"Лендліз Невигідний" - ціна для України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Побачила оцю цинічну брехню і вирішила почати цю тему.



По брехні демівських пропагандистів Єрмачки я обіцяла зробити аналіз і зроблю.

Але поки питання - якщо це так, то чому у нас, за деякими оцінками, вже біля 300 тисяч вбитих воїнів ЗСУ?

Чому постійно з перших рук коментарі, що на фронті нічого не вистачає - від черевик до шкарпеток до траків до зброї, щоб відстрілюватись?

Чому, за деякими оцінками, раша, якій не постачають СТІЛЬКИ ЗБРОЇ США, витрачає у 7 раз більше снарядів, ніж Україна?

Чому на фупі і не тільки збирають по копійці на зламані траки і на ПОНОШЕНИЙ ОДЯГ ТА ВЗУТТЯ?

Ні в кого не виникає когнітивного дисонансу між солодкими наративами татусів та славредьків і реальністю?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Чому у нас стільки загиблих при ТАКІЙ допомозі, СлавРедько не хоче пояснити?











Ну то я поясню. Скоро буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Та наче Україна постійно просить більше, але ж не дають.

І що тут робити?
Образитись на них і взагалі перестати брати навіть то, що дають?

Ось, навіть зараз українське МЗС закликає дати більше зброї.

МЗС: Україні потрібно в 10 разів більше військової допомоги, щоб завершити війну цього року

Заступник глави МЗС України Андрій Мельник заявив, що Україна повинна негайно отримати у 10 разів більшу військову допомогу, ніж вона отримала від союзників дотепер, аби завершити війну цього року.

"Ми вдячні нашим союзникам за військову допомогу. Але: цього недостатньо. Україні потрібно в 10 разів більше, щоб завершити російську агресію цього року", – заявив Мельник у своєму Twitter.

Він закликав партнерів України перейти всі "штучні червоні лінії" і виділити 1% ВВП на поставки зброї Україні.

Також у токшоу Суспільного "Новий відлік" Мельник нагадав, що, за словами глави Пентагону Ллойда Остіна, всі учасники міжнародної коаліції надали Україні збройну допомогу загалом на 55 млрд доларів.

"Велика нібито цифра. Але якщо порівняти цю війну з Другою світовою війною, а, на жаль, паралелей стає все більше, то тоді, лише якщо взяти ленд-ліз американського уряду, було надано у цінах 1940-их років допомоги на понад 50 млрд доларів. У теперішніх цінах це десь 700-800 млрд доларів...

Наші союзники повинні усвідомити масштаб цієї війни, допомога має бути збільшена щонайменше в 10 разів прямо зараз", – зазначив заступник міністра закордонних справ.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/04/22/7399017/


Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 22, 2023, 18:38Та наче Україна постійно просить більше, але ж не дають.

І що тут робити?
Образитись на них і взагалі перестати брати навіть то, що дають?


Дякую за публікацію, але я раніше писала, що високопоставлені особи, причетні до керівництва України, брехливо стверджували, що "лендліз не вигідний" і нічого не робили, щоб він запрацював. Вони останні місяці навіть не згадують про нього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Просять, але не дають.

Данілов до "миротворців": Не садіть нас за стіл переговорів, дайте нам зброю

Секретар РНБО Олексій Данілов просить політиків уникати "проросійської миротворчості", а дати Україні більше зброї.

Пряма мова Данілова: "Коли мета російського агресора залишається незмінною — знищення України, ініціативи мирного врегулювання, що звучать останнім часом, — це ніщо інше як проросійська миротворчість.

Не треба нас постійно садити за стіл переговорів, дайте нам достатньо зброї. Зброя — найкращий посередник і єдиний зрозумілий для РФ аргумент спілкування".

Нагадаємо: Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто виступив за те, щоб посадити Україну та Росію за стіл переговорів за посередництва Китаю.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#6
Аналіз того, як змінювалося ставлення до лендлізу та "позиції" пропагандистів Єрмачки, буде поданий у подальших постах.

