Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну як хто? В однієї "патріотки" є чоловік, в іншої "патріотки" - дорослий син.

Oh wait!

Де там Бандерівець? Йди-но сюди, розкажи нам про "синачку"- куди, як і що :Prapor2: . І чому твій брат має за цього "синачку" вигрібати, так само як і діти інших батьків.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 07:382П запустив його на ФУП і зробив йому реєстрацію, коли вона була закрита для всіх інших. Це член альянсу, хоча останнім часом він сидить тихенько.
Так, Турч всіма силами стягував
у свій альянс різноманітну мерзоту
аби створити ілюзію що його кодло і є ФУП.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 08:19Вже навіть Турчинофф і той перейшов на українську, а та ватна манда далі російською розмовляє.
та нехай пише тією мовою якою їй зручно,
всі юзери чудово розуміють російську,
а от те що Моллі прихильниця брудного альянсу мерзотників
не дає їй морального права модерувати ФУП.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 12, 2024, 17:39Бачу новий бан за "ботизм".

Цікаво, чи забанять за це тидищ, яка фігачить по 100+ перепостів за добу? :smilie10:

Також вона останнім часом негарно наїхала на Златадобру.
Вони варті одна одної, нехай гризуться

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 00:50Вони варті одна одної, нехай гризуться

Привіт! Пізніше Вам відповім на всі Ваші цікаві коментарі. Мушу працювати ще три години :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

До речі, колись на ДД карофка і Мирослава
посварилися і почали ворогувати, ото була гризня! :gigi:
Такі баталії не снилися навіть фупівському альянсу :facepalm:
Тоді кароффка навіть почала підтримувати мене :smilie10:
Але це було недовго - ДД загинув а вони прибігли на ФУП
і там вже знову почали цілуватись :laugh: бо однакові.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 06:16Ось подивіться, як канадські українці святкують свою культуру.

Може, навіть знайоме обличчя там побачите  :smilie7:.
Наша черкаська діаспора теж колядувала на Різдво,
спочатку дітки, а потім і ми співали українські колядки,
але повертатись в Україну не хочемо, як і канадські українці.
Бо там жити було нестерпно для простих людей як ми.
Подивлюсь уже завтра бо треба відпочивати -
ніяк не прийду в норму після перельотів,
поїздок і активного відпочинку.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 06:39Наша черкаська діаспора теж колядувала на Різдво,
спочатку дітки, а потім і ми співали українські колядки,
але повертатись в Україну не хочемо, як і канадські українці.
Бо там жити було нестерпно для простих людей як ми.
Подивлюсь уже завтра бо треба відпочивати -
ніяк не прийду в норму після перельотів,
поїздок і активного відпочинку.

Гарного вечора і на добраніч!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Рівень дискурсу на помийці :smilie10:.

Ніколи не думала, що це напишу, але цужик, який я завжди вважала надто брудним для відвідування, на три голови вище інтелектуально і в плані культури спілкування, ніж те, у що перетворилась Єрмачка :bluet:.



Хто при своєму розумі дискутує із скаженою бомжихою? Невже ще комусь незрозуміло, що ця істота собою представляє?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 06:26На жаль не маю фізичної змоги багато ходити,
тому в такі місця мене не тягне поки що,
сподіваюсь що це тимчасово.
Та і син завжди поспішає і навіть
в кілька аптек зайти буває нема часу,
можу собі дозволити лише в одну,
бо в післяобідню пору в НЙ завжди тягнучка на дорогах,
і у нас завдання впоратися в лікарів якнайскоріше.
Ну в ресторанах були часто,
але це було не в НЙ,
а в передмісті, де живуть діти.
Лише одного разу коли діти показували нам океан
ми обідали на набережній в ресторані "Татьяна".
Дуже сподобались страви, і офіціантка Ірина,
яка з нами спілкувалась приязно.
Казала що живе в НЙ давно, прилетіла з Пітєра
і дуже підтримує Україну та ненавидить пуйляку,
тому і виїхала з Росії.
Ще були з невісткою в одному ресторані в Брукліні,
побачили український прапор над входом і зайшли,
запитали у офіціанта чи власник з України,
він відповів що той родом з Росії але підтримує Україну
а пуйляку вважає мерзотним терористом.
Розмовляли російською мовою.
Боже яка мразота. Господи вибач мене грішного. На патріотичному форумі обговорюють похід у кацапський ресторан і спілкування з кацапами. Вас там що не годують? Чи порозпасали гузна що нема можливості пройти 200 метрів у бік до узбеків? Я вже не кажу про гітару засилля інших місць для перекусу. Христос вам цього не вибачить, горіти у пеклі.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 06:16Ось подивіться, як канадські українці святкують свою культуру.

Може, навіть знайоме обличчя там побачите  :smilie7:.
Подивилась, дуже гарно співає хор українські колядки :good:
І звичайно що впізнала там гарнесеньку квіточку,
до речі ти одна там гарна, всі інші дівчата
якісь сірі і несимпатичні.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 20:05Подивилась, дуже гарно співає хор українські колядки :good:
І звичайно що впізнала там гарнесеньку квіточку,
до речі ти одна там гарна, всі інші дівчата
якісь сірі і несимпатичні.

