Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 17:35Я просто ЖИЛА і відчувала себе щасливою,

І що змусило тебе прийти на хвупи і там реєструватися?

Wednesday

#261
Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 08:04Ні, він навів просто один приклад, а їх є більше, це називається "не в своїй тарілці", ти без потреби його атакуєш.  :)

ОК, ну скільки можна?  ;D  ;D  ;D

По пунктах, якщо ще хтось не вкурив, про що тут.

1) Так, пан Карась не у своїй тарілці. Але не тому, що в Америці все погано (про що він буквально так і пише, що є неправдою і ВЕЛИЧЕЗНИМ перебільшенням), а тому що погано у самого пана Карася.

Може, це тому, що він не інтегрувався, як хотілося б (а я йому вже давно рекомендувала змінити оточення і людей, з якими він спілкується. Для початку виїхати з депресивного району і з квартири з виглядом на парковку, і знайти більш позитивний район і квартиру з виглядом на парк. Перестати спілкуватися із "діаспорою" і почати спілкуватися з живими американцями. Зайняти себе чимось - наприклад, волонтерством, і побачити, наскільки американці насправді чудові, щирі і добрі люди). Але ніт. Простіше нити і обливати лайном кляту Америку, чий паспорт він, страждаючи, все одно хоче отримати.

Може, це тому, що в нього запізніла чоловіча криза середнього віку. Зазвичай вона в районі 35-40 (он як у декого), а Карасю вже за 50. Ну то deal with it - до чого тут повні жінки у супермаркетах?

А може, тому що тут не вдається займатися тим, чим він займався в Україні. Американські жінки просто не настільки розпусні, бо в коханки чи навіть просто перепихнутися більшість нормальних американських жінок, які цінують свої родини і мають почуття самоповаги, не підуть. Тим більше що і жінок більше ніде не бачить, ніж як на парковці чи у checkout Волмарта - ось і страждає. Ну є Тіндер тоді - чому треба на пальцях пояснювати такі речі? і до чого тут, знову-таки, товсті мавпи? Вони ж себе йому не пропонують, то у чому справа?

2) Пан Карась написав те, що написав, не просто так. Нагадую - пан Карась член ганебного Альянсу і великий фанат Плєшивої Радості, який був у його "свиті" підлизувачів і відсмоктувачів і ніколи цього не приховував.

Дивіться, що відбулося. Коли я почала писати про форум Z і ОСОБЛИВО після того, як я виклала докази, що Плєшивий Карлик не тільки причетний до цього форуму, а і творить там "контент", пана Карася як язиком злизало з нашого форуму. Коли він недавно повернувся, я його недаремно спитала, де він пропадав (хоча мені насправді все одно). Він написав що типу блабла, часу не було, особливо на віртуал. Але всі знають і бачили, що поки його не було тут, він преспокійно дописував на Єрмачці.

Я почала слідкувати, а що ж напише пан Карась після свого повернення. І не помилилась у своїх очікуваннях. Він не написав жодного слова ні про бідона, ні про поставки зброї, ні про ситуацію в Україні.

Він пішов і зразу написав, як в Америці все погано, тому що, я цитую:

ЦитатаМожна зайти в супермаркет і побачити, як біла дівчинка придбала собі один йогурт і один банан, а не чорна, жирна мавпа, яка ледве рухає ногами, набрала два візки чипсів і всякої замороженої хєрні.
Можна, щоправда, змінити касу, і знову побачити чорну (або білу) мавпу з жирною сракою діаметром майже два метри, яка купляє багато літрів «соди», але сидить на візочку, бо ходити вже не може.

Колишніх членів Альянсу не буває, друзі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#262
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 17:35ти мені приписував, як це погано бути імігрантом, як я ніколи не стану тутешньою.

Фігня це.

Трохи не так.
Я не казав, що бути імігрантом погано.
Я казав, що не кожному це підходить.
Всі люди різні, в кожного свої потреби.
І не треба нав'язувати нікому власні.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:00Ми говорили про націю чи не так?
То ти всю націю, всіх українців кривдниками оголошуєш?  ???

