"Лендліз Невигідний" - ціна для України

Попередня тема - Наступна тема

Getrieb

нема доказів ,чого трампісти всрались із його імпичментом? Нашкрябали по сусєках здається 4000 доларів, що позичив))) Ох же ж ви сектанти убогі, добре, що українці вас серйозно не сприймають

Wednesday

#261
Цитата: Getrieb від Лютий 23, 2024, 21:13нема доказів ,чого трампісти всрались із його імпичментом? Нашкрябали по сусєках здається 4000 доларів, що позичив))) Ох же ж ви сектанти убогі, добре, що українці вас серйозно не сприймають

Ті, що не сприймають, вигрібають в окопах. Ніщо так не прочищає мізки, як бомби на голову, і то не у всіх. Це як ковідна вакцинація - лакмусовий папірець на інтелект.

Щодо імпічменту, процес іде.

Байден взяв в кацапів 40+ мільйонів доларів, і це доведено офіційно.

Але "українці" роблять вигляд, що не бачать. Бо самі такі ж корумповані по вуха і тепер це вилазить боком  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

так, треба було пристати на пропозиції трампістів - Марджорі, Тіма Барчета та інших даунів - мир з русією улюбленою))) А антивакси це лакмусовий папірець усіх дибілів, у нас їх мало до речі, хто вірить у пласку землю та шкоду вакцин, однак у США їх безліч- вдається в знаки брак освіти у реднеків і глибока релігійність))) Звідки там розуму взятись

Wednesday

#263
Цитата: Getrieb від Лютий 23, 2024, 22:34так, треба було пристати на пропозиції трампістів - Марджорі, Тіма Барчета та інших даунів - мир з русією улюбленою)))

То якісь демівські вологі мрії. А за фактом деми завжди шилили на рашу, починаючи з часів голодомору. Я вже про це писала вище. І адмін Бідона всіляко вганяє Україну в землю, а рашеньку рідну облизує, леліє і оберігає, відбираючи в українців здатність захистити себе.

Хто чинний президент? Бідон. При чиїй каденції Раша напала, вбито півмільйона українців і втрачено Авдіївку? При ньому. Ось і все. А хто там що казав чи хотів, не має ніякого практичного значення.

ЦитатаА антивакси це лакмусовий папірець усіх дибілів, у нас їх мало до речі, хто вірить у пласку землю та шкоду вакцин, однак у США їх безліч

Науковий факт, що ковідна вакцина не працює і надзвичайно небезпечна, бо викликає все від міокардиту до інсульту до інфаркту до викиднів до раку і це лише короткий список того, що ми знаємо. Але ви продовжуйте вірити в так звану "сайєнс", while you can :lol:.

Цитатавдається в знаки брак освіти у реднеків і глибока релігійність))) Звідки там розуму взятись

Ну, я антивакс і PhD. Також купа науковців вірять в Бога і це ніяким чином не є антинауковим.

Скажете, що я неправильний PhD, автоматично визнаєте, що Ви теж  :laugh:.

Ото Вас антиваксерша загнала в логічний куток, хехе  :gigi:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

#264
по новому колу писати про Байдена, про його владу, про блокування Джонсона? Цей форум створений для дибілів, які як на базарі мусять інших перекрикувати й закидувати однаковими аргументами? Я приводив від 5 до 10 разів контртези, скільки ще можна?? Якась межа є? Чи це черговий осередок пропаганди, який немає нічого спільного до цивілізованої аргументації?

Ускладнення є після будь яких ліків, однак вони всі вкладаються у похибку, знову тупа конспірологиня чіпляється за соломинку, щоб свою тупу конспірологію виправдати

Wednesday

#265
Цитата: Getrieb від Лютий 24, 2024, 09:30по новому колу писати про Байдена, про його владу, про блокування Джонсона? Цей форум створений для дибілів, які як на базарі мусять інших перекрикувати й закидувати однаковими аргументами? Я приводив від 5 до 10 разів контртези, скільки ще можна?? Якась межа є?

Самокритично!  :smiley24:

Але є нюанс.

Ваші "контртези" не є доказами чи аргументами. Вам даєш посилання на закон, звіт Конгресу США, резолюцію, чи на пряму цитату вербатім, Ви цього не помічаєте, взагалі робите вигляд, що того не було і ці цитати, викладки, цифри не існують. "Не дивіться уверх", кажете ви і починаєте свою шарманку про "золотий дощ" і "граб хер бай зе пусі" - тобто про те, чого ніколи не було і що за умовчанням є брехнею і фейк ньюз.