Дякую за комплімент, пані Дарино, але там є і інші гарні дівчата та жіночки. Мені подобається одна канадка, а є і одна гарненька з України. І це вже дуже старе відео.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 20:13Дякую за комплімент, пані Дарино, але там є і інші гарні дівчата та жіночки. Мені подобається одна канадка, а є і одна гарненька з України. І це вже дуже старе відео.
А мене дуже здивувало що крім однієї дівчата там негарні,
зазвичай буває різна зовнішність у групі людей,
а тут наче хтось навмисне підбирав таких
і тебе запросили аби прикрасити хор :smiley24:

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 13, 2024, 13:38Боже яка мразота. Господи вибач мене грішного. На патріотичному форумі обговорюють похід у кацапський ресторан і спілкування з кацапами. Вас там що не годують? Чи порозпасали гузна що нема можливості пройти 200 метрів у бік до узбеків? Я вже не кажу про гітару засилля інших місць для перекусу. Христос вам цього не вибачить, горіти у пеклі.

Як погодка в Лондоні Ліверпулі, пан Серджіо?  :gigi:

Жартую, жартую. Але надто Ваш пост нагадав мені стилістику і аргументи нашого, за Вашими словами, спільного знайомого  :facepalm1:.

Така сама фіксація на розмірі чужих сідниць, помічання скалок в своїх очах і ігнор колод.

Може, не треба роздувати з мухи слона на рівному місці?

Пані Дарину завела в той ресторан невістка, вона його свідомо не вибирала. Може, йшли, гуляли по boardwalk, побачили знайому назву та й зайшли. В іншому ресторані вони зайшли, бо якраз побачили УКРАЇНСЬКИЙ прапор.

І які узбеки? Особисто я про цей ресторан ніколи не чула до сьогодні, зайшла на вебсайт - там дійсно кокошники.

І він такий самий російський, як українське кафе в нашому місті, де українського - лише власне це слово. Я зраділа, думаю, у, відкрили український бізнес. Чоловік приносить крихітний шматочок торта за 11 баксів і каву за 7, і повідомляє, що ресторан належить не українцям, а гускім, if you know what I mean.

Та й ще торт виявився кислим і неавтентичним.

Хай самі його жеруть, "українці".

А якщо сходили в гускій ресторан, а потім задонували 100 баксів на ЗСУ, це патріоти чи ні?

А до чого тут Христос? Адже Бог створив кацапів і дав можливість цьому ресторану працювати і робити прибуток. Нє?

Крім того, у Святому Писанні сказано:

Євангелія від Матвея, розділ 7:

Не судіте, щоб вас не судили;
2 бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють.
3 Чого ти дивишся на скалку в оці брата твого? Колоди ж у власнім оці ти не добачаєш?
4 Або як можеш твоєму братові сказати: Дай, хай вийму скалку в тебе з ока, а он же колода в твоїм оці?
5 Лицеміре! Вийми спершу із свого ока колоду, і тоді побачиш, як вийняти з ока брата твого скалку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 20:20А мене дуже здивувало що крім однієї дівчата там негарні,
зазвичай буває різна зовнішність у групі людей,
а тут наче хтось навмисне підбирав таких
і тебе запросили аби прикрасити хор :smiley24:

Коли я приїхала і майже відразу познайомилась з екс, то він мене запросив у той хор. Він там давно співав. Більшість там були канадці - молоді професіонали. Там в тій групі і юристи, і лікарі, і айтішники, і менеджери, і навіть професійні музиканти. Там чоловік і двоє дітей керівнички хору.

Нас запрошували виступати не тільки на фестиваль колядок, а і на весілля, на шикарнючу Маланку у Джаспері (це була незабутня подорож і незабутній експірієнс), на другий рік весною нас запросили у Келовну (там де я недалеко відпочивала цим літом).

Але потім ми з екс розійшлися, і хоча він хотів, щоб я продовжувала в хорі і навіть забирав і возив мене на заняття, мені це було важко емоційно і я повністю порвала з ним, зробила clean break. І це означало залишити хор.

Після того він зазнав багато змін, включаючи керівництво, і навіть мій екс, здається, там більше не співає. Але хор продовжує існувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 20:05І звичайно що впізнала там гарнесеньку квіточку,
до речі ти одна там гарна, всі інші дівчата

В мене надто велика голова  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 20:35В мене надто велика голова  :laugh:.
не помітила аномалії, а зростом ти невелика?

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 20:33Коли я приїхала і майже відразу познайомилась з екс, то він мене запросив у той хор. Він там давно співав. Більшість там були канадці - молоді професіонали. Там в тій групі і юристи, і лікарі, і айтішники, і менеджери, і навіть професійні музиканти. Там чоловік і двоє дітей керівнички хору.

Нас запрошували виступати не тільки на фестиваль колядок, а і на весілля, на шикарнючу Маланку у Джаспері (це була незабутня подорож і незабутній експірієнс), на другий рік весною нас запросили у Келовну (там де я недалеко відпочивала цим літом).

Але потім ми з екс розійшлися, і хоча він хотів, щоб я продовжувала в хорі і навіть забирав і возив мене на заняття, мені це було важко емоційно і я повністю порвала з ним, зробила clean break. І це означало залишити хор.

Після того він зазнав багато змін, включаючи керівництво, і навіть мій екс, здається, там більше не співає. Але хор продовжує існувати.

а на тому відео він є?

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2024, 09:11Рівень дискурсу на помийці :smilie10:.

Ніколи не думала, що це напишу, але цужик, який я завжди вважала надто брудним для відвідування, на три голови вище інтелектуально і в плані культури спілкування, ніж те, у що перетворилась Єрмачка :bluet:.



Хто при своєму розумі дискутує із скаженою бомжихою? Невже ще комусь незрозуміло, що ця істота собою представляє?


та це ясно що то брудне бидло,
але я мабуть таки троляка :gigi:
бо мені подобається з неї приколюватись,
в якості розваги під настрій поскубти її :shuffle: