Це Злив?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 22, 2023, 14:21Перше. Вона - звичайний філолог, науковець. Чого її понесло в брудну політику? А політика є брудною за замовчуванням, вся і завжди.

А я їй не довіряю. Ті ж самі наративи можна було подавати по іншому. Вона надто агресивна. А треба бути не агресивним, а ефективним.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#61
Цитата: Wednesday від Травень 22, 2023, 18:14А я їй не довіряю. Ті ж самі наративи можна було подавати по іншому. Вона надто агресивна. А треба бути не агресивним, а ефективним.

Як по іншому?
Казати злодієві, що він не краде, а помилково присвоює чуже?
Сказати вбивці, що він не вбивця, а спаситель?
Сказати хамлу, що він справжній джентльмен?
Сказати "сайдьомся" і "какая разніца"?
А гієнам сказати, що вони благородні олені?
Ну ти ж все це проходила недавно, хочеш знову?
Ефективними мають бути менеджери, а не ідеологи.

абабагаламага

#62

Такі виступи повністю підтримую, це - рівень.
А брати участь в телешоу різноманітних і сидіти на них поруч з негідниками учасниками і такими ж ведучими це опускатися до їхнього рівня, інакше не виходить ніяк.

Wednesday

#63
Цитата: абабагаламага від Травень 22, 2023, 23:27Як по іншому?
Казати злодієві, що він не краде, а помилково присвоює чуже?
Сказати вбивці, що він не вбивця, а спаситель?
Сказати хамлу, що він справжній джентльмен?
Сказати "сайдьомся" і "какая разніца"?
А гієнам сказати, що вони благородні олені?

Звісно, що ні. Треба говорити правду і називати речі своїми іменами. Я не кажу, що в неї контент не той. Він правильний.

А ось із стилем викладання того контенту - трабли. Я коли її слухаю, то сприймаю її такою Анькою Кулеметницею у червоній косинці, чорній шкірянці і з наганом в руках. Що в принципі недалеко відійшло від реалу, враховуючи, що вона була комуністкою, ЛОЛ!

ЦитатаЕфективними мають бути менеджери, а не ідеологи.

Ефективним має бути кожен, в кого є якась місія чи завдання, інакше цю місію чи завдання нема сенсу виконувати.

ЕФЕКТИ́ВНИЙ, а, е,

1. Який приводить до потрібних результатів, наслідків, дає найбільший ефект (у 2 знач.). Найбільш ефективним добривом під кукурудзу є гній (Колгоспник України, 1, 1957, 10); Нині вже розроблено ефективний метод заліснення гір... (Михайло Чабанівський, Стоїть явір.., 1959, 207).

2. Який викликає ефект (у 1 знач.). Розумів [Лобода], що до булави треба додати ефективне слово, щоб привернути увагу і погасити це бурхливе полум'я людське (Іван Ле, Наливайко, 1957, 418); — Не кричи, будь ласка, — затулила вуха Шепель. — Ми на вулиці, і взагалі я не люблю ефективних промов (Олесь Донченко, V, 1957, 235).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 492.

Наприклад, Гебельс був надзвичайно ефективним, як і інші пропагандисти Третього Рейху. За досить короткий час перебудували суспільство з упадницького, слабкого та приниженого (дивіться серіал Вавілон Берлін) до впревненого в собі, об"єднаного, мотивованого і заточеного на високі досягнення (ЛОЛ, звичайно, але те, що німецькі наці змогли побудувати одну із найсильніших ідеологічно, економічно та технологічно держав на той час, це доконаний факт).

А чого досягла Фаріон та подібні ідеологи за 30 років? Якби був результат (на який я особисто сподівалася), то тема про Куїв і куян не існувала би, наприклад.

ЦитатаНу ти ж все це проходила недавно, хочеш знову?

Це ти про що? До чого тут я взагалі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось такі речі абсолютно неприпустимі:

"Чому мій Дмитрик, внук, якому 3,5 роки, заходячи в дитячий садок, бачить перед собою якогось Грішу, який до нього каже "прівєт". І мій онук мусить його вчити з допомогою свого маленького кулачка української мови. Тому що дитина приходить знервована до хати й каже: "Бабусю, в садочку є москаль!" А бабуся каже, що москаля треба "знищувати". І Дмитрик знищує москаля, він йому ставить щелепу, правильний прононс", — каже Фаріон.

