Сумні і не дуже думки про сьогодення

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Натрапила на оце і подумала, що такий аналіз досить близько відповідає моєму баченню і розумінню того, що зараз відбувається в Україні.

Мовою оригіналу:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
А тепер більш детально про чотири деструктивні фактори України на даний момент.

1. Пуйло і Росія. Тут коментувати нічого. Агресор Пуйлоросія має цілком чітку мету - загарбати і підкорити Україну, знищити її державність, знищити її цвіт, її патріотів, з решти зробити рабів. Ця мета на сьогодні не змінилась.

2. Адміністрація президента Байдена (я підкреслюю, не США, а саме обамівські демократи, які насправді зараз керують США). Їх деструктивний вплив ми висвітлювали у деталях з початку існування цього форуму. Читайте хоча б тут і тут.

3. Адміністрація президента Зеленського. Майже з перших днів війни вустами конресвумен Вікторії Спарц були озвучені проблеми, що стосувалися вищого українського керівництва. Її змішали з лайном українські провладні сили і навіть втрутилися у виборчу кампанію США, щоб спробувати її знищити політично. Але вже через декілька місяців неможливо стало приховувати реалії - страшні корупційні скандали у Міністерстві Оборони України, за які в принципі ніхто не тільки не поніс ніякої відповідальності, а які намагаються нормалізувати всіма можливими способами. Не кажучи вже про тисячу і один скандал із нецільовим використанням наданих державі авто, розкрадання гуманітарної допомоги, систематичний продаж перепусток на виїзд за кордон чоловіків призивного віку і так далі. Як би там не було, все це - відповідальність зеленої влади і вищого керівництва країни, яке, здається, цілком задоволене статусом кво.

Як я вже писала, в Україні зараз практично дві касти громадян - прості люди вигрібають у окопах та платять найвищу ціну, несуть тягар негативних економічних наслідків, а "іліта" не воює, а лише веселиться та краде на фоні більше 100 тисяч загиблих і кривавої війни, що продовжується.

Автор вище висловлює думку, що Єрмак працює на Росію. Я не знаю, чи це так, і не маю власної думки з цього приводу. Але те, що відбувається всередині країни, неправильно і не сприятиме перемозі та виживанню України.

4. Українські засоби масової інформації та соцмережі. В Україні вже давно нема справді незалежних ЗМІ. Переважна кількість з них фінансується глобалістами і пропихає відповідні наративи. Це проявляється в надзвичайно глибокій промивці мізків пересічних українців, що у свою чергу проявляється у їх нездатності розуміти реалії міжнародної політики як на стратегічному рівні, так і стосовно конкретних чинних аспектів соціального та політичного життя. Це не сприяє фокусуванню на цілях української державності в класичному її розумінні (Україна понад усе), і ми аналізували відповідні аспекти цих реалій, зокрема, тут і тут.

Також, на мою думку, зараз відбувається тотальна зачистка українського медійного простору під партію зелених. Це складає окрему проблему, бо створює впливи та наративи, які вигідні одній політичній силі, але не вигідні українській державі. Цей процес чітко видно на прикладі онлайн-спільноти ФУП (який ми називаємо Єрмачкою).

Всі ці чотири фактори накладаються один на одного і на сьогодняшній день представляють величезні проблеми для України як незалежної держави та її майбутнього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що ж робити? Скласти руки?

Абсолютно ні.

На мою думку, українці повинні:

1) Вимагати рівності і справедливості по відношенню до практичної участі "еліт" у війні. А не так, що одні воюють у окопах Бахмута, а інші тусять по нічних клубах та "воюють" у батальоні Монако.

2) Не "вірити у ЗСУ", а практично і систематично допомагати всіма можливими силами - донаціями, волонтерством і так далі.

3) Тримати чіткий контроль на владою. Досить прикриватися дурним гаслом "зберігаймо тишу", поки "іліта" краде гроші чужих платників податків і у буквальному сенсі наживає мільйони, якщо не мільярди, на крові патріотів.

4) Продовжувати адвокатувати за надання всіх можливих видів потужної зброї для ЗСУ, без якої перемога України в принципі неможлива. В України набагато менший людський ресурс, і вона може перемогти Росію лише за рахунок технологій, найновішої і найпотужнішої зброї, якої, на жаль, поки у ЗСУ нема в принципі або нема у достатній кількості.

