Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 02:26Мій пост був про те, чи альянсники застосують свою ж вимогу один до одного.
вони про честь і справедливість не мають уявлення,
у них подвійні стандарти з ухилом у беспрєдєл -
"Друзям все, а неугодним беззаконня"
Огидне аморальне кодло неадекватів і мерзотників :bluet:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 05:33в свій час я тут захищала Медведила і його право писати тут російською і чубилась через це з галамагою.
Цих обох мерзотників я забанила б назавжди без церемоній,
незалежно від їх мовних уподобань,
аби не псували тут атмосферу своїм гнилим аморальним смородом,
добре що я тут не модератор. :gigi:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 05:33Також багато з "російськомовних" чудово знають українську, але спеціально відмовляються нею писати. Бо зневажають все українське і українцями себе не вважають.

Якщо майданчик позиціонує себе як український, власники можуть ідентифікувати таку позицію як принизливу.
Якщо юзер сам відверто написав що зневажає все українське
тому принципово на форумі не пише українською мовою
то однозначно з такими треба прощатися.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 11, 2024, 05:45Цих обох мерзотників я забанила б назавжди без церемоній,
незалежно від їх мовних уподобань,
аби не псували тут атмосферу своїм гнилим аморальним смородом,
добре що я тут не модератор. :gigi:

Вони вирішили проблему автоматично, ЛОЛ!

Хоча Медведило читає наш "лайнобложик" регулярно. Чим більше вони його лають, тим більше до нього липнуть  :laugh:  :laugh:  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 11, 2024, 05:47Якщо юзер сам відверто написав що зневажає все українське
тому принципово на форумі не пише українською мовою
то однозначно з такими треба прощатися.

Ну, не всі скажуть про це відверто. Але багато з кацапів вважає Єрмачку своєю, це факт.

Булька відверто писав, що с**ть в очі українцям і українському. Раніше, при Славі і Йожі, він робив навпаки і маскувався під патріота.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 05:55Вони вирішили проблему автоматично, ЛОЛ!
от і добре що ними тут не смердить :bluet:

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 05:55Хоча Медведило читає наш "лайнобложик" регулярно. Чим більше вони його лають, тим більше до нього липнуть  :laugh:  :laugh:  :laugh:.
нехай читають, може щось зрозуміють... хоча навряд :laugh:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 07:21Мені є що сказати з цього приводу, але я не буду.

Крім того, що я не бачу нічого хорошого для України в майбутньому, якщо ця ситуація не зміниться.

Дякую Вам за цікаву дискусію! Я її перенесу в тему про мову, а зараз піду ще запощу декілька новин з політичного життя США - сьогодні багато цікавого відбулося.

На добраніч!
На добраніч, я теж не можу більше тут писати сьогодні
бо зранку їдемо до лікаря і треба вже відпочивати.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 02, 2024, 15:59Я не бачила в темі про 45 фоток карася-вовчика,
але я не читала ту тему з самого початку.
Те що він хвалить Турча то це зашквар
і підлизування негідникові.


2П запустив його на ФУП і зробив йому реєстрацію, коли вона була закрита для всіх інших. Це член альянсу, хоча останнім часом він сидить тихенько.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 10, 2024, 17:08Порятунок Тимофія і забезпечення йому достойного котячого існування - єдине в житті мудведа з того, що мені відомо (плюс те, що він пояснив, що я не можу бути ЧоткоПатріоткою), що заслуговує плюс в карму.

Історія врятованого котика очима шведського ілюстратора  :love:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ, Медведило - хамовитий кацап, але він не дурачок набитий і почав задавати незручні питання  :gigi:.

Скільки ж можна грифтити уже??  :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, на Єрмачці після довгого періоду мовчання з"явився наш старий знайомий.

Бачу, блакитна мрія потрапити в Канаду здійснилася - думаю, шляхом наявності укрпаспорта та животворящої програми КУАЕТ.





І не треба було цнотою торгувати  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#331
Karma is a bitch, bitch (C), або круговорот конячих принад в природі 1& .



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#332
Цитата: Wednesday від Січень 12, 2024, 07:06Karma is a bitch, bitch (C), або круговорот конячих принад в природі 1& .




:gigi:

Ну Мирослава загнула з тим причандаллям.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 12, 2024, 08:53:gigi:

Ну Мирослава загнула з тим причандаллям.

В Альянсі нема елегантних жінок. Трейлер треш, він такий  1& .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#334
Спочатку мені пригадалося, що про виїзд за кордон Тидищ приплів ШЛ, намагаючись відбілити факт ганебної здачі собаки, яка стала незручною.



Але я тепер перечитала, і вона дійсно планувала валити за кордон. А тепер ця дволична су**ка обвинувачує в цьому іншиж  :smilie9:.





Вся тема - тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131300.msg27071306#msg27071306

Сам факт здачі собаки - ганебний і ми це тут обговорювали. Вона виїздила контрольовано до початку війни і елементарно могла знайти собі pet-friendly квартиру чи приватний будинок, тим більше що вони за українськими мірками небідні люди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#335
Ні Мирослава, ні Златадобра мені не тільки не подруги, а навпаки. Але я не можу повірити, що оця дволична особа має нахабство мерзенно звинувачувати старших жінок у тому, що вони виїхали :smilie9:.



