Грузія стає вірним сателітом Росії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Згодна з виділеним. Саме так - Торі "F**ck the EU" Нуланд вибрала в керівники України не Тягнибока, а "Яца", який сидів і слухняно блимав очицями, поки пуйло віджимало Крим, а демократи США казали "не ескалювати".



Грузини просто трохи розумніші і вчаться на помилках інших.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 07, 2024, 16:44В нас ця новина вже два дні як опублікована тут.

Хорват, ти віддав комусь свій нік? Я просто тебе не впізнаю  :smilie10:.

Яким боком вибори 2019 року до факту поранення сина Тягнибока?

Ти хочеш сказати, що виборцям треба було голосувати за Кошулинського, бо через 5 років навіть не його власний син, а син лідера його партії буде поранений?

Що з тобою? :smilie2:  :smilie2:  :smilie2:

Де Кошулинський, де Тягнибок, а де його син??

Якщо син Тягнибока захоче йти в політику, то за нього, може, хтось і проголосує.

А я тобі пояснила, чому за Кошулинського не проголосували. Бо платформа була погана і люди не хотіли голосувати за ще одного популіста, який, крім "бла-бла-бла", не мав ніякої візії як претендент на посаду президента. На всю Свободу не знайшлось аналітиків сісти і щось нормальне написати.

І тому що сама особа Кошулинського - підозріла.

Є відео, як він під час розстрілу Майдану ховається за будівлею (сам ризикувати життям не дурень), а коли підбігають люди з пораненим чи вбитим майданівцем на ношах, він пристроюється до нош і робить вигляд, ніби він виносив пораненого майданівця.

Якщо він у цьому збрехав, буквально піарячись на крові інших, то у чому ще він збрехав? І ти голосував за такого  :smilie9:.

Керувати Україною повинні ті, що на ношах, тому що вони вигрібли найбільше - а не пристосуванці і брехуни в будь-якій партії :smilie9:.


ПС. До речі, де воюють зяті і син Кошулинського?

Донька Христина, 1991 р.н.
Донька Іванна 1993 р.н.
Син Богдан 2002 р.н.

І він сам де воює - сподіваюсь, не так, як Тетяна Чорновіл? :facepalm:
Я і кажу, що не захотіли тих, хто майже всією партією пішов воювати, віддали перевагу Баригам і Клоунам.

Що не так?

Виходить, що Бариги і Клоуни достойніші, щоб керувати країною.

Нема питань

білий хорват

#102
ЦитатаЦе в грузинській конституції так написано?

Чи це твій черговий "прогноз"?

Ти взагалі в курсі, що на сьогодні між Росією і Грузією навіть не існує дипломатичних відносин?
:facepalm1:

Але російського депутата тепло по дружньому приймали в парламенті Грузії.

Ну для кого ці байки?

Як можна було приймати в Парламенті Грузії російського депутата Держдуми?

На словах можна говорити все.
А на ділі роблять протилежне.

І після цього в тебе язик повертається говорити, що в Грузії немає дипстосунків з Росією?

Це робота на ворога

До речі Європейський суд зобов'язав Грузію сплатити компенсації протестувальникам, постраждалим у "ніч Гаврилова"


Європейський суд з прав людини зобов'язав Грузію сплатити понад 153 тисячі євро компенсації постраждалим внаслідок жорстких дій поліції проти демонстрантів у так звану "ніч Гаврилова" у червні 2019 року.

Справа стосується подій у ніч на 21 червня 2019 року, коли грузини зібралися на велику акцію протесту проти присутності у парламенті депутата Держдуми РФ Сергєя Гаврилова. Тоді поліція почала жорстко розганяти акцію, постраждали понад 240 осіб.

Постраждалі звернулися до ЄСПЛ, об'єднавши 26 скарг від постраждалих протестувальників і журналістів під назвою "Цаава та інші проти Грузії".

Грузію зобов'язали протягом трьох місяців сплатити компенсації постраждалим на суми від 1800 до 15 тисяч євро.

Держава також повинна буде сплатити 6000 євро за судові витрати і податки, які можуть бути накладені на отримувачів компенсацій.

