Ненависть та Агресія

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Чим довше тягнеться війна і чим гірше справи на фронті, тим більше спостерігаю проявів немотивованої, невиправданої і вже давно неприхованої тваринної агресії українців по відношенню один до одного.

Ця агресія має різні форми, але особисто найбільш доступною для аналізу мені особисто є агресія онлайн.

Агресують ті, хто через різні причини не здатні усвідомити проблему і хто з різних причин має серйозні психічні та психологічні деформації.

Ці особи, так само як кацапи мають тисячу фейкових причин виправдати себе у знищенні українців, мають тисячу причин виправдати свою поведінку по відношенню до тих, кого вони призначили у своїх хворих мізках "піньятою', "м'ячем для гри в футбол', 'тамагочі', просто ворогом народу.

При цьому вони керуються не фактами і реаліями, а своїми почуттями - наприклад, заздрощами, що комусь може бути краще,ніж їм, і тільки за це їх можна змішати з лайном. І застосовують свої критерії виключно однобоко, забуваючи застосувати ці ж критерії до себе або собі подібних.

Сьогодні відбувся випадок такого шаленого і досить бридкого сплеску ненависті на Єрмачці. Патологією юзера Медведило мене давно не здивуєш, там реально клініка, а ось коли мені потрапили на очі дописи Гео, то я не змогла заснути - такого махрового у своїй абсурдності хейту я давно не пам'ятаю.

Я розумію, що Гео переживає непоправну втрату, але це не дає йому ніякого права топтатися по честі та гідності інших людей. На Фупі є інші батьки, які теж втратили дітей, і теж єдиних, але вони не нападають із образами на інших дописувачів.

Тим більше на таку хорошу людину, як Сергій. Можна робити судження про людину по її одягу, зовнішності чи стилю, а можна подивитися на її справи. І Сергій по своїх справах зробив набагато більше добра, у тому числі для ЗСУ, ніж пересічний юзер Єрмачки.

До Сергія постійно докопуються, що він не приїхав воювати за Україну, тоді як на Єрмачці як мінімум декілька десятків таких же емігрантів, але претензії тільки і виключно до Сергія. І це від чоловіків, які самі призовного віку, але не воюють, і які евакуювали своїх дітей та родини за кордон. Або від жінок, чиї чоловіки призовного віку теж не в окопах, але відсиджуються в них під спідницями.

Декілька мільйонів здорових українських чоловіків після початку війни звалили з України під різними приводами, але знову таки претензії тільки і виключно до Сергія.

Незважаючи на те, що трійка булі таки була забанена за свої огидні нападки, я зробила організаційні висновки, які будуть оголошені 1-2 серпня.

Тому що нападки на моїх друзів - це нападки на мене  >:( .

ПС. Пора би вже вбити у свої заздрісливі мізки, що емігранти вам нічого не винні. Розберіться спочатку один з одним, чому одні воюють, а інші повідкуплялися за бабло і жирують, або, сидячи під диванами чи спідницями своїх навіжених бабів, закликають умовних сергіїв приїхати і воювати за умовних медведил, шуш, славів, 2П та дмхз.

Самі, тільки самі. А з мене теж досить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У зв"язку з початком конфлікту в Ізраїлі і, можливо, Третьої Світової Війни не можу не відзначити, як піднявся градус суспільного дискурсу з цих питань - а особливо як люди позиціонують себе по відношенню до геноциду палестинців Ізраїлем.

Читаючи різні онлайн-джерела, відзначаю, що переважна більшість людей незалежно від того, хто вони за національністю, віросповіданням, культурною та расовою приналежністю, підтримують зупинку бойових дій, перемир"я, обмін заручниками і дипломатичне вирішення ситуації. Вони безпосередньо на стороні палестинського народу - навіть сотні тисяч євреїв по всьому світі і навіть в Ізраїлі.

Тому завжди шокує кричуще дикунство, кровожерливість та буквально нацистські погляди у коментарях деяких осіб, як ось наприклад:



Така сама риторика була у Гітлера та його ідеологів по відношенню до євреїв, циган та інших, кого вони вважали нижчими за себе. Нагадуємо, контекст дискусії - не терористи, а колективне покарання 2 мільйонів людей, з яких половина - це діти та молодь.