По-перше, сама Коняча З**па збиралася виїхати за кордон, але нє взлєтело. Тому що вона, як ми вже писали вище, нікому там не потрібна, бо неконкуретноздатна.

По-друге, тільки повний ідіот може попрікати пенсіонерів евакуацією. За це потрібно не шеймити, це потрібно заохочувати. Тому що старші люди - навантаження на всю систему. Їх треба рятувати, їм треба допомагати, а в держави і в тих же рятувальників можливості обмежені. Своїм перебуванням в Україні вони не допомагають, а заважають тим, хто залишився, бо претендують на і без того обмежені ресурси.

Я вже не кажу про бюджет, який фінансується за рахунок платників податків інших країн. Можливо, це все припиниться, а зебільний уряд скоріше уріже виплати пенсіонерам, ніж скоротить роздутий чиновничий кагал, який присмоктався до корита і краде як не в себе.

І не кожен буде доїдати шашлики за кацапами і шилити за кацапський паспорт в окупації. Одне це - добра причина для виїзду.

Тому жорстко валити в зуби всім, хто попрікає пенсіонерів в евакуації :smilie9:.

ПС. Черговий наступ кацапів на Київ - питання часу. Слідкуйте уважно за рухами цієї "патріотки" і де опиниться вона сама.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#336
Поржала :laugh:.



Вагітна жінка, яка сидить в інтернеті 24х7, "працює" огидною соросяче-порохоботівською ботярою, рве дупу на британський прапор і грубо матюкається? :facepalm:

По-друге, їй уже під 50. Якби вона хотіла "другу дитину", то завела б її давно. А в такому віці, не дай Боже, народить хворе і здасть його в притулок, як свою собаку. Щоб не ускладнювати собі життя  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#337
Мене завжди цікавило, як тупі істоти виживають в житті.

Але у живій природі не у всіх інтелект дельфіна чи навіть тої ж свині, і нічого, виживають в своїй екосистемі, типу як павук чи кобра.

Так і істота під ніком димихизи - безумовно,  одна із найтупіших на Єрмачці - якимось чином виживає в своїй екосистемі. Ще й продукує чималенькі продукти своєї життєдіяльності :smilie10:.

Ну ось як можна згенерувати цю нісенітницю і очікувати, щоб тебе сприймали хоч на рівні черепахи?



По-перше, вона цим образила тих членІв Альянсу, в кого одна дитина. Таких там декілька осіб.

По-друге, а що, інших варіантів нема?

Наприклад, пожити для себе?

Не вносити додаткове навантаження у перенаселення планети?

Не бажати більше фізичних та ментальних челенджів, пов"язаних із створенням нового життя?

Просто не хотіти?

Ось я навіть зараз можу завагітніти і народити ще одну дитину. Про 10-15 років тому назад і мови нема.

Але нащо? На відміну від дмхз, Бог створив мене інтелектуальною особою і мені в житті цікаві інші речі. І матеріальні фактори  тут абсолютно ні до чого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#338
Цитата: Wednesday від Січень 12, 2024, 17:03Вся тема - тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131300.msg27071306#msg27071306

Там що ще цікаво. Тидищ описує, як 1) собачник зник на 2 місяці, а коли відновив зв"язок і спитав, чи хоче вона взяти собаку назад, вона відмовилася, тому що 2) планувала еміграцію.

Тобто вона планувала еміграцію у травні-червні 2022 року, коли загрози Києву вже не було!

А взагалі мерзенна гілка і мерзенно читати окремих "патріотів".

Адже собачка - це не єдина істота, викинута в утиль.

Які висновки можна зробити з цього:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131300.msg27071637#msg27071637
ЦитатаБабуся померла у 2015 під окупацією, бо не працювали лікарні, а їй потрібна була хіміотерапія.

Що бабусю одну кинули напризволяще загинатися без лікування? Сподіваюсь, хоч обезболююче у неї було?

Або як так звана "слуга народу", яка роками топирила пальці і похвалялася своєю посадою, безсоромно розповідає, як кинула свої обов"язки (ну да, анажедєвачка і вже більше не державний службовець) і через декілька годин після вторгнення повалила в Італію, де сиділа декілька місяців (і напевно, при цьому продовжувала отримувати платню за рахунок американських фермерів і дальнобійників)?

Чи "видатна волонтерка", яка чомусь вирішила, що за нею "прийдуть" (можна подумати, в Україні таких "волонтерів" - кожний другий) і так само звалила в Чехію і теж на декілька місяців?

Я так розумію, вони бухають непробудно, бо таке писати і так шкваритися - це жерсть  :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131300.msg27071610#msg27071610
Цитатакрізь винний туман в голові
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#339
Тримайте мене, мудвед генерує контент на Єрмачці  :lol:  :lol:  :lol:.



Бачу, в нього нема кодексу честі не тільки по відношенню до відомого кацапа, чий протеїн він споживає since 2021, але й по відношенню до власних позицій по "упячці", яку він теж довго поливав лайном на супі  :smiley23:.

Так само, як і у Гео, який більше пише на ненависній фсбешній упячці, яку хоче "вбити", ніж на власному СУПі, де колись був модератором :smilie10: .

Хоча на СУПі залишились пара тих, для кого власне слово щось значить в цьому плані - Кіт та РГ.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.