Спортивний Челенджь. Донатимо на ЗСУ.

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Хорват, вони повинні виконати умови. Це була твоя умова. Ти міг би задонатити чи не задонатити, а от на той рахунок ти сказав, що задонатиш, якщо там буде це відео.

Натіві знайти легко - і ТЧ3Н, і Бандерівець спілкуються з нею у вайбері у режимі реального часу. Якщо захочуть, то знайдуть.

Якщо ж вона вчергове видалить це відео, а ти заплатиш бабло, значить, до вас і до нас вчергове поставляться як до лохів. А кацап Турч вчергове буде святкувати "перемогу" над "бидлом" і "холопами".

Тому тільки чітке виконання твоїх умов. Ти добрий, і бачу, тебе ТЧ3Н вже майже обробив. А потім буде шипиняти, що мало дав, як з 50 євро  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Там вимішанне гівно "плюсики" мені ставить))——
Аж бридко стало((—— ніби в лайно руку засунув((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 08, 2023, 23:25Там вимішанне гівно "плюсики" мені ставить))——
Аж бридко стало((—— ніби в лайно руку засунув((

Так, бридко. Так само як бридко від перформансів Плєшивого. Уявляю, як опариші все це просто зараз смакують, коли Україну бомблять.

Але ж ти не звертаєш уваги, коли якийсь психічно хворий наркоман-бомжара верещить на тебе з канави? В перші секунди шок і неприємно, а потім відновлюється розуміння, хто ти і хто він. І ти йдеш далі, а він продовжує залишатися в канаві.

Навіть якщо не знати про увесь творчий доробок цієї істоти, досить просто подивитися на ці світлини (колись запощені на Єрмачці), щоб зрозуміти, що там - діагноз.











Красавчєг! Але за таке знущання над дитиною в нас би вже давно соцслужби батьківство відібрали  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну ось і натіві. Але у свою власну тему чомусь не поспішає.



Слідкуємо уважно за руцями. Під якою скляночкою кулька?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 08, 2023, 07:32Спробуй  ;D Але не думаю, що її "моральний кодекс" толерування булінгу, погроз вбивства, доведення до самогубства та гвалтування неповнолітніх, що майже кожного дня лунають на форумі Z від її друзів, дозволять їй запостити таке "жахливе" відео  ;D  ;D  ;D

До речі, щось у них там геть унило стало. Але у мене на це своя теорія.

А я їхнє кодло непогано вивчила  ;D  ;D  ;D



Вона краще залишить ЗСУ без копійки, але не дозволить образити свого Граффа, як колись обідрані холопи кістьми лягали за своїх баринів, навіть якщо це означало бути поротими на конюшні, поки шкіра не злізе.

ТЧ3Н шкода - мені здається, в даному випадку він намагався, як краще, and was acting in good faith for a change.

А може, вони про це в приваті домовились і розіграли перформанс. Who the f**ck knows with those people  >:(  >:(  >:( 

ПС. Про 3К на лафет нагадувати сенсу теж нема. Вибачатись стало різко набагато більше за що.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Ой всьо((
Натіві включила дурочку((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 09, 2023, 00:13Ой всьо((
Натіві включила дурочку((

Ну це ж не для неї, "справжньої" волонтерки. Теж на 54-у К-2? F**ck it - це ж не для ЇЇ К-2  ;D  ;D  ;D



Боже, як можна так шкваритись? Це просто неймовірно!

Сергій і Хорват, ну що вам ще не зрозуміло?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так за що ти йому тоді лойк поставив? Це ж протилежна від натіві позиція тоді. Міняти позиції як флюгер? Who does that??

Тьфу, гидота!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2023, 00:24Ну це ж не для неї, "справжньої" волонтерки. Теж на 54-у К-2? F**ck it - це ж не для ЇЇ К-2  ;D  ;D  ;D



Боже, як можна так шкваритись? Це просто неймовірно!

Сергій і Хорват, ну що вам ще не зрозуміло?


Та мені—то все зрозуміло((——
Мені цікаво як вона це все аргументувати буде((

Wednesday

THIS. Тільки нативні рахунки правильні, а решта - імпостори ср**ні.

Правда, неув"язочка - ТЧ3Н завжди дякує тим, хто донатить на ЗСУ взагалі. Уявляю, як натіві від цього корячить  ;D



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 09, 2023, 00:29Та мені—то все зрозуміло((——
Мені цікаво як вона це все аргументувати буде((

Так уже. Кацапським матом. Генетичні аспекти лінгвістичної самоактуалізації особи. Можна дисер написати  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#31
Ото забрехалися! То вже натіві не збирає на К-2? Фуп не допомагає К-2?



Ой, а що тут?







Я на свої очі бачила у одному з відео К2 блакитний трак, який має у собі і мої гроші.

Так ЧОМУ ВИ БРЕШЕТЕ?

А ТЧ3Н ... ну це ганьба ... боже, як неприємно. 40 років чуваку, а викручується як інститутка під гімназистом :(, поміняв свою позицію на 100 відсотків за годину ... Це якийсь кошмар.



А тобі не соромно, що ти витворяєш разом з шолудивою потворою уже 4 місяці на лайнофорумі? Ти цим, напевно, пишаєшся?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ви так і не засвоїли сумних уроків з свого минулого, що не можна плювати у руку, яка дає.

Послати Хорвата матом, і ще очікувати, що він вам після цього задонує? Ну, це його справа, але я б на його місці послала вас.

Тим більше що ВИ НЕ ВИКОНАЛИ ЙОГО УМОВИ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, шуша виповзла із кубла і відклала яйця.

Шуша, а ти не хочеш запитати у "волонтерів", ЧОМУ ВОНИ БРЕШУТЬ?

Цитати з доказами наведено вище.

Ну??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я вже розлогінилася було, щоб йти спати, а там, бачу, з самого срання у альянсників батхерт з приводу чужих 100 євро.

Ну задонатьте свої, придурки  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Отже, що відбулось по факту.

Насрали на голову Плєшивому.

Пограли його башкою в футбол на ФУПі і розійшлись.

Гавноєд в екстазі.

Щось там намагається скавчати, але всім пох.

 ;D  ;D  ;D

Wednesday

Так що, скромно проігнорували брехню ТЧ3Н, що фуп не підтримує К2?

А цитатки і скріни не горять!

А ще прикололо, як Шолудивий просто фразами з своєї кацапської помийки говорить. Втратив контроль  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2023, 08:41Отже, що відбулось по факту.

Насрали на голову Плєшивому.

Пограли його башкою в футбол на ФУПі і розійшлись.

Гавноєд в екстазі.

Щось там намагається скавчати, але всім пох.

 ;D  ;D  ;D

Розвели як кошенят!! Але я хочу побачити пояснення від ТЧ3Н, ЧОМУ ВІН БРЕШЕ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#38
Зверни увагу, як Плєшиве Шолудиве всього штуку запропонувало, коли я запропонувала 3!

А безхребетний ніщєброд бройлік не витримав і собі виліз. Воно хоч 10 євро дало, щоб щось патякати? Ще такого ж підгавкувача Плзеня там не вистачало до повного комплекту.

Ну і лузерня! війна повинна робити з чоловіків мужчин, а з цих зробила безпринципне, брехливе, амебне ЛАЙНО!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чеки давай, брехло. Ми вже бачили твою "грамоту" за старлінки за минулий рік по номіналу. Тьху!



Сергій, не залишайся там. Їх кінцева мета - засадити тебе в бан.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.