Спортивний Челенджь. Донатимо на ЗСУ.

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2023, 08:45Розвели як кошенят!! Але я хочу побачити пояснення від ТЧ3Н, ЧОМУ ВІН БРЕШЕ.
Та в них взагалі з логікою важко.

Коли Сергій виставив чек, то натіві каже прибрати його, бо не дозволить піаритись в своїй темі. А Хома вимагає тепер від мене там викласти чек.

Нехай спочатку розберуться між собою.

Я бачу, що Хома серед них всіх там самий адекватний і йому дійсно залежить на ЗСУ.

Хома, не переживай, я задоначу на ЗСУ $100, так як і обіцяв.

Wednesday

О, він якраз тут все вичитує, що ми про нього пишем. Не може без цього. Жалюгідне у всіх відношеннях створіння - не чоловік.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2023, 08:51Чеки давай, брехло. Ми вже бачили твою "грамоту" за старлінки за минулий рік по номіналу. Тьху!



Сергій, не залишайся там. Їх кінцева мета - засадити тебе в бан.
Розізлили ми Плєшивого

;D  ;D  ;D

Пішла істерика

Він розуміє, що у всій цій історії він залишився обісраним.

 ;D  ;D  ;D

Wednesday

#43
Цитата: білий хорват від Травень 09, 2023, 08:52Та в них взагалі з логікою важко.

Коли Сергій виставив чек, то натіві каже прибрати його, бо не дозволить піаритись в своїй темі. А Хома вимагає тепер від мене там викласти чек.

Нехай спочатку розберуться між собою.

Я бачу, що Хома серед них всіх там самий адекватний і йому дійсно залежить на ЗСУ.

Хома, не переживай, я задоначу на ЗСУ $100, так як і обіцяв.

Хома ТЧ3Н безчесний. Він збрехав, що фуп не підтримує К2, щоб вибілити позицію натіві, яка вчергове обіс**лася.

Якби у нього була честь і совість, він би сказав правду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Твоя умова була, що якщо відео залишиться, то ти задонатиш 100 натіві. Але вона тебе грубо послала і сказала, що їй не потрібні твої гроші.

Ти нічого цим пі***сам не винний. Але якщо хочеш задонатити, куди Сергій задонатив - на загальний рахунок К2 - то це твоє абсолютне право.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це взагалі відвал башки, що якщо ти задонував на ЗСУ, але не конкретно натіві, і розповів про це в тій темі, то це називається ПІАРИТИСЬ!

Бомбануло нівроку. А ти помітив, як ТЧ3Н уже нічого "не бере" в ЮК. А тому що бабла нема і він ще за минулий трак не відбив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 09, 2023, 08:57Хома безчесний. Він збрехав, що фуп не підтримує К2, щоб вибілити позицію натіві, яка вчергове обіс**лася.

Якби у нього була честь і совість, він би сказав правду.
Боїться піти проти своїх, бо боїться, що його забулять.

Будь стійкий, як Хома!
Вже не діє.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2023, 09:02Боїться піти проти своїх, бо боїться, що його забулять.

Будь стійкий, як Хома!
Вже не діє.

Тьфу! Не люблю перезрілих слабаків. Нікчемне видовище, скажу я вам  >:( .

Піду вже спатки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Попелюшка Мар'яна розстроїться.

Він все намагався прирівняти себе до К2, а виявляється, що вони К2 навіть і не допомагають.

:'(

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 09, 2023, 09:25Попелюшка Мар'яна розстроїться.

Він все намагався прирівняти себе до К2, а виявляється, що вони К2 навіть і не допомагають.

:'(

Та допомагали вони. Просто там щось відбулося.

Може, їх відфутболили, а може Натіві "зробила помилку". Дуже нераціональну, до речі.

Може, Мар"ян там не одна попелюшка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#50
О, бачу, перформанс продовжується і ви там. I would not bother, if I were you.

Можна грати у гру, коли правила рівні для всіх. Для вас з Сергієм вони ніколи не будуть рівні. Плєшиве Пуйло задумало це ще декілька днів назад і вони просто виконують цей скрипт і, навіть впевнена, про все домовилися з ручними модерами. Тому забанять вас, а їх, незважаючи на весь бруд, що вони на вас вилили - ні.