5) Підримувати один одного. Кожен українець якщо не особисто втратив рідних чи знайомих, то знає ті родини, які втратили рідних, або де повернулись скалічені бійці, або де хтось воює. Підтримайте їх чим можете. Так само підтримайте тих, хто переселенець і втратив все, що було, хто пережив страшні випробування. Вони теж поряд з вами.

У такий важкий час проявіть добро і співчуття, а не байдужість чи агресію, бо тільки єдина Україна зможе вижити і перемогти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо пункту 2 вище. Ніяких уроків не зроблено, покращення в цьому плані не бачу.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стан на сьогодні. Я погоджуюсь практично з усім, що написано.



Українські граблі. Частина друга.

     Я знала, що станеться саме так і попереджала багато разів.

     Я знала, що колись терпець урветься і американці питатимуть за гроші, які у мільярдах на папері, а насправді суми інші, а підігравати треба і брехати треба, і платити за все у житті треба.

      Я знала, що коли кидають каміння у друзів і тих, хто небайдужий, то це закінчиться обовʼязково колись простим ігноруванням будь-яких прохань і байдужістю до тих, хто невдячні.

     Але сліпа довіра до пустопорожніх слів і гра за правилами лівої руки при ігноруванні правиці, яка також важлива, - це даність.

       У сухому залишку, а ні грошей, а ні того, що конче потрібно було з моменту підписання 9 травня, але комусь потрібно було запустити велику брехню про «платити», про «нам і так все дають». І ми знаємо всіх, хто запускали брехню, хто цинічно знущалися  з тих, хто попереджали і боролися за таке необхідне, таке «на часі» - ленд-ліз. Тепер точно «неначасі», бо час минув...

      Все, пані та панове,  ваш хор виконав свою партію ненависті і настала німа сцена. А платити обовʼязково доведеться, але кровʼю власних синів і дочок. І яку  ціну за життя  віддаватиме Україна, яка ще півроку тому кожного, хто пригадував про ленд-ліз, називали гнівно ІПСО.

      Господи, дай їм розуму трохи, бо важко жити чужим. І очі відкрий їм, щоб бачили справжню картину світу, а не її відображення у кривому люстрі пропаганди.  І вуха відкрий, щоб чули голоси, які за вас просять, вимагають, кричать здалека, коли ви всі тільки спостерігаєте і судите, судите, судите про все, але з чужого голосу, який вам тлумачить не те, про що у тексті йдеться...

       Ось тепер знову Маска битимемо, а завтра ще когось, а потім ще і ще... І той самий Маск - це «вражина», але хто вам підказав, що він вам винен, що мусить любити і розбиратися у для нас очевидному?  Поляки також вже вороги, і британці не додали, і республіканці погані, бо про свою країну дбають, у якій своє лихо і купа проблем. І ООН паскудний, бо у всіх власні інтереси і війни не лише в Україні. Просто своє болить нестерпно. І тут тільки плакати, молитися , витирати сльози і боротися.

        Ви дійсно вважаєте, мої  дорогі, що світ тільки Україною переймається? Ви дійсно вважаєте, що хтось мусить залазити у борги під час власної страшеної кризи, які сплачуватимуть потім власні діти і правнуки, і правнуки правнуків заради того, щоб Україна перемогла? Господи, який страшний тот світ, де все за гроші і все про них: і кров, і сльози, і допомога...

       Я три дні не могла нічого писати про те суттєве, що навколо відбувається. Я дихати не могла і думати не могла про те, що буде... і от сталося...

      А мені якась пані, яка відпрацювала певний час на «Свободі», надсилає якісь заклики до діаспори, щоб неодмінно і всі виходили на захист старого колишнього вояка дивізії  СС-Галичина. І все тут! Бо то «нам плюнули, нас зневажають» і тому інше. А я просто подумала, що «Свободу» фінансується з кишені американських платників податків і громадяни США своє ставлення вже висловили.

       Але щось нічого не не писала ця пані з цими вболівальниками за долю «героїчного вояка» а ні жодного слова за ленд-ліз до «діЯспори», яка з голосу пані посолки Маркарової співала, що то «не та діаспора», яка за надання ленд-лізу, а правильна діаспора по забавах мусить ходити і прапорами махати під гопака, бо це «ми за Україну вболіваємо».

