Про схуднення і все, що з ним пов"язане

Попередня тема - Наступна тема

DiDUS

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 17, 2023, 20:08
Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 19:40І їсти треба кожні 3 години. По годиннику. І ніяких перекусів.

Про перекуси - правильно, але не кожні три години. Це забагато.

8-11-14-17-20-23? Серйозно?  :D

Це потрібно, щоб метаболізм до ладу привести.

Знайду колись відео покажу.

8 - вода

9 - перший раз

23 - відпадає.

Я колись -5 кіло за тиждень скинув.

Їв по схемі. ;)

MareK

як ви, спарцмєни похудальщики ? успішно ?


у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20як ви, спарцмєни похудальщики ? успішно ?


у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(

За сьогодні в результаті стресу, може, трохи і схудла, ЛОЛ!

Їсиш достатньо протеїну? Ще тестостерон колять, але ну його нафіг таке.

Ти теж, як кажуть, вважай. Ти багато мотаєшся, їздиш туди-сюди. Бережи себе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20як ви, спарцмєни похудальщики ? успішно ?


у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(
7 голубців і 3 опілля

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 24, 2023, 04:00З сьогоднішнього дня почала займатися на Боуфлексі.

Зараз повечеряю, і чергових 72 години голодування.
І що, навіть не спокусишся?

Дивись, які запашні крильця



білий хорват

Ти більше любиш з соусом чи з часником?


Darina

Пробовала інтервальне (8/16)
результату нуль, тому далі не пішла,
тим більше що точно знаю -
жорсткіший режим не витримаю
ні в якому разі

Darina

Був досвід дієти Дюкана
то схудла добре за півтора місяці
але там білків занадто,
що для нирок не гут,
жиру зовсім не можна,
як і кашів та фруктів,
їсти лише овочі, зелень, м'ясо-риба,
яйця і знежирена молочка.
І пити багато води.

Darina

Мої сини скидали вагу по методу Базіліо,
Там раціон збалансований (каша, м'ясо чи риба або яйця і зелень-салат)
прийом їжі кожні три години без перекусів        9-12-15-18
вираховували калорії і вагу порції згідно ваги тіла (в процесі схуднення порції зменшувались)
Результати за кілька місяців чудові, але на жаль хлопці невдовзі повернулися до звичного способу життя і вага почала збільшуватись.
В зал ходять регулярно але без дієти то не ефективно, а навпаки - працює (без ніяких залів, лише правильним харчуванням вага скидається легко) але все рівно рухатись треба (мінімум 30 хвилин ходьби на добу)

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2023, 10:18І що, навіть не спокусишся?

Дивись, які запашні крильця


Хе-же (С) Я вечеряла вчора рум"яною запеченою курячою ніжкою, тому на такі картинки зможу спокійно дивитися довгий час, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2023, 10:21Ти більше любиш з соусом чи з часником?

Навіть якщо подають із соусом, то я не їм його. Найбільше подобаються домашні, які я готую в Тефаль Актіфрай. Просто посипаю їх сумішшю солі, перцю, паприки і каєнського перцю і все. Виходять золотисті, хрумкі і з мінімальною кількістю жиру (вони готуються у власному, ніяких олій не додаю).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 24, 2023, 14:59Пробовала інтервальне (8/16)
результату нуль, тому далі не пішла,
тим більше що точно знаю -
жорсткіший режим не витримаю
ні в якому разі

Це просто питання звички. Колись для мене пропустити ланч то був незвичний експеріенс, а зараз я навіть не помічаю.

Парадоксально, але коли голодуєш, то їсти не хочеться, і більше енергії. Раніше я була постійно втомлена, а коли почала практикувати голодування, то забула, що це таке.

Цікаво, що коли, наприклад, не їси, то не втомлений. А як тільки з"їдаєш вечерю після виходу з голодування, відчуваєш втому. Тому що ресурси організму йдуть на перетравлення їжі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 24, 2023, 15:07Був досвід дієти Дюкана
то схудла добре за півтора місяці
але там білків занадто,
що для нирок не гут,
жиру зовсім не можна,
як і кашів та фруктів,
їсти лише овочі, зелень, м'ясо-риба,
яйця і знежирена молочка.
І пити багато води.

