Це Злив?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 21:32Це все твої фантазії. Не приписуй їх мені.


Як же фантазії, якщо ось тут ти пишеш, цитую:

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 14:52І якщо та українська дитина стає об'єктом мовної агресії з боку іншої дитини - дитини окупанта агресивного невихованої, то та українська дитина має право захищатися від тієї агресії.

"Захищатися" кулаками і "захищатися", як фашисти від євреїв - це явища одного порядку. Це нацизм.

А дитину, яка застосовує фізичне насильство до іншої, що говорить іншою мовою, треба відібрати у батьків, поки ще до кінця її не скалічили, і віддати у нормальну родину на виховання. Фаріон і тут про***ла всі полімери, виховавши таких дітей і таких онуків.

А якщо би це був хлопчик російськомовного воїна ЗСУ, ти теж би виправдав накидання юного фаріонівця з кулаками на його дитину?

А якщо син англомовного захисника України, теж би виправдав?

А якщо син російськомовного єврея (не росіянина), теж би виправдав?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 14:28Я хіба щось казав про молдаван чи канадців чи чеченів? Розмовляєш сама з собою?
Мова йшла виключно про "росіян".
Якщо до "росіян" зараховувати напівукраїнців чи чеченів тоді так - "росіяни" за Україну. Але це не росіяни, навіть якщо громадянство РФ мали чи мають.

Тобто ти іншим націям дозволяєш користуватися російською, а лише росіянам не дозволяєш?

А як ти їх відрізниш?

Мало того, як ти відрізниш українця від росіянина чи українця не від українця?

Як ти відрізниш росіян і неросіян з російським паспортом?

За Україну воюють росіяни громадяни Росії, це факт, перестань робити з себе дурня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 14:36Та не "всіх". Про "всіх" я ніколи не говорю, мова про явище, яке більш чи менш розповсюджене. І "найголовнішими" ніхто не був.
Не згадував я нічиїх родичів і не згадую ніколи, це табу.

Ти сказав про всіх волинян, що в них москвофільство, тому що вони були частиною Російської імперії. Ось цитата:

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 10:27І, до речі, різниця між Галичиною і Волинню є дуже суттєвою, хоча чомусь і першу і другу називають Західною Україною. Галичина була під австріяками, а Волинь - під москалями, звідси те москвофільство волинське, яке я швидше стокгольмським синдромом би назвав. Волинякам, як і решті українцям крім галичан, треба було аж путінських ракет на голову і трупів з фронту для того щоб зрозуміти, що "браття" їхні не в масквє і мінську, а у Львові, Тернополі, Станіславові і Лондоні.

Це треба до такого дописатися, щоб навести наклеп на край, де виникло УПА і де купа патріотів пролили кров за Україну"!

Виявляється, у нас галичани - титульна "нація" всередині України. Всім українцям українці!

А хуху не хохо?

Так, згадував про родичів, коли інсинував, що в мене є родичі в Росії.

До речі, так, є. Нащадки тих, кого у свій час вивиезли і так - за співпрацю з бандерівцями! Піди поплюй їм на могили тепер, бо після стільки-то років в таборах вони осіли в Москві чи в Сибіру, наприклад, створили там сім"ї і завели дітей. Як мільйони інших етнічних УКРАЇНЦІВ.

Хоча останній раз я тих родичів (це вже були їх дорослі діти і внуки) бачила у 80-х і ми з ними не спілкувалися і не спілкуємось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 15:15Та твоя кохана єрмачка це не Україна, це збіговисько навколокоритних потвор і ушльопків різноманітних. Забудь вже про неї, бо це залежністю вже стало.
І ця тема не про єрмачки ніби. Хтось тут про офтопи любить згадувати.

Єрмачка - це кейс, матеріал для дослідження. Там типові ізичні українці і багато тих, кого я називаю куянами. Прекрасний матеріал для аналізу в плані нашого обговорення.

А я йду на роботу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 16:19Як же фантазії, якщо ось тут ти пишеш, цитую:

"Захищатися" кулаками і "захищатися", як фашисти від євреїв - це явища одного порядку. Це нацизм.

А дитину, яка застосовує фізичне насильство до іншої, що говорить іншою мовою, треба відібрати у батьків, поки ще до кінця її не скалічили, і віддати у нормальну родину на виховання. Фаріон і тут про***ла всі полімери, виховавши таких дітей і таких онуків.

