Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Шанси на що? Допиляти Україну до ЛЬвівської області і останнього українця та останньої лопати? Бо це саме це, що відбувається ПРИ БАЙДЕНІ.

Але тих, хто підіймали це питання - в бан або передбанник, як Вовчика.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Байден офіційно став кандидатом від демократів на виборах президента у 2024 році.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це не дивно, що непорядна жінка Доктор Джил, яка разом з Джо наставляла роги своєму чоловіку, будучи одруженою, поикриває особу, що займається такими ж непотребностями.

Інсайдери повідомили, що високопосадовець Білого дому вів непрофесійну поведінку, але згідно з новим звітом, його посада головного помічника першої леді Джилл Байден зробила його «недоторканним».


За даними New York Post, «джерела, які знають з перших вуст», кажуть, що головний помічник Байдена, Ентоні Бернал, відкритий гей, якого відомо як «чоловіка по роботі» першої леді, брав участь у знущаннях над співробітниками та у словесних і сексуальних домаганнях до колег більше десяти років.

Незважаючи на це, зазначається у звіті, нічого не було зроблено щодо цього.

Наприклад, в одній заяві стверджується, що Бернал неодноразово говорив про порівняння розмірів пеніса працівників свого офісу, згідно зі звітом, опублікованим у вівторок.

Газета повідомила, що два джерела сказали, що 50-річний Бернал неодноразово жартував, що розмір чоловічого пеніса визначається розміром великого пальця.

Бернал також нібито висміював розміри геніталій іншого офісного персоналу та навіть агентів секретної служби.

«Це для того, щоб людям було некомфортно і щоб мати над ними владу», — цитує одне джерело Post.

«Це Me Too — класичний Me Too», — сказало джерело, маючи на увазі рух проти домагань, який виник кілька років тому.

Ще одне джерело повідомило Post, що Бернал часто використовує звинувачення в маленькому розмірі пеніса, щоб «вдарити» когось, а в іншому випадку прокоментував «опуклість» співробітника в його хакі.

Газета додала, що така поведінка також триває роками, задовго до того, як Джо Байден став президентом.

«Це було багато недоречних висловлювань», — пише Post із посиланням на джерело. «Розмови про привабливість інших людей і міркування про їхнє сексуальне життя в дуже дивні моменти... Це насправді сексуальні домагання».

Газета знайшла багато інших інсайдерів, які погодилися з твердженнями, що Бернал часто робить недоречні сексуальні коментарі.

«Я чув, як він говорив неприйнятні речі про сексуальність людей або неадекватно втручався в особисте життя людей», — сказав один із співробітників, згідно з повідомленням Post. «Я чув, як він запитував, чи люди постійно геї».

Інший заявив, згідно з Post, що «я міг пригадати більше ніж один випадок, коли він заперечував, чи є хтось геєм чи ні, або сказав: «Вони точно гей».»

Газета стверджує, що виявила «майже десяток» нинішніх або колишніх співробітників, які погодилися, що Бернал регулярно поводить себе непрофесійно на робочому місці.

Багато хто вважав, що зі сторони Байден було «лицемірним» утримувати Бернала на такій важливій посаді, враховуючи те, що демократи приділяють таку вагу боротьбі з домаганнями. Особливо після того, як Джо Байден вступив на посаду, заявивши, що звільнить будь-кого «на місці», якщо виявить, що будь-який співробітник «не поважає» колегу.

«Вони говорять про чесність, порядність і доброту, але коли ви працюєте на Байденів, ви відчуваєте що завгодно, крім цього», — розповіло джерело Post.

«Вони вирішили оточити себе хуліганами, які бігають по Білому дому, як сучки, змушуючи президента та першу леді виглядати фальшивими для всіх у Вашингтоні, тому що всі всередині говорять про те, що відбувається там зовні».

Інше джерело повторило це, повідомляє Post.

"Це погано позначається на президенті і першій леді", - сказало джерело.

Історія The Post — це не перший раз, коли поведінка Бернала потрапляє в поле зору громадськості. Про це також згадувалося в статті Politico ще в 2021 році. Але, схоже, нічого з цим не робили.

Інсайдери також сказали, що сумніваються, що з цим коли-небудь щось вдасться зробити, тому що Бернал має вухо першої леді.

Дійсно, як зазначив Politico, у своїх мемуарах 2019 року Джилл Байден цілим абзацом подякувала Берналу за все, що він для неї зробив.