       І що тепер Маркарова скаже? Мовчатиме, бо що тут сказати, коли вся маркаровщина накрилася мідним баняком,  або почне брехати про власну роль у просуванні того, що вона і забороняла навіть вимовляти.

Ми ще про політику «вічної жебрачки»,  яка тільки руку простягує  і всі їй подати повинні. От вимовила і тепер каміння полетять у мій бік... 

      А хто мені пояснить, куди власні гроші всі поділися в Україні? А що там зі станом війни і власною промисловістю, яка повинна працювати у режимі «все для фронту - все для перемоги»? Що там з олігархами, які є і гроші в них є, але то їхні гроші і все тут? Може, з батальйонів Монако та решти подібних почати? Може, з мільярдера Корейка-Єрмака та його батальйону «служивих» почати?

       І Пінчук, який є зятем людини, що цинічно грабувала Україну, але не сидить, працює також не не Україну, а на друга Сороса. І той же Пінчук  дав 8,5 мільйонів у Фонд Клінтона. А Клінтон підписав той сами Будапештський меморандум, на який пуйло наплювало.



      Так може  «гаранта Клінтона спитати»? Але ні, будемо Трампа бити і всіх, хто за нього і навіть не за нього, а проти байденщини, яка прикривається Україною і прикриває власні мільйони, що скомпрометовані зрадою саме Америки?



      Тут логіка «залізна», як і впертість  у тих, хто знову і вкотре на Клінтона дивляться, бо той же «допомогти хоче Україні».

      Він всім допомогти хоче з власним фондом, який отже не так давно Гаїті допомагав і обікрав цю країну. Достатньо нагадати, про фонд  Глобальної ініціативи Клінтон (CGI), що був закритий у 2017 році після того, як Ґіларі Клінтон програла вибори 2016 року, а пожертвування таємничим чином всі скінчилися.

«Фенікс» відродився і перезапустився якраз під час війни в Україні 2022 року. Ви ще вірити у співпадіння? І подружжя Зеленських з подружжям Клінтонів вже прямують до відновлення України, коли війна ще не закінчилася. І всі вже аплодують «рятівникам»

        Але Папа з римських пагорбів миротворить і веде перемови з Клінтоном і у той же час стає відомим про  Глобальну ініціативу Клінтона, яка  оголосила про свою власну програму відбудови України. США надсилають Світовому банку 25 мільярдів доларів. Потім Світовий банк надсилає гроші Клінтонам. А потім Клінтони відправляються «рятувати» Україну.

        І це ще не все: 46-й сенільний і «найчесніший» президент США Джо Байден також щойно призначив мегадонора від демократів «царицею відновлення» України. Так, пані Пенні Пріцкер є спадкоємицею мільярдера, який фінансував вибори Обами.

        Тут все логічно і все, як на долоні, коли дійсно хочеш зрозуміти, що насправді відбувається у світі глобальному, де Клінтони, Обами, Байдени грають лише на боці Великого перезавантаження людства. А Україна для них - це такий собі тренувальний експериментальний майданчик.

       І за все у світі треба платити - перечитуйте «Фауста» і думайте.

     А ми ще по «велику і талановиту» Марину  Абрамович не починали і її криваве мистецтво у контексті людського життя і людського трафіку. І про любов Клінтона до Епштейна та забав дорослих і всемогутніх ротшильдів, які також придивляються до бідолашної Неньки і вже руки помирають...

      І ніхто жодного запитання не ставить президенту Зеленському про напрямок його рухів і про те, чим Україна за те все заплатить. Але граблі - то константа...

Welcome to the Club, шановні пані та панове. Вітаємо вас на нашому  полі чудес!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І знову база від пані Elena Vennikov-Prigova. Так воно і є.





Дєнєг нєт, но ви дєржитєсь (С).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#7
Я вже навіть шкодую, що Амід пішов. Істерика укрохом"ячків починає набридати. Дорослі люди, чоловіки, а поводять себе як плаксиві інститутки :facepalm1:.

Я б сказала, що перед смертю не налижешся, але це було б неполіткоректно :icon_cool: .

Це був саркастичний жарт, єслі шо. Мій пойт не сказати, що вам капут, а що де ви нафіг були всі ці 30 років і чому не задавалися питаннями ядерної зброї раніше?