Про яку націю? я про себе і про свої почуття говорила, про які ти сказав, що я на них зациклююсь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:08А я чомусь думав, що заради результату, а не процесу.

 :D

Такі обговорення якщо мають якийсь результат, то не конкретний і не безпосередньо досягнутий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#265
Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 13:45Але десь глибоко в душі на мій погляд бракує їй цієї впевненості

Звичайно і я навіть не збираюсь це заперечувати. Кожна людина у чомусь vulnerable - до речі, і ти теж. В цьому нема нічого поганого - це просто говорить про те, що ми люди.

Тільки соціопати та психопати непробивні, як пробка. У нарцисистів є ахілова п"ята - якщо нанесеш туди удар, у них відбувається a narcissistic injury. Makes me wonder about some ... but I digress.

Мій улюблений трек на тему - у мене майже завжди є музична ілюстрація  ;) .


Цитатащо також дає привід тролити її.

Тролити на цій підставі? Тролять як правило, за щось інше. А булінг не виправдовується нічим.

ЦитатаА якщо я це бачу, то і рєбятам це також видно.

"Ребята" займаються булінгом по відношенню до мене виключно тому, що я заступилась за тих, кого булили вони.

Вони це так буквально і декларують - і нагадую, з їх боку було декілька спроб перетягнути мене на свою сторону, починаючи з мудведа, який сказав, що мені лише треба публічно відріктися від Кадри і Сергія, і тоді вони типу залишать мене у спокої.

Коли я відмовилася, ВВВ вивалив мої фото у жовтні 2021 і потім ще раз перед війною - всі це бачили. Потім через того, чий нік не називаю (треба увести якусь абревіатуру, бо набридло це друкувати - тому буде ТЧ3Н moving forward), який по-різному, хоч і не прямо, намагався змусити мене відмовитись від Сергія та Кадри і т.п.

Плєшиве увійшло у гру проти мене відкрито і систематично лише після того, коли я славнозвісно зайшла і пошматувала Альянс у червні 2021. Саме через ЦЕ, а не тому що зі мною щось не так. Не багато було людей, які мали гонади виступити проти них, і вони це не люблять. Але після того, як я віддала свій нік, в мою сторону не було нічого, крім систематичного повискування ТЧ3Н у мою сторону.  Все відновилося з появою ЧП, яка теж виступила проти Альянсу.

ЦитатаЗанадто часто ти виправдовуєшся, Wednesday.

Приклади у студію, будь ласка. Аж самій цікаво  :) .

ЦитатаЯ не кажу, що це погано, просто така вже людина, такий характер, така ментальність, таке виховання, така природа, така стійкість до хейту.

Ой, а ти типу сміявсі, коли тобі пообіцяли написати начальнику на роботу чи коли ТЧ3Н патякав, як за бабло найме фейкових рентерів, щоб наклали купу в тебе в хаті і звалили, не заплативши?

Мусив to take some measures, чи не так?

ЦитатаІ циганки це відчувають, і підходять саме до неї, і користуються такою слабкістю духу і характеру.

На мене циганки не діють. Я просто зразу починаю дивитись їм глибоко в очі, кажу дякую і фігарю далі.

А тут є не цигани, а прохачі на благочинність, яких мільйон. Я кажу - дякую, але я вже вибрала which cause to support and will be supporting them moving forward.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 18:19Про яку націю? я про себе і про свої почуття говорила, про які ти сказав, що я на них зациклююсь.

Ти почала про націю, а закінчила, як завжди,  ;D  собою.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 18:20Такі обговорення якщо мають якийсь результат, то не конкретний і не безпосередньо досягнутий.

Сплигнула. ©.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:17Трохи не так.
Я не казав, що бути іммігрантом погано.
Я казав, що не кожному це підходить.
Всі люди різні, в кожного свої потреби.
І не треба нав'язувати нікому власні.