«Особлива подяка ЕНТОНІ БЕРНАЛУ, який витратив незліченну кількість годин, свят і вихідних, щоб спонукати мене писати», — написала вона. «Він знає, як сильно я його люблю і поважаю».

Такий настрій є проблемою, повідомило джерело Post.

«Я не думаю, що люди розуміють, скільки влади та впливу він має. Проблема в тому, що для будь-кого кінець кар'єри, якщо він говорить про ці історії під запис», – сказало джерело, повідомляє газета.

У заяві для Post у понеділок глава апарату Білого дому Джефф Зіентс сказав:

«Президент і перша леді повністю довіряють характеру Ентоні, як і я. Його численні шанувальники в Білому домі знають, що він одночасно люб'язний і жорсткий, дотримується найвищих стандартів і серцем віддане державній службі. Шкода, що він став об'єктом необґрунтованих нападок з неназваних джерел».

Зі свого боку, згідно з повідомленням Post, Бернал опублікував окрему заяву, в якій говориться: «Ці безпідставні нападки не відповідають дійсності».

Бернал перебуває в орбіті Байдена з 2008 року, коли Джо було обрано віце-президентом за Барака Обами. А до цього Бернал працював у віце-президентському штабі Ела Гора.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я постійно знущаюсь із Байдена, але сьогодні я досягла рівня, коли це вже як побиття немовлят  :smilie2:.

Це просто ганьба якась!

У своїй сьогоднішній промові у Мілуокі Байден почав молоти всілякі дурниці і вчергове збрехав на публіку  :facepalm1:.

«Є також міста по всій Америці, де раніше були шосе, е-е-е, і вони, е-е, уздовж, знаєте, червоні лінії...», — пробурмотів Байден.


Байден знову неправдиво заявив, що «спочатку був глибоко залучений у рух за громадянські права».

Байден ніколи не брав участі в русі за громадянські права.

Це одна з улюблених побрехеньок Байдена (у нього їх багато). Він багато разів розповідав версію цієї брехні.

Цю брехню неодноразово розвінчували.

У 1987 році Джо Байден неправдиво стверджував, що брав участь у русі за громадянські права, і зрештою вибув із президентської гонки. Потім він визнав, що збрехав про участь у русі за громадянські права.

Джо Байден все життя був расистом, який регулярно обідав із прихильником сегрегації Джеймсом Істлендом.

Байден також був хорошим другом із Ку-клукс-кланівцем Exalted Cyclops Робертом Бердом.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Поведінка республіканців (зокрема, спікера) в ПП впродовж останніх 5 місяців, тобто з листопада 2023 року щодо допомоги Україні ганебна.
І кінця-краю цій «грі» не видно.
Я не є палким прихильником демократів, одного разу був навіть забанений на ФУПі з формулюванням «війну розпочав хуйло, а не Байден», тим не менше, республіканці пробивають дно, і кров украінських дітей, жінок, не кажучи вже про військових, на їхній совісті теж.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 04:45Поведінка республіканців (зокрема, спікера) в ПП впродовж останніх 5 місяців, тобто з листопада 2023 року щодо допомоги Україні ганебна.
І кінця-краю цій «грі» не видно.
Я не є палким прихильником демократів, одного разу був навіть забанений на ФУПі з формулюванням «війну розпочав хуйло, а не Байден», тим не менше, республіканці пробивають дно, і кров украінських дітей, жінок, не кажучи вже про військових, на їхній совісті теж.

Привіт - рада, що зайшли :smiley24: (Ви бачили моє приватне повідомлення)?

По цій ситуації, у Байдена є 4 з лишнім ярди, які він спеціально не дає. Вони давно заапрувлені саме на допомогу Україні.

З них вчора виділили всього 300 мільйонів, після зупинки постачання зброї, починаючи з листопада минулого року, здається.

А в тому пакеті, що не проголосовано, насправді для ЗСУ дуже мало. Це більш детально аналізується в цій темі.

Там же інфа, що респи працюють над окремим пакетом, і таким, що Байден з нього не зіскочить, як з лендлізом. І там повинно йти ЗСУ набагато більше, з того, що я зрозуміла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Ретроспективно оцінюючи останні 4 роки, є підстави припустити, що якби в 2020 році переміг Трамп, цієї жахливої війни, мабуть не було б...
Але що тепер говорити... загалом невідомо, що було би, якби)
Я щиро вболівав за перемогу Байдена в 2020 році, тому так болісно реагував після початку війни на обсяги і темпи військової допомоги, та в цілому на тактику і стратегію адміністрації БД у 2021-2023 роках щодо росіі, нашої країни і цієї війни в цілому.
Однак, під час такої війни краще отримати хоча б мінімальну військову допомогу, ніж не отримати жодної.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 05:25Ретроспективно оцінюючи останні 4 роки, є підстави припустити, що якби в 2020 році переміг Трамп, цієї жахливої війни, мабуть не було б...

