Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Придурки Єрмачки, заскріньте це:

1) Ви інтелектуально обмежені виродки, тому що вам уже третій день пояснюють, що Кадра не задонувала, тому що вона чекає інфу від Сергія по тому бійцю ЗСУ, який під Авдіївкою. В неї ТУПО НЕМА ІНФИ, куди донувати!

2) Ніхто їй ніяких грошей не давав, вона платить своїми власними грошима і навіть не грошима її дітей!

Хоча я сказала, що подвою її донат і задоную тій людині теж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#741
Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 23:45Придурки Єрмачки, заскріньте це:

1) Ви інтелектуально обмежені виродки, тому що вам уже третій день пояснюють, що Кадра не задонувала, тому що вона чекає інфу від Сергія по тому бійцю ЗСУ, який під Авдіївкою. В неї ТУПО НЕМА ІНФИ, куди донувати!

2) Ніхто їй ніяких грошей не давав, вона платить своїми власними грошима і навіть не грошима її дітей!

Хоча я сказала, що подвою її донат і задоную тій людині теж.

І ще це заскріньте:

1) Кадра НІКОЛИ не обіцяла донувати через натіві. Навпаки, вона сказала, що куди завгодно, але не через натіві!

2) Кадра НІКОЛИ не обіцяла задонувати в той же день чи на наступний день. Вона сказала, що мусить подивитися і розібратися із своїми коштами.

Хоча насправді дуже швидко зайнялася цим питанням і сказала, що готова донувати. Але питання було - куди.

Вона вибрала донувати знайомому Сергія і чекає його інструкцій.

Все це легко перевірити, прочитавши тему Сергія.

Всі, що стверджують інакше, брешуть і зводять наклеп!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Брехня і наклеп по відношенню до донатора ЗСУ! Навіть більше, декількох!

У вас є підстави не довіряти Сергію? Він коли-небудь брехав чи не виконав своїх фінансових зобов"язань? Ніколи. То чому ви не довіряєте йому в цьому питанні?

У вас є підстави не довіряти мені? Я коли-небудь брехала чи не виконала своїх фінансових зобов"язань? Ніколи. То чому ви не довіряєте мені в цьому питанні? (нагадую - я доначу вдвічі).

У вас є підстави не довіряти Кадрі? Вона коли-небудь брехала чи не виконала своїх фінансових зобов"язань? Ніколи. То чому ви не довіряєте їй в цьому питанні?



Може, треба трохи заспокоїтись і дати людям можливість виконати свою обіцянку, коли зовнішні обставини розруляться?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Парадоксально, що жоден з цих "критиканів" чомусь вперто не виконує власних настанов.  :facepalm:

Наприклад, вчора, коментуючи у огидній формі, хто кого ХХХ чи не ХХХ.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#744
Чому я продовжую вважати Єрмачку гнилим аморальним кодлом, яке не заслуговує ніякої підтримки від слова взагалі.

Тому що навіть в цій ситуації єрмачківці непорядні - наприклад, як вибірково шарять відповідну інфу.

Тут же сидить і читає ціла купа людей, включаючи лайноволонтерів, один з яких настільки гидує мною, що підписаний (!) на цю тему і не пропускає жодного поста :facepalm1:.

І просто зараз Кадру обливають різними помиями, чудово знаючи, що я даю тут інфу і проясняю ситуацію абсолютно незаангажовано.

Вело притягнув на Єрмачку шматочок про те, як я повидаляла неприємні висловлювання Кадри в адресу волонтерів і Мікі.

Але чомусь жоден з тих, хто читають - той же вело, медвед, натіві через ШЛ і так далі - не бажає притягнути пояснення, що Кадра не може задонатити не тому що не має грошей (вона знайшла їх в той же вечір), а тому що не має інформації, куди. Цю інформацію має надати Сергій.

Тому ви гнилі, ниці, непорядні і заслуговуєте на все, що з вами відбудеться у вашому нікчемному і, власне кажучи, огидному існуванні :bluet:.

