Про схуднення і все, що з ним пов"язане

Попередня тема - Наступна тема

DiDUS

М'ясо - м'язовий білок.
Не ковбаса чи сардельки  :) . 

DiDUS


Петро Шаблезуб

Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 19:40І їсти треба кожні 3 години. По годиннику. І ніяких перекусів.

Про перекуси - правильно, але не кожні три години. Це забагато.

8-11-14-17-20-23? Серйозно?  :D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 17:10Це - повна фігня. Гемоглобін впаде до нуля.

ЛОЛ! Люди голодують по 30 днів, і ніякий гемоглобін не падає.

Я вже мала триденне голодування і ніяких негативних ефектів. І зараз залишилося ще годинки дві і їсти абсолютно не хочеться, нема ні втоми, ні ніяких інших негативних відчуттів.

Я могла б в принципі і далі продовжувати. Одного разу спробую 5-денне голодування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 17, 2023, 17:15
Цитата: Wednesday від Січень 17, 2023, 16:19і думаю, а на фіга мені та вечеря. Отже, йдемо на 72 години, політ нормальний  ;D

Дурість робите. Опісля розверзе в два рази більше і зпєрдолите свій обмін речовин назавжди. Короткі часті напівголодування кращі, тобто їсти 1-2 рази на день.

Це вже більше для стану maintenance.

А взагалі треба змінювати режим, щоб організм не звикав. Наприклад, я нормально їм на вихідних, і в більшості випадків у понеділок і п"ятницю, коли працюю з дому (хоча сніданок якщо їм, то дуже рідко). А на роботі або ОМАД, або АДФ (для мене ОМАД недостатньо ефективна).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 19:40Можна їсти і худнути більше ніж при голодуванні.

Склад кожного прийому їжі.
І його кількість, частин від всього.
ГМО.

Гарнір 0,25
М'ясо 0,25
Овочі 0,5

Всього 200 грам.

Тобто це 50+50+100

І їсти треба кожні 3 години. По годиннику. І ніяких перекусів.

Ти перебудуєш свій метаболізм на правильний.

Вранці стакан води. Їсти починати через годину.

 :)


Це класичний підхід, як діабетникам кажуть. Це означає, що в організмі постійно буде підвищений інсулін і цукор, бо постійно їси.

А у мене підхід за лікарем Фангом - видатним канадським лікарем, який лікує хронічний діабет саме голодуванням. І у своїх книжках він пояснює, що для людини стан постійної їжі не є нормальним. Мисливці-збиральники їли, коли щось мали, а часто це означало години і навіть дні без їжі. Концепт сніданку - тим більше пожирання оцих жахливих каш та мюслів - неприродний.

Книжки лікаря Фанга можна знайти в російському перекладі плюс він є в ютубі. І інші практики - наприклад, лікар Берг - теж відомі промоутери лікувального інтервального голодування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#26
Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 20:00А оцет на цьому форумі хтось п'є?

Органічний яблучний оцет - одна із найкращих речей, яку придумала природа. Я колись пила скляночку води з ложкою такого оцту натщесерце, і нічого.

Зараз, якщо я голодую, можна лише воду, чорну каву чи трав"яний чай, в оцті буде трохи цукру.

Про замочування павербанка в оцеті смішно було  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаЯ могла б в принципі і далі продовжувати. Одного разу спробую 5-денне голодування.

Будемо виставляти тут тістечка і курячі крильця, щоб перевірити твою силу волі.
;D

Ребе Моше

Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08і курячі крильця
Звертаю увагу, це сказав не я!  :)  Я тут трохи був в запарі, спав по 3-4 години тиждень і фізично пахав як ніколи у житті, то можу собі дозволити і курку і не тільки!

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08
ЦитатаЯ могла б в принципі і далі продовжувати. Одного разу спробую 5-денне голодування.

Будемо виставляти тут тістечка і курячі крильця, щоб перевірити твою силу волі.
;D

В мене cravings як таких нема. Дехто має непереборне бажання з"їсти щось солодке чи гостре, чи там піццу, наприклад.

А курячі крильця я їм регулярно  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 18, 2023, 16:20
Цитата: Ребе Моше від Січень 18, 2023, 11:56
Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08і курячі крильця
Звертаю увагу, це сказав не я!  :)  Я тут трохи був в запарі, спав по 3-4 години тиждень і фізично пахав як ніколи у житті, то можу собі дозволити і курку і не тільки!

Сподіваюсь, такий "режим" був пов"язаний виключно із приємними турботами, описаними у "вільному".
Ага.

Цитата: Wednesday від Січень 18, 2023, 16:22
Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08
ЦитатаЯ могла б в принципі і далі продовжувати. Одного разу спробую 5-денне голодування.

Будемо виставляти тут тістечка і курячі крильця, щоб перевірити твою силу волі.
;D

В мене cravings як таких нема. Дехто має непереборне бажання з"їсти щось солодке чи гостре, чи там піццу, наприклад.

А курячі крильця я їм регулярно  ;D .
Там же нема шо гризти

MareK

Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 19:40
Цитата: Wednesday від Січень 17, 2023, 16:19
Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 16:09Шо це за збочення підсмажений стейк?  Нам так не жити ніколи!

Какіє люді в Халівудє  ;D Невже пофіксив свої accessibility issues?

А який стейк правильний - варений?

PS for everyone who cares to know. Прийшла вчора увечері додому - і думаю, а на фіга мені та вечеря. Отже, йдемо на 72 години, політ нормальний  ;D .

