Ганьба та ницість порохоботів

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ганьба і цинізм найвищої міри  :smilie9: :(. Ти піди на кладовищі гімн поспівай перед могилами тих, хто віддали за тебе свої життя, поки твої синки призовного віку відсиджуються в ситому Лондоні  :smilie9:.



Тьху, мєрзость :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ, "путінські порохоботи" :smiley24:. Чьота ржу! (С)


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це жерсть!

Прославляють батька ухилянта, який ховається за спинами чужих дітей :smilie9:.

Які захищають його і віддають свої життя, поки факер кацапки рябчиків в Ліндині жере  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бридкий приклад порохофілії у всій своїй огидній "красі" :bluet:.

Поставити батька ухилянта, що відсиджується в Ліндині, регулярно поре кацапку і жере рябчики, поки чужі діти віддають свої життя, поряд із реальним героєм Степаном Бандерою - це ницо, огидно, просто ФУ!



Геть береги втратили  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чергове дно пробито  :smilie9:.

І це в час, коли кацапи наступають і Україна несе великі жертви по всіх фронтах ... Піаритись так безсоромно  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На фоні чергової втрати стратегічного об"єкта (на цей раз це Авдіївка) і велетенських втрат особливо бридко виглядає, як порохоботи намагаються використати ситуацію для дешевої політичної боротьби  :smilie9:.


 :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не можна бути патріотом напівшишечки.

Не можна відкупатися від конституційного обов"язку.

Не можна ховатися за спинами матерів, які віддали на фронт свою дитину.

Не можна ніколи більше допускати таких на найвищі пости в державі  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чим більше я його спостерігаю, тим більше він мені огидний. Хоч все одно був би кращим за зебіла, але недостойним цієї країни  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Перед минулими президентськими виборами я підтримувала Порошенка, оскільки вважала, що Зеленський приведе країну до руїни (і схоже на те, що я вчергове мала рацію). Причому так сильно агітувала проти Зе і за Пе, що мене навіть називали порохоботкою. Але це не тому, що мені настільки подобався Порох, а тому, що мені настільки не подобався Зебіл.

Сьогодні я взнала, що Порошенко вирішив знову йти на пост президента, і мене вивернуло від огиди  :smilie9:.

Він недостойний знову претендувати на цю посаду, тому що:

1) Він уже мав 4 роки довести, на що здатний як президент. Незважаючи на деякі здобутки, в цілому він провалив цей шанс.

2) Він - батько ухилянта і не має ніякого морального права очолювати цю країну, коли сотні тисяч простих українців і їх синів поклали за Україну свої життя.

Я не полінувалася і знайшла першоджерело інформації про те, що він оголосив про свої наміри - оце інтерв"ю з Аль Джазіра.


Мене вивернуло від нього, від блюзнірського тону цієї особи, від його нахабної манери говорити ламаною англійською, дивного посмикування, на фоні якого він видає свої слова в ефір,  від його "я на полі бою кожного тижня" - що є брехнею (див. на 3:20), і від власне, наміру пертися знову на президентський трон (див. на 9:35) - хоч він і сказав, що це буде "після нашої перемоги".

Ось тут питають: а про кого мова, коли йдеться про "прикиньте, когда нас останется 15 млн., как мы будем здесь кайфовать".

Так ось, кайфувати будуть от такі, як Порошенко і решта "іліти", яка, сховавшись за спинами простих людей, які платили за перемогу найвищу ціну і вигрібали на собі всі тяготи війни, та поховавши своїх дітей, поки чужі сини та доньки клали за Україну свої життя, не втратила абсолютно нічого, але тільки більше збагатилася на крові українців  :smilie9:.

Моє особисте переконання, що до влади повинні прийти тільки і виключно ті, що здобували перемогу своїми руками, потом і кров"ю. А старих політиків українці повинні посилати туди, де їм дорога - тільки і виключно за кацапським кораблем  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піндець, який трешняк!!  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:


Лінк

Воно навіть два слова українською не здатне зв"язати - "запрошую до моєї сторінЦІ (!) в тік-тоці" (пряма калька з російського "страніЦИ").

Жерсть! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Отут із Мирославою погоджуюсь.

Батько ухилянта, який цинічно робить вигляд, що його син, який мав би бути в перших рядах добровольців 24 лютого 2022 року, не існує, не має права на політичне майбутнє у країні, чий народ платить таку високу ціну!

ПС. Для Мирослави і зовнішність президента має значення  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це вже повний треш :smilie9:. Яка безсоромність, яка ганьба, який цинізм!

Це вже реально і без всілякої двозначності, піар і реклама на крові! :smilie9:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол! Вело вперше поставив мені лайк і навіть поширив наш контент  :laugh:.

Прикольно юзери у твітері під цією картинкою написали, що Маринка каже, що вона буде стояти у Пе за спиною і подавати патрони, а насправді це він у неї за спиною ховається  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

А, я зрозумів. Ви хочете Тимошенко на трон.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 25, 2024, 22:07А, я зрозумів. Ви хочете Тимошенко на трон.

 :lol:  :lol:  :lol:

Тимошенко взагалі давно пора на миловарню пенсію - я про неї та її існування навіть забула :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікава сторінка з історії "Рошен".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

#177
Мабуть Какая разница - своя сорочка?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5015405;area=showposts;sa=topics;start=240

Wednesday

#178
ПорошенкА.

Цитата: com від Травень 05, 2024, 16:53Мабуть Какая разница - своя сорочка?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5015405;area=showposts;sa=topics;start=240

Так, я давно підмітила, що на Єрмачці найпатріотичніші патріоти - це колишні ізичні (99 відсотків юзерів того ресурсу). Рвуть на грудях машинні вишиванки, що аж іскри летять (тканина ж не льон, хехе).

Але хейтять вони не тільки Порошенка, а і один одного :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До особи самого Тягнибока у мене ставлення неоднозначне, але ось контраст між лідерами.

У одного син воює і ризикує життям (і це просто син, не депутат якийсь), а у іншого - рябчики жує в Лондоні (хоча мав би бути в перших рядах добровольців як народний депутат).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.