Ну це майже як кето, лише при кето дозволяються і навіть заохочуються тваринні жири і, наприклад, кокосова олія. А ось фруктів не можна - лише ягоди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#53
Найновіше від лікаря Фанга - він розвінчує неправильні уявлення про голодування:


Пояснює, чому на другий, третій і т.д. день голодування їсти хочеться менше, ніж у перший.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 25, 2023, 11:20Можна і марафон пробігти!

Взагалі-то можна, як виявляється. Але, звісно ж, це не для всіх.

https://marathonhandbook.com/intermittent-fasting-and-running/

https://www.quora.com/Can-I-run-a-marathon-during-the-fasting-period-of-intermittent-fasting-16-8

Walter Prins
 ·
Follow
Practices intermittent fasting alongside a ketogenic diet4y
Sharing my own experience for what it's worth:

You can run a marathon when fasted without suffering side effects, if you're ketogenically well adapted. Intermittent Fasting is supportive of this process but it's impossible to tell whether you'd be in a position to run a marathon fasted without doing some experiments yourself. Realistically you'll need to build up the distance over a period of time, extending it every time and see how well you're adapted and how your body responds. Ideally you should get a blood sugar and ketone meter which makes this process a lot more objective.

To give you some points of reference from my own experience: I've completed this sort of distance fasted a couple of times now without any issues. The farthest and hardest I've pushed it (so far) is a 30+ mile training run that I ran entirely on water, having fasted since the previous day evening meal. (5h20, 49.29km) The run was early morning the next day up to about mid morning if I remember correctly. There were 1 or 2 other training runs others beyond marathon distance as well that I've run entirely fasted. Also last year I experimentally ran the Birmingham marathon on water alone as well without any trouble.

That's all the result of following a keto diet however for the last 18+ months (with stints of intermittent fasting thrown in), and of course slowly building up my fitness and adaptation during this period.

In conclusion: Intermittent fasting ought to also help you in the direction of fat/ketogenic adaptation, but it's impossible to know without knowing more whether you'll have sufficiently adapted (purely from following an Intermittent Fasting eating regimen) to be able to complete a marathon in a fasted state.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

На мене розлука з дружиною в плані похудання позитивно впливає, тому що одразу втрачається апетит. В понеділок ввечері відвіз жінку до тещі, щось вони там разом повинні було зробити, а вчора ввечері забрав. За дві доби втратив 4,5 фунти  :)

Darina

Цитата: Золотий карась від Січень 26, 2023, 14:12На мене розлука з дружиною в плані похудання позитивно впливає, тому що одразу втрачається апетит. В понеділок ввечері відвіз жінку до тещі, щось вони там разом повинні було зробити, а вчора ввечері забрав. За дві доби втратив 4,5 фунти  :)
а чим займався ті дві доби? Калорії якось втрачав?

Золотий карась

Цитата: Darina від Січень 26, 2023, 18:54
Цитата: Золотий карась від Січень 26, 2023, 14:12На мене розлука з дружиною в плані похудання позитивно впливає, тому що одразу втрачається апетит. В понеділок ввечері відвіз жінку до тещі, щось вони там разом повинні було зробити, а вчора ввечері забрав. За дві доби втратив 4,5 фунти  :)
а чим займався ті дві доби? Калорії якось втрачав?
нічого особливого не робив, загалом мав звичайний розпорядок дня, просто майже не жер

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 01, 2023, 23:38ну нині вже 2 лютого  ;D  як ваші справи, пані ? в питанні вашої тілобудови ? :D

Добре. Тільки що закінчила 46-годинний піст. Минулої ночі спала як ангел. На вагах - мінус 2 кіло, я сама трохи здивована.

Повечеряла приготованими чоловіком японськими гребінцями у часниковому маслі та звареною на парі сумішшю броколі та цвітної капусти. Потім відполірувала двійко курячих крилець. І відфінішувала мисочкою чилійських blueuets і навіть (о жах!) одним шоколадним трюфелем.

Зараз у когось бомбане!

(для нормальних людей, що сидять без світла чи під обстрілами - не звертайте уваги. Це я так тролю декого. І ці люди знають, хто вони  ;D ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

пані, неможна у жодному випадку бути
1. голодним постійно. це дуже шкідливо.
2. відмова від їжі короткотермінова є корисна у нашомоу віці.
3. людині потрібно - білок і овочі плюс вітаміни і мікроелементи для повноцінного існування.
4. рухова активність (будь-яка) у нашому віці вітається і продовжує здорове і повноцінне життя.

п.с. жінки жеруть чукуляду а хлопи пють пиво.
вот і всьо.
дофамін. гормон такий.