Всіх бійців ЗСУ, які говорять по-російськи, Фаріон назвала "москалями".

"Можу запросто назвати їх москалями. Чому ви говорите російською мовою? Ви живете на якій землі? На українській. Ви який хліб їсте?.. Якого ви вчепилися в цю мертву мову? Чому ви так панічно за це тримайтеся?" — заявила вона, виступаючи в ефірі телеканалу "НТА".


Є така річ, як емоційний інтелект. Фаріон по суті має рацію, що етнічний українець не може говорити російською в принципі. Але зараз у цей час, коли йде війна, педалювати такі нюанси? Адже є українська нація складається не тільки з етнічних українців, а з представників різних національностей і також людей, які можуть бути генетичними українцями, але культурно виросли в російськомовних родинах і продовжують говорити російською. Щоб Україні вижити як державі, треба робити акцент не стільки на мову, як на патріотизм, відданність загальній справі, гуртуванню суспільства.

Наразі розвішувати такі ярлики - це дійсно збурювати суспільство, тому що для держави Україна наразі більшу цінність складає, наприклад, росіянин, який із зброєю в руках бореться за українську незалежність, ніж українець у вишиванці, що боїться вийти з хати, бо ховається від повістки. Не кажучи вже про купу іноземців, які розмовляють різними мовами та приїхали з різних країн і вже або встигли голови скласти за Україну, або продовжують воювати - але очевидно, що для Фаріон то унтерменші, бо не знають української.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 04:38Ось такі речі абсолютно неприпустимі

Це в Канаді такі речі неприпустимі, бо Канада окупована французами і англосаксами назавжди. А Україна ще має шанс на визволення.

абабагаламага

Ірина Фаріон дає звіздюлєй пришибнутому папі:


👍👍👍

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 07:58Це в Канаді такі речі неприпустимі, бо Канада окупована французами і англосаксами назавжди. А Україна ще має шанс на визволення.

Ти реально вважаєш, що нормально казати, що одна дитина повинна бити іншу за російську мову?

До речі, хай хтось попробує тут відкрити рота на Френч - вигрібає відразу. Хоча переважна більшість говорить англійською.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 08:02Ірина Фаріон дає звіздюлєй пришибнутому папі:

👍👍👍


Нє чітала, но осуждаю. Не дивилася, але лойк! Комуніста і диявола на землі папу треба мочити і мішати з лайном.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 08:10Ти реально вважаєш, що нормально казати, що одна дитина повинна бити іншу за російську мову?

До речі, хай хтось попробує тут відкрити рота на Френч - вигрібає відразу. Хоча переважна більшість говорить англійською.

Твая мая нє панімай.
Сказано було по-перше образно, а по-друге правильно.
Французи і англійці не окуповували одне одного в Канаді, вони разом окупували індіанців і ескімосів.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 08:12Нє чітала, но осуждаю. Не дивилася, але лойк! Комуніста і диявола на землі папу треба мочити і мішати з лайном.


А ти подивися, послухай.)))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 08:25Твая мая нє панімай.
Сказано було по-перше образно, а по-друге правильно.
Французи і англійці не окуповували одне одного в Канаді, вони разом окупували індіанців і ескімосів.

Яка різниця? Французька в Канаді це як російська в Україні в плані ставлення основного населення. Історичні чинники можуть бути різними, але реальність така, що російська може не сприйматись як мова окупанта для тих, хто виріс з нею. Це їх рідна мова. Ці люди теж громадяни, вони теж кладуть свої життя за Україну, але Фаріон їх не вважає за людей суто за лінгвістичними чинниками.

Як так зробити, щоб вони відчули бажання розмовляти українською? Не погрозами фізичної розправи їх малолітнім дітям, це точно. Тому і кажу, що Фаріон неефективна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 08:26А ти подивися, послухай.)))

Коли буде час, то подивлюсь. Я взагалі люблю послухати лекції Фаріон по історії, літературознавству. Вона гарно викладає, гарною мовою. Багато нового, чого я раніше не знала. Але її риторика надто войовниче-деструктивна, імхо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Мої біженці ходять до знайомої польки, старшої жінки.

Вона їх питає, ну що ви вже говорите по польськи.

А вони відповідають, ні.