Особисто я з цими людьми, як я вже багато раз заявляла, не матиму ніяких справ. Більшість з них підсанкційні. А сама натіві є незареєстрованим фандрейзером, що є порушенням українського законодавства. Я поважаю закони України і з такими особами не співпрацюватиму.

Я на сьогоднішній момент задонатила на ЗСУ більше 10 тисяч доларів. Більшість з цих грошей пішли на 54-ту бригаду через ФУП. Від ФУПу і цих осіб я не отримала нічого, крім бруду. Про це тут є відповідна тема. Більше через них я не дам ні цента і ці люди мені не потрібні, щоб донувати на ЗСУ.

А скільки і куди, не їх собаче діло. Хоча я обіцяла і викладу на ЦЬОМУ ФОРУМІ, куди пішов мій останній великий донат. А пішов він на просто супер.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#51
Але ж їх бомбить! Потягли все болото з свого нужника, яке самі ж і вигадали. Наприклад, про фонд доньки Авіатора, якого ніколи не було. Він ніколи не існував, а ТЧ3Н і решта покидьків самі придумали і розмазують цей гнилий оселедець.

Ні Авіатор, ні його донька не отримали від мене ні цента. Останній раз я спілкувалася з ним, коли він тут дописав свої два пости. За його словами, його донька давно не займається ніякою благочинністю і грошей він у мене ніколи не просив.

З тих розиграшів призів, які тут відбулися, переважна більшість пішли на доброчинність. Переважна кількість з доброчинних коштів пішли на фуп - на натіві, Марека і ТЧ3Н, а решта - набагато менша сума - для онкохворої Ренати. Перелік скільки і куди, всі можуть побачити у цій темі (хоча останніх донатів там поки немає, але вони були не на фуп).

ТЧ3Н, ти, покидьок, це чудово знаєш, БО ОТРИМУВАВ ВІД МЕНЕ ЦІ ГРОШІ НА СВІЙ ПЕЙПАЛ, і ще маєш совість гвандіти щось про "розіграш призів" і про "фонд Доньки Авіатора"?

То нехай вам ці гроші застрягнуть у горлянці, а кожне слово брехні, яке ви поширюєте про нас і на своїй помийці, і на Єрмачці, вилізе вам БОКОМ, мерзота.

Ви мені бридкі і огидні - ниці, деградовані істоти. Живіть тепер з цим (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#52
І Хорват та Сергій, ніколи не винагороджуйте непорядних людей і не винагороджуйте негідну поведінку. Навіть якщо це частина приниження і втоптування в лайно Плєшивого і ко.

Ви їх цим тільки піарите і допомагаєте їм, навіть якщо це для хорошої справи. Є купа достойних людей, які набагато більше вартують і ваших грошей, і вашого піару.

Якщо ви думаєте, що показали всім на фупі, які погані "волонтери" чи Плєшиве Пуйло, то ви фундаментально помиляєтесь. Юзери Єрмачки у переважній більшості такі ж деградовані, як і вони, і їм начхати на правду. Переважній більшості абсолютно все одно, а певна частина стане на сторону вашої опозиції просто тому що такі ж морально корумповані.

Кожне слово і кожна літера, які ви напишете там, працює на цю помийку і на цих покидьків, а не на вас. Я колись теж була така, як ви, але нарешті це зрозуміла. Втім, ви вільні люди і маєте право робити і писати де і що забажаєте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мені пора йти, але увечері, Хорват та Сергій, у мене буде для вас дещо цікавеньке. Впевнена, будете реготати, як і я  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну то що, Сергій та Хорват, які ваші враження по результату дискусії про донати? Цікава ваша думка.

А я поки напишу свою.

Але спочатку декілька додаткових деталей щодо моїх коментарів вище для Сергія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як я вже писала багато раз, поки в країні йде кривава війна, і зокрема, за останній місяць в Бахмуті ЗСУ несе жахливі втрати, група покидьків розважається булінгом патріотів, для чого створила спеціальний сайт.