Так що я погоджуюсь, що дискусія з демонутими завжди є однобокою і неконструктивною за умовчанням.

Тим більше що якщо йому вже сказали, що правильно писати "дебіл", але він навіть і того пофіксити не здатний  :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#266
ЦитатаЧи це черговий осередок пропаганди, який немає нічого спільного до цивілізованої аргументації?

Якщо ви називаєте "пропагандою" ресурс, де розповідається правда і де даються факти, а не фейк ньюс, то нехай так і буде.

Ось хороший приклад, це пишуть на  так званому "проукраїнському" ресурсі:



А тепер факти.

Нема жодного доказу чи факту, який підтверджує, що Трамп взяв чи в Росії як держави, чи в пуйла особисто хоч копійку. В результаті багаторічного розслідування, на яке пішли мільйони доларів і роки і під час якого перевернули кожен камінчик, не знайшли жодного такого доказу. Трамп не брав ніяких грошей, таким чином, у цитаті вище міститься злісний наклеп та брехня проти топ-політика країни-союзника, який зробив для України найбільше як президент за останні 20 років.

Зате ці особи ницо замовчують, що гроші в пуйла брав саме Байден через свого синулю, і це не фейк, а офіційно задокументований факт. Звісно, вони там про це чудово знають, бо це ж посилання давалося там тисячі разів, але мовчать. СПЕЦІАЛЬНО МОВЧАТЬ :smilie9:.

Так само як гроші в російського уряду брав ваш сонцесяйний зепрезидент на свої лайносеріали. І про це теж всі мовчать.

І про зв"язки "правильного республіканця" Маккейна з кацапами теж всі мовчать.

Так ось, ваша брехня і лайно по відношенню до тих, хто вам допомагав, та мовчання по відношенню до тих, хто вас знищує, починаючи з Голодомору, вчергове вилазить вам боком.

Але платять за це своїми життями зовсім інші люди, ніж ви  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#267
То хто ВИ, люди, що цим займаються?

1) Корисні ідіоти, люди, що можливо, не знають фактів? Жертви років демівсько-соросячої пропаганди, укроабирвалги, які не тільки здатні мислити критично, а навіть опрацювати та усвідомити уже розжовані і подані вам факти? І не мають честі і совісті просто визнати і виправити свої помилки?

2) Ідеологічні ліві, що свято вірять в торжество демократії та Демократичної партії США, яка давно перестала бути партією навіть Клінтона і перетворилася на шабаш червонодупих марксистів, збоченців-воуків і кліматично-вефівських фашистів? Які готові буквально на все, щоб будь-яким способом знищити екзистенційну для себе загрозу - людину, що змогла об"єднати мільйони, які не бажають бути частиною комі-утопії і хочуть врятувати свою країну від квазі-комунізму?

3) Вороги, що працюють на Росію? Адже тільки їм вигідно, щоб в України не було ресурсів обороняти себе. "Лендліз невигідний" тільки Росії і українським корупціонерам, він був ДУЖЕ вигідний Україні і ЗСУ.

4) Просто найманці за гроші просувати певні наративи і забивати правду і факти, як це роблять на інших україномовних ресурсах? Де таких, як я, просто забивають віртуальним камінням і закривають рот довгими чи постійними банами? А таким, як ви, дозволяється все?

В будь-якому випадку, ваша брехня щодо Трампа нічим не допоможе Україні. Я маю великі сумніви, що йому дадуть дістатися президентського крісла. Буде зроблено все можливе, щоб його не було.

Але чи буде на той момент існувати Україна і в якій формі? Це не має ніякого відношення до Трампа. Переключенням уваги на Трампа ви знімаєте відповідальність з тих, від кого виживання України дійсно залежить, і саме це основний посил саме в цій темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаУскладнення є після будь яких ліків, однак вони всі вкладаються у похибку, знову тупа конспірологиня чіпляється за соломинку, щоб свою тупу конспірологію виправдати

Якщо ускладненням є смерть або серйозні хвороби, такі ліки не допустять на ринок. І тут йдеться не про ліки, а про вакцину. Втім, для цього є окрема тема, тут нема сенсу це обговорювати. Ковідні вакцини неефективні і вони вбивають, це доконаний науковий факт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

я за пусі чи золотий дощ не написав жодного слова, як і за звязки з русією ,я писав лише фатки за його корупцію в нью-йорку, тощо, це в чергове доводить, що ви не слідкуєте за дискусією і набір маячні і пропаганди пхаєте

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 24, 2024, 22:44я за пусі чи золотий дощ не написав жодного слова, як і за звязки з русією ,я писав лише фатки за його корупцію в нью-йорку, тощо, це в чергове доводить, що ви не слідкуєте за дискусією і набір маячні і пропаганди пхаєте

Не треба викручуватись. Ви називали його гвалтівником і злочинцем. І те, і друге - наклеп.