Треба бути, як Ізраїль (тобто впевнено і спокійно працювати над цим), а не як палестинські терористи (аааа, рванемо все і заберемо всіх з собою  :facepalm1:).

І звичайно, ядерна зброя повинна бути в України як гарантія безпеки і це навіть не обговорюється. У нас і тема про це є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Аеліт - один із найбільш недооцінених і один із найправдивіших та найаутентичніших дописувачів Єрмачки. В приниципі я таких нараховую всього декілька - Ольга Тейлор (яку Слав забанив назавжди), Болукан, Авіатор, Аеліт і Югенд. Про себе я скромно промовчу :icon_cool:.

Як і у випадку із вищеперечисленими персонажами, його проблема у тому, що 1) він реально розумний і 2) він реально каже правду - неприємну, гірку і навіть в чомусь страшну.

А переважна кількість українців (та і взагалі людей) не здатні сприймати правду, особливо коли вона неприємна і критична до них самих. Це надто некомфортно, надто травматично, бо більшість людей від природи слабкі.

Я з усім в нижчепроцитованому погоджуюся, крім частини про портрет Байдена. У адміністрації Байдена на руках кров українців, тому що вони дозволили пуйлу розв"язати цю війну і кинули Україну напризволяще, вступивши у сепаратну угоду з пуйлом. Але, на жаль, Україна таки залежить від них принаймі до 2025 року, коли на посаду вступить новий президент.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це треба було робити відразу після вторгнення, а краще - до вторгнення (за роки до) в частині підготовки до війни.



У мене особисто маркер - поки певні особи скачуть по Єрмачці, замість того, щоб бути забритими на фронт - значить, нічого не змінилося.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#10
Якщо подивитися на факти, то тепер прямо можна сказати, що українське керівництво не бажає перемоги Україні.

Тому що:

1) Воно майже нічого не робило, щоб підготуватися до війни. Просило у заходу допомоги, це так, але коли не отримало, то навіть окопи ніхто не рив. Південь просто тупо здали.

2) Воно відверто зраджувало. Баканов навіть не покараний.

3) Воно профукало лендліз. Брехало, що "нам лєндліз нєвигадєн" і відмивало бабло на закупках, відкривало приватні ресторани в США, замість того, щоб лобіювати зброю для ЗСУ.

4) Воно забезпечило несправедливе, двокастове суспільство, де одні за гроші і зв"язки уникли мобілізації, а інші вигрібають. Діти можновладців практично всі за кордоном.

5) Воно крало. Скандали практично у всіх відомствах, у Зеленського особисто на Заході репутація нижче плінтуса.

Таке враження, що Зе і його глобалістичні наглядачі дійсно потихеньку випилюють найкращу частину населення України, не роблячи нічого, щоб війна закінчилась швидше (через отримання зброї та перемогу) і виконують фашистську ВЕФ-адженду по скороченню світової популяції.

Тим часом плануючи мегадерибан грошей іноземних платників податків на каркасі мертвої України з великим досвідом подібного (пріцкери і клінтони). Війна ще навіть не закінчилася, а вони навіть не ховаються у своїй безсоромності  :smilie9:.

Українців давно попереджували, що голосування за Зеленського ні до чого хорошого не призведе і що це не та політична фігура, яка повинна вести націю під час війни.

Моя особиста думка, що ні сам Зеленський, ні його уряд не відповідають викликам воєнного часу і є негативним фактором у боротьбі України за незалежність. Якщо на початку війни Зеленський міг напустити диму в очі іноземним лідерам і жителям країн, що допомагають Україні, на сьогодні від його фейкового іміджу майже нічого не залишилось

Його промови в останній момент скасовують, його освистують, а дописувачі в соціальних мережах Заходу взагалі змішують його з лайном, тому що the jig is up.

Було б добре, якби і він, і його уряд пішли у відставку. Але я не знаю, як це зробити у відповідності із законодавством - нові вибори Україна не потягне, а якщо просто відставка без виборів - то невідомо, як це регулюється.

