Спортивний Челенджь. Донатимо на ЗСУ.

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Відмазування Плєшивого Пуйла ТЧ3Н жалюгідне.

Вимога була запостити лінк за 3К, а не а старлінки. Продаж старлінків був минулого року і до цієї ситуації не відноситься. Невідомо, скільки ті старлінки коштували. ТЧ3Н з таким же успіхом міг взяти борзими цуценятами.

Лафет взагалі окремо. Плєшивий винний 3К плюс як мінімум 100 баксів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#81
ЦитатаХома Л.cьогодні в 21:33
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Бандер1вець, cьогодні в 19:07
вже не хоче прапор від К-2 54. боїться Хомі свою адресу засвітити певне.
Сергію - я можу вислати куди скажеш.
Тю, так можемо у Чернівці, адреса є.  І давай не будемо писати про К2. Хвуп допомагає не УСЬОМУ К-2 а ЛИШЕ маленькій частині.  Це спеціально для ТЯУЗ бо бачу що їй болить і бомбить.  Краще б допомогла із перекладом, може є якісь колеги зі знанням френчу?

Бомбить та болить то у тебе одне місце, бо це не я писала, що ви не допомагаєте К2 взагалі, а тепер помагаєте лише 'частині К2'. Це ганьбища реально. Тим більше що ви подали це так, що іншим частинам 54-ї допомогати некошерно.

Насправді справа не у тому, якій частині К2 йде бабло, а щоб бабло йшло саме вам. Ось і все.

Щодо перекладу, мій чоловік знає френч, але місцевий варіант. Можу спитати його, чи зможе перекласти. Де побачити лінк оригіналу і англійський переклад?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаХома Л.cьогодні в 21:51
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
Турчинофф, cьогодні в 19:49
Тобто він купляє футбогочку, надсилає рєбятам, рєбята підпісують і відправляють нумерному?
Why not? IvanG, виходь не бійся!

Щоб мене забанили? ЛОЛ! І потім, підіймати відвідуваність Єрмачки моєю зірковою присутністю?
А нащо я тобі здалася? В тебе є з ким розважатися і без мене, хехе. A few ppl come to mind.
Це ти сюди пісяєшся прийти, хоча технічно можеш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У, яка urgency all of a sudden. Я не маю зараз можливості цим займатися, по всіх питаннях доведеться почекати до ранку за європейським часом із зрозумілих причин. Але я своє слово тримаю, доступ буде і по перекладу відповім.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Отже, підведемо підсумки.

В сухом астаткє, хлопці замутили і отримали $700 зелених на ЗСУ - в сукупності $800, оскільки Сергій задонував окремо ще $100.

А тепер порівняйте з оцим. Щоб вам ваші брудні язики повсихали, мерзота (якщо хто не в курсі, це писала Мирослава - вона ж ВІЗОТМ).



Цікаво, а лойкав аплодував то часом не ТЧ3Н?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Також бачу великий контраст між цим:



До речі, вищенаведене витерли (а що такое).

І цим:



Не можна було з самого початку так, без образ донорів?

Хоч відео все ще висить, поки тримають своє слово і не стерли. І на том спасібо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 11, 2023, 21:48Відмазування Плєшивого Пуйла ТЧ3Н жалюгідне.

Вимога була запостити лінк за 3К, а не а старлінки. Продаж старлінків був минулого року і до цієї ситуації не відноситься. Невідомо, скільки ті старлінки коштували. ТЧ3Н з таким же успіхом міг взяти борзими цуценятами.

Лафет взагалі окремо. Плєшивий винний 3К плюс як мінімум 100 баксів.
А як вони різко перевзулися в повітрі.

А скільки пафосу було, що це не його форум, що це не він писав.

А як він від мого імені писав, що я нібито обіцяв $5к.

Вже не знав, що придумати, щоб не платити ці $3к.

А тепер придумали нову лінію партії, вони договорилися.
Хоче на старлінки скинути.

Ну, по-перше, як би сказав Хома, Старлінки це його Гешефт. Він на них заробляє.

По-друге, навіть якщо і подарив один в квітні, про який згадувала натіві, то по номінальній ціні.
Та й де докази, що подарив, а не продав?

Ну і по-третє, де докази на суму $3к?

Все на словах, все бла-бла-бла.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 12, 2023, 07:24Також бачу великий контраст між цим:



До речі, вищенаведене витерли (а що такое).

І цим:



Не можна було з самого початку так, без образ донорів?

Хоч відео все ще висить, поки тримають своє слово і не стерли. І на том спасібо.
Мені здається, вони переговорили з натіві, щоб вона так сильно не бикувала.

Вони прийняли іншу стратегію.

Wednesday



Переглянула пости Плєшивого, не знайшла ніяких фоток Старлінка за квітень 2023. Були відео з його особистого каналу за квітень 2022.



В мене не було сумнівів, що він так і зажав 3К і не виплатить після 5 місяців, після того, як пообіцяв. І там у тій обіцянці не було ні про які старлінки чи інше in lieu of 3К cash.

Як в мене не було сумнівів, що він зможе витиснути з себе нещасних 135 доларів чи скільки там 5000 гривень вартують these days, тільки в результаті публічного шеймінгу. Сергій вдвічі більше задонував і оком не моргнув, а цей ще два дні викобенювався, як сучка перед кобельками.

Алєгарх ср**ний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 12, 2023, 07:34А як вони різко перевзулися в повітрі.

А скільки пафосу було, що це не його форум, що це не він писав.

А як він від мого імені писав, що я нібито обіцяв $5к.

Вже не знав, що придумати, щоб не платити ці $3к.

А тепер придумали нову лінію партії, вони договорилися.
Хоче на старлінки скинути.

