Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 31, 2023, 08:18Хочеш довго жити, зміни свої життєві принципи:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Тоді б я не була Венсді. Хоча спостерігаючи, як Плєшиве вночі знову не спало, сиділо чекало мене, поки я не вийду, і перепощувало мій контент з лагом у декілька секунд, реготала до сліз  ;D  ;D  ;D.

Я і не підозрювала, що там така "інвестиція". І чим більше він згадує "бегемота", тим більше це демонструє, уахаха!

Щодо мене, то я вже давно зазначила, що не люблю, коли мене хочуть без мого дозволу. Тому, починаючи з 1 лютого 2023 року за київським часом, ставлю ЦЕ в ігнор - це буде для нього найгіршим покаранням :'(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 31, 2023, 08:15
Цитата: MareK від Січень 30, 2023, 21:51
Цитата: білий хорват від Січень 30, 2023, 08:37А війна може і до Польщі докотитися.
То що, сидіти зараз, сумувати і плакати постійно з цього приводу?


ти ярлики не вішай. хто ниє ? здурів ?
ні. просто прийняти що війна в Україні. не в харкові чи ужгороді. а в україні. п.с. і я щомісяця на передку. двічі на місяць. вожу передачі. тому знаю шо кажу.
а ти про якусь всрату політику.
мій спортзал нарешті купив генератор. тепер можна як ти кажеш, більш менш регулярно тренуватися.
хто тут не є - не зрозуміє про що ми.
і п.с ві Львові повітряні тривоги постійно. все зупиняється. нічого не функціонує у цей час. особисто мені не заважає. призвичаївся якось. але донька в інституті в бомбосховище ходить. і ніякого навчання. та ви ніби в курсі.

Я це все прекрасно знаю і розумію.

Але ж ти вирішив постібатися з нас, коли при таких умовах існування попросив накидати тобі план, що і як робити, щоб набрати м'язову масу.

"Це був стьоб"©

Ти стібешся з нас.
Я стібуся з тебе, генацвалє.

Тому, або перестань стібатися, або перестань нити.
йой.та  прибери вже нарешті цей менторський тон. ти шо, вчитель по професії. ?

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 15:02Щодо мене, то я вже давно зазначила, що не люблю, коли мене хочуть без мого дозволу. Тому, починаючи з 1 лютого 2023 року за київським часом, ставлю ЦЕ в ігнор - це буде для нього найгіршим покаранням :'(.
мудре рішення, респект

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 15:02
Цитата: білий хорват від Січень 31, 2023, 08:18Хочеш довго жити, зміни свої життєві принципи:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Тоді б я не була Венсді. Хоча спостерігаючи, як Плєшиве вночі знову не спало, сиділо чекало мене, поки я не вийду, і перепощувало мій контент з лагом у декілька секунд, реготала до сліз  ;D  ;D  ;D.

Я і не підозрювала, що там така "інвестиція". І чим більше він згадує "бегемота", тим більше це демонструє, уахаха!

Щодо мене, то я вже давно зазначила, що не люблю, коли мене хочуть без мого дозволу. Тому, починаючи з 1 лютого 2023 року за київським часом, ставлю ЦЕ в ігнор - це буде для нього найгіршим покаранням :'(.

ну нині вже 2 лютого  ;D  як ваші справи, пані ? в питанні вашої тілобудови ?  :D

MareK

Цитата: Darina від Лютий 01, 2023, 20:33
Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 15:02Щодо мене, то я вже давно зазначила, що не люблю, коли мене хочуть без мого дозволу. Тому, починаючи з 1 лютого 2023 року за київським часом, ставлю ЦЕ в ігнор - це буде для нього найгіршим покаранням :'(.
мудре рішення, респект

аплодую стоячи  ;D

Wednesday

Як прожити до понеділка без кави??

Сьогодні вперше у житті пройшла процедуру Зум - відбілювання зубів. Результат видно - на два відтінки зуби побілішали. Але не можна їсти їжі з пігментами та кольорової 48 годин.

Мусила їсти білий хіб (він мені зась) з маслом і сиром. Боюсь все інше, чаю, кави, соків не можна.

Найпростіше - замутити голодування. Увечері почну, в понеділок закінчу.

ПС. Зараз у декого бомбане.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:31Як прожити до понеділка без кави??

Сьогодні вперше у житті пройшла процедуру Зум - відбілювання зубів. Результат видно - на два відтінки зуби побілішали. Але не можна їсти їжі з пігментами та кольорової 48 годин.

Мусила їсти білий хіб (він мені зась) з маслом і сиром. Боюсь все інше, чаю, кави, соків не можна.

Найпростіше - замутити голодування. Увечері почну, в понеділок закінчу.

ПС. Зараз у декого бомбане.

це якась повна дурниця, пані. чому неможна ? який придурок вам таке радить ?
курва, я пердолє тего педала ктури такі ржечі вимага.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:36
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:34а пункт 4 хочаби інколи ? голодування і обмеження у їжі і калоріях без фізичної активності - гівно варті. кумулятивний ефект буде недовготривалим завжди якщо не обєднати.
це потрібно об"єднувати. задля досягнення довготривалого результату. на роки.

На тренажері роблю вправи типу піднімання штанги (ХІТ).

а ну робіт хочаби шось. це корисно у нашому віці .

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:36
Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:31Як прожити до понеділка без кави??