Але я знаю точно, що Україні потрібний новий сильний лідер з національною проукраїнською свідомістю. В мене нема конкретного кандидата, але думаю, що війна вивела сотні, якщо не тисячі, справжніх лідерів, які здатні повести Україну вперед.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І в цьому винний не лише умовний Захід, але і безталанний і корупмований український уряд, який лише чужі гроші здатний пиляти і не забезпечив ЗСУ всім, що їм потрібно  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#12
Цитата: Wednesday від Жовтень 27, 2023, 16:47Але я знаю точно, що Україні потрібний новий сильний лідер з національною проукраїнською свідомістю. В мене нема конкретного кандидата, але думаю, що війна вивела сотні, якщо не тисячі, справжніх лідерів, які здатні повести Україну вперед.

Дуже рада бачити, що я не одна думаю в цьому напрямку.

Oksana Davyda is with Андрей Василевский and 13 others
https://www.facebook.com/oksana.davyda.5/posts/pfbid02n23cxz9sMKdsFsSaVuCZNVpB9ZVD8Gd6vxKMxXVAF2ycQJnSRYppEpdfiiZxYawGl

В пошуках втраченого позитиву.Не знаю, як ви це бачите, друзі мої, але як це не парадоксально звучить - в перші місяці війни позитиву було більше.

Позитив від єдності українців, котра розірвала мозок тих, хто планував і дозволив цю страшну війну.

Позитив, що неймовірним чином працював як животвориний цілющий бальзам для страшних ран і понівечених тіл - кров пролита недаремно, ось ще трохи, і прорвемося.

Позитив, що виніс Україну жовто-блакитною хвилею на поверхню для цілого світу, який аплодував, захоплювався, плакав, підтримував, брав приклад і співав оди мужності і відважності українців.

Позитив, що привернув увагу до ЗСУ як до найбоєздатнішої армії світу на сьогодні - ось що може зробити патріотизм і любов до рідної землі!

Пройшов час, добігає другий рік великої війни і вже минула 10 річниця від увертюри Майдану, де була пролита перша кров як передвісник чогось страшного.

Позитив якось почав розчинятись в гірких реаліях буднів війни.

Почалося з тих горезвісних яєць рєзнікова, потім пішла правда про закупки для фронту, про щурів на складах з гуманітаркою, про надхмарні зарплати чиновників, про недоторкану нерухомість воєнкомів, що оплачена поборами за сумнівні послуги. Потім - більше, вилізла неприкрита сутність діячів з ОП, з посольств України в різних країнах, де зіркою беззаперечно стала наша відома «рестораторша» , котра вперто блокувала Ленд-ліз, заодно встромляючи прапор України в «chicken Kyiv".

Тепер маємо ще й свіжачок від самого ЗЕ - повний провал його «зедипломатії» у США, вміло організований його «начальником чукотки» Єрмаком , що завершився ще однією підгнилою вишнею на зіпсутому торті «Україна і світ», що задекорований глазурними «вершниками апокаліпсису» і погано пахне. Пахне невипраною гімнастьоркою міністра оборони, пожмаканими галіфе і сталінським тренчем ще якогось здорованя на якійсь посаді, якого ніхто і не впізнає, пахне нахабством завгоспа в хакі, що зверхньо говорить з американського екрану чимось на зразок «блатної фєні», замішаною з поганою англійською.

Чи вже час для українців включити інстинкт самозбереження, чи ще «неначасі»? Чи варто зазирнути в історію, в народну творчість, зрештою, і пошукати/розбудити новітнього Кирила Кожумяку, що напевно десь собі скромно живе і мирно мне шкіри? І попросити, довіритися, переконати - вже час, не можна більше годувати змія-бузувіра молодими тілами українців і тремтіти від його гнилого подиху. Вже досить слухати своїх розжирілих князьків і запроданців, котрі вдають, що «стурбовані», а тим часом підгодовують зміїв апетит свіжою плоттю нещасних бранців.

Почула мудрі слова мудрого чоловіка, мого львівського побратима:

      -  Коли дійде до кризи, то чортівня повтікає, і управління візьмуть на себе справжні. Так само, як це було під Києвом. На жаль, українці по іншому не вміють. Але цього разу СПРАВЖНІ мають не тільки врятувати ситуацію, а повністю взяти на себе управління країною . Момент ІСТИНИ для українців скоро настане.

    Ось і знайшовся позитив, якого нам так треба.

Є СПРАВЖНІ.

Є розуміння ІСТИНИ буття.