Я офігіла, коли почитала, і як дехто радикально перефарбувався у цьому відношенні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#7
У темі на Єрмачці про те, як бідоністи забороняли Україні захищати себе, можна чітко побачити огидних ботяр, які просто упиваються кров"ю захисників України - самі ж не в окопах - і при цьому готові топтатися на їх могилах, аби захистити рідну демократичну партію та сенільного Бідона.

Ті, хто ще не продали совість, мусять говорити езоповою мовою, як ось тут:





Так далеко заїдете і війну виграєте.

ПС. Це теж був сарказм, якщо що.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#8
От здавалося, ніжся собі в ліжечку в 7 ранку в неділю ... але зайдеш на Єрмачку і офігієш від тієї цинічної, наглої брехні, яку поширюють ті, хто нічим не ризикує, і завдяки якій гинуть найкращі в Україні.

Завдяки якій трохи більше, ніж за рік війни загинули 300 тисяч українців, а війна навіть і близько ще не закінчилася.

Задокументуємо цю брехню.



Це тупа брехня, яку уже рік повторюють демівські пропагандисти та корисні ідіоти на Єрмачці.

Правда така:

1) Закон про лендліз не працював, не працює і не буде працювати (тому що скоро закінчиться).
2) По цьому закону не було поставлено ні на цент і не буде (див. вище)
3) Ні за що не треба платити (див. тут).
4) Обамбоїди за спиною сенільної ляльки Байдена вчергове надурили тупих хохлів, які вчергове повірили красивим словам (Байден кращий друг України, санкції з пекла) та жестам (закон підписаний на річницю перемоги над фашистами у СВ2).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шокує тупість дописувачів. Я б ще змогла зрозуміти, якщо це пишуть емігранти, але ця особа ніби в Україні, але таке враження, що взагалі не розуміє, де вона і що вона - абсолютний дисконект з реальністю.



Ні, якщо закон прийнятий, це не означає, що він працює. І ні, закон про лендліз ніколи не працював, не працює і не запрацює (хіба що його продовжать і будуть щось з цим робити).

Інша частина речення просто шокує. Це ж яким ідіотом треба бути, щоб написати таке, коли тільки офіційно Україна відстає від Росії у 10 раз за рівнем озброєння та боєприпасів, і чим далі, тим буде лише гірше.

Юзер ніби не бачить інших тем просто поряд, де по гривні збирають на старі зламані траки та все від шкарпеток до бв одягу, щоб забезпечити фронт. Це абсолютно ненормально, і всі ці потреби були б покриті, якби запрацював лендліз.

І ось цього Аг не бачить:



А зараз потягнув пісню, що типу рашці довго довелося платити за лендліз. Та це копійки. Іларіонов про це .


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#10
Слідкую за динамікою обговорення. Як тільки деякі користувачі почали вказувати на факти, їх почали закльовувати (взагалі м"який інтелігентний Блох - уже наступна ціль для булінгу. Шуша давно вчепилася у нього своїми іклами, а зараз підтягнувся член їх компашки Трололо з персональними образами).

Тут же почали відкриватися паралельні теми про те ж саме, що у темі про літачки.

Почали підніматися наверх ідіотські теми про сексхарасмент та фарбування волосся єрмачківськими промоутерами типу магістра та карови щоб забити та знівелювати обговорення.

До речі, таких тем дуже багато як для війни і ніхто не зносить їх у вільне, як це постійно роблять з темами Сергія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#11
Це - частина єрмачківської стратегії забити правду про лендліз. Нагадую, сама адмінша Єрмачки написала таке у свій час:



А фактичний керівник Єрмачки сказав, що лендліз взагалі не потрібний.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну то як воно без лендлізу воюється, добре?

Як воно там у Бахмуті просто зараз?

Та у Умані, га??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Та що тут сказати... в питаннях допомоги Україні ми з вами однодумці.
Я на ФУПі про це вже й писати нічого не хочу. Мають лунати переможні пісні - то нехай лунають. Гірко, що звинувачення у «зрадойобстві» звучать від найактивніших учасників гілки про воєнкомат....
Те, що штати мали зробити ще позавчора, можливо,буде післязавтра. Можливо.
У вересні 2020 року один гарний, відносно молодий чоловік, львів'янин, просив мене привезти йому якусь срібну канадійську монетку.
Ми сиділи в його магазині, дивились один одному в очі, щось планували, про щось жартували...
Він загинув, тобто його вбили.
А ще мені на дачу з найближчого села привозили гній, заодно й ділянку орали. Батько з сином. Ще був кінь і лоша. Сина теж кацапи вбили

Золотий карась

Це лише за останні місяці, люди, з якими я колись спілкувався особисто.
Щось там сьогодні у Павлограді?
Украіна має чим відповісти?
Гірко.