Але не це суть. Суть в тому, що демонуті завжди підміняють поняття. Жодний президент США, жодний світовий політик, жодна людина взагалі не є ідеальною.

Трамп не є ідеальною людиною з точки зору моралі. Але для нас і світу головне не який він як людина, а який він як державотворець, які в нього policies.

Ось що треба обговорювати, що я і робила, а Ви постійно акцентували його особистість.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#271
Тепер, коли провальна діяльність послиці Маркарової вийшла назовні, вона почала кидатись лайном в сторону тих, хто показав і розказав це світу.

То їй поставили додаткові запитання.

Та це просто жерсть! Чому про це в Україні всі мовчать??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

по Штормі Деніелс не наклеп, він дійсно платив їй гроші за мовчанку і порушив при цьому закон, по Нью-Йорку уже є постанова суду про штраф біля 500 млн долларів. Однак я знаю, що скаже тупа трампістка - це наклеп і фейкньюз. Хто взагалі така послиця Маркарова? Які у неї повноваження? По всьому США є безліч нерухомості і ресторанів у російської мафії, проте нікому це не цікаво)

Getrieb

#273
що там Трамп, руде опудало в макіяжі? Сказав щось за річницю початку війни? )) Канадський консерватор зустрівся з нашими мітингарями. А... я забув, якби шахрай був президентом ,війни не було б)) а значить реагувати на неї не треба)

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 25, 2024, 09:45по Штормі Деніелс не наклеп, він дійсно платив їй гроші за мовчанку і порушив при цьому закон

Ніколи не чули про таку річ, як non-disclosure agreement? якщо тобі дають гроші, ти береш і за це мусиш мовчати. Це абсолютно нормальна і абсолютно легальна річ. Якщо вона його порушила, то і вигрібає, а мова йшла там, здається, з яких фондів їй виплатили гроші.

Цитатапо Нью-Йорку уже є постанова суду про штраф біля 500 млн долларів.

Це там, де Фані Вілліс і її бойфренда-прокурора спіймали на брехні та нецільовому використанні державних коштів? Чи де той лівак-збоченець на власний розсуд виніс такий вирок, що тепер увесь бізнес виносить ноги з Нью-Йорка? Банк, який давав Трампу позику, сто раз все перевірив і не мав проблем дати йому гроші, а лівак суддя з аджендою висмоктав зраду з члена?

Цитататупа трампістка

Зразу видно, що Ви ще молодий і зелений  :facepalm:. Ad hominem attacks - чітка ознака програшу в суперечці. Називається "злився"  :lol:  :lol:  :lol:.

ЦитатаХто взагалі така послиця Маркарова? Які у неї повноваження?

Адвокатувати за інтереси України під час війни. Вона ж адвокатувала ПРОТИ інтересів України і ЗСУ, повністю проваливши питання лендлізу. Там же ж не тільки в ресторанах справа. Там ще і непотизм - злі язики кажуть, що вона попризначала родичів на різні посади, ще і скандал з найманням кацапів на масовку під виглядом українців.  Це просто жерсть!

ЦитатаПо всьому США є безліч нерухомості і ресторанів у російської мафії, проте нікому це не цікаво)

Їх власники займають топові дипломатичні посади в критичних країнах для України в плані виживання?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатапо новому колу писати про Байдена, про його владу, про блокування Джонсона? Цей форум створений для дибілів, які як на базарі мусять інших перекрикувати й закидувати однаковими аргументами? Я приводив від 5 до 10 разів контртези, скільки ще можна?? Якась межа є?

 :facepalm:  :facepalm1:  :smilie10:  :lol:

Цитата: Getrieb від Лютий 25, 2024, 16:09руде опудало в макіяжі?

Негарно так про Доктор Джил. Вона з усіх сил карячилась, навіть буквально, наставляючи чоловікові роги, щоб стати президентшею США, а Ви ... Злі язики кажуть, що це вона жене кадавра на другий термін, хоче дешева вульгарна ХХХ бути владичицею морською  :smilie10:.