Напівосвічений, малокультурний, ізичний, недавно перефарбований в українця кацап-нацист навіть не розуміє, що таке демократія, що в ній існує право на мирний протест, і що він висловлює расистські, ксенофобські ісламофобські погляди, тим більше по відношенню до платників податків інших країн, завдяки яким він ще існує.



Войовнича тупиця навіть не здатна вкурити історичні реалії і зрозуміти, що Україна=Палестина, а Росія-Ізраїль з практично ідентичними виправданнями та ідеологічними "скрєпами" і такою ж кривавою багаторічною історію по відношенню до тих, чию землю вони хочуть загарбати.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не пройшло і ста років, а ці знову хочуть влаштувати Голодомор. У кого ще сумніви є з приводу історичних паралелей?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На жаль, мушу реанімувати цю тему, спостерігаючи черговий викид немотивованої, звірячої агресії українців онлайн.

По цій ситуації.

Можна бути в чомусь неправим чи правим, але викликати сильну реакцію у інших.

Ступінь сили цієї реакції визначає, чи адекватна вона, чи ні.

Українці втрачають залишки людяності. Агресивне стадо накидається юрбою на старшу жінку, яка просто поділилася тим, що їй морально і емоційно важко жити за кордоном як біженець.

І не тільки на неї, а на тих, хто ввічливо і агрументовано намагалися прояснити іншим її позицію.

Якщо суспільство у важкі часи не підтримує своїх членів, а функціонує за умовами дикого стада - вижерти найслабших - воно приречене.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Там пані Комарик мабуть дійсно невдало термін підібрала - «трагедія».
Але я її дуже добре розумію.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 27, 2024, 17:02Там пані Комарик мабуть дійсно невдало термін підібрала - «трагедія».
Але я її дуже добре розумію.

Так, і я вважаю, що це неправильно. Але ж реагувати можна було по-іншому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І знову чергове загострення за останній час, яке я відмічаю практично по всіх соціальних медіа. І як я вже коментувала в інших темах, відбувається системна цілеспрямована розкачка суспільства і нацьковування одних сегментів української спільноти на іншу.

Розділяй і володарюй! Навіть малоінтелектуальні некомпетентні зелені поводирі, і ті взяли собі це на озброєння, вепонізувавши українську владу проти емігрантів (скандал із ненаданням паспортних послуг громадянам України за її межами).

Постійний і систематичний хейт емігрантів в українських соціальних медіа триває роками і ми документуємо такі численні приклади у спеціальній темі.

Але на цей раз рівень істерії та хейту по відношенню до емігрантів просто шокує  :smilie10:.

Ось декілька прикладів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#7
Ця, очевидно, психічно хвора жінка немотивовано напала на одного із найщедріших донаторів ЗСУ цієї спільноти, який дуже давно живе за кордоном.

Але вона не має ніяких претензій ні до інших емігрантів, ні до ухилянтів, які живуть в Україні і які безпосередньо зобов"язані її захищати. Вона сама живе за кордоном і теж не планує їхати назад в Україну і захищати її, хоча в ЗСУ тисячі жінок 50+ в її демографічному сегменті.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139425.msg27898599#msg27898599


Її істерія і безсильна злоба вовчиці, що потрапила в капкан, шокують :smilie10: .

Людині потрібна негайна психіатрична допомога  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще один приклад від одного із найнеадекватніших і найвідбитіших на голову дописувачів цього ресурсу, який неодноразово просував тези про фізичне насильство, включаючи по відношенню до жінок.

На цей раз об"єктом його ненависті став емігрант. І став тільки тому, що емігрант і живе не в Україні.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140054.msg27896696#msg27896696


Він також накинувся на одного із найбільших донорів ЗСУ тієї спільноти і в його особі образив всіх емігрантів, які допомагають Україні і через особисті кошти та волонтерство, і через свої податки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нік Але систематично ненавидить емігрантів і їх образи - в його кожному другому пості. Я навіть не буду цитувати - достатньо переглянути його історію дописів.

Але мене найбільше шокувало, що рівень хейту і ненависті в нього настільки високий, що в нього нема практично ніяких червоних ліній:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140428.msg27896975#msg27896975

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.msg27897079#msg27897079

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140443.msg27894481#msg27894481

Що можна сказати про такого дописувача? Психічно нездоровий агресивний провладний бот спеціально розпалює розбрат і ворожнечу.

Що можна сказати про власників і керівників ресурсу, на якому це відбувається і на якому дозволяється така діяльність? Вони працюють на ворога.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.