще серйозні проблеми з правосуддям?  :facepalm1: Щоб подати за наклепи в суд, треба мати доведені факти, що наклеп завдав шкоди.

Мало того, враховуючи, що волонтери незареєстровані, своїм позовом вони лише привернуть увагу relevant authorities до того факту, що вони працюють поза українським законодавством.

Тим не менше, твердження про можливі особисті матеріальні вигоди від волонтерства при відсутності відповідних фактів знижують якість дискурсу і не мають місця на цьому ресурсі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаТи в цьому ідентичний до свого дружка ШЛ. Такі ж самі подвійні стандарти та відсутність чоловічої (в твоєму випадку ще й офіцерської) честі та гонору.


Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 22, 2024, 07:29Котики

Хорват, бачу, ти не на жарт освоїв Bing Image Creator :) Можеш відкривати галерею своїх цифрових творінь у своєму авторському розділі  :laugh:.

А я вчора хотіла замутити картинку, але в мене не працювало :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 07:36Хорват, бачу, ти не на жарт освоїв Bing Image Creator :) Можеш відкривати галерею своїх цифрових творінь у своєму авторському розділі  :laugh:.

А я вчора хотіла замутити картинку, але в мене не працювало :(.
:smilie1:

Wednesday

#826
WOW!  :smilie10: Такого цинізму і наглоття я давно не спостерігала в своєму житті :smilie10:.



Звісно, я відповідаю не від імені Сергія, а суто від себе.

По-перше, це неправда. В реальному житті в Сергія купа друзів, родини та знайомих, які люблять і поважають його. Ви для нього - ніхто, і звісно ж, ваша думка про нього нерелевантна.

А по-друге, з такими "друзями" і ворогів не треба. Ваше кодло - гірше кацапів  :smilie9:.

Кацапи відкрито знищують і вбивають.

А ви берете тисячі доларів і дволично дякуєте "нашій Інанні", і у той же час випорожнюєтесь на неї та її друзів і топчетесь по могилі її дитини на іншому ресурсі.

Берете тисячі євро і дволично кажете "Молодець Сергій", а потім погрожуєте спалити йому хату.

Підло брешете і робите гидоту, а коли вас на цьому ловлять, викручуєтесь, що то, виявляється, "купували задешево". Якщо з 33 літер абетки вибирається одна специфічна, якщо ваш же друг на п"яну голову вивалює, що ви надурили, нама**ли, і ще й поржали з цього, якщо вам дали тисячі доларів, а ви ницо мовчите і робите вигляд, що не бачите, як вашого донора змішують з лайном - то не дивуйтесь, що з вами не тільки ніхто більше не буде мати справи, а вас навіть просто не вважають за людей :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ, медвед "творить цікавий контент" на Єрмачці :facepalm:.

Про те, як якісь поляки напилися і їх зняли з літака :Sho_za: .

ДУЖЕ цікава і цінна інформація у світлі всього того, що відбувається  :facepalm1:.

І також багато говорить про intellectual and developmental level of these individuals :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Україні всього 6 вечора, а воно вже нажерте в зюзю :facepalm:.



"Коекуренція", май есс! :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хіба що під "музеєм" мається на увазі паноптикум  :laugh:.

Хоча їм місце на помийці чи в ямі нужника, щоб не сказати гірше  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#830
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 17:26ЛОЛ, медвед "творить цікавий контент" на Єрмачці :facepalm:.

Про те, як якісь поляки напилися і їх зняли з літака :Sho_za: .

ДУЖЕ цікава і цінна інформація у світлі всього того, що відбувається  :facepalm1:.

І також багато говорить про intellectual and developmental level of these individuals :smilie10:.

Знайшлася пара притомних, що правильно поставили діагноз.



Нагадуємо, що фігурант злісно боровся, щоб Сергію не дозволяли постити його цікавий і дійсно пізнавальний контент.

Та і приємно подивитися на Сергія - на ньому, як то кажуть, око відпочиває :smiley24: .

Не те, що на різних "управдомах", алкашні в персикових (!) шортах (!) і "мальчіках в трусіках", щоб не сказати гірше :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#831
Кадра, можете заходити і робити посилання на ті скріни, які видалила Натіві.

Починаючи звідси.

Хай всі подивляться, що Ви писали і що Ви не писали.