Нагадаємо, у зв'язку з теперішніми подіями у Грузії довкола скандального закону про "іноагентів" у Європарламенті закликали призупинити для Грузії статус кандидата на вступ в ЄС.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/8/7185468/

Живи тепер з цим ©


Чи Європейський суд для тебе не суд, бо фінансується Соросом?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 08, 2024, 08:33Я і кажу, що не захотіли тих, хто майже всією партією пішов воювати, віддали перевагу Баригам і Клоунам.

Що не так?

Виходить, що Бариги і Клоуни достойніші, щоб керувати країною.

Нема питань

Концептуально я погоджуюсь, але з логічної і моральної точки зору ти непослідовний.

1) Голосували не за партію, а за президента, тобто індивіда. І розглядали індивіда. Заслуги простих свободівців, серед яких дійсно багато патріотів, не екстраполюються на Кошулинського особисто.

2) Ти стверджуєш, що треба було голосувати за свободівця через новини з майбутнього? Нагадую, вибори були в 2019 році. Станом на той час було лише АТО, і там син Тягнибока не воював.

3) Ти сам в першому турі проголосував за нечесну людину, яка грала на камеру, що несла пораненого майданівця. Також нагадай мені, хто контролював готель Україна, з якого було вбито купу майданівців.

А в другому турі ти голосував за покидька, який декілька раз ухилявся від мобілізації, який робив бізнес з російським урядом, який танцював і співав "Путін наш президент", який відкрито заявляв, що хоче здати ворогу українські території, який відкрито глузував з української державності, мови та культури, який привів у найвищі кола влади зрадників. І на момент, коли ти віддав свій голос, БІЛЬШІСТЬ ЦИХ ФАКТІВ БУЛА ТОБІ ВІДОМА. Тобто ти свідомо віддав свій голос за лайно, хоча в списку була ціла купа набагато достойніших людей. І цим наніс величезну шкоду Україні  :smilie9:.

То яке ти взагалі маєш моральне право говорить про такі речі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 08, 2024, 08:53:facepalm1:

Але російського депутата тепло по дружньому приймали в парламенті Грузії.

Ну для кого ці байки?

Як можна було приймати в Парламенті Грузії російського депутата Держдуми?

На словах можна говорити все.
А на ділі роблять протилежне.

І після цього в тебе язик повертається говорити, що в Грузії немає дипстосунків з Росією?

Це робота на ворога

Це написано у Вікіпедії, піди подай на них в СБУ  :lol:  :lol:  :lol:. І я навіть лінк дала, але ти надто лінивий, щоб піти і самому почитати.

Є різниця між відсутністю офіційних дипвідносин (почитай, що то таке), і запрошенням якогось рандомного політика.

І хто б казав про кацапів. Ти привів до влади проросійського президента, який в свою чергу привів ворожих агентів впливу у найвищі рівні керування державою.

Живи тепер з цим (С)

ЦитатаДо речі Європейський суд зобов'язав Грузію сплатити компенсації протестувальникам, постраждалим у "ніч Гаврилова"

Європейський суд з прав людини зобов'язав Грузію сплатити понад 153 тисячі євро компенсації постраждалим внаслідок жорстких дій поліції проти демонстрантів у так звану "ніч Гаврилова" у червні 2019 року.

І що? це за 2019 рік і ніяк не відноситься до предмету обговорення. Може, вони подадуть апеляцію. Їх внутрішня справа.

На Україну там теж багато позовів - це робить Україну проросійською?

Так що там про торгівлю на крові Україною з агресорами? Знову не побачив :facepalm:.

Так негарно - acknowledge і відповідай за свої слова, адже ти чесна людина?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаТи сам в першому турі проголосував за нечесну людину, яка грала на камеру, що несла пораненого майданівця.
Ця "нечесна людина" воювала в АТО.

Нічого дивного, що на цьому ворожому для України ресурсі почали вже обпльовувати АТО-вців, порушуючи власні ж правила форуму.

Wednesday

#106
Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 07:32Ця "нечесна людина" воювала в АТО.

Нічого дивного, що на цьому ворожому для України ресурсі почали вже обпльовувати АТО-вців, порушуючи власні ж правила форуму.