Wednesday

Цитата: Золотий карась від Травень 01, 2023, 03:48Та що тут сказати... в питаннях допомоги Україні ми з вами однодумці.
Я на ФУПі про це вже й писати нічого не хочу. Мають лунати переможні пісні - то нехай лунають. Гірко, що звинувачення у «зрадойобстві» звучать від найактивніших учасників гілки про воєнкомат....
Те, що штати мали зробити ще позавчора, можливо,буде післязавтра. Можливо.
У вересні 2020 року один гарний, відносно молодий чоловік, львів'янин, просив мене привезти йому якусь срібну канадійську монетку.
Ми сиділи в його магазині, дивились один одному в очі, щось планували, про щось жартували...
Він загинув, тобто його вбили.
А ще мені на дачу з найближчого села привозили гній, заодно й ділянку орали. Батько з сином. Ще був кінь і лоша. Сина теж кацапи вбили


Найбільша небезпека для України - це соросятина та боти демпартії типу Татуся та Славредька. З ворогом пуйлом все зрозуміло. А ось що ці потвори заколисали українців солодким куаноном, що все добре, то це втричі гірше за пуйла.

Це як отой коханець із теми на Єрмачці. Поки довірлива жінка спить, він її грабує.

Якби українці знали правду, вони б щось робили, тиснули на уряд Зеленського, протестували б перед посольством США у всіх країнах світу. А так прославляють істоту, яка руками кацапів потопила їх в крові.

300 тисяч!! а скільки просто зараз кожного дня гине під Бахмутом?

Ви в курсі, що Іларіонов і однодумці вже декілька місяців організовують протести перед Білим Домом, щоб дали лендліз? Так от, за їх словами, посольство України в США поширює в діаспорі повідомлення, що на такі протести виходити не треба. Нагадую, послиха Маркарова брехала, що лендліз невигідний, про це ми повідомляли тисячу раз.

Питається, чому ЇМ лендліз невигідний? думаю, здогадатися неважко. Бо своїми життями і життями своїх рідних їм за його відсутність платити не доведеться. А хтось на закупках робить шалені гроші.

Воістину, бізнес на крові  >:( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#16
Ні українські медіа, ні Єрмачка не написали, що 7 травня 2023 року у Вашингтоні біля Білого Дому відбувся вже десятий мітинг української спільноти за надання Україні лендлізу.

Тут можна подивитися стрім з цього мітингу, що я ДУЖЕ рекомендую. Чудові, професійні, детально обізнані у ситуації та питаннях надання зброї Україні ведучі, цікаві гості (включаючи пана Іларіонова - відповідне відео дивіться в окремій темі) та багато цікавої інформації.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нове цікаве відео від каналу Діаспора ЮА. Хто буде у Вашингтоні чи недалеко, підтримайте мітинг за лендліз 21 травня! І не забудьте послати твіт Байдену з вимогою про зброю для України.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Смерть цього захисника України - на совісті Байдена, який за рік часу не надав Україні ні цента за лендлізом і відмовляється надати Україні літаки. Запам"ятайте це.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#19
Ну тепер зрозуміли, чому Єрмачка так пропагандонила, що ленлдіз не потрібний?

Тільки коштувало це Україні майбутнього і більше 300 тисяч смертей найкращих українців і українок.

Хоч одна корумпована гнида заплатила своїм життям?

І не кажіть мені, що Єрмак чи Зеленський про це не знали. У них руки по лікті в крові  >:(  >:(  >:(

І про це казала Вікторія Спарц ще рік назад. Всі, хто валили на неї, так само в крові українських патріотів - від Єрмака до єрмачківських татусів та цинь. Горіть в пеклі!









Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.