І що писали у Вашу сторону.

Кадра не писала наклепів. А "волонтери" та підтанцьовка виглядали гидко, бажали їй смерті і погрожували вбити  :smilie9:.

Це щодо погроз вбивства, розправи і прокуратури.

До речі, Бандерівець теж погрожував мене вбити. Алкоголізм і стан сп"яніння не є пом"якшуючими обставинами, до речі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 18:08В Україні всього 6 вечора, а воно вже нажерте в зюзю :facepalm:.



"Коекуренція", май есс! :lol:  :lol:  :lol:

Тобто, якщо не ту літеру натиснути (е і н поруч) ти стаєш нажертим? Гріх наговорювати.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 19:05Кадра, можете заходити і робити посилання на ті скріни, які видалила Натіві.

Хай всі подивляться, що Ви писали і що Ви не писали.

І що писали у Вашу сторону.

Це щодо погроз вбивства, розправи і прокуратури.

До речі, Бандерівець теж погрожував мене вбити. Алкоголізм і стан сп"яніння не є пом"якшуючими обставинами, до речі.
Це все гріх :( Ви усі грішники...

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 20:25Як погодка в Лондоні Ліверпулі, пан Серджіо?  :gigi:

Жартую, жартую. Але надто Ваш пост нагадав мені стилістику і аргументи нашого, за Вашими словами, спільного знайомого  :facepalm1:.

Така сама фіксація на розмірі чужих сідниць, помічання скалок в своїх очах і ігнор колод.

Може, не треба роздувати з мухи слона на рівному місці?

Пані Дарину завела в той ресторан невістка, вона його свідомо не вибирала. Може, йшли, гуляли по boardwalk, побачили знайому назву та й зайшли. В іншому ресторані вони зайшли, бо якраз побачили УКРАЇНСЬКИЙ прапор.

І які узбеки? Особисто я про цей ресторан ніколи не чула до сьогодні, зайшла на вебсайт - там дійсно кокошники.

І він такий самий російський, як українське кафе в нашому місті, де українського - лише власне це слово. Я зраділа, думаю, у, відкрили український бізнес. Чоловік приносить крихітний шматочок торта за 11 баксів і каву за 7, і повідомляє, що ресторан належить не українцям, а гускім, if you know what I mean.

Та й ще торт виявився кислим і неавтентичним.

Хай самі його жеруть, "українці".

А якщо сходили в гускій ресторан, а потім задонували 100 баксів на ЗСУ, це патріоти чи ні?

А до чого тут Христос? Адже Бог створив кацапів і дав можливість цьому ресторану працювати і робити прибуток. Нє?

Крім того, у Святому Писанні сказано:

Євангелія від Матвея, розділ 7:

Не судіте, щоб вас не судили;
2 бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють.
3 Чого ти дивишся на скалку в оці брата твого? Колоди ж у власнім оці ти не добачаєш?
4 Або як можеш твоєму братові сказати: Дай, хай вийму скалку в тебе з ока, а он же колода в твоїм оці?
5 Лицеміре! Вийми спершу із свого ока колоду, і тоді побачиш, як вийняти з ока брата твого скалку.
Які узбеки? А ви були у Брайтоні?

Sergio

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 21:07що це за гниль сюди приблудилася? :smilie10:
нехай Турч замовить слово як за карася
аби йому дозволили реєстрацію на фупі,
це ж для турчевого кодла цінне поповнення. :bluet:
Гниль це чаювання у кацапів.

Wednesday

#836
Цитата: Sergio від Січень 22, 2024, 19:25Гниль це чаювання у кацапів.

F**ck off, little bitch!

Тут порядні люди. А ти вали звідси "поважати" колготочних, димихизи та тидищів :smiley14: . Тут тобі хіба віртуального полонію у чайок наллють 1& .

Useless piece of shit and lowly liar :smiley23: .

Get the f**ck outta here  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Що це за блядота тут матюклива? Кацапка з Ростову?

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 22, 2024, 19:32Що це за блядота тут матюклива? Кацапка з Ростову?

Це ми твоєю мовою, щоб ти краще зрозумів.

.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 19:35Це ми твоєю мовою, щоб ти краще зрозумів.

.
Таки вгадав. Кацапка з Ростову.