А якщо би це був хлопчик російськомовного воїна ЗСУ, ти теж би виправдав накидання юного фаріонівця з кулаками на його дитину?

А якщо син англомовного захисника України, теж би виправдав?

А якщо син російськомовного єврея (не росіянина), теж би виправдав?



Знов перекручення, спекуляції і маніпуляції, підміна понять і т.п.
Це не дискусія, повір. )))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 16:21Тобто ти іншим націям дозволяєш користуватися російською, а лише росіянам не дозволяєш?

А як ти їх відрізниш?

Мало того, як ти відрізниш українця від росіянина чи українця не від українця?

Як ти відрізниш росіян і неросіян з російським паспортом?

За Україну воюють росіяни громадяни Росії, це факт, перестань робити з себе дурня.

З тобою дискутувати неможливо, бо ти не дотримуєшся правил дискусії.
Взагалі не знаєш що це таке.
Признайся, яку оцінку мала в школі з математики?  )))

абабагаламага

#126
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 16:28До речі, так, є. Нащадки тих, кого у свій час вивиезли і так - за співпрацю з бандерівцями! Піди поплюй їм на могили тепер, бо після стільки-то років в таборах вони осіли в Москві чи в Сибіру, наприклад, створили там сім"ї і завели дітей. Як мільйони інших етнічних УКРАЇНЦІВ.

Хоча останній раз я тих родичів (це вже були їх дорослі діти і внуки) бачила у 80-х і ми з ними не спілкувалися і не спілкуємось.

Ну, ось про це й мова. )))
Чому не спілкуєшся з ними?
Ці "росіяни" воюють за Україну чи ні?
Поспілкуйся.  )))

абабагаламага

#127
Не можна казати:"Росіяни воюють за Україну", бо це неправда. Насправді окремі росіяни, одиниці воюють дійсно, але не за Україну, а проти чогось і за щось, за когось. Насправді за ідеали, за себе, за свободу, за правду, проти зла.
https://novynarnia.com/2022/09/13/osimonova-died/
Те, що вони тут, це деталі, просто тут їм легше воювати за ті ідеали, а в Московії це для них майже неможливо. Про це якраз і казала Ольга Сімонова. І Ольга Сімонова відмовилася від московського громадянства, отримала українське, вивчила мову, тобто фактично натуралізувалася. Це не "росіянка" Ольга Сімонова воювала за Україну, а колишня росіянка, українка російського походження.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 19:26Не можна казати:"Росіяни воюють за Україну", бо це неправда. Насправді окремі росіяни, одиниці воюють дійсно, але не за Україну, а проти чогось і за щось, за когось. Насправді за ідеали, за себе, за свободу, за правду, проти зла.
https://novynarnia.com/2022/09/13/osimonova-died/
Те, що вони тут, це деталі, просто тут їм легше воювати за ті ідеали, а в Московії це для них майже неможливо. Про це якраз і казала Ольга Сімонова.

Ото видав на гора!

Я просто фігію!

По-перше, якщо ти думаєш, що якийсь умовний іноземний боєць їде в Україну через Україну, а не повоювати за "ідеали добра" чи тупо за адреналіном, то відкрий очі.

По-друге, мотивація солдат ЗСУ теж різна. Велика кількість там просто тому що мусять.

По-третє, а какая разніца? Важливий результат - що хтось вбиває кацапів. З якою мотивацією - не має абсолютно ніякого значення.

Має значення, що ці люди готові вмирати і вмирають за Україну, воюючи на її стороні. Твоїми поетичними траляля про ідеали кацапів не умертвиш.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 14:59Його просто не випустили, бо ще не має 60 років. У Львові  таких великі тисячі, місцевих і приїжджих з запоріжь, що ховаються від мобілізації "достойно". Навіть в мене на роботі є не один молодий бичок зі сходу і з півдня, які жінок десь відправили, а самі "застрягли". На війну не спішать їхати.

Да ладна. Хто хотів, виїхав і я бачу купу чуваків тут з України і до речі зі Львова теж. Не з трьома дітьми і не калік.цікаво, як вони такі національно свідомі драпанули аж в Канаду?

Що значить не спішать? Якщо їх призовуть, то підуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#130
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 21:38Да ладна. Хто хотів, виїхав і я бачу купу чуваків тут з України і до речі зі Львова теж. Не з трьома дітьми і не калік.цікаво, як вони такі національно свідомі драпанули аж в Канаду?