Безпринципні, сheap, lowly істоти, які не поважають навіть самих себе  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто він дав штуку баксів і потім вони послали її назад?  :facepalm:



Я все-таки сподівалася, що в них є якась честь і гордість дотримуватися правил.

Wow  :smilie2:.

Тоді за що він отримує дифирамби? Він взяв участь у злочині і обмані, у fraud.

Сергій, ти в курсі про це?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 17, 2024, 18:18Я так і зрозуміла давно
що ти дуже погано знаєш українців -
віриш мерзоті що воно змінилося хоча це неможливо,
дивуєшся аморальним пропитим шлюхам яких там
можна накидати вилами величезну купу
посеред кожного села, не говорячи вже про великі міста.
От тому я там і задихалася від того смороду,
хоча безумовно, є там і гідні люди,
але їх катастрофічно мало аби вони
робили там погоду. От Йожа пише часто
що ФУП це дзеркало України,
так воно і є, хіба що політичні уподобання
трохи різняться але це не впливає
на середню температуру по палаті.
І це не моє бажання якось принизити українців,
це абсолютно об"єктивна картина
яку цілком підтверджує ФУП,
і я з великим болем це констатую.

Напевно, "українці" є різні.

На щастя, ті, з якими я виросла і з ким поряд прожила українську частину свого життя - моя родина з обох боків, мої однокласники, друзі, колеги, знайомі - всі вони були хоч і не ідеальними, але порядними і чесними людьми із почуттям гідності та самоповаги.

Покоління моїх батьків - перше покоління інтелігенції (вони отримали вищу освіту), а їх батьки та батьки їх батьків (мої діди та прадіди) були селянами-хуторянами, що все життя працювали на землі.

Так от, я ніколи не бачила і не чула, щоб хтось з них так розмовляв і так поводив себе.

Причому беручи до уваги, що покоління моїх дідів та бабусь пережило найважчі часи - прихід комуністів, втрату приватної власності, важку нелюдську працю в колгоспі, втрату дорогих і близьких людей і ДВІ ВІЙНИ.

Тому мене це так і шокує, коли дорослі люди поводять себе подібним чином саме зараз, замість того, щоб співпрацювати один з одним і підтримувати один одного :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#747
Цитата: Wednesday від Січень 18, 2024, 00:49Чому я продовжую вважати Єрмачку гнилим аморальним кодлом, яке не заслуговує ніякої підтримки від слова взагалі.

Тому що навіть в цій ситуації єрмачківці непорядні - наприклад, як вибірково шарять відповідну інфу.

Тут же сидить і читає ціла купа людей, включаючи лайноволонтерів, один з яких настільки гидує мною, що підписаний (!) на цю тему і не пропускає жодного поста :facepalm1:.

І просто зараз Кадру обливають різними помиями, чудово знаючи, що я даю тут інфу і проясняю ситуацію абсолютно незаангажовано.

Вело притягнув на Єрмачку шматочок про те, як я повидаляла неприємні висловлювання Кадри в адресу волонтерів і Мікі.

Але чомусь жоден з тих, хто читають - той же вело, медвед, натіві через ШЛ і так далі - не бажає притягнути пояснення, що Кадра не може задонатити не тому що не має грошей (вона знайшла їх в той же вечір), а тому що не має інформації, куди. Цю інформацію має надати Сергій.

Тому ви гнилі, ниці, непорядні і заслуговуєте на все, що з вами відбудеться у вашому нікчемному і, власне кажучи, огидному існуванні :bluet:.

Безпринципні, сheap, lowly істоти, які не поважають навіть самих себе  :bluet:.

Квінтесенція мерзенного кодла, яке влаштувало дійсно перформанс на крові, коли в реальному житті люди ризикують і помирають кожного дня  :smilie9:.

Яке НЕ ХОТІЛО, щоб Кадра донувала цьому чоловікові, а вимагало і БУЛИЛО, щоб донувала САМЕ і ТІЛЬКИ натіві. А якщо вона чи хтось інший не хочуть з різних причин, то це брехливі, нехороші, погані люди  :smilie9:.



