Виживання Під Час Війни - Корисний Досвід і Поради

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: Юра Курносенко від Квітень 14, 2024, 11:49Всім привіт в мене є ютуб канал MSTER TYRFAUS заходьте та підписуйтесь

Привіт.
Не знайшов(
Кидай посилання?

Wednesday

Цитата: Юра Курносенко від Квітень 14, 2024, 14:43Всім привіт мене звати Юра я з півдня :Ukraine: там де багато  :kacapi: але потроху відходим взагалі зараз все ок але на дворі продовжується війна :smiley24: :smiley23: :Ukraine: :recourse: :peremoga: :Ukraine: :recourse: :c09013:

Вітаємо Вас на форумі!

Я так розумію, Ви біженець з південних районів України, які під окупацією. А де проживаєте зараз?

Цікаво, як ви взнали про наш ресурс?  :smilie1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#22
А я знайшов.

Wednesday

Масштабні російські повітряні удари по енергетичній інфраструктурі України стали майже повсякденною подією.

Зараз в Україні попереджають про відключення електроенергії по всій країні. «Росіяни здійснили нову масовану атаку на теплові та гідроелектростанції», – повідомили в державному енергооператорі «Укренерго». «Можуть бути відключення електроенергії для побутових і промислових споживачів по всій Україні... через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, спричинені ударами Росії».


Під удари потрапили енергетичні об'єкти в шести областях, а міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що «ворог не відмовився від планів позбавити українців світла» після «чергової масованої атаки на нашу енергетику».

У результаті останнього нападу були серйозно пошкоджені щонайменше три теплові станції, що належать найбільшому приватному енергетичному оператору країни ДТЕК.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Знову некомпетентна зелена влада дотягла до останнього і знову людей евакуювали під обстрілами??

Ну коли вони вже навчаться?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так чому люди не були вчасно евакуйовані? Що робила влада увесь цей час? Чому цей наступ став для них такою несподіванкою?

Таке враження, що все це робиться (вірніше, не робиться) навмисно!


Так може, уже пора Харків евакуювати, але людям спеціально нічого не кажуть?

Це ж було вже (С)  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.