АТО не індульгенція. Багато хто був в АТО і присів за різні злочини і ти це чудово знаєш.

Кошулинський піарився на крові Майдану і це факт. Щось в тебе різко стандарти занизилися. Чи не ти писав, що фальшива людина - фальшива у всьому?

В списку було більше 20+ нормальних людей.

ПС. Так був Кошулинський в готелі Україна чи не був? Бо кажуть, що є урядовий звіт і там написано, що цей готель контролювала "Свобода". Я цей звіт ще на власні очі не бачила, але перевірю.

Ти знаєш, що це означає?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 07:32Ця "нечесна людина" воювала в АТО.

Нічого дивного, що на цьому ворожому для України ресурсі почали вже обпльовувати АТО-вців, порушуючи власні ж правила форуму.

Розповісти про факт - це значить сказати правду, а не обпльовувати.

Покриваєш брехню і нечесність "своїх".

Недобре.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаКошулинський піарився на крові Майдану і це факт.

Це ти так вважаєш.

А я так не вважаю.

А я вважаю, що цей ресурс обпльовуючи тих, хто воював, є ворожим ресурсом для України.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 07:44Розповісти про факт - це значить сказати правду, а не обпльовувати.

Покриваєш брехню і нечесність "своїх".

Недобре.
Який факт?

Кошулинський ніс пораненого.

Тільки недоброзичливці могли сказати, що це піар.

Людина воювала на війні - це також піар був?

Ти порушуєш власні ж правила.
Очорнюєш, оббріхуєш воїна ЗСУ, який ризикував своїм життям на війні.

Таке можуть робити тільки вороги.

На ворожому для України ресурсі

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:03Це ти так вважаєш.

А я так не вважаю.

А я вважаю, що цей ресурс обпльовуючи тих, хто воював, є ворожим ресурсом для України.

Ти заперечуєш наявність відео, де Кошулинський фейково прилипає до нош з пораненим? Це нормально в твоїй системі координат так брехати людям?

Це Кошулинський обплював пам"ять загиблих, а не я, розповідаючи про це.

А ти обплював, бо намагаєшся вибілити його ницість.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:07Який факт?

Кошулинський ніс пораненого.

Тільки недоброзичливці могли сказати, що це піар.

Людина воювала на війні - це також піар був?

Ти порушуєш власні ж правила.
Очорнюєш, оббріхуєш воїна ЗСУ, який ризикував своїм життям на війні.

Таке можуть робити тільки вороги.

На ворожому для України ресурсі

Все на відео, ніхто нікого не оббріхує. Це - ФАКТ.

Бачу, ти не розумієш.

Я колись написала, що не толерую неповагу. І я вже раз пояснила, що твої слова для мене означають.

Мені дуже шкода, але я мушу попросити тебе залишити цей ресурс.

Бажаю тобі всього найкращого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:02Давай приклади, де я збрехала чи перекрутила. Я тебе вже декілька раз попросила це зробити, але не бачу результату.

Для Єрмачки досить того, що вони брехали, що "лендліз невигідний". В результаті чого ЗСУ понесли неймовірні втрати, Україна втратила території і можливо, втратить державність. І це - доконаний факт, а не наклеп чи перекручення.

Також Єрмачка працює на глобаліста-олігарха Фіалу і на зелену адміністрацію.

Цей ресурс ні від кого не залежний і ні на кого не працює. На кожен факт завжди є посилання. Перепости статей з перекладом не є ознакою "ворожості" ресурсу.

Просто тобі не подобається ПРАВДА  :smilie9:.
Зайди в тему про Грузію.

Там одна маніпуляція та підміна понять.

"Проплачена опозиція"
Уряд Грузії все робить правильно
Демонстрантів побили правильно, бо це проплачена опозиція.
США, ЄС, фінансуються Соросом, тому кажуть неправду.

Це і є маніпуляція, а кінцева мета якої буде така, що Грузія буде під Росією.

Це і є робота на ворога

А ресурс цей є ворожий для України

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:08Ти заперечуєш наявність відео, де Кошулинський фейково прилипає до нош з пораненим? Це нормально в твоїй системі координат так брехати людям?

Це Кошулинський обплював пам"ять загиблих, а не я, розповідаючи про це.

