Виживання Під Час Війни - Корисний Досвід і Поради

Попередня тема - Наступна тема

Popandopula



хата не встикае прогрiватися, та й нiчого не встигнеш зробити за пару годин, так як нiколи вчасно не включають, а виключають ранiше графiка...

Wednesday

Клята русня  >:( . Ненавиджу! Мої родичі живуть у власному будинку (теж ЗУ) і теж мають часті виключення. Але купили генератора, що дуже допомагає. Також, у них такий котел, що працює і на газі, і на твердому паливі (але, здається, їм не довелося переключатися на нього).

На щастя, зима не була надто холодною (тьфу-тьфу, принаймі поки що).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Popandopula

При вiдсутности роботи, нормальних зарплат (кому пощастило з роботою на зарплату в 250 доларiв), та цiнами на бензин-дизель купити генератор (кiлька тисяч доларiв) та платити 50-55 грн. за годину элетрики - це НЕМОЖЛИВО ! Плюс до того платити за газ та якось ще iсти хочется... Та й котел на дрова та й самi дрова "на халяву" не роздають.

Wednesday

Цитата: Popandopula від Січень 30, 2023, 07:34При вiдсутности роботи, нормальних зарплат (кому пощастило з роботою на зарплату в 250 доларiв), та цiнами на бензин-дизель купити генератор (кiлька тисяч доларiв) та платити 50-55 грн. за годину элетрики - це НЕМОЖЛИВО ! Плюс до того платити за газ та якось ще iсти хочется... Та й котел на дрова та й самi дрова "на халяву" не роздають.

Мої придбали генератора в Англії, це як мінімум вдвічі дешевше, а може, і більше, доставка була в районі 100 доларів місцевим варіантом "Моста". Якщо комусь цікаво, я можу розпитати детальніше. Але той генератор треба ще мати де поставити і вміти підключити - не впевнена, як це буде працювати для людей у квартирах.

А так, звісно, складно. Всі сподіваються, що ця клята війна закінчиться якомога скоріше, але реальність така, що їй поки і кінця не видно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Like

Про електрику треба думати і надалі. Бо гадаю проблеми з нею ще довго будуть після закінчення війни.

Mickey Maus

Цитата: Like від Січень 30, 2023, 17:07Про електрику треба думати і надалі. Бо гадаю проблеми з нею ще довго будуть після закінчення війни.
Ця проблема ще цілком може бути і натнаступну зиму, яка може бути соворіша ніж ця

Schneider

#6
Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 08:01Але той генератор треба ще мати де поставити і вміти підключити - не впевнена, як це буде працювати для людей у квартирах.
Для людей у квартирах цей варіант не підходить по декількох причинах: Проблема розміщення самого генератора, звук (який є досить гучний), запах від згорання палива.

Wednesday

Цитата: Schneider від Січень 30, 2023, 23:57
Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 08:01Але той генератор треба ще мати де поставити і вміти підключити - не впевнена, як це буде працювати для людей у квартирах.
Для людей у квартирах цей варіант не підходить по декількох причинах: Проблема розміщення самого генератора, звук (який є досить гучний), запах від згорання палива.

Так  :(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

#8
На жаль, війна продовжується і поки немає ніяких підстав вважати, що вона закінчиться швидко. Тягар війни несуть на собі не лише ЗСУ, а і цивільне населення. Обстріли, обмеження електрики, перебої у постачанні ліків та харчів, деформований ринок праці - це лише частина проблем, з якими зараз стикаються українці.

Ця тема для того, щоб підтримувати один одного і ділитися досвідом та порадами щодо виживання у ці важкі часи. Звісно ж, в основному це стосується тих, хто проживає в Україні, але закликаємо ділитися корисною інформацією на цю тему усіх бажаючих.

Wednesday

Очевидно, що у мене немає досвіду виживання під час війни (і сподіваюсь, не буде).