А що ЗСУ на 54-ій і 41-ій бригадах не закінчується, вони в курсі?

А що в ЗСУ є тисяча і одна проблема і потреба, вони в курсі?

:smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#748
Цитата: Wednesday від Січень 18, 2024, 00:55Тобто він дав штуку баксів і потім вони послали її назад?  :facepalm:



Я все-таки сподівалася, що в них є якась честь і гордість дотримуватися правил.

Wow  :smilie2:.

Тоді за що він отримує дифирамби? Він взяв участь у злочині і обмані, у fraud.

Сергій, ти в курсі про це?

Тобто оце все було галіме шоу?



Франківець взагалі щось донатив? :facepalm:



Тобто за фактом, якщо я правильно розумію пост Бандерівця, він зіграв роль зіцпрєдсєдатєля Фунта. І потім умовний ШЛ послав гроші назад і виклав суму із власної кишені??

І тільки щоб розвести Сергія на додаткових 200 баксів?  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

У мене немає слів.

Якщо все це так, то це дуже погана карма :smilie2:.

WOW.

Я навіть не уявляю собі, наскільки деградованими внутрішньо треба бути, щоб зводити рахунки таким чином  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

#749
Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 20:58<Прим. Адміністратора - видалено у відповідності з П.11 Правил>

Щоб таке казати, треба мати докази, інакше це наклеп.

Ти зараз вчинила таку ж сташну підлість щодо мене як і натіві у своїй гілці -
видалила мої абсолютно справедливі слова
які не порушують ні законів ні правил форуму
і прокоментувала той пустий рядок що я займаюсь наклепами,
а там було всього лише моє оціночне судження,
справедливість якого я ретельно чесно обгрунтувала фактами.
І чим ти краща від лайноволонетрів яких критикуєш тут?
Бог добі суддя, але саме від тебе я такого не чекала ніколи.
Це черговий важкий удар по моєму здоров"ю,
але сподіваюсь я витримаю цю підлість і зраду
людини якій довіряла, благо чоловік мене підтримав.
Амінь.

Darina

Зайшла видалити свої пости щоб на тебе
не подали до суду мерзотники які щодня на ФУпі
грубо і нахабно порушують закони і правила.
Але оскільки ті мої пости залишились в цитуваннях
та ще й спотворені вириванням фраз із фактами,
а також прокоментовані брехнею то нехай те все
залишається на совісті того хто так познущався з мене, хз за що.
Можеш видаляти і це, мені вже все одно.

Wednesday

#751
Цитата: Darina від Січень 18, 2024, 04:14Ти зараз вчинила таку ж сташну підлість щодо мене як і натіві у своїй гілці -
видалила мої абсолютно справедливі слова
які не порушують ні законів ні правил форуму
і прокоментувала той пустий рядок що я займаюсь наклепами,
а там було всього лише моє оціночне судження,
справедливість якого я ретельно чесно обгрунтувала фактами.
І чим ти краща від лайноволонетрів яких критикуєш тут?
Бог добі суддя, але саме від тебе я такого не чекала ніколи.
Це черговий важкий удар по моєму здоров"ю,
але сподіваюсь я витримаю цю підлість і зраду
людини якій довіряла, благо чоловік мене підтримав.
Амінь.

А я вважаю, що такими словами Ви намагались мене підставити. Я пояснила Вам декілька раз, чому не можна таке писати, але Ви не дослуховувались.

У мене нема доказів, що ці троє волонтерів займаються "бізнесом" і що вони "на утриманні" донаторів, як Ви це написали, і я не знаю, з чого Ви зробили такий висновок. У Вас нема ніяких "фактів" з цього приводу.

Якщо Ви не змогли розібратися, що вони відшкодовують один одному кошти на поїздки та їжу, то це ніякий не бізнес. Відшкодування - цілком нормальна річ, яка практикується навіть в Канаді, якщо це оговорено умовами організації, яка займається волонтерством.

