Республіканці вимагають забезпечення перемоги України!!

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 09, 2024, 07:17Джону Корніну потрібно при житті поставити пам"ятник в Україні, враховуючи, скільки він зробив, намагаючись забезпечити Україну зброєю.

Якщо ви хочете, щоб Україна перемогла, зайдіть у його соціальні медіа і подякуйте йому.

Його акаунт у твітері: https://twitter.com/JohnCornyn

Його акаунт у Фейсбук: https://www.facebook.com/SenJohnCornyn

А в цьому відео Любарського переклад його нещодавньої промови, де кожне слово - просто рейганівське за значущістю і стратегічним баченням. Він намагається переконати своїх колег, чому перемога України важлива в першу чергу для США - тому що тоді американським хлопцям та дівчатам не доведеться захищати Польщу чи країни Балтики.

Лендліз невигідний, казали вони, будемо воювати лопатами.

Wednesday

Довгий тред у твітері, де по літерах, цифрах і комах
Цитата: білий хорват від Квітень 09, 2024, 07:24Лендліз невигідний, казали вони, будемо воювати лопатами.

Тримаю кулачки. Той модифікований закон має містити оновлений лендліз.

Виявляється, респи намагалися оновити лендліз ще в кінці минулого року, але деми зарубали це і викреслили його з закону, який зараз деми намагаються пропихнути, і де для ЗСУ нічого нема :smilie9:.

Уявляєте ницість демівських ботів на Єрмачці? Вони це замовчують! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні спікер Джонсон дав інтерв"ю Марії Бартіромо і розповів, що модифікований пакет допомоги Україні просувається.

Він підтвердив, що ідея президента Трампа позиціонувати допомогу як позику має консенсус серед обох партій, так само, як ідея залучити кошти від конфіскації майна корумпованих російських олігархів.

Це з самого початку інтерв"ю.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Республіканець спеціально відкладає власну відставку, щоб підтримати пакет по допомозі Україні! Дякуємо! :Prapor2:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Всі ці демівські пропагандисти, всі корисні ідіоти, які споживали лайно їх брехні, і всі ті підгавкувачі, які поливали болотом республіканців та Спікера Джонсона і брехали про них - самоубийтеся  :smilie9:.

Увесь цей час, поки ці покидьки намагалися дескридетувати і його особисто, і рух МАГА, і президента Трампа, і всю Республіканську партію, він, опустивши голову і не покладаючи рук, працював і з демами, і з респами над цим законопроектом.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спікер Джонсон - це практично новий Рейган. За його власними словами:


Лінк


"I am doing here what I believe is the right thing. I think providing lethal aid to Ukraine right now is critically important. I really do. I really do believe the intel, and the briefings we got and ... I believe Xi and Vladimir Putin and Iran really are the axis of evil, I think, doing coordination on this.

I think that Vladimir Putin will continue to march through Europe if he is allowed. I think he will go to the Balkans next.  Or he might have a showdown with Poland or one of our NATO allies.

To put it bluntly, I would rather send bullets to Ukraine than American boys. My son is going to begin at the Naval Academy this fall. This is a life-like exercise for me as for so many American families.

This is not a game, not a joke. We can't play politics with this; we have to do the right thing. I am going to allow an opportunity for every single member of the House to vote their concsience and their will on this. And this is the way this institution is supposed to work. And I am going to take a personal risk for that, cause we have to do the right thing and history will judge us".


"Look, history judges us for what we do. this is a critical time right now...  I can make a selfish decision and do something that is different but I'm doing here what I believe to be the right thing. ... I think providing lethal aid to Ukraine right now is critically important. ... I'm willing to take personal risk for that."

«Я роблю тут те, що, на мою думку, є правильним. Я вважаю, що надання летальної допомоги Україні зараз критично важливе. Я справді так думаю. Я справді вірю в інформацію та брифінги, які ми отримали, і ... я вірю, що Сі і Володимир Путін та Іран справді є віссю зла, і я вважаю, що вони координують свої дії.

Я думаю, що Володимир Путін продовжить крокувати Європою, якщо йому дозволять. Думаю, далі він піде на Балкани. Або він може мати протистояння з Польщею чи одним із наших союзників по НАТО.

Відверто кажучи, я краще відправлю кулі в Україну, ніж американських хлопців. Мій син збирається розпочати навчання у Військово-морській академії цієї осені. Для мене це реальність, як і для багатьох американських сімей.

Це не гра, не жарт. Ми не можемо грати з цим у політику; ми повинні робити правильні речі. Я збираюся дати можливість кожному окремому члену Палати проголосувати з цього питання, як вони хочуть, як каже їм їх сумління. І саме так має працювати ця установа. І я збираюся взяти на себе особистий ризик, тому що ми повинні вчинити правильно, а історія розсудить нас».



Ті, що називали його "московським Майком" і агентом Кремля, горіти їм в пеклі! Це ВОНИ увесь цей час працювали на кацапів  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Такі дифірамби Джонсону, Трампу і МАГА можна буде робити тільки після остаточного прийняття закону.  Поки що, це тільки струс повітря з їхніх уст.

А допомога українській армії зависла вже більше чим на півроку.... Завдяки респам....

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 18, 2024, 11:31Такі дифірамби Джонсону, Трампу і МАГА можна буде робити тільки після остаточного прийняття закону.  Поки що, це тільки струс повітря з їхніх уст.

А допомога українській армії зависла вже більше чим на півроку.... Завдяки респам....

:gigi:

Зразу видно, що Ви живете в Україні. Там нема альтернативної точки зору за умовчанням.

Я навіть не буду сперечатися, а просто порекомендую перечитати ці теми:

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/yak-bajden-ta-demokrati-zatyaguvali-dopomogu-ukran/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/dopomoga-ssha-ukran-zaknchutsya-u-veresn-chogo-cheka-bajden/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/brehnya-propaganda-ukranskih-botv-demokratichno-part-ssha/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/amerikansk-vibori-ta-tramposterika-ukrohom-yachkv/

https://ukrpatriots.com/forum/zagaln-obgovorennya/tramp-ne-zbiratsya-zupinyati-dopomogu-ukran/

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/grosh-na-dopomogu-ukran-ale-bajden-h-ne-da-chomu/

і багато інших.

Якщо Ви і після цього будете наполягати, що це респи (у яких навіть нема виконавчої влади) змусили Байдена зупинити лендліз і спеціально затримати більше 4 мільярдів доларів, які народ США вже скерував надати Україні, сперечатися тим більше не буде сенсу  :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 18, 2024, 11:31Такі дифірамби Джонсону, Трампу і МАГА можна буде робити тільки після остаточного прийняття закону.  Поки що, це тільки струс повітря з їхніх уст.

Тобто сам вдосконалений законопроект просто матеріалізувався з повітря і вони навіть пальчика не приклали до його створення?

А що, так можна було? (С)

За той пакет з баблом проголосують. Але він не має великого значення, бо ті гроші закінчаться дуже швидко, а решта піде в кишені мілітарного комплексу США і якщо Україна щось отримає з цього, то через роки.

Найголовніший в стратегічному плані четвертий компонент, там де лендліз. Тому що Україні потрібне довготривале і безперебійне джерело зброї. А ось тут є велика загроза, що саме демократи це не підтримають.

Чому? З тих же причин, що і завалили лендліз за першим законом. І відмовились включити продовження лендлізу в першу ітерацію нового закону, підготованого демами.

Тому що Байден так з пуйлом не домовлявся.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Проживемо 2 дні побачимо...
Хоча дуже напружують кількість і очевидна абсурдність поправок від республіканців. Таке роблять, коли хочуть зарубати проект.
Але, ще раз кажу, через 2 дні побачимо.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 18, 2024, 19:16Проживемо 2 дні побачимо...

Погоджуюсь, хоча на ФУПі істерика вже декілька місяців.

ЦитатаХоча дуже напружують кількість і очевидна абсурдність поправок від республіканців. Таке роблять, коли хочуть зарубати проект.