Є розуміння моменту, коли вже майже запізно, але ще можна щось зробити. І це зробити ТРЕБА. Треба прокинутись і сказати - ми вистоїмо, ми сильні, і ми це зробимо самі, так як тоді, в перші дні навали. Тоді власне НАРОД захистив країну, заодно мимоволі захистивши собі на біду і тих, хто веде цей народ назад до прірви.

І тепер вони присвоюють собі подвиг українців, заодно сварять нас через дурниці, а самі стелять собі золоте сіно в своїх заморських берлогах «на чорний день».

СПРАВЖНІ, ваш час настав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#13
Ще один дуже хороший допис з питаннями, багато з яких я уже рік підіймала на цьому та інших ресурсах.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sasha Tatskov

Доброго дня, Мар'яно Володимирівно, маю кілька нагальних питань на загал і до вас особисто.

Чому основний удар Контрнаступу в плануванні якого брали участь і партнери було завдано в найбільш захищеному та очевидному місці, 47-ю бригадою, яка складалася з людей, які хоч і готувалися "під НАТО" і були найбільш вмотивованими, але в більшості своїй(70%*) не брали участі у БД ???

Хто розміновував Південь? Навряд чи це був президент особисто, це робили сапери! Тому очевидним є запитання до тих, кому ці самі сапери підпорядковуються, а саме ... ??!

Ремарка:

-США надали Україні менше 100 Бредлі на масштабний Контрнаступ весною, а Марокко отримало 500 на початку осені 2023. (500!!!!!!!!) БЕЗКОШТОВНО. Нагадаю, Бредлі машини розроблені в 1964 і взяті на озброєння в 1981 .... Також вони отримали велику кількість АБРАМСІВ (останньої, покращеної модифікації м1а2 sep v3).

Що отримала Україна, аби прорвати "лінію суровікіна" ?

На героїзмі воїнів далеко не заїдеш, а перспектива танців на мінах вбиває мотивацію наглухо!!!

ДЕ ленд-ліз? Де Атакамси? Де літаки? Де відповідна кількість техніки для розміновування?

Чому не працює ембарго на нафту? Чому раша досі торгує алмазами?

Чому труба Газпрому й досі качає газ до Європи через Україну?

Чому раша й досі торгує ураном?

ЧОМУ КОЖЕН ЗАКУПОВУЄТЬСЯ НАФТОЮ ЯК ВОСТАННЄ, тим самим спонсоруючи терориста і вбиваючи українців??!

Як не завдаючи ударів по їхній території далекобійною високоточною зброєю, нам перемогти або хоча б зберегти наявне?!

Чи потрібне нам НАТО, яке не застосувало свою 5 статтю після падіння ракети на території Польщі, де загинули люди та падіння безпілотника на території Румунії?

Чи альянс таки вичерпав себе і боїться того, кому Україна дає бій вже майже 2 роки?

Проти кого воювало НАТО за останні 50 років? Проти бедуїнів в шльопках?

Чому вони можуть навчити тих же ветеранів АТО, які пройшли всі кола пекла за ці 10 років?

20 років США воювали в Афганістані?

А скільки ці глибокостурбовані воюють в Україні? 0 секунд! Це ж інше!

Хтось скаже "партнери нічого не винні нам" і я частково погоджуся, але наші пускові ракетні шахти в 90-х по всій Україні заливали бетоном США, а росія забирала боєголовки...

Так давайте дружно подякуємо партнерам за допомогу у війні з цією 140-ка міліонною Гідрою!!!

Мене як історика лякає перспектива повторення війни Потрійного альянсу !!!

Для людей далеких від історії я розкажу: це коли Бразилія, Аргентина та Уругвай дружно 6 років знищували Парагвай, який в останні роки посилав 12-15 річних дітей та жінок в бої, а для "грізності" малював їм бороди фарбою. Знищено було 60% від загального населення і 95% чоловіків.

І це було в середині 19 століття, коли не було КАБів, Ланцетів, FPV, танків і тому подібного!

Тому зараз ні мобілізація жінок, ні мобілізація невмотивованих чоловіків нічого не дадуть!

Кого ми хочемо перемогти кількістю?! Тих, хто в день тільки за контрактом набирає по 1500 людей, там "побєдобєсіє" та бажання знищувати прививалося з молоком матері останні 1000 років.

Які наші реальні перспективи та яким є план військового-політичного керівництва на наступний рік?