Повторяю - мені начхати на "волонтерів" і чи крадуть вони гроші, чи ні. В мене нема ніяких доказів, що вони вони порушують закон, а якщо у Вас такі докази є, то можете звернутися просто в поліцію. Решта - інсинуації, "оціночні судження" і натяки про нібито якусь грошову нечесність цих людей - не мають тут ніякого місця.

Я обговорюю тільки і виключно їх хамство і булінг у віртуалі. Тому що це дійсно так і це правда. І саме через це я їх називала, називаю і буду називати неетичними волонтерами, а не тому, що вони роблять якийсь "бізнес".

А якби Ви написали те, що Ви написали про Мікі, про мого родича, який воював і у тому числі захищав Вас і Вашу родину, я би перестала з Вами спілкуватися  :smilie9:.

Чи порушують чиїсь слова правила форуму, вирішую я і модератори. Це записано в правилах. Якщо з якихось причин ці правила (а може, і напрямок ресурсу в цілому) Вам не підходять, Ви не зобов"язані тут дописувати і я не ображусь, якщо це буде Ваше рішення. Я не ображалася, коли Ви залишили ресурс минулого року і цілий рік не дописували. Тут не концтабір і мені ніхто нічого не винен.

Є декілька речей,  які Ви сказали у різний час після свого повернення, які образили і навіть шокували мене. Але я їх тут описувати не буду.

Скажу лише, що у мене є власна позиція і власні цінності, що не завжди співпадають з Вашими. І той факт, що я дотримуюсь своїх переконань - це не підлість і не зрада.

Ваша відмова це визнати означає лише одне - Ви мене не поважаєте і не поважаєте всієї тої праці і зусиль, які я вклала в цей ресурс.

Але я це якось переживу - я бачу таке ставлення не вперше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 18, 2024, 04:20Зайшла видалити свої пости щоб на тебе
не подали до суду мерзотники які щодня на ФУпі
грубо і нахабно порушують закони і правила.
Але оскільки ті мої пости залишились в цитуваннях
та ще й спотворені вириванням фраз із фактами,
а також прокоментовані брехнею то нехай те все
залишається на совісті того хто так познущався з мене, хз за що.
Можеш видаляти і це, мені вже все одно.

Пані Кадра, я впевнена, Ви можете повторити ці самі слова на ФУП і поспілкуватися безпосередньо з тими, кого вони стосуються.

Та і скріни вони давно поробили - попросіть, і вони нададуть копії Ваших слів без змін.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Darina від Січень 17, 2024, 21:21неможливо відокремити людину від її вчинків,
бо вони є її суттю, саме вони і показують ким вона є насправді,
не правильні гасла чи приїзд кудись,
а саме вчинки бо яскраво демонструють рівень її Моралі.
А "приїзд кудись" це і є вчинок.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 18, 2024, 07:21А "приїзд кудись" це і є вчинок.

Звичайно, ВЧИНОК. Чувак міг залишитися за кордоном, але він вибрав захищати країну.

І здається, в нього ніби більше трьох дітей - але точно не пам"ятаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: DarinaЯ завжди посилаюсь на докази,
на основі яких я роблю ті чи інші висновки

Ось твій висновок


Цитата: Darina від Січень 17, 2024, 22:16До речі варто сказати що на ту Миросіну маячню
легко велись ті хто не читає срачів,
тому вони не були в курсі хто там "ху",
а Мирославі вірили на слово
бо вона дійсно володіє талантом вербовки.
От в точності як написав про себе хорват -
срачі бачив і вони йому не подобались,
тому він їх не читав, саме на це
і напирала Мирося в приватах,
мов наш форум завалений срачами
і винувата в тому Кадра (Таміла)
за це її всі ненавидять тому треба
звільнити форум від цієї троляки,
і відразу тут стане тішь да гладь
да Божа благодать :smiley24:

От ті нечитаючі срачів і покорились
таким гарним аргументам і таки
проголосували,
але четверта голосувалка
була за мій бан на рік а не довічний,
бо модератор (вже не Овен а Харитон)
не наважився вбити мій нік
адже я написала що нехай вбиває
і за це відповідає, карма до нього прийде :smilie9:
То він погодився лише на рік і додав
що карми не боїться бо це не його рішення
а колективне. От так я відбула 9 місяців бану,
і увесь цей час те кодло посилено випорожнялось там,
вже не тільки щодо мене а і в бік тих (майже 50%)
які голосували проти ммого бану.
Таку картину застав Шрайк і відразу "уху їв" :gigi:


А де докази?

