Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 00:22Камрад реальний, розумний,дописувач, я давним-давно до нього з повагою ставлюсь. Завжди цікаво й пізнавально читати його дописи.
Банили його нещадно, і обзивали «кацапом» неодноразово, звинувачували в поширенні якоїсь «зради».
Та що говорити...
Дехто під ніком svo-1973 чи як там його, мене свого часу записав у «бригаду пригожинців))).
Мені прикольно було читати такі звинувачення, але, водночас, і сумно


Мене Слав банив практично постійно, обзиваючи ольгінкою та Ольгою Тейлор, хоча чудово знав, що я не вона, бо пощу з канадського айпі.

І останнього разу забанив нік протон назавжди за "кацапську пропаганду".

А що про мене пишуть татусі, редьки та інші ідіоти, то всі бачать  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 24, 2024, 22:50Ну гаразд, продовжимо. Не даєте, то й фуй з вами.
Україна власними зусиллями почала виробляти дрони, які періодично прилітають по кацапських НПЗ.
Здавалося б, є вагомі підстави втішитися.
Безпілотники прилітають точно в ціль,  знекровлюють (поки що трохи) рашистську економіку, в тому числі, послаблюють військові можливості країни-терориста.
І що ми чуємо з Вашингтона?
Вони стурбовані, і навіть такі удари по ерефії «не заохочують».
Ну не йоп твою мать?
Скоти?!

Ти ще не дивився останнє відео від Іларіонова і я тільки що дала посилання на останнє від Павла Дальнобоя?

То вони там якраз про це і говорять. Бідон домовився з пуйлом і коли Україна почала бити по нафтопереробних заводах, це різко стало проблемою для пуйла.

Казочки про зростання цін на нафту на світовому ринку і що це впине на вибори в США - то для примітивів з УП і для стерненків, що віщають по методичках. Тому що для цього Байдену треба було просто дозволити власний видобуток, як це в свій час зробив Трамп. При Трампі США стали забезпечувати себе нафтою самі, і світові ціни були низькими. А Бідон все це зарубав заради "зеленої адженди", включаючи вбивство нашого чудового нафтопроводу з Канади  :smilie9:.

Насправді пуйлу боляче, бо це вплине на ціни в Росії і на здатність забезпечувати топливом кацапську армію.

Ось і все.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 24, 2024, 23:40В даний час, говорячи футбольною мовою, м'яч на боці республіканців.
Демократичний законопроект заблокували остаточно, пообіцяли свій, кращий...
От і побачимо, чи ЗНОВУ будуть пусті слова й обіцянки, чи результативне голосування

Я це ще не відслідкувала особисто, але пишуть, що новий законопроект має бути на 50 ярдів і безпосередньо ЗСУ.

Якщо це правда, то демівський і поряд не валявся.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2024, 01:24Я це ще не відслідкувала особисто, але пишуть, що новий законопроект має бути на 50 ярдів і безпосередньо ЗСУ.

Якщо це правда, то демівський і поряд не валявся.
українцям начхати, що там хтось щось десь пише.
П'ять місяців республіканці про@бали мозок своїми безкінечними вимогами та умовами.
Врешті-решт процес «піпеточної допомоги» від Байдена остаточно завалили й поховали, в кінцевому рахунку.
Правда, в ході «величної боротьби» відмінусували 3-4% від свого Трампа. Бо на брехні далеко не заїдеш.
Це правило стосується не лише Байдена, а й Трампістів, не слід про це забувати.
Ось і побачимо, чого варте слово республіканської партії США.
партії, яка останнім часом лише бреше

Золотий карась

Поки що, це гімно, а не республіканська партія США. Сцикливі піздоболи.
 Майже КПСС.

Wednesday

#385
Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 03:31українцям начхати, що там хтось щось десь пише.
П'ять місяців республіканці про@бали мозок своїми безкінечними вимогами та умовами.
Врешті-решт процес «піпеточної допомоги» від Байдена остаточно завалили й поховали, в кінцевому рахунку.
Правда, в ході «величної боротьби» відмінусували 3-4% від свого Трампа. Бо на брехні далеко не заїдеш.
Це правило стосується не лише Байдена, а й Трампістів, не слід про це забувати.
Ось і побачимо, чого варте слово республіканської партії США.
партії, яка останнім часом лише бреше

А в чому суть претензій?

Респи працюють на свого виборця, для яких проблема кордону у своїй країні важливіша, а не на Україну. Їх вибирали не українці, а американці, це раз.

По-друге, респи якраз відповідальні. Нащо голосувати за лайно - аби просто так? Тому вони і переробляють той закон, щоб це мало вплив на здатність ЗСУ оборонятися, бо те, що в бідонівському, закінчилось би через декілька місяців, і що далі?

Це вже обговорювалося тисячу раз, але Байден має 4 мільярди, на які дозвіл респів не потрібний, і він мав 2 роки на лендліз, на що дозвіл респів не був потрібний. І бабло він давав та зброю Ізраїлю без усілякого дозволу від будь-кого.

Вся провина - тільки і виключно на колективному Байдені.

Він - ворог.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 03:34Поки що, це гімно, а не республіканська партія США. Сцикливі піздоболи.
 Майже КПСС.