Цитату, де я таке казала чи намагалася таке робити.

Якби Карась написав, що особисто у нього не склалося з Америкою, то я б навіть не пискнула у його бік.

Але він продукував страшенні узагальння і відверту брехню, а на таке я закривати очі не можу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 19:03Ти почала про націю, а закінчила, як завжди,  ;D  собою.

 ;D

Хіба що у твоїй уяві.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:07Цитату, де я таке казала чи намагалася таке робити.

Нонстоп.   ;D

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:07Якби Карась написав, що особисто у нього не склалося з Америкою, то я б навіть не пискнула у його бік.

Я це за замовчуванням вважаю, що хтось, коли висловлює щось, то висловлює власні думки.
А ти шукаєш підвох?   :o


Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:07Але він продукував страшенні узагальння і відверту брехню, а на таке я закривати очі не можу.

Людина за замовчуванням має право робити найрізноманітніші узагальнення, хіба не так?
Приклад брехні?   :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:12І що змусило тебе прийти на хвупи і там реєструватися?

Бажання донести ось це. Саме це і було первісним драйвером моєї появи там. Читайте, починаючи звідси:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976872.msg20173382#msg20173382

ЦитатаRe: Найтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті.
Inanna
20 серпня 2017 23:58:28
IP/Host: ---.abhsia.telus.net

То я це й маю на увазі. Треба таку партію чи партії, де нема цього тіньового фінансування від різних олігархів і іже з ними, і де партію формують і розвивають прості люди. І висувають своїх кандидатів через прозорі механізми. Те, що називається терміном grass roots.  Зараз в Україні таких партій немає, на мою думку.

ЦитатаRe: Найтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті.
Inanna
21 серпня 2017 00:09:45
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
Тобто Ви хочете сказати, що українці в принципі не здатні не красти самі у себе? Я, наприклад, не вірю, що не знайдуться порядні люди, здатні самоорганізуватися і контролювати бюджет, організаційні питання, тощо.

Якщо ж кошти надходять від "спонсорів",  то честність на незаангажованість в принципі неможливі.

ЦитатаRe: Найтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті.
Inanna
21 серпня 2017 00:19:46
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
Якщо українці змогли показати чудеса самоорганізації та волонерства на Майдані та в АТО, то чому вони не зможуть самоорганізуватися, щоб створити справді народну партію??

ЦитатаRe: Найтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті.
Inanna
21 серпня 2017 01:03:08
IP/Host: ---.abhsia.telus.net

Вистачає в українців інтелекту. Щоб народ, який створив найбільший у світі літак та третю у світі (а може, і вже другу) ІТ-аутсорс-індустрію і підняв армію за рік фактично з нуля, і не зміг організувати власну партію? не вірю.

Якщо так, то тоді українцям дійсно нічого не світить на довгі роки при тих партіях, процесах і депутатах, що є. Чи ви сподіваєтеся, що у них одного дня проснеться совість і вони стануть працювати на народ, а не на себе??

Треба дійсно нові, нічим не заплямовані обличчя. Забудьте про Юль, Садових, Лещенків, Вакарчуків і тощо. Це вже збиті льотчики, move on.

ЦитатаRe: Найтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті.
Inanna
21 серпня 2017 01:14:22
IP/Host: ---.abhsia.telus.net

Тому що всі партії, що були і є - кишенькові. В українців є демократія, але вона в чомусь фейкова. Так, українці можуть вільно голосувати і вибирати, але їм з самого початку підсовують лайно.  Це як з останніми виборами президента. Я сама закликала своїх родичів не голосувати за Порошенка, але реально які були альтернативи? і так весь час.