Надії та мрії це круто, але не у війні, війна вимагає тверезості, прагматизму та правди, якою би вона не була!

Можливо, моя доля написана і, фактично, ми всі ходимо під БОГОМ та Кинжалами, але вміння аналізувати, здатність критично мислити та шалена любов до історії вимальовують дуже сумні ПЕРСПЕКТИВИ для нас, маючи такого скаженого та потужного ворога і таких нерішучих, якщо не сказати гірше, партнерів!!!

Віднайдіть вже сміливця серед верхівки, який вийде і скине рожеві окуляри з кожного, незважаюяи на те, що це поховає його політичні амбіції, але, можливо, збереже залишки НАЦІЇ, бо не страшно помилитися, страшно не визнавати помилок!

Так як суспільство скоро гризтиме одне одному горлянки через те що більшість не оцінює тверезо нашого становища.

Деякі сп'янілі від марафону і літають в небесах, дехто впевнений, що ніколи не загине і його омине важка доля наших захисників та охоче готовий воювати до останнього, а комусь просто заткнули рота через страх бути вбитим в окопах, незважаючи на його навики, якими він хоче і може допомогти країні, а частина вже просто сходить з розуму від патовості ситуації та безсилля щось змінити.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Єдине, в чому я не погоджуюсь, це з леймотивом, що Україні нічого не світить.

Україні буде світити, якщо буде в наявності два компоненти:

1) Піде лендліз в тому контексті, який задумувався і очікувався (безлімітні поставки ВСЬОГО) і новітні технології, про що писав Залужний в Економісті.

Звичайно, було б добре, якби союзники хоч у чомусь би вписалися, але з теперішнім керівництвом США це не світить.

2) Буде наведений порядок всередині країни. Такий рівень безвідповідальності, корупції, непрофесіоналізму прирікає Україну на провал.

До того ж, соціальна нерівність і двокастовість в плані мобілізації не допоможе перемогти.

Військове керівництво України наробило помилок, багато яких можна було б уникнути. Для будь-якого стороннього спостерігача давно зрозуміло, що Залужний is highly overrated, а деяких генералів дійсно пора віддати під трибунал - тут я погоджуюсь з Кабсом, який написав це ж саме.

Все залежить від українського народу - і не тільки в Україні, а всюди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шокує нерозуміння реалій так званими українцями.

Ось візьмемо цього "полум"яного патріота", який, як тільки почалася війна, втік в ЮК.

Він тупо бреше, ніби Трамп змусить Україну здатися. Насправді, Трамп ніколи такого не казав. Навпаки, сказав, що дасть Україні більше зброї, якщо Росія заартачиться.

Але "патріот" хоче, щоб Україна воювала до останнього українця, поки він буде відсиджуватися на теплому англійському дивані. Взяти особисту участь у партизанських діях чи навіть прийти у воєнкомат (він зробив протилежне і втік) він не збирається.



А ось реалії реальних бійців ЗСУ. Яка партизанська війна? Більшість в Україні хоче миру і воювати не тільки не бажає, а ухиляється як може.



На відміну від надутих індиків на іноземних диванах, юзер Шарик реально в ЗСУ і пише правду. Рекомендую уважно читати, що він пише.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прикладом, що країною керують зрадники, мета яких затягнути війну, знищити побільше українців і вкрасти побільше грошей, є паршива укропропаганда.

Ось, наприклад, на Єрмачці поширюють відео кота, що поїдає вбитого солдата. Поширюють як нове.

Насправді цьому відео майже рік і ми це задокументували.

Навіть і тут - повний, дикий непрофесіоналізм і брехня, брехня, брехня  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Україною зараз править глобалістичний зелений уряд. Викладки - тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Практично погоджуюсь із пропозицією плану дій, викладених тут.

Але практично впевнена, що нічого із цього зроблено не буде. Український нарід надто інертний.

Героїчно віддавати життя на передовій - це він може.

А ось вийти з плакатом перед посольством США в Києві і вимагати лендліз - це ні.

Або нарешті почати вимагати відповідальності від тих, хто роками грабував країну - це теж ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139455.0

ЦитатаАле якою має бути Україна щоб її громадяни хотіли повернутись?