Але моя порада, якщо хтось ще цього не зробив - обов"язково зібрати всі важливі документи (паспорти, посвідчення, документи, що підтверджують власність на нерухомість), цінності, інші важливі речі (фото, які ніде не відтворені) плюс аптечку, мінімальні запаси води та їжі та інші рекомендовані речі, щоб утворити "тривожну валізу" на випадок термінової евакуації.

В інтернеті багато варіантів списків, що потрібно для "тривожної валізи". Додатково я постараюсь знайти списки з канадських та американських джерел, перекласти та запостити сюди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Про корисний досвід продажі квартири під час війни читайте тут:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=100.0

Дякуємо Сергію за те, що поділилися!

Wednesday

Найближчим часом на Раді оборони Харківської області порушать питання щодо примусової евакуації родин із дітьми з 18 сіл Великобурлуцької та Вільхуватської громад.

Про це у повідомленні у соціальних мережах заявив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.


Зараз там проживають родини зі 161 дитиною. Щоденно вони ризикують життями, адже росіяни використовують увесь арсенал: артилерію, БПЛА, міномети, авіацію.

"У 57 населених пунктах Великобурлуцької, Вільхуватської, Кіндрашівської, Курилівських громадах проживають 1082 дитини. Тут плануємо запровадити обов'язкову евакуацію. Маємо листи від Куп'янської РВА", - заявив він.

Синєгубов запевнив, що влада допомагає евакуюватися. Залучені майже 20 волонтерських організацій обласного координаційного центру.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В зв"язку з ескалацією на фронті багатьом громадам треба морально і фізично бути готовим до евакуації найменш захищених українців.

Якщо ви живете в таких районах, будьте готові і підготуйте свої родини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фігові новини  :smilie2:.

Евакуація Сумщини :smilie10:.

Почалася евакуація із Сумської області України - мешканці зможуть евакуюватися безкоштовно та отримають матеріальну допомогу.

Про це повідомили у Мінінтеграції України у Телеграм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я думаю, на третій рік війни довіряти словам та обіцянкам некомпетентної зеленої влади - це не тільки себе не поважати, а це і може коштувати вам життя.


Я дуже рекомендую українцям у Харкові і області послухати Верховного Зебіла і зробити навпаки.

Наразі в України нема чим захистити Харків. Це реальність, що б там не казала влада.

Харківчани повинні евакуюватись в інші місця України, поки не пізно і поки місто не перетворилось у другий Маріуполь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Sigh. Ну реально дарвінізм в дії. Ну сама тупа, то хоча б подумай про виживання власних дітей - вони ж не винні, що мати - дурепа :facepalm:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27870003#msg27870003
ЦитатаНаразі, от прям зараз, в Харкові ще жити можна. Повноцінно жити, не так як у селі, коли крім города нема чим зайнятись.Так зрозуміло тобі? Якщо кацапам вдасться їх задум, народ почне виїжджати. Тобто по факту, а не начитавшись аналітики.

Розумні люди розуміють, що між "повноцінно жити" і ні - один прильот  :smilie9:.

Люди реально не зробили ніяких висновків з майже 3 років війни і сумного досвіду Маріуполя, Бучі і так далі. Якщо ви почуєте від влади про евакуацію, це вже пізно!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Юра Курносенко

Всім привіт в мене є ютуб канал MSTER TYRFAUS заходьте та підписуйтесь

Юра Курносенко

В середині 2022 року я проживав в місті Чернівці там я та моя сім'я проживала в гуртожитку нам давали гуманітарну допомогу що саме нам давали склад. - 1 одна Зубна щітка, 2 два рулонна туалетної бумага, 3 одна зубна паста, 4 одна банка корму для тварин, 5 одна банка тушонки все взагалі це дуже погано.:smiley23: :Sho_za:
 

Юра Курносенко

Всім привіт мене звати Юра я з півдня :Ukraine: там де багато  :kacapi: але потроху відходим взагалі зараз все ок але на дворі продовжується війна :smiley24: :smiley23: :Ukraine: :recourse: :peremoga: :Ukraine: :recourse: :c09013: