Сумні і не дуже думки про сьогодення

Попередня тема - Наступна тема

вело

Безугла і котлета обрані киянами. Які завжди обирали представників нацдемсил, які були локомотивом двох Майданів. Вважаю, що це вина обісраного Кнура, який дискредитував нацдемсили.

Wednesday

Цитата: вело від Серпень 20, 2024, 05:07Безугла і котлета обрані киянами. Які завжди обирали представників нацдемсил, які були локомотивом двох Майданів. Вважаю, що це вина обісраного Кнура, який дискредитував нацдемсили.

Обоє рябоє, що Кнур, що Зеббіл, що практично кожний президент, який коли-небудь керував Україною.

Проблема системна і я вирішення її наразі не бачу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#102
Трохи більше 5 років назад я відкрила на Єрмачці цю тему. Перечитала із задоволенням і вчергове переконалась, що я вчергове була права.

Правда, тоді я ще не зовсім розбиралася в реальних причинах українських проблем, і якби я писала ту тему зараз, мій прогноз був би ще песимістичнішим.

Та тема була для "всіх притомних". Тобто для розумних людей.

Сьогодні, переглянувши укрореакцію на "дебати" між Трампом і Харіс, я вчергове констатую, що розумним людям, яких меншість, нема чого робити в Україні. Сіра тупа маса will take you down with them і поглине ваших дітей. Якщо хочете мати шанс, вибирайтесь звідти будь-якими доступними способами.

ПС. Прикольно, що оця дама, яка волала, що нікуди не поїде, в перших рядах рванула з України і міцно підсіла на щедрий німецький соціал, як і деякі інші, замість того, щоб, маючи руки і ноги, працювати і віддячувати країні, що прийняла, за добро.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1040150.msg22588007#msg22588007

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Україні нічого хорошого не світить. Там тупе неосвічене бидло рже над пожиранням мігрантами домашніх тварин, так це саме буде в Україні - питання тільки коли, через рік чи через декілька років.

Хабадники-глобалісти нормально зачистили чоловічий сегмент укронаселення, який міг щось зробити, скоро візьмуться за вірильну молодь.

Замість їх навезуть мігрантів, про це вони вже прямо говорять, не соромлячись (читай тему про мігрантів). А Євросоюз уведе квоти на вирощування сг продукції і це вже будуть українські фермери вирізати корів та скорочувати застосування міндобрив.

Ось вам і логічний ланцюжок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#104
Щоб вчергове виграти в ачко, в**ти і висушити тупе бидло, шоніясна? Мерщій біжіть за Камалу камлати, вона не така, вона буде інша  :lol:  :lol:  :lol:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142065.msg28090264#msg28090264
Цитатану і на**уя тоді ета під**расня приїжжала?????????

Восьмий закон Венсді: stupid must and will die (C).

:smiley14:  :smiley14:  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142098.msg28090192#msg28090192
Цитатапостгеноцидна, постсовкова нація

Задовбали із своїм ниттям: "пожалійте, нас 200+ років абіжали, дайте на пропітаніє".

ВСІХ ВСЮДИ ОБРАЖАЛИ. США і Канада пережили Велику депресію і дві світові війни, де їх армії воювали по чорному. Якби не США і Канада, українці б давно були в "Євросоюзі" і говорили по-німецьки :smiley14:.

Євреїв холокостили, але вони з нуля збудували собі ядерну зброю. Українці ж її мали не з нуля, але продали, причому задешево :smiley14:.

Не було більш приниженої і пригніченої економічно і психологічно країни, ніж Німеччина після Першої Світової війни. Але за декілька років їй вдалося не тільки стати на ноги та відновитися економічно, а і створити навіть за сучасними стандартами неймовірну інноваційну економіку та оборонний сектор, і потужну армію, яка нагнула півсвіту за ефективністю і міццю.

Реально, пофіг на ваше ниття. Потрібно давно було брати відповідальність на себе за профукані 30 років і ВАШ вибір, у тому числі особистий. Тепер пора жити з цим  :smiley14:.