Якби в Україні було реально державницьке керівництво, воно б воювало за територію. Територія - це все суверенне, дане Україні Богом багатство уверх і вниз, з усіма надрами, живими і неживими ресурсами.

Не може вважати себе українцем той, хто не претендує на це і не бажає to assert himself НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ. Тому Україна не виграє цю війну, поки не очистить УСЮ свою територію від ворога.

А люди, що населяють цю територію - поняття відносне. Кацапня хай валить в Расєюшку, євреї - в Ізраїль, манкурти типу шніперсонів - куди хочуть. І їх думка - нерелевантна.

А територію можна заселити свідомими емігрантами, які зберегли свою мову, культуру та етнічну приналежність. Або на крайняк якимось в"єтнамцями - вони хоч впахують як раби і поважають закони.

Але це - desired state, Україна, якої, можливо, ніколи не буде.

Керівництво України за 30 років її незалежного існування ніколи не було проукраїнським і продержавним, бо є породженням мудрого наріду, який теж в цілому є неукраїнським за умовчанням  :smilie9:.

Шніперсонів пора в бан за антидержавницькі наративи, але це ж Єрмачка, там це не тільки допускається, а і вітається.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#19
Читаю і дуже співчуваю українцям. З точки зору менеджменту змін (change management), вони мають справу із фундаментальною зміною - вони втрачають надію.

Тому що генерал Залужний був практично єдиною постаттю на політичному Олімпі України, яка консолідувала, якій довіряли і яку поважали.

Зараз її скинули з Олімпу у грубій та цинічній формі (розтягнуте на тижні "звільнення" з шоу на весь білий світ було еквівалентом повільного відпилювання хвоста собаці без наркозу) і поставили особу із дуже негативною репутацією.

В умовах важкої війни, поганих новин з фронту, внутнішньої соціальної нестабільності (побиття невинної дитини, бо чийсь чоловік не хоче виконувати свій конституційний обов"язок - це дно!), поставити керувати армією людину, яка відома тим, що не цінує життя своїх солдат - лякає і деморалізує :smilie2:.

Ці емоції нормальні і їх легко зрозуміти. Але важко зрозуміти відсутність критичного мислення та нездатність бачити the big picture. І ця когнітивна обмеженість пересічних українців не специфічна до даної ситуації - вона СИСТЕМНА.

У тому числі в плані застосування до інтерпретації зміни, що сталася.

Наведу приклад.



Ключова фраза: "переговори вже незабаром".

А я не думаю, що незабаром.

Тому що я писала вже і в цій темі, і в інших - що мета зеленого уряду - не перемагати.

Зелений уряд поставлений тільки і виключно для того, щоб імплементувати і виконати в Україні фашистську WEFівську адженду (до речі, пуйло займається тим же. Якщо хто думає, що пуйлу важливі російські втрати, він грубо помиляється. Чим більше спалить пуйло своїх громадян (лишніх ротів) у цій війні, тим краще для нього).

Мета зеленого уряду - скоротити населення України, добити її економіку і побільше роздерибанити іноземних грошей (тому вони по світу і просять виключно бабло, а не зброю. Зеленський під час своєї останньої поїздки в США ні разу не заїкнувся про лендліз :smilie9: - зате мутив мутки з Клінтонами, Блекрок і іншою шваллю).

Якби зелений уряд хотів перемагати, він би криком кричав про лендліз (але вони брехали, що "лендліз невигідний"). Він би з першого дня зайнявся організацією власного виробництва зброї. Він би розвішав по стовпах кожного корупціонера з МО, який вкрав хоч один чужий цент. Він би запровадив соціальні ліфти для кращих лідерів ЗСУ, а не тримав би наверху заплеснівілих совкових генералів, які погнали піхоту на мінні поля і перепалили купу танків при відсутності прикриття і авіації.

Але ж цього нема, воювати практично нічим, а людей мобілізують огого :smiley24:.

Тому і Сирський :smilie9:. І тому, поки ті переговори стануться, він ще буде "воювати". З відповідними наслідками для української популяції, якщо ЗСУ не буде надана потрібна кількість зброї.

Ситуацію може змінити одне - зміна керівництва на реально проукраїнське та продержавницьке. Але навряд чи це станеться, принаймі найближчим часом.

Тому українцям треба готуватись морально до продовження важких випробувань і лише Господь Бог знає, що чекає цю нещасну землю і її народ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.