А ти обплював, бо намагаєшся вибілити його ницість.
Чому фейково?

Це твоя інтерпретація і не більше.

Ще раз, чи можна "фейково" піти воювати, ризикувати своїм життям?

Кошулинський воював
Ризикував життям

В той час, коли інші фейково поливали і поливають його брудом на своїх форумах.

Wednesday

На, дивися. Розкажи всім, як Венсді "очернила" Кошулинського :bluet:.

Тільки це він себе сам очернив, відсиджуючись в безпеці і пристроївшись до нош на камеру :smilie9: .

https://varianty.lviv.ua/19773-pan-kotskyi-i-panakota

ЦитатаАле ніде не зафіксовано те, як нардепи-свободівці рятують поранених.

Зате знову є фотошопні свободівці у кадрі, які безбожно переграють зі своєю галицькою маніпулятивністю. Їхня прошупана знову постає фарсом, де Ірина Сех здатна лише на мовчазну і перелякану роль.

Кайда знову стає на задокументовані граблі Кошулинського біля готелю "Україна" і в постановочному епізоді, де пораненого несе достатня кількість амунованих людей, він невідомо для чого присмоктується збоку у своїй новенькій куртці.

Закадровий голос повідомляє, що фотки присмоктаних Кошулинського і Панькевича побачив увесь світ і що їх модні маринарки навіть обстрілювали, хоче який обстріл може бути за п'ять метрів від дверей готелю.

Характерно, що відео з псевдо-допомогою Кошулинського вже видалили з Ютубу, хоча його ще можна переглянути на сайті BBC.

https://www.bbc.com/news/av/world-europe-26374432

І живи тепер з цим. Далі обговорювати немає сенсу  :smilie9:.

Задовбала ваша брехня  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:17Чому фейково?

Це твоя інтерпретація і не більше.

Ще раз, чи можна "фейково" піти воювати, ризикувати своїм життям?

Кошулинський воював
Ризикував життям

В той час, коли інші фейково поливали і поливають його брудом на своїх форумах.

Тому що фейково. ДИВИСЬ ВІДЕО! Де твоя чесність визнати ФАКТ? Ти чоловік чи ні??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#116
Ось, якщо комусь повилазило.

Кошулинський увесь цей час відсиджувався в безпеці і рухається з протилежного напрямку до того, звідки несуть поранених чи вбитих:


Підбігає і хапається за ноші:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2024, 08:21Тому що фейково. ДИВИСЬ ВІДЕО! Де твоя чесність визнати ФАКТ? Ти чоловік чи ні??
Не повторюй брехливу пропаганду, яку запустили проти свободівців свого часу.

І Кайда, і Кошулинський навіть зараз воюють, в той час, як ти обпльовуєш їх та поширюєш на свому ворожому ресурсі брехню про них.

На, читай, де зараз люди, яких ти очорнюєш

https://tvoemisto.tv/news/lvivski_deputy_yaki_zahyshchayut_ukrainu_133176.html


білий хорват

Ти обпльовуєш людей, які зараз на фронті.

Ти очорнюєш воїнів ЗСУ, поширюючи брехливі наклепи про них та повторюючи брехливі "факти" про них.

Ти порушуєш правила цього форуму

Цей ресурс є ворожим для України!

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2024, 08:31Не повторюй брехливу пропаганду, яку запустили проти свободівців свого часу.

І Кайда, і Кошулинський навіть зараз воюють, в той час, як ти обпльовуєш їх та поширюєш на свому ворожому ресурсі брехню про них.

На, читай, де зараз люди, яких ти очорнюєш

https://tvoemisto.tv/news/lvivski_deputy_yaki_zahyshchayut_ukrainu_133176.html

Яку ще нафіг брехню? Ти звинувачуєш ББС у тому, що вони сфейкували відео?

Твої очі не бачать, що Кошулинський брудно повів себе?

Ти вибілюєш нечесну людину?

Я не знаю, де він там воює, і це не має ніякого відношення до цього факту.

Ти ж сам написав - фальшива людина завжди фальшива людина.

І ще невідомо, де він воює. Я тобі вже задала питання, де воюють його зяті і син.

Де, Хорвате?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.