А вона, як? Ви вже рік в Польщі живете і не вивчили?


Ось яка ментальність поляків.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 23, 2023, 09:04Мої біженці ходять до знайомої польки, старшої жінки.

Вона їх питає, ну що ви вже говорите по польськи.

А вони відповідають, ні.

А вона, як? Ви вже рік в Польщі живете і не вивчили?


Ось яка ментальність поляків.

Жени ту москальню, це не біженці, а окупанти по суті.

абабагаламага

#75
Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 08:31Французька в Канаді це як російська в Україні в плані ставлення основного населення.

Шозанах абсурд?
Що таке "основне населення"? В Канаді і Україні.
Ти так ніби ніколи в Україні не жила, не знаєш.
В Україні "основним населенням" завжди були москалі-окупанти, у всіх містах без виключення, хоча кількісно вони були завжди меншістю.
А в Канаді тим "основним населенням" є англосакси? І кількісно і "якісно"? То про що мова? Де якась подібність чи аналогія? Нема.
Англосакси не були і не є окупантами для французів у Канаді і навпаки. До речі, чому ті французи Квебек не відокремили до цього часу я не розумію, через лінь? І, до речі, різниця між Галичиною і Волинню є дуже суттєвою, хоча чомусь і першу і другу називають Західною Україною. Галичина була під австріяками, а Волинь - під москалями, звідси те москвофільство волинське, яке я швидше стокгольмським синдромом би назвав. Волинякам, як і решті українцям крім галичан, треба було аж путінських ракет на голову і трупів з фронту для того щоб зрозуміти, що "браття" їхні не в масквє і мінську, а у Львові, Тернополі, Станіславові і Лондоні.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 04:38Адже є українська нація складається не тільки з етнічних українців, а з представників різних національностей і також людей, які можуть бути генетичними українцями, але культурно виросли в російськомовних родинах і продовжують говорити російською.

Абсурд. І брехня.
Нація це нація, а не загарбники і поневолені, злиті в екстазі.
В тебе, як і в багатьох українців, це як травма терором і безвихіддю московської окупації багатовікової.
Ви виголошуєте абсурдні тези, як аксіоми, у страху перед вибором - задуматися/засумніватися чи сприймати як догму. Це такий ступор, який нічим крім водінням пустелею десятиліттями не вилікувати.


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 04:38Щоб Україні вижити як державі, треба робити акцент не стільки на мову, як на патріотизм, відданність загальній справі, гуртуванню суспільства.

Загальній справі, правильно.
Ось тільки не абсурдній справі, а природній.
Схрестити коня і осла звичайно можна, може навіть вовка і теля можна схрестити. Але що з цього абсурдного схрещування вийде?
В першому випадку - віслюк чи мул, а в другому - монстр, каліка.
Цих калік і монстрів ми й спостерігаємо вже понад 30 останніх років - їх обминають, від них відгороджуються, їх бачити навіть не хочуть люди цивілізовані і здорові. То що, будемо затято плодити монстрів і калік чи схаменемося?

абабагаламага

#78
Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 04:38для держави Україна наразі більшу цінність складає, наприклад, росіянин, який із зброєю в руках бореться за українську незалежність, ніж українець у вишиванці, що боїться вийти з хати, бо ховається від повістки. Не кажучи вже про купу іноземців, які розмовляють різними мовами та приїхали з різних країн і вже або встигли голови скласти за Україну, або продовжують воювати - але очевидно, що для Фаріон то унтерменші, бо не знають української.


Нема ніяких "росіян, які борються за Україну". Це знов абсурд, який ти і багато інших повторюють, не задумуючись, і брехня.
За Україну борються виключно українці, в тому числі, - московсько-язичні.
Всі, хто ідентифікує себе як "росіянин" чи "рускій", є проти України, за Расєю і або ховаються від мобілізації або переходять на бік ворога і беруть зброю до рук проти українців.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 10:20Жени ту москальню, це не біженці, а окупанти по суті.
Мені дитину маленьку шкода.
Вона під бомбами жила.
Розповідали, що під час обстрілів вона плакала і боялася.

Вони, як волиняни, щоб зненавидіти руській мір, їм треба було пережити обстріли.

Тепер ненавидять руській мір.

Якби не мала дитина, я б 10 раз подумав, чи брати їх.