А я тебе ось тут злапав на брехні.


Я дійсно щось там смутно пам'ятаю були якісь голосувалки, але я не вникав, бо мене срачі не цікавили, і участі я в них не брав. А якби і брав, то проголосував би проти твого бану. Тому що вважаю, що кожен має право дописувати, а опонента треба перемагати в дискусії, а не тупо банити і позбуватися його.
Я був проти бану навіть відвертих кацапів, проросійських тролів, бо це означало би, що програєш в дискусії і немаєш більше аргументів.

Думаю це можна якось перевірити, якщо ще є доступ до форуму ДД.

Ось тобі, Даріна, перший приклад твоєї брехні і маніпуляції.

Хто ти після цього?
Після такої брехні?

Аморальна брехлива особа

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 18, 2024, 08:18Ось твій висновок

А де докази?

А я тебе ось тут злапав на брехні.

Я дійсно щось там смутно пам'ятаю були якісь голосувалки, але я не вникав, бо мене срачі не цікавили, і участі я в них не брав. А якби і брав, то проголосував би проти твого бану. Тому що вважаю, що кожен має право дописувати, а опонента треба перемагати в дискусії, а не тупо банити і позбуватися його.

Я був проти бану навіть відвертих кацапів, проросійських тролів, бо це означало би, що програєш в дискусії і немаєш більше аргументів.

Думаю це можна якось перевірити, якщо ще є доступ до форуму ДД.

Так того форуму нема вже. Хіба в людей є скріни і скани?

Добре, що мене там не було. За описами, Єрмачка відпочиває  :facepalm1:.

ЦитатаОсь тобі, Даріна, перший приклад твоєї брехні і маніпуляції.

Хто ти після цього?
Після такої брехні?

Аморальна брехлива особа

Про всяк випадок: То був сарказм і риторичний прийом, єслі шо  :smilie1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитататаке враження що на тебе у приваті
обрушилася Мирослава з активною вербовкою
І Wednesday завербувала Мирослава?

Яка вона всемогутня та Мирослава.
Вона тобі по ночам ще не сниться?

білий хорват

Цитата: Darina від Січень 17, 2024, 23:02Або я пишу те що вважаю за потрібне,
або не пишу нічого.
Я принципово не порушую ні законів ні правил,
тому не буду терпіти безглуздих вимог.
Всього доброго цьому ресурсу і його власникам.

:smilie10:

Не витримала нервово

білий хорват

Даріна приписала мені речі, які я ніколи не робив і на підставі цього робить якісь висновки.

Будує якісь теорії заговору, переманювання, підбурювання проти неї по приватах.

Чого ніколи не було.

Потім стверджує, що я голосував проти неї за то, щоб її забанили.

Я взагалі проти банів, як таких, будь-кого.

І таким чином на рівному місці папрається репутація людини.

На підставі видуманих своїх висновків будується далі логічний ланцюжок і приписується людині то, чого нема.

Такі речі робити не можна.

Так само з Мікі.
Якщо в тебе нема 100% доказів, не можна людину очорнювати і прибріхувати, тільки тому, що вона сказала щось погане на когось.

Ну, але...

Бог нам всім суддя.

Бог все бачить.

І тут не важно, чи хтось для когось друг чи ворог, перед Богом всі відповідатимуть одинаково.

Просто потім ми дивуємося, звідки нам та Карма прилітає, і головне за що?
Адже ми такі білі і пухнасті.