Ну він же уже був презом і при ньому не було. Саме тому, що пуйло не було впевнене, що йому це зійде з рук плюс Трамп через свою політику обвалив ціни на нафту.

У нас є спеціальна тема, де перелічене все те, що Трамп зробив для України. Такого списка ви не знайдете в жодному офіційному укрмедіа.

ЦитатаЯ щиро вболівав за перемогу Байдена в 2020 році, тому так болісно реагував після початку війни на обсяги і темпи військової допомоги, та в цілому на тактику і стратегію адміністрації БД у 2021-2023 роках щодо росіі, нашої країни і цієї війни в цілому.

Я ні, я зразу знала, чим це кінчиться. Тому що знову таки за принципом 'the best predictor of future behavior is past behavior'. Трампу самому було начхати на Україну, я думаю, але його адміністрація, безперечно, мала проукраїнську політику, якщо дивитися на факти, дії і кінцеві результати.

ЦитатаОднак, під час такої війни краще отримати хоча б мінімальну військову допомогу, ніж не отримати жодної.

Якщо ти пам"ятаєш, Байден практично нічого не дав ні до початку війни (хоча Зе просив і дуже довго дати зброю та ППО, тут їм дійсно треба надати належне - вони брехали українцям, що війни не буде, але насправді намагалися отримати допомогу), ні після початку, крім 72 годин Україні на виживання і евакуації для Зеленського.

А потім МУСИВ, бо американський народ не зрозумів би.

Моя особиста думка, що якби пішов лендліз, то Україна могла б звільнити території до кінця минулого року і з набагато меншими втратами, ніж зараз.

А Бідон зарубав його, бо так хотіло пуйло. Власне, всі затримки зброї - щоб не розгнівити пуйла. Тому і дають суто символічно невеликі кількості і пізно, тому що в практичному плані це не має ніякого значення на полі бою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 05:25Ретроспективно оцінюючи останні 4 роки, є підстави припустити, що якби в 2020 році переміг Трамп, цієї жахливої війни, мабуть не було б...
Але що тепер говорити... загалом невідомо, що було би, якби)
Я щиро вболівав за перемогу Байдена в 2020 році, тому так болісно реагував після початку війни на обсяги і темпи військової допомоги, та в цілому на тактику і стратегію адміністрації БД у 2021-2023 роках щодо росіі, нашої країни і цієї війни в цілому.
Однак, під час такої війни краще отримати хоча б мінімальну військову допомогу, ніж не отримати жодної.


До речі, мене за приблизно ті ж твердження забанили на СУПі на 3 місяці як ворога народу  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

«Власне, всі затримки зброї - щоб не розгнівити пуйла.»

Погоджуюсь. Коли я в цьому остаточно переконався, вже не пригадую, мабуть середина осені 2022 року. До того була надія, ну ще трохи почекаємо, ще трохи потерпіти, і «Джо нарешті прокинеться».
Навіть радість від звільнення Херсона у листопаді 2022 року залишала якийсь гіркий присмак, тому що паралельно з відходом кацапських військ з правого берега мали б відбуватись масовані ракетні удари по військових об'єктах параші на Лівобережжі і в Криму, а для цього необхідні були більш далекобійні ракети ATACMS, яких тоді не було, як і не було, фактично, навіть в 2023 році.
Але що ми все про Байдена та про Байдена?!)
В 2024 році від США військової допомоги взагалі нема, і блокують її республіканці в ПП, як не крути.
2021 (саме 21-ий, то не описка)-2023 роки відповідальність Байдена.
2024 рік - то вже й Трампа відповідальність, підпорядкована йому республіканська більшість в ПП показує себе у всій красі

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 14, 2024, 06:15До речі, мене за приблизно ті ж твердження забанили на СУПі на 3 місяці як ворога народу  :facepalm:.
періодично читаю згадки про СУП, але жодного разу на тому форумі не перебував.
Чув, що там наш Uki модератор?