Можна їсти і худнути більше ніж при голодуванні.

Склад кожного прийому їжі.
І його кількість, частин від всього.
ГМО.

Гарнір 0,25
М'ясо 0,25
Овочі 0,5

Всього 200 грам.

Тобто це 50+50+100

І їсти треба кожні 3 години. По годиннику. І ніяких перекусів.

Ти перебудуєш свій метаболізм на правильний.

Вранці стакан води. Їсти починати через годину.

 :)

а ну та. ти видатний дієолог  і практик по тілобудові. зож твоє все. у твої 70 років. ти звісно шариш.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 18, 2023, 16:22
Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08
ЦитатаЯ могла б в принципі і далі продовжувати. Одного разу спробую 5-денне голодування.

Будемо виставляти тут тістечка і курячі крильця, щоб перевірити твою силу волі.
;D

В мене cravings як таких нема. Дехто має непереборне бажання з"їсти щось солодке чи гостре, чи там піццу, наприклад.

А курячі крильця я їм регулярно  ;D .

як ваші справи, пані, у тілобудові ?
треба фотку ДО !!!!!

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08
ЦитатаЯ могла б в принципі і далі продовжувати. Одного разу спробую 5-денне голодування.

Будемо виставляти тут тістечка і курячі крильця, щоб перевірити твою силу волі.
;D

щедрий вечір. свята вечеря. завтра Водохреща.
Фото давати ?
дам відео :)))

MareK

пані Четвер - ви худніть. якщо зможете.  ;D
вам пісня у подарунок і з побажанням успіху.


Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 18, 2023, 18:51Там же нема шо гризти

Виділене - ключове. Подобається процес гризіння. І мене не м"ясо там цікавить, якого там дійсно мало, а шкірка та хрящики. Після мене кісточки аж блищать, плюс я відполіровую все за чоловіком і донькою.

Я взагалі, напевно, в минулому житті була собакою, бо дуже люблю обгризати кістки і різні хрящі, сухожилля, шкірочки.   В салтисоні для мене найсмачніше - свинячі вуха з хрящиками. Всі канадці витріщаються на мене, коли я в китайському буфеті поїдаю курячі ніжки.

А курячі крильця - надзвичайно корисні. Про це я вже писала на супі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 19, 2023, 00:11як ваші справи, пані, у тілобудові ?

Добре. 3-денне голодування повернуло мене до передріздвяного статусу, тепер треба продовжувати рухати криву вниз.

До речі, коли займаєшся інтервальним голодуванням, то процес втрати ваги, скажем так, не прямолінійний. Багато хто пише, що голодував, а показання шкали не змінилося або мало змінилося, зате одяг став вільнішим.

Справа в тому, що насправді люди схудли, бо зменшилися об"єми. Бо буває, що вага впала, але це просто зійшла вода, а не сало. Тому рекомендують більше керуватися розмірами. Якщо ти міняєш одяг, бо завеликий, то це і є справжній результат.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 19, 2023, 00:16щедрий вечір. свята вечеря. завтра Водохреща.

Святий Вечір був 6 січня, а Щедрий Вечір з 12 стравами - 13 січня. Свята вечеря сьогодні - Голодна Кутя. Ми от теж тільки що, можна сказати, закрили сезон куті, бо якщо на Святий вечір кутею починають вечерю, то сьогодні кутею її завершають. А завтра - Водохрище / Йордана.

ЦитатаФото давати ? 

Давай, якщо не боїшся, що медведка вкраде у своє портфоліо  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#38
Цитата: Wednesday від Січень 19, 2023, 04:28
Цитата: MareK від Січень 19, 2023, 00:16щедрий вечір. свята вечеря. завтра Водохреща.

Святий Вечір був 6 січня, а Щедрий Вечір з 12 стравами - 13 січня. Свята вечеря сьогодні - Голодна Кутя. Ми от теж тільки що, можна сказати, закрили сезон куті, бо якщо на Святий вечір кутею починають вечерю, то сьогодні кутею її завершають. А завтра - Водохрище / Йордана.

ЦитатаФото давати ? 

Давай, якщо не боїшся, що медведка вкраде у своє портфоліо  ;D



ойой та у нас в Україні без світла трішки уся ця програма збилася. ну от так живемо якось - то світла немає, то інтернету, то води, то тепла. вам, пані, цього не зрозуміти. на ваше щастя.

вам фото яке давати ? є фото без одягу :)))
ой. ваше фото ДО початку змін  важливе. а мене вже і так всі бачили.

а медведка дивний "троль". усі фото зберігає в картотеці. воно певне просто дурне якесь якшо таке робить.

Wednesday

Цитатаойой та у нас в Україні без світла трішки уся ця програма збилася. ну от так живемо якось - то світла немає, то інтернету, то води, то тепла. вам, пані, цього не зрозуміти. на ваше щастя.

Не ний. Так, у мене в ПА світло є, але мої родичі, друзі та знайомі так само сидять без світла, як і ти, але не плачуть, а навпаки, міцні духом, ще і мене заспокоюють.

Цитатавам фото яке давати ? є фото без одягу :)))

НАМ чужі чоловіки без одягу не цікаві. Сам знаєш, куди можеш послати, ЛОЛ! Тобі теж пошлють  ;D .

Цитатаа медведка дивний "троль". усі фото зберігає в картотеці. воно певне просто дурне якесь якшо таке робить.

Просто в нього до тебе пристрасть. І ще до двох осіб. Подивись, у кого в його списку найдовші описи і найбільше епітетів,  і все зрозумієш  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.