Треба щось організовувати, щось робити. Прикладати якісь зусилля. Бо інакше нічого не досягнеться (якщо йти демократичним шляхом).
Чи будуть помилки чи невдачі? звісно, і це нормально. Тому що завжди буде людський фактор. Але якщо будуть прямі механізми контролю (наприклад, негайне відкликання кандидата, якщо виявились якісь порушення, відкритість процесу висунення кандидатів і т.п.), то можна буде швидко реагувати і вирівнювати курс. Думаєте, в канадській політиці все чікі-пікі? ні, є теж різні речі "некошерні", але сама природа політичного дискурсу така, що все це виводиться на чисту воду і відповідно ідуть різні реакції і дії. Тобто політичний процес триває.

Подивіться навколо себе. Я впевнена, що ви можете ідентифікувати принаймі 5 людей, які порядні, розумні, користуються повагою і вміють досягати результатів. От з таких і потрібно створювати партію. Якщо люди повірять, то і проблем з фінансуванням не буде (через індивідуальні партійні внески, внески від малих бізнесів, тощо).

Пройшли роки, нічого з цього імплементовано не було, Україна роздерта війною, а жителі Єрмачки до цього часу виясняють, хто кращий - Зебіл чи Петя (один олігарх з кишеньковою партією чи інший).

Ось так все і починалось, а не бегемотами.

 >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:07Хіба що у твоїй уяві.

Ось тут, оця "вона", це ти про що чи про кого писала?

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:47Вона нетерпима не до тих, до кого потрібно.

А з тими, до кого потрібно, вона лупиться в десна, робить бізнес (навіть просто зараз, під час війни), насолоджується їх культурним "доробком", тр***є їх бабів і підставляє свої orifices під їх XXX. Ніякої гідності у цьому плані.

Це ж було про це:

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 15:22Українці взагалі-то дуже нетерпима нація. Можливо, у чомусь це є коренем їх проблем.

Не сплигуй. ©.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:08А я чомусь думав, що заради результату, а не процесу.

 :D

До речі, різні особистості орієнтовані на різні речі. Це обговорюється і досліджується на професійних тренінгах.

Наприклад, по роботі я орієнтована строго на результат, але без процесу результат теж не досягнеш.

У процесі різних онлайн-дискусій мене більше цікавить сам процес, бо результат з них визначити важко, і кожного учасника він свій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 19:26Ось тут, оця "вона", це ти про що чи про кого писала?

Це ж було про це:

Не сплигуй. ©.  ;D

Але коли ти написав, що щось було до війни, і я сказала, що це не так, і це відбувається саме зараз, я говорила не про націю в цілому, а про форум Z і Альянс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:25Бажання донести ось це. Саме це і було первісним драйвером моєї появи там. Читайте, починаючи звідси:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976872.msg20173382#msg20173382

Пройшли роки, нічого з цього імплементовано не було, Україна роздерта війною, а жителі Єрмачки до цього часу виясняють, хто кращий - Зебіл чи Петя (один олігарх з кишеньковою партією чи інший).

Ось так все і починалось, а не бегемотами.

 >:(  >:(  >:(

От же ж невдячні рагулі!
Їм сама велика біла пані з Альберти прийшла істину ректи, а вони її проігнорували, невдячні!
 >:(
 ;D

абабагаламага

Але за лінк дякую.
Офігєнний текст Юлії Мостової там прочитав:

ЦитатаЯ хочу втекти. Але! Так, ви маєте рацію, — я залишуся.

Тому що найтемніше перед світанком. А я знаю, що він почнеться ще в цьому десятилітті. Не запитуйте, звідки. Просто знаю, і все.

Не поїду, тому що мої батьки мусять зсутулившись сидіти на могилах своїх матерів і батьків, коли захочуть із ними поговорити.

Тому що моїм дітям потрібна Батьківщина, а вони мають бути потрібні їй. Навіть якщо вони не будівельники й продавці, а нікому не потрібні сьогодні біохіміки, що вивчають мозок людський. Той самий орган, який не встигає не те що за інформпотоком і функціоналом гаджетів, а навіть за нумерацією айфонів.