Сьогодні вперше у житті пройшла процедуру Зум - відбілювання зубів. Результат видно - на два відтінки зуби побілішали. Але не можна їсти їжі з пігментами та кольорової 48 годин.

Мусила їсти білий хіб (він мені зась) з маслом і сиром. Боюсь все інше, чаю, кави, соків не можна.

Найпростіше - замутити голодування. Увечері почну, в понеділок закінчу.

ПС. Зараз у декого бомбане.

це якась повна дурниця, пані. чому неможна ? який придурок вам таке радить ?
курва, я пердолє тего педала ктури такі ржечі вимага.

Процедура така. Після відбілювання зуби будуть відбудовувати, умовно кажучи, захисну поверхню. А зараз кольорова їжа може пенетрувати ці ділянки, і все піде нанівець.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні увечері я буду зла, як кобра  :( Зуби починають відходити, ковтнула адвіл, запила молоком :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 00:31Сьогодні увечері я буду зла, як кобра  :( Зуби починають відходити, ковтнула адвіл, запила молоком :(.
невже після тієї процедури відбілювання людина відчуває біль?

Wednesday

Цитата: Darina від Лютий 04, 2023, 02:42
Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 00:31Сьогодні увечері я буду зла, як кобра  :( Зуби починають відходити, ковтнула адвіл, запила молоком :(.
невже після тієї процедури відбілювання людина відчуває біль?

Зразу болю не було, бо вони помастили гелем спеціальним, тому під час процедури нічого не відчувала. Робиться вона зазвичай у 3 15-хвилинні заходи, мені зробили 4, бо добре толерувала.

А зараз трошки відходняк, але це нормально.

Ось тут ця сама процедура:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Яка ціна такої процедури в Канаді?

Wednesday

#93
Цитата: Золотий карась від Лютий 04, 2023, 03:50Яка ціна такої процедури в Канаді?

Недорого. Якщо з підпискою (роблять ще кастом трейз і потім можна відбілювати вдома), це в районі 500 КАД. В мене ці трейз вже були, тому я зробила без підписки за 300 КАД.

Але коли дістала кредитку оплатити, треба було заплатити всього 150 КАД. Я офігіла, а ресепшн каже - вам лікар дала 50 відсотків знижки  :) .

Я користувалася тими молдами (роблять на ваші зуби, типу із силікону і туди напускаєш відбілюючу рідину), але воно не дуже ефективне для мене виявилось. Тут зразу результат видно.

Але це теж не magic pill. У тої дівчини на відео і так білі зуби, а воно відбілює на певний діапазон, але не більше. Повтор процедури більше не дає. В залежності від генетичних та інших особливостей людини, у більшості не буде білосніжної посмішки - для такої хіба що вініри.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Виявляється, "природня" Анджеліна була собі звичайної зовнішності. Ось що робить вправний скілсет візажиста чи пластичного хірурга:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вік - це просто цифра. Калгарійська бізнес-вумен відкрила черговий ІТ-бізнес у віці 87 років.



Подолання вікових бар'єрів і руйнування стереотипів не є чимось новим для Марджорі Зінгл з Калгарі.

У 81 рік Зінгл отримала одну з перших нагород Top 7 Over 70 шість років тому за свою роботу в якості генерального директора та засновника DataHive. Вважається, що вона єдина жінка у світі, яка на 100 відсотків володіє центром обробки даних, зробивши значний внесок у розвиток Інтернету в Альберті. (Так, це Інтернет.)

У ці дні Зінгл лідирує в іншому технологічному бізнесі, який вона розпочала під назвою DHSecure, спрямованому на хакерів і захисту клієнтів від онлайн-атак.

«Я відкрила ще один бізнес, заснований на технології, і мені вже за 80; Насправді мені 87. Чому б і ні? каже Зінгл. «Якщо ти можеш щось зробити, чому б цього не зробити?»

Отак-то.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 00:31Сьогодні увечері я буду зла, як кобра  :( Зуби починають відходити, ковтнула адвіл, запила молоком :(.

Сьогодні прокинулась і зуби вже не болять. Спала теж добре.

Але без кави важко. Чаю теж зась.

Піду зараз наколочу води гарячої із сіллю і перцем. До речі, смакує точнісінько як курячий бульон :) я таке іноді п"ю під час голодування - відновлює електроліти. Сіль, звичайно ж, гімалайська  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 04:16Виявляється, "природня" Анджеліна була собі звичайної зовнішності. Ось що робить вправний скілсет візажиста чи пластичного хірурга:



обидва варінти заходять мені. я взагалі люблю жінок любити  ;D

Wednesday

#98
Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 23:00обидва варінти заходять мені. я взагалі люблю жінок любити  ;D

Молодець.

Зліва природна здорова миловидна дівчина.

Справа - модель. Овал обличчя як у Бреда Піта :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 03:02
Цитата: Darina від Лютий 04, 2023, 02:42
Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 00:31Сьогодні увечері я буду зла, як кобра  :( Зуби починають відходити, ковтнула адвіл, запила молоком :(.
невже після тієї процедури відбілювання людина відчуває біль?

Зразу болю не було, бо вони помастили гелем спеціальним, тому під час процедури нічого не відчувала. Робиться вона зазвичай у 3 15-хвилинні заходи, мені зробили 4, бо добре толерувала.

А зараз трошки відходняк, але це нормально.

Ось тут ця сама процедура:

ніколи б не пішла на цю процедуру, навіть якби мені платили за це велику суму