Вони сподівалися заманити на свій сайт тих, кого намагаються дістати, але це їм не вдалось. Вони також отримують нульову реакцію на свої shenanigans від нашої спільноти, що їх дуже дратує та фруструє.

А оскільки хочеться движу, то їм нічого не залишилось, як, домовившись з ручними модерами, повернутися на Єрмачку і постаратися замутити оце:



Після того, як Сергій запостив свій перший пост після виходу з бану, реакція була миттєвою - через 4 хв. ТЧ3Н вже наскочив на нього.

Залишимо тематику донатів поза цим аналізом. Було відкрито декілька паралельних тем, куди кодло намагалося затягнути Сергія і розкрутити на розбірки і в кінцевому рахунку на бан з допомогою ручних модерів. Але Сергій не дозволив цього зробити і молодець.

А огидні нападки на особу та родину Сергія від кількох озвірілих і очевидно, психічно нездорових осіб на цю хвилину не покарані ніякими банами. Тобто моя теорія вірна на 1000 відсотків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 10, 2023, 07:30Ну то що, Сергій та Хорват, які ваші враження по результату дискусії про донати? Цікава ваша думка.

А я поки напишу свою.

Але спочатку декілька додаткових деталей щодо моїх коментарів вище для Сергія.
Висновки такі:

Ми доказали, що і я, і Сергій - люди слова.

Сказали, пообіцяли, зробили.

Не даром я колись писав, що з Сергійом я би пішов у розвідку.

Залишилось одне не закрите питання - $3к від Плєшивого.

Він вже як наперсточник, не знає що видумати, щоб тільки не дотримати свого слова.

Піздабол від мого імені написав пост на свому форумі, що нібито це я також обіцяв за щось там $5к.

Я заявляю, що я не те що не пишу на його форумі, я навіть не читаю його.

Тому, Плєшивий це слизьке брехливе чмо, з яким би я ніколи в розвідку не пішов.

Нехай живе тепер з цим.

Wednesday

#57
Хорват та Сергій тут хвалили ТЧ3Н, що він не такий evil, як решта цих покидьків, бо типу переживає за ЗСУ.

А на мою думку, і особливо з того, що я побачила, ТЧ3Н - страшна людина  >:(

Він дволичний - тут хвалить, а там за рогом поливає лайном.
Він підступний - тут buttering up із своїм "красава", а там запрошує "поговорити з рєбятами" за рогом, щоб накинутись гуртом і загризти, як стадо шакалів.
Він брехливий - казав, що не пише на форумі Z, а сам звідти не вилазить. Брехав, що фуп не підтримує К2, а Бандерівець он знов підтвердив.
Він несправедливий - до себе та своїх друзів вимоги одні, а до чужих та особливо опонентів - інші.
Він відмовляється нести відповідальність за свої поступки - мовчить, коли someone is calling him out, не здатний на покаяння.

ТЧ3Н, для тебе Інанна померла 12 березня 2023 року. То чому ж ти закликаєш її "виходити"?

You made a choice. Live with it.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#58
По донатах. Як і очікувалось, Хорват та Сергій дотримались своїх зобов"язань і зробили чималі донати, як обіцяли.

Як і очікувалось, на відміну від оцих осіб, які вчергове наобіцяли і нічого не виконали:



Чеків від них ніхто не бачив.

Декілька інших юзерів задонували, такі як квакі та Алі.

Жодна особа не подякувала Сергію та Хорвату (крім фейкової подяки ТЧ3Н).

Поведінку натіві коментувати не буду - там настільки все сумно і погано, що гидко про це писати і думати.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Особисто для себе я ще раз переконалася, що Єрмачка - це Содом і Гомора, де більшість жителів морально корумповані особи.

Де хороших людей, як Хорват та Сергій, замість подяки за зроблену хорошу справу та щедру пожертву купу раз облили болотом та оббрехали ті, хто навіть і сотої частини того ж не зробив.

І де нечисть типу Плєшивого прославляють, облизують і надають тепличні умови для творіння зла та непотребства.

Особисто я відиовляюся мати будь-які справи з такими людьми. І закликаю юзерів цього форуму не здаватися через негативний досвід донатів на Єрмачці, а сміливо використовувати наші ресурси для розповідей про свою благочинну діяльність.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.