Тому що, забувши про нахаб-перекупниць, я не поїду від ненавмисної радості сумних зморщених бабусь. Хто ж тоді купить у них непотрібний кілограм сиру, м'яту малину, немиту картоплю?

Тому що, побувавши в майже півсотні країн, я не бачила Харкова, Шацьких озер, чернівецького універу, Кам'янець-Подільської фортеці і щойно розібралася з нумерацією станцій Фонтана. Я, ентомолог Печерських пагорбів, ще не бачила своєї країни.

Я не поїду від Любомира Гузара, який приїхав із благополучного світу, щоб зробити нашу країну кращою; який повернувся, щоб залишитися. Від Лесі Литвинової: я їй не потрібна, але вона потрібна мені. Від Віталія Шабуніна: у нього такий гарний хук! Від дідусів-конструкторів, які пам'ятають, що ОПК — це не тільки відкіт. Від дивом уцілілих убогих шкільних учителів, чиї учні привозять медалі зі світових олімпіад. Від кількох тисяч розумних студентських очей, хай у країні й залишиться тільки половина їх.

Я не поїду від тих, хто не здався. Хто мужніє, набирається розуму, міцніє. Хто вчиться на своїх помилках. Від тих, хто буде готовий, а не думає, що вже готовий, коли Україні випаде черговий шанс стати іншою. Я хочу застати цей день. Я хочу в цьому брати участь. Я хочу, нарешті, зрадіти тому, що вийшло.

Я знаю, що всі чудово впораються без мене. Але я не поїду. Мені нікого там любити. Ні в кого вірити. Ні за кого рвати серце. Хай воно порветься тут.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 18:58Приклади у студію, будь ласка. Аж самій цікаво  :) .

В сенсі, що ти постійно реагуєш на все, що вони пишуть, дуже переймаєшся цим і їх це ще більше надихає.

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 18:58Ой, а ти типу сміявсі, коли тобі пообіцяли написати начальнику на роботу чи коли ТЧ3РН патякав, як за бабло найме фейкових рентерів, щоб наклали купу в тебе в хаті і звалили, не заплативши?

Мусив to take some measures, чи не так?
Ну не зовсім так

Знаючи реалія, я з цього сміявсі (с)

Вони навіть не уявляють, як відбувається винаєм.
Людина перед тим, як заселитися, вказує мені всі свої паспортні дані, номер телефону, я сканую її документ і тільки після цього дозволяю заселитися. Що значить втекти не заплативши? Такого на практиці зробити не можливо. Та і не всіх підряд я беру. Перед цим я проводжу з кожним співбесіду і тільки після цього ми вирішуємо чи брати когось чи ні.

Я навіть сміявсі (с) з помислу попсувати мені паркан.
Я про це не писав, але в нас в селі є багато камер, які відслідкують і знайдуть любу машину, що проїжджає по селі, а на проти мого будинку є магазин, де також є камера, що охоплює і мій будинок. Тому поліції знайти шкідника буде раз плюнути. Ну і на додаток будинок застрахований від девальвації в тому числі. Так що я з цього також сміявсі (с)

Про писання мені на роботу також сміявсі (с)
Ніхто на це звертати уваги не буде.
Це не Україна.

Єдине, що мене заділо, це безкарність.
Хтось буде робити якісь речі, дзвонити чужим тьощам, писати комусь на роботу і думати, що його ніколи не дістануть.
Тому я і відповів, реал за реал.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:28Але коли ти написав, що щось було до війни, і я сказала, що це не так, і це відбувається саме зараз, я говорила не про націю в цілому, а про форум Z і Альянс.

Отже, переплигнула сама, але звинуватила в цьому мене.

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 19:37От же ж невдячні рагулі!
Їм сама велика біла пані з Альберти прийшла істину ректи, а вони її проігнорували, невдячні!
 >:(
 ;D


Ну, вийшло так, що ніхто про це більше не сказав, з того, що мені відомо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.