Парочка упоротих - це ще не всі республіканці.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 29, 2023, 08:49Хай татусі та славредьки вдавляться. Респи - справжні друзі України і роблять набагато більше для неї, ніж продажні деми з сенільним Бідоном at the helm.

Конгресмен Джо Вілсон планує представити резолюцію в Палаті представників, яка б оголосила, що політика США спрямована на перемогу України над Росією, що включає повернення Києву всієї контрольованої Росією території, включаючи Крим.



Як повідомляє Yahoo News, резолюція «підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає в тому, щоб побачити Україну переможною над Росією і відновити її міжнародно визнані кордони 1991 року».

Співавтором резолюції є конгресмен Стів Коен (D-TN), і її потрібно буде пройти через Комітет у закордонних справах Палати представників, перш ніж буде винесено на голосування в Палаті представників. Комітет очолює конгресмен Майкл МакКол (R-TX), який закликав президента Байдена озброїти Україну зброєю великої дальності, яка може завдати ударів по Криму.

Ця новина з'явилася після того, як нібито оприлюднений пілотом Джеком Тейшейрою витік інформації показав, що адміністрація Байдена не вважає, що Україна зможе повернути територію в очікуваному контрнаступі. Пентагон також повідомив Конгресу, що Україні навряд чи вдасться повернути Крим.

Незважаючи на оцінки США, президент України Володимир Зеленський та його головні помічники стверджують, що мирні переговори не можуть відбутися, доки Росія не буде вигнана з Криму та території, яку вона захопила після початку торішнього вторгнення.

Держсекретар Ентоні Блінкен раніше визнав, що спроба України повернути Крим перетне «червону лінію» для президента Росії Володимира Путіна.

Співробітник Конгресу, який підтримує резолюцію, сказав Yahoo, що законопроект «демонструє широку підтримку в Конгресі перемоги України. Нам усім потрібно вийти за межі «стільки, скільки потрібно» і прийняти «перемогу України» як наш заклик до об'єднання заради України виграти війну цього року».

Повертаюся до першого повідомлення у цій темі, щоб проілюструвати вимогу в новому законодавстві до адміністрації Байдена розробити план перемоги України.

Юкі тут на правильному напрямку із своїм прикладом:


Адміністрація Байдена повинна чітко сформулювати, як вона бачить перемогу України (див. повідомлення вище, що республіканці формулюють її як звільнення територій станом на 1991 рік, що підтримується Кримською декларацією Трампа).

І написати стратегію, як цього досягнути. Просто виділити стільки-то мільярдів і сказати - ми будемо поряд стільки, скільки потрібно, недостатньо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому Даг Бургум у якості віце-президента в адміністрації Дональда Трампа - хороші новини?

Тому що він підтримує Україну і не раз про це говорив під час своєї виборчої кампанії на посаду президента США і, як я розповідала, під час перших дебатів.

Ось в цьому відео він відповідає на питання від виборця, чи варто допомагати Україні. Його відповідь - безперечно, тому що Україна робить всю роботу, беручи на себе боротьбу з Росією, замість того, щоб це робили безпосередньо США. Але не потрібно давати просто порожній чек, потрібна звітність та чіткий контроль за наданою допомогою (позиція багатьох республіканців).


У розмові з Forbes Newsroom губернатор Північної Дакоти та кандидат у президенти 2024 року Дуг Бургум прямо заявив, що Сполучені Штати «фактично перебувають у стані війни з Росією». Що він думає про те, що Палата не включила фінансування військової допомоги Україні до тимчасового заходу?

Коли мова заходить про надсилання Україні військової допомоги, Бургум вказує на здатність України вже використати «велику частину можливостей [Росії]», додаючи: «Я не називаю це безвідповідальними витратами, я називаю це угодою». Губернатор-республіканець все ж додав застереження: «Бланкових чеків немає — має бути підзвітність. Ми повинні відстежувати кожен долар».

Коли справа доходить до зв'язку допомоги Україні з безпекою кордону, Burgum не розмінюється. «Ми можемо допомогти Україні перемогти Росію і в той же час можемо захистити свій власний кордон».

Тримаємо кулачки за пана Бургума! :Prapor2:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.