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 06:20періодично читаю згадки про СУП, але жодного разу на тому форумі не перебував.
Чув, що там наш Uki модератор?

Один із  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 06:17В 2024 році від США військової допомоги взагалі нема, і блокують її республіканці в ПП, як не крути.
2021 (саме 21-ий, то не описка)-2023 роки відповідальність Байдена.
2024 рік - то вже й Трампа відповідальність, підпорядкована йому республіканська більшість в ПП показує себе у всій красі

За все відповідає Байден як чинний президент. Як я сказала, 4 ярди - це давно затверджене для України, у нас тут дуже багато матеріалів з цього приводу.

Насправді на респів (і демів) впливають їх виборці. І для них зараз пріоритет - це кордон, внутрішні проблеми, і це дійсно серйозна проблема. Як для демівських зараз Газа (це реальний пресинг, деми втрачають позиції по цьому).

Але це ж деми ліпили законопроекти разом, і що тому ж Байдену не давало запустити лендліз, адже вони довго брехали, що це саме для тих випадків, коли прийде поганий Трамп?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Спікер ПП сказав, що республіканці будуть працювати над новим законопроектом.
Розробка, узгодження позицій, голосування мабуть займе багато часу :smilie2:

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 17:29Спікер ПП сказав, що республіканці будуть працювати над новим законопроектом.
Розробка, узгодження позицій, голосування мабуть займе багато часу :smilie2:

Я не думаю. Там активний Корнін, це спонсор закону про лендліз, великий друг України. Я думаю, за якістю це має бути набагато краще.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Все більше і більше українців прозріває.



Таким, як я, ще в 2019 році було зрозуміло, чим все закінчиться для України з вибранням інсталюванням Байдена.

А є такі, що будуть конати під ракетами і все одно проклинати Трампа і прославляти цю кацапську к**ву :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як би не ковбасились спіймані на брехні про "Ф-16 не потрібні" і "лендліз невигідний" закривавлені по вуха продажні демоботи, проти фактів не попреш.

Навіть на Єрмачці все більше і більше відкривається очей на страшну реальність того, що Демократична партія США і конкретно адміністрація Байдена кинули Україну напризволяще ще до початку війни і дефакто працюють на пуйла. Про це, власне, і сказав у своєму останньому стрімі Іларіонов - деми не давали бабла до того моменту, поки російські інсургенти не почали атакувати російські території, а це було порушення домовленостей Бідона з пуйлом.

Так що мало вже хто вірить побрехенькам цих редьків, як би вони не намагалися. Бо факти, цифри і відсутність поставок говорять самі за себе.



Щодо того пакета, то чому респи мають голосувати за відверте лайно, з якого майже нічого не піде ЗСУ?

Вони тепер роблять свій, набагато кращий пакет.

А демів від цього ковбасить, адже від респівського пакету виграє лише ЗСУ, а пуйло, на якого працюють деми, програє.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А що ти зробила для цього?

Ти хоч раз підтримала тих, хто адвокатували про зброю та лендліз на Єрмачці?

Ти хоч слово сказала, коли місяцями виливали болото на донаторів ЗСУ?

Ти приїхала і вийшла з плакатом перед амбасадою США в Києві, як це робила купка трампістів у Вашингтоні?

Ні. То чого ти тоді плачеш?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Аналізуючи пости єрмачківців, я практично переконалася, що провладні боти, які пушать зебільну "лінію партії" типу Єгната, так само пушать продемівсько-пробайденівські і антиреспівсько-антитрампівські наративи.


Тобто уряд України, не вивчивши абсолютно ніяких уроків з минулого, вчергове безсоромно став на сторону демів і Обами.

Що автоматично робить його антиукраїнським та антидердавницьким, враховуючи, що робили демократи з Україною, починаючи з Голодомору, що вони її роззброїли, і що Обама особисто зробив для її знищення.

Саме тому вони обливають лайном респівський закон, який має бути набагато кращим для ЗСУ,  і намагаються пропихнути демівський, який вигідний тільки пуйлу.

Ці боти навіть не живуть в США і навіть не володіють англійською. Вони не здатні оцінити реалії того, що відбувається, але дуже багато і продуктивно постять на ці теми.

І ці боти просто тупо постять гасла і брехню - ніяких фактів, ніякого аналізу, ніяких цифр та посилань.

А всіх незгодних, в кого ще залишилися залишки аналітичного мислення (типу Медведила і Камрада) почали змішувати з лайном.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так!

Поразка Байдена - це перемога України.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.