ПС. Дітей, молодь і тварин тільки шкода, вони дійсно ні в чому не винні  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#106
Читаю Медведила. В чомусь він правий, а в чомусь ні.

Цитататы, Вовик, в 2021-м не знал, что так будет? Ведь у тебя тогда не было ни гарантий, ни обещаний (кроме "ни один солдат нато не примет участия..."), ни собственных ресурсов... На что ты рассчитывал?

Цитатавсе эти страны сделали все, чтобы избежать войны с ней. Да, иногда даже "любой ценой"... Все, кроме Украины.

ЦитатаВова — нихера в этом не смыслил... Но были ж разведка, Генштаб, дипканалы, советники...

Цитатана что рассчитывал наш Голобородько, плывя как говно по течению, ведущему к большой войне?

Цитатабыли же рядом какие-то компетентные люди, которые всем этим должны были владеть профессионально: разведка, Генштаб, МИД, Минобороны..

Цитатавовремя пойти на уступки, чтобы сохранить государство, сохранить территорию, сохранить экономику, сохранить нацию, затаиться, ждать... пока труп врага не проплывет мимо, тем самым избежать сотен тысяч смертей, миллионов беженцев, разрушенных городов и инфраструктуры, депопуляции... 

Ось мій аналіз:

1) Як я вже писала, є об"єктивні і суб"єктивні чинники у факті повномасштабного нападу Росії на Україну. Єдиним стримуючим фактором пуйла було не те, хто керує Україною, а хто керує США. При Трампі пуйло сиділо рівно, бо політика Трампа була такою, що робило напад надто ризикованим. Політика Байдена буквально запросила пуйла в Україну і кинула її йому під ноги.

2) Зеленський і український уряд вже мав війну в Україні, починаючи з 2014 року, але практично нічого не робив, щоб готуватися до повномасштабки НАПЕРЕД. Чи знали вони, що пуйло нападе? Звичайно, знали. Вони зайорзали, коли було вже пізно, коли кацапські війська стояли на кордоні. Чи просили вони зброю в Байдена? Так, просили і молили увесь 2021 рік, але Байден відмовив. Нагадую, Байден дав Україні 72 години і пропозицію евакуації зебіла.

3) З іншого боку, є версія, що Зеленському і уряду кацапи пообіцяли, що напад буде лімітованим і що вони відберуть лише схід. Це пояснює відсутність підготовки на достатньому рівні, розмінування Чонгару і практично здачу півдня, коли кацапи практично вільно зайшли і віджали ці території та оточили Маріуполь. Але кацапи у тому числі кинули зебілів, бо наступали на Київ теж. Хто які кому давав гарантії, можна лише здогадуватись, особливо беручи до уваги, що активного учасника процесу (забула прізвище) у Мінську потім свої ж і випиляли.

4) Україна могла би виграти війну ще до кінця 2023 року, якби пішов лендліз. Враховуючи, що найвищі оператори українського уряду розповідали, як їм "лендліз невигідний", для мене достатня причина вважати, що вони не працюють на Україну. Тому що без достатньої кількості зброї війну виграти неможливо.

5) Я не думаю, що Україна могла б щось зробити, щоб запобігти війні. Але вона могла до неї добре підготуватися як мінімум  за останні 10 років. Цього зроблено не було і це провина як мінімум Зебіла та його уряду, бо вони при владі останні 5 років.

6) Про рівень "компетенції" українського керівництва навіть говорити не доводиться. На всіх рівнях просувалися не за компетентністю та професіоналізмом, а за хто кого знає і на кого вкажуть маніпулятори зебільної маріонетки. Я думаю, ні в кого нема сумніву, що представляє собою Зе як лідер, і що він просто an installed puppet.

Я вже надала вище пункти "плану", який би міг врятувати країну. Але він не буде виконаний, поки при владі зебіли.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.