Про куріння та його припинення

Попередня тема - Наступна тема

com

Може тема не в тому розділі - то перенесіть.

Довго курив, але припинив у 2016 році, по факту припинив поступово.
Поступово - легше кидати, бо організм адаптується, менше стресу.
Нікотин, алкоголь, кава, рух, м'ясо(їжа), сон, душ викликають викид дофаміну - нейромедіатора в мозку. То можна частково замінити ті викиди дофаміном від інших чинників. Я, наприклад, в той період пив дуже багато кави. Тиждень чи місяць. І ще півроку трохи менше.

Основний метод - поступове зменшення дози, диму. Можна ножицями обрізати до чи під час куріння. Можна робити міні самокрутки.

Трохи набрав вагу пізніше, але відомо - як з цим боротись.
https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/pro-shudnennya/

Wednesday

#1
Може, нам відкрити окремий підрозділ про здоров'я - як вважаєте?

Я ніколи не радила, крім випадку, коли мене в 7 чи 8 років намагався навчити мій друг. Дав мені цигарку і каже - вставляй в рот.

Я вставила тим кінцем, де фільтр. І відразу зрозуміла, що не бути мені курцем  :laugh:.

В моїй родині тато не палив (палив у молодості, а потім кинув). Мама теж ніби для понтів трохи - у їх покоління і старших паління вважалося гламурним.

З цієї причини палила в молодості моя свекруха. В неї навіть є шикарне фото, де вона на вечірці у класичній шовковій сукні, білошкіра брюнетка з посмішкою та фігурою голівудської зірки, і з сигаретою. Її сестра, тьотя мого чоловіка, палила до останнього і прожила цілком довге життя.

А так паління - напевно, найгірша звичка. Навіть алкоголь у помірних дозах не такий шкідливий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Можна, але може згодом. Велика кількість розділів має трохи негатив, бо туди мало хто заходить. Треба зробити 2-3 розділи, а решту об'єднати.

Wednesday

В цигарці як частині стилістичного декору є певний шарм.





Але в реальному житті вони смердючі і я уникаю цигаркового диму як можу.

На щастя, в нас з цим все ок. Курців женуть майже всюди  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
Всім відомо, що символом мужності та чоловічої привабливості є знаменитий Marlborough Man. Ця реклама цигарок Мальборо за участю цього іконічного персонажа була одною із найуспішніших відомих рекламних акцій за всю історію людства і тривала з 1954 по 1999 рік.





Але мало хто знає, що перед появою Marlborough Man була Marlborough Woman.

Marlboro, бренд, який сьогодні асоціюється з суворою мужністю ковбоя «Marlboro Man» останніх десятиліть, фактично був представлений на ринку в 1927 році як жіноча сигарета. Лише в 1954 році, після війни, Marlboro змінила стать, щоб конкурувати з трьома іншими провідними виробниками цигарок.

Реклама Marlboro рекламувала сигарети як «м'які, як травень», щоб залучити жіночу аудиторію. Зображення показує модну жінку, яка елегантно палить. У цій рекламі великими літерами згадується, що у Marlboros є «Кінчики кольору слонової кістки» для «захисту губ», орієнтовані на жінок, які піклуються про свою губну помаду. На зображеній жінці дуже темна помада, але на її абсурдно великій сигареті немає плям від неї.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А взагалі історія про рекламу цигарок дуже повчальна і її добре показують у серіалі про рекламщиків "Mad Men".

Були часи, коли цигарки рекламували навіть лікарі :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На жаль, незважаючи на те, що цигарки коштують дорого, і що паління на публіці майже всюди заборонене, в Канаді сумна статистика:

Останні дані про куріння за 2022 рік показали, що:

  • 12% канадців віком від 15 років зараз курять сигарети.
  • Зараз курять сигарети 14% чоловіків і 10% жінок віком від 15 років.
  • 11% чоловіків і 8% жінок у віці 15 років і старше курять щодня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Не зробив в житті ні однієї затяжки.

Таких, як я, мабуть, на землі більше немає.

 :smilie1:

білий хорват

Пам'ятаю, як мій дідо кинув курити.

Потім, як хтось приходив до нас до дому і курив, то він дуже злився.

Не дозволяв вдома нікому курити.


А мій батя курив тільки Біломор Канал.
А мама курила Космос.

Wednesday

#9
Цитата: білий хорват від Квітень 19, 2024, 07:33А мій батя курив тільки Біломор Канал.
А мама курила Космос.

Твоя мама - :smiley24:. Може, не тому, що палила, а тому що робила, що хотіла, особливо як на ті часи. Була свого роду бунтаркою :smiley24:.

До речі, про rebels. Один із найвідоміших - на цих іконічних фото і теж з цигаркою!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А це вже пародія - можливо, навіть штучно згенеровані фотки. Я поржала  :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.