Що значить не спішать? Якщо їх призовуть, то підуть.

Виїхали ті, хто мав на це або підстави законні або волохату руку або бабло, що зрештою те саме, а ще ті, які знають, що будуть за кордоном працювати і хочуть працювати. Решта втікачів або працює тут неофіційно, щоб на облік не ставати і не мобілізували їх, або офіційно з довідками про непридатність або сидять на шиї пенсіонерів/родичів, не працюючи і ухиляючись від мобілізації. Тебе тут нема, то й не знаєш як є. І не хочеш знати.

абабагаламага

#131
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 21:34Я просто фігію!

Та я це бачу.  )))
По-перше, я не брала твого горщика, по-друге, коли я його брала, то він вже був розбитий, а по-третє, коли віддавала, то він був цілим!
Типова жіноча "логіка".  LOL

Нема, не існує жодних "росіян", "які воюють за Україну". І не може існувати в принципі. Просто тому, що це протиприродньо.

абабагаламага

#132
То що там з родичами "росіянами", потомками упівців?
Вони "воюють за Україну" чи ні?
Поспілкуйся, довідайся.  )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 22:45То що там з родичами "росіянами", потомками упівців?
Вони "воюють за Україну" чи ні?
Поспілкуйся, довідайся.  )))

А так?

1)
Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 14:36Не згадував я нічиїх родичів і не згадую ніколи, це табу.

2)
Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 16:34Знов перекручення, спекуляції і маніпуляції, підміна понять і т.п.
Це не дискусія, повір.
)))

3)
Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 16:37З тобою дискутувати неможливо, бо ти не дотримуєшся правил дискусії.
Взагалі не знаєш що це таке.

4)
Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 21:32Це все твої фантазії. Не приписуй їх мені.


ПС:

Признайся, яку оцінку мав в школі з читання? 

Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 16:28Хоча останній раз я тих родичів (це вже були їх дорослі діти і внуки) бачила у 80-х і ми з ними не спілкувалися і не спілкуємось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 22:42Типова жіноча "логіка".  LOL

Так ти не тільки великольвівський шовініст, ти іще й місогініст!

ЦитатаНема, не існує жодних "росіян", "які воюють за Україну". І не може існувати в принципі. Просто тому, що це протиприродньо.

Можна, звичайно, намагатися погратися зі мною в семантичні ігри, але нащо? Вони воюють на стороні України і значить, дефакто воюють за Україну. Крапка.

І так, вони росіяни. Громадяни Росії різних національностей, у тому числі етнічні руські, якщо такі є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 22:36Виїхали ті, хто мав на це або підстави законні або волохату руку або бабло, що зрештою те саме, а ще ті, які знають, що будуть за кордоном працювати і хочуть працювати. Решта втікачів або працює тут неофіційно, щоб на облік не ставати і не мобілізували їх, або офіційно з довідками про непридатність або сидять на шиї пенсіонерів/родичів, не працюючи і ухиляючись від мобілізації.

А варіант, що якась частина просто сумлінно не виїздить, незалежно від того, є такі можливості чи нема, не спадає на думку?


ЦитатаТебе тут нема, то й не знаєш як є. І не хочеш знати.

І знову ad hominem attacks, тоді коли аргументи закінчуються. Щось хтось там про методи ведення дискусії казав?

До речі, мої родичі всі чоловіки і жінки в Україні, хоча є і гроші, і в декого документи. Але не бажають виздити. А один мій молодий родич геройськи у перші ж дні приїхав в Україну і пішов на фронт, хоча міг би залишитись у Польщі, як сотні тисяч його співвітчизників-заробітчан. Був важко поранений, чудом вижив.

Так що, moving forward, і це я ввічливо, утримуйся коментувати на тему, що я знаю, що я не знаю і що я не хочу знати, як і тему моїх родичів, ОК?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#136
Хіба ти сама про родичів не згадала, які в Росії? Але ок, не буду згадувати.