Ну, по-перше, як би сказав Хома, Старлінки це його Гешефт. Він на них заробляє.

По-друге, навіть якщо і подарив один в квітні, про який згадувала натіві, то по номінальній ціні.
Та й де докази, що подарив, а не продав?

Ну і по-третє, де докази на суму $3к?

Все на словах, все бла-бла-бла.

Знаєте, що ці с**ки тепер мутять? Пам"ятаєте, як вони хотіли спочатку цей форум повісити на невинного Авіатора?

Зараз у них мулька, що цей форум замутив атошник і вони хочуть повісити його .... на ГЕО! Уявляєте, як цинічно? На нашого ГЕО, який  і сам зараз воює хворий, ризикуючи життям, і чий син не ховається у далекій Канаді, а воює, дивиться смерті в обличчя кожного дня. Тим більше всі пам"ятають історію, як Гео зайшов до Плєшивого в офіс і як він обіс***ся.



Для їх мерзотності та ницості дійсно немає меж. Нагадую, це відбувається під час війни, коли народ несе величезні втрати і переживає трагедію екзистенційного рівня. Упирі, ситі мажори, дійшли просто до тваринного рівня. І оця істота виходить на Єрмачку, і роблячи вигляд, ніби нічого не сталося, починає корчити із себе великого благочинника, і знову намагалася замутити фронду проти Сергія - і обламалася.

Тьху, яке мерзотне падло.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаСергій вдвічі більше задонував і оком не моргнув, а цей ще два дні викобенювався, як сучка перед кобельками.
Факт

Wednesday

Вони вже до того опустилися, що, виявляється, стали підправляти ті пости, які їм не подобаються. Наприклад, вони дозволяють собі як завгодно лити лайно на дружину Авіатора або на мене вже декілька місяців, а як тільки хтось написав пушбек, що типу Плєшивий - свино***б, то вони такі пости биренько попідтирали і замінили "Лорік" на "Мартиху", "Бегемот" і так далі.

Свіженькі файли прийшли, хехе. Але я не розумію, нащо їм там хтось відповідає. Це їх тільки підгодовує, а їх треба просто виморити - забити двері у той нужник і вони там без сонячного світла просто повиздихають та замерзнуть. А краще закинути дусту, і щоб той нужник рознесло на найкрихітніші шматочки разом з ними.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо прапора. Вирішувати, безперечно, Сергію, якщо він має ще якийсь wiggle room in his decision-making process. Тому що по суті Бандерівець має рацію, коли він написав, що Сергій дійсно заслужив цей прапор. І його підписали бійці - думаю, їм було б приємно знати, що цей прапор пішов до достойної людини.

Але читаю оце і зло бере, тому що цей прапор вже дефакто заплямований Плєшивою нечистю. Якого він чорта взагалі у цій conversation - і це що він вирішує, кому прапор давати чи не давати? А ТЧ3Н ще й перед ним на цирлах скаче та виправдовується. What the hell??





Не тобі, потвора пуйлівська, гвандякати про Сергієвий прапор.

Сергій, може, варто його прийняти - тоді плєшиве о**ко розірве на британський бурятський прапор (pun intended)! Тільки уяви, як його буде ковбасити від люті та заздрощів!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#93


О Боже! Як Сергій переживе, що до нього не буде звертатися оце чмо - навіть не людина, а істота. Було б добре, якби він замкнувся від слова взагалі і ні до кого взагалі більше не звертався, і щоб зник, і щоб його ніхто ніде не чув і не бачив.

Нікому не потрібний і нікому не цікавий, крім купки дегенеративної поторочі типу нього. Могла б сказати набагато більше, але утримаюсь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Воно вже виповзло з самого срання під американським айпішником і волає "Хорват"!



Я б його ігнорувала - на опаришів можна тільки ... ну ти зрозумів.

Хоча у мене руки так і чешуться завалити йому по зубах ... але тільки рукавичок шкода, навіть віртуально.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зверніть увагу, як він просто зараз зафлуджує тему і щось не видно ні натіві, ні Алі, ні Блера, ні паоло з бройліком та їх повчальними нотаціями.

Очевидно, тільки українці Сергій та Хорват погані, а плєшивому кацапському пуйлу можна все на так званому українському форумі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачили, що Плєшивий витворяє? Кинув в зуби пару доларів і вже заклав купками всю Єрмачку. Барин поре холопів на псарні розгамі за мзду малую :)

Боже, яка ж безприниципна, аморальна потвора!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Сергій, може, почистити трохи цю тему? У нас є ціла тема про волонтерський флейм, тому є куди. Видаляти, звісно ж, нічого не буду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 12, 2023, 18:16До речі, Сергій, може, почистити трохи цю тему? У нас є ціла тема про волонтерський флейм, тому є куди. Видаляти, звісно ж, нічого не буду.

Та хай буде.
Нікому ж не заважає?
пс.
прапор не хочу вже((
я написав хомі в приват-- хай розіграють його.( ще невеличкий донат на ЗСУ)

Wednesday

#99
Цитатапс.
прапор не хочу вже((
я написав хомі в приват-- хай розіграють його.( ще невеличкий донат на ЗСУ)
Якщо дивитись на їх поведінку, то вони самі заплямували ці прапори своїм болотом. Хто їх після цього захоче взяти?
Тому я тебе розумію.
З Плєшивого нічого взяти, крім аналізів, воно кінчене, а от ТЧ3Н чого до цього часу ковбаситьрусить - ви ж ніби порозумілись?
Так смішно і одночасно огидно їх спостерігати, як вони ковбасяться, намагаючись витягти тебе до себе :) і так, і сяк, а ти, як казав Марсер, розстібнув і наливаєш щедро їм в рота  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.