Вони не є виконавчою владою, а відповідальність за допомогу Україні - тільки і виключно на Бідоні. Див. вище, чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Нагло брехали останні 5 місяців, починаючи з листопада 2023 року, викручувались, як ті в'юни на сковорідці... в той час, коли Укрїна мала колосальні жертви...
Жодної копійки не виділили, гниди республіканські. Жодної!Копійки!
Ти думаєш, Wednesday, це всі забудуть, лише тому, тому що Байден підарас і сцикло?
Ні, не забудуть.
Або буде конструктивна позиція республіканської партії, якнайшвидше, або ваш Трамп продує вибори навіть такому Байдену

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 03:48Нагло брехали останні 5 місяців, починаючи з листопада 2023 року, викручувались, як ті в'юни на сковорідці... в той час, коли Укрїна мала колосальні жертви...
Жодної копійки не виділили, гниди республіканські. Жодної!Копійки!
Ти думаєш, Wednesday, це всі забудуть, лише тому, тому що Байден підарас і сцикло?
Ні, не забудуть.
Або буде конструктивна позиція республіканської партії, якнайшвидше, або ваш Трамп продує вибори навіть такому Байдену

Тобто ти вважаєш, що краще було респам проголосувати за умовних 12 ярдів на ЗСУ, які закінчаться через кілька місяців, аніж за 50+ ярдів безкінечного потоку бабла і зброї без обмежень?

Серйозно??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

«Респи працюють на свого виборця, для яких проблема кордону у своїй країні важливіша, а не на Україну.»

Кому ти ці байки розказуєш?)
На свого виборця вони працюють, бу-га-га.)
На свою тимчасову, миттєву вигоду вони працюють.
І за це заплатять

Wednesday

За Трампа не голосують з питань України, за нього американці голосують з інших міркувань.

Українська діаспора не така велика в США, щоб мати вплив на вибори.

Навіть за лендліз, крім купки трампістів, ніхто не виходив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2024, 03:52Тобто ти вважаєш, що краще було респам проголосувати за умовних 12 ярдів на ЗСУ, які закінчаться через кілька місяців, аніж за 50+ ярдів безкінечного потоку бабла і зброї без обмежень?

Серйозно??
так. Краще 12 ярдів, ніж нуль

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 03:53«Респи працюють на свого виборця, для яких проблема кордону у своїй країні важливіша, а не на Україну.»

Кому ти ці байки розказуєш?)
На свого виборця вони працюють, бу-га-га.)
На свою тимчасову, миттєву вигоду вони працюють.
І за це заплатять

В мене інша думка. Мені потрібний конкретний результат - необмежені поставки зброї ЗСУ. Демівский закон - то був useless piece of crap.

Те, що я зараз чую, дає мені надію. Залишилось не так багато часу - побачимо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 03:54так. Краще 12 ярдів, ніж нуль

Ніхто не казав про нуль. 12 ярдів вс. необмежений лендліз.

А нуль - у Байдена. Маючи бабло, він зупинив поставки зброї. Респи тут ні до чого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2024, 03:55В мене інша думка. Мені потрібний конкретний результат - необмежені поставки зброї ЗСУ. Демівский закон - то був useless piece of crap.

Те, що я зараз чую, дає мені надію. Залишилось не так багато часу - побачимо.
отож.
Весна, то така пора року, яка минає дуже швидко)
От і побачимо, які відмазки буде ліпити республіканська партія, лише б не надати ЖОДНОЇ військової допомоги Україні.
50 млрд. $.)
Совість треба мати

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2024, 03:56Респи тут ні до чого.
та рЕСПИ взагалі ні до чого.
Невинні ягнята)

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 04:06отож.
Весна, то така пора року, яка минає дуже швидко)
От і побачимо, які відмазки буде ліпити республіканська партія, лише б не надати ЖОДНОЇ військової допомоги Україні.
50 млрд. $.)
Совість треба мати

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 04:08та рЕСПИ взагалі ні до чого.
Невинні ягнята)

В Байдена вся сила виконавчої влади і вже заапрувлені мільярди доларів.

Респи не при виконавчій владі, вона законодавча влада. А голосувати за лайно вони не хочуть.

Я дуже рада, що вони відмовилися і роблять новий закон. Бо так краще для України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2024, 03:52Тобто ти вважаєш, що краще було респам проголосувати за умовних 12 ярдів на ЗСУ, які закінчаться через кілька місяців, аніж за 50+ ярдів безкінечного потоку бабла і зброї без обмежень?

Серйозно??
серйозно???
Трампісти проголосують за 50+ ярдів безкінечного потоку бабла і зброї без обмежень???
Ловлю тебе на слові)

Золотий карась

Ти сама собі суперечиш, але ок, сперечатись не буду.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 25, 2024, 04:14серйозно???
Трампісти проголосують за 50+ ярдів безкінечного потоку бабла і зброї без обмежень???
Ловлю тебе на слові)

Деталей поки нема конкретних, але дух закону - лендліз.

Ти ж тільки що писав "республіканці", а не "трампісти"  :laugh:. Респи в цілому проголосують, допускаю, що не всі.

Аби деми проголосували. Ось і побачимо тоді, чого вони варті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.