І, все ж таки, тих колишніх російських громадян, які переїхали в Україну і частина з яких навіть українське громадянство отримала, а тим більше тих українських громадян, які за походженням їхніх предків - росіяни, але народилися і виросли в Україні, ніяк не можна називати росіянами, бо це вже українці, асимільовані, натуралізовані повністю чи частково, але українці.
Тому про них не можна казати, бо це неправильно, що "росіяни воюють за Україну".
Таке твердження було б правильним, якби воно стосувалося тих росіян, які тимчасово перебувають на території України, беруть участь в збройних діях на боці України, але збираються повернутися до Росії, а не залишитися жити в Україні, а таких насправді є дуже мало, одиниці. Тож так і треба казати:"Невелика кількість росіян, лише одиниці, воюють проти Кремля на боці України". Це, - що стосується першої половини твердження. А, що стосується другої половини:"за Україну",  то цього ніхто з них ніколи не стверджував і не можна їм це приписувати, як це робиш ти. Всі ці "Рускіє корпуса" чи "ліги" прямо кажуть, що воюють за "визволення Росії", а не за жодну Україну, яка їм байдужа. З натяжкою великою можна лише казати, що "на боці України", але аж ніяк не "за Україну".
Не знаю як ще розжовувати, як тлумачити просте і очевидне.
Я прекрасно розумію, що дуже хочеться декому видати бажане за дійсне, але.

абабагаламага

#137
Цитата: Wednesday від Травень 25, 2023, 05:21А варіант, що якась частина просто сумлінно не виїздить, незалежно від того, є такі можливості чи нема, не спадає на думку?

Спадає.
Але таких є меншість (тих, чия військова спеціальність або вік просто не потрібні зараз).
Бо ті "сумлінні" давно пішли або добровольцями або мобілізованими.
А залишилися якраз "несумлінні", яких елементарно не мобілізують тільки тому, що вони не проживають за місцем прописки або не працюють офіційно, тому знаходяться поза полем зору військкоматів, а до облав справжніх в Україні ще не дійшло, оце й все. Повір мені, бо я це просто знаю, а ти ні. )))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 25, 2023, 05:14ти іще й місогініст!

Це давно відомо, - ще й серійний.

 ;D


Цитата: Wednesday від Травень 25, 2023, 05:14Крапка.

Не крапка, а цілий знак оклику!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 25, 2023, 16:50Хіба ти сама про родичів не згадала, які в Росії? Але ок, не буду згадувати.

Справа не в тому, що я згадала, а в тому, що ти сказав, що родичів зачіпати не комільфо, а потім сам почав їх зачіпати.

ЦитатаІ, все ж таки, тих колишніх російських громадян, які переїхали в Україну і частина з яких навіть українське громадянство отримала, а тим більше тих українських громадян, які за походженням їхніх предків - росіяни, але народилися і виросли в Україні, ніяк не можна називати росіянами, бо це вже українці, асимільовані, натуралізовані повністю чи частково, але українці.

За паспортом і громадянством українці, а етнічно росіяни, у яких рідна мова російська. Вони мають право розмовляти нею вдома, як в Канаді кожен може вдома розмовляти хоч хінді, хоч фарсі, хоч українською. А щоб функціонувати в суспільстві - лише англійською.

ЦитатаТаке твердження було б правильним, якби воно стосувалося тих росіян, які тимчасово перебувають на території України, беруть участь в збройних діях на боці України, але збираються повернутися до Росії, а не залишитися жити в Україні, а таких насправді є дуже мало, одиниці. Тож так і треба казати:"Невелика кількість росіян, лише одиниці, воюють проти Кремля на боці України". Це, - що стосується першої половини твердження.

Я їх і мала на увазі, якби ти потрудився переглянути лінки, які я давала. І їх далеко не одиниці, а сотні, якщо не тисячі.

ЦитатаА, що стосується другої половини:"за Україну",  то цього ніхто з них ніколи не стверджував і не можна їм це приписувати, як це робиш ти. Всі ці "Рускіє корпуса" чи "ліги" прямо кажуть, що воюють за "визволення Росії", а не за жодну Україну, яка їм байдужа. З натяжкою великою можна лише казати, що "на боці України", але аж ніяк не "за Україну".

Enough hair splitting. Мені все одно, яка іх мотивація, якщо вони поряд із ЗСУ вбивають кацапів і самі помирають. Не смій принижувати їх внесок у перемогу! Повторю ще раз - кожний кацап, який на стороні України вбиває кацапів, ризикуючи життям, більш цінний для держави Україна, ніж тисяча умовних фаріонш чи вуйків у вишиванках, що звалили по КУАЕТ чи відсиджуться у жінок під спідницями, як дехто на Єрмачці, ховаючись від призову.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.