ЦитатаСказав щось за річницю початку війни? ))

А укропокриткам все любити вухами. Слухають-слухають гарні слова, а потім несуть байстрюків в пелені, починаючи з Голодомору  :smilie9:. І так роками. Скільки деми раз вас кинули, перерахувати важко. Але ж ви так нічого не винесли із свого сумного досвіду, що любов проявляється не лапшицею на вухах, а діями.

ЦитатаКанадський консерватор зустрівся з нашими мітингарями.

Після того, як місяцями гнав пуйлівську пропаганду про нацистів в канадському парламенті.

ЦитатаА... я забув, якби шахрай був президентом ,війни не було б)) а значить реагувати на неї не треба)

Стане президентом - відреагує. А зараз - перетопчетесь. Як сказав ваш духовний лідер пуйло - Байден ваш президент  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

ну реально нема що відповідати, бо знову доведеться повторити всьоме одне й теж, я  ж кажу, трампізм це хвороба і хворі можуть опонента тупо перекрикувати як на базарі

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 25, 2024, 22:59ну реально нема що відповідати, бо знову доведеться повторити всьоме одне й теж, я  ж кажу, трампізм це хвороба і хворі можуть опонента тупо перекрикувати як на базарі

Виправдовувати катів України, які вже більше 100 років топлять Україну в крові - Демократичну партію США з її клінтонами, обамами і байденами, при яких Україна лише втрачала людей і територіально і при яких має всі шанси назавжди зникнути з карти світу як держава, можуть лише корисні іділоти, тупорилі істоти, що не здатні усвідомити факти, найманці за бабло або її відверті вороги.

Втім, я це вже сказала вище іншими словами  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#278
ЛОЛ, продирявлені дупи СУПчан не витримали правди  :smiley14:.



Сучки, мені пофіг на бан, а мою відповідь ви і тут прочитаєте, піднімете мені відвідування, ЛОЛ! Я її набрала, але відправити не встигла:

****************************************************************************************
Цитата: majesty від Березень 04, 2024, 00:50ибо кроме оружия Украина отримувала средства для того что бы не было социального и экономического развала страны ( что не менее важно)

Яке зебіли успішно крали, набиваючи дивани валютою і виводячи мільйони доларів з фондів (див. відео вище).

Цитата: majesty від Березень 04, 2024, 00:50в целом трампу необходима поразка Украины в войне
ибо иначе он бы выступал за увелечение поставок оружия и финансовой помощи

Ница лібералістична пропаганда. Дивитись треба тільки і виключно на дії і результати, а не слова. Ви вже жили 4 роки при Трампі і пуйло при ньому не напало, а Україна втрачала території тільки і виключно при демах.

Щодо зброї, то Трамп так буквально і сказав - що завалить Україну зброєю.  Але ж ви читаєте тільки і виключно Єрмачку, а не інші ресурси - звідки вам про це знати?

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/tramp-nadast-ukran-stlki-zbro-sklki-nhto-sche-ne-nadav/

Цитата: majesty від Березень 04, 2024, 00:50где почитать как трамп выступает за такие вещи? 

Цитата вище і ми постійно поширюємо правду про те, що реально сказав Трамп, а не перепєвки демівських продажних медіа, і розвінчуємо їх брехню:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/ukrotramposhiza-rozvnchumo-brehnyu-pro-prezidenta-trampa/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/amerikansk-vibori-ta-tramposterika-ukrohom-yachkv/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/tramp-ne-zbiratsya-zupinyati-dopomogu-ukran/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/brehnya-propaganda-ukranskih-botv-demokratichno-part-ssha/

Цитата: majesty від Березень 04, 2024, 00:50вы суки колбасные за сетну с мексами насрали на землю своих родителей и на их могилы
ничтожные продажные суки

Ні, це ви за демівскі шекелі смокчете бідонівського в"ялого, поки він руками Пуйла топить вас у крові, як і всі деми, починаючи з Голодомору.

А пальці наставляєте на людей, які взагалі не при владі і якщо прийдуть до неї, то не будуть ні за що відповідати аж до січня 2025 року.

Але чи доживе Україна при таких темпах "допомоги" від кривавого Байдена? Сумніваюсь  :smilie9:.

ПС - а щодо американського кордону, ну відкрий свої і запусти мільйони кацапів. І війна швидесенько закінчиться  :smilie9:.

****************************************************************************************************

Бани та брехня про Трампа та лендліз не врятують ні українців в цілому, ні цих продажних с**к зокрема. За все доведеться заплатити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.