Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 15:32Ти писав, що тобі ще нема 60 років. Це далеко не старий. Я рекомендую поїхати і не оглядатися назад. Поки ще є така можливість.

Тому що в Україні, навіть і коли війна закінчиться, найгірше буде пенсіонерам. Навіть зараз невідомо скільки ще соціальні виплати будуть покриватися за рахунок іноземних грошей. А свої гроші звідки візьмуться, якщо економіка фактично знищена, а купа працездатних людей взагалі виїхали і велика кількість з них не повернеться?

Так що думай, імплементуй і не бійся. Гірше НЕ буде.

З одного боку так, а з іншого є ще багато інших факторів, вік це не єдиний критерій.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 18:45З одного боку так, а з іншого є ще багато інших факторів, вік це не єдиний критерій.

Які б не були інші фактори, якщо ти хочеш отримати задоволення від або хоча б спокій у "золоті роки", прислухайся до моїх слів. Думаю, твої діти та внуки будуть лише раді за тебе. Влаштовуй своє життя і керуй своєю долею, не залишай все на самотік. Не складай лапки  ;) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#222
Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 18:33Хе-хе.
А нік proton виявляється писав від чоловічої особи.
Хитра Інанна, хотіла надурити.  ;D

Скоріше, погратися. Я практично не ховала свій стиль, і мене ніхто так і не ідентифікував, хоча деякі мали підозри.

Було смішно, як деякі "баби" Єрмачки почали поправляти у сторону нового чоловічого ніка свої спіднички та намотувати локони на пальчики  ;D  ;D  ;D - ще б пак, багатєнькій Буратіна членоносець з"явився, хехе!

Якби я сама не сказала, хто я, то напевно, так би і не здогадалися.

А ідентифікувала частково тому що не могла більше брехати тому, чий нік не називаю (вважала, що то якось не по людськи).

І частково тому, що хотілося потикати у власне лайно носом тих, хто брехав про мене, що я психічно хвора, що ніде не працюю, що живу на соціалі, і у решту брехні тих, що під санкціями.

І мушу сказати, я отримала величезне задоволення від того, як їх мовчазно бомбило від цього факту.

Та і до цього часу бомбить, як би вони намагалися цього не показувати.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:13Скоріше, погратися.

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:13І мушу сказати, я отримала величезне задоволення від того, як їх мовчазно бомбило від цього факту.

Шахрайка, садистка і хабародавчиня!
;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 15:00. Порівняти покупку одного йогурта в Україні із grocery shopping в США - це треба бути особливим збоченцем.

Та Карась теж не про Гамерику писав, коли ту дівчину згадував, а про Європу!
Яке, в сраці, збочення?   :o

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 15:22Ну так ти сам написав, що зробив висновки із слів Карася. А я кажу, що його слів недостатньо, щоб зробити висновки.

Нічого такого я не писав. Перекручення.

абабагаламага


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:29Та Карась теж не про Гамерику писав, коли ту дівчину згадував, а про Європу!
Яке, в сраці, збочення?   :o

Він порівнював Америку з Європою. Піди ще раз перечитай. Там худа біла дівчина з йогуртом, а там товста біла чи чорна мавпа на візку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:32Нічого такого я не писав. Перекручення.

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 08:35Як же корисно почитати відгуки реальних людей з-за бугра, але наших.   :D
... і проаналізувати, звичайно.
   :D

Отже, що я зрозумів з ваших діалогів?
А те, що США і Канада це двє бальшиє разніци, як кажуть, що кажуть, в Одесі.    ;D

Не писав??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 15:22Українці взагалі-то дуже нетерпима нація. Можливо, у чомусь це є коренем їх проблем.

А ось це якраз і є той кацапізм.
Корінь проблем українців добре відомий всім давно, ще Мазепа про це писав.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:35Я тут живу, які питання?

"Я тут живу" не є гарантією всезнання і всерозуміння.


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:38"Я тут живу" не є гарантією всезнання і всерозуміння.

Я стверджувала не це. Я стверджувала, що у мене немає питань.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:36А ось це якраз і є той кацапізм.
Корінь проблем українців добре відомий всім давно, ще Мазепа про це писав.

Вона нетерпима не до тих, до кого потрібно.

А з тими, до кого потрібно, вона лупиться в десна, робить бізнес (навіть просто зараз, під час війни), насолоджується їх культурним "доробком", тр***є їх бабів і підставляє свої orifices під їх XXX. Ніякої гідності у цьому плані.

Та навіть case in point, як дехто, чий нік не буду називати, вибрав ідеологічно близьких кацапів, замість того, щоб бути з українцями.

А ось пообзивати, принизити, погризти у хижій зграї - залюбки!

І це в чомусь a natural thing.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:39Ні. Бі мост керфул.

Козьма Прутков гірко плаче в куточку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:33Він порівнював Америку з Європою. Піди ще раз перечитай. Там худа біла дівчина з йогуртом, а там товста біла чи чорна мавпа на візку.

І що?
Так, він порівнював і сказав, що йому Гамерика не подобається, а Європа - так, і пояснив чому.
Чого тебе це не влаштовує?
Для того, щоб натуралізуватися в іншому світі, треба приїхати туди в дитинстві, або там народитися.
Те, що ти кажеш про себе, це видавання бажаного за дійсне. Ти на все життя залишишся емігрантом, це змінити неможливо, хоча можна з цим жити більш-менш.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:42Я стверджувала не це. Я стверджувала, що у мене немає питань.

Якби в тебе не було питань, то ти б не реєструвалася на хворумах і т.д

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:47Вона нетерпима не до тих, до кого потрібно.

А з тими, до кого потрібно, вона лупиться в десна, робить бізнес (навіть просто зараз, під час війни), насолоджується їх культурним "доробком", тр***є їх бабів і підставляє свої orifices під їх XXX. Ніякої гідності у цьому плані.

Та навіть case in point, як дехто, чий нік не буду називати, вибрав ідеологічно близьких кацапів, замість того, щоб бути з українцями.

А ось пообзивати, принизити, погризти у хижій зграї - залюбки!

І це в чомусь a natural thing.

Це було давно і неправда. ©
Йде національно-визвольна війна. Роззуй очі.