Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 21:21Якби в тебе не було питань, то ти б не реєструвалася на хворумах і т.д


От реально дуже вдячна, що ти приєднався до цього форуму і підтримуєш дискусію. Мені цікаво  :).

Ні, у мене нема питань. Ну як сказати - якісь в чомусь є, але це не ті питання, на які треба шукати відповідь на форумах серед власне, чужих людей. І чужих не тільки тому, що ти їх особисто не знаєш, а чужих ментально, інтелектуально, морально (у переважній більшості). Як я уже писала, я не асоціюю себе з 99 відсотками дописувачів Єрмачки, наприклад.

Я дописувала на форумах, тому що:

1) мені хотілося виправити якусь брехливу інфу (це рухало мої дописи про Трампа і змусило мене повернутися на фуп в 2020 році, коли там поширювали брехливу інфо про ковід)

2) мені хотілося щось сказати світу.

Я заснувала цей форум, тому що:

1)
2)
3) я хотіла дати людям альтернативу (про що писала уже тисячу раз).

На форумах я більше даю поради (хоч у переважній більшості випадків у мене ніхто не просить, ЛОЛ!), ніж прошу поради чи відповідей на "питання".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 21:25Це було давно і неправда. © ]

Газлайтинг у чистому вигляді.

Я вже тобі казала, що лише той, хто був на моєму місці, місці Сергія, Хорвата, Кадри і так далі може по-справжньому зрозуміти нас. Тому що коли я пишу на цю тему, то постійно бачу і чую:

Утримання
Аб'юзер удає, що не розуміє точку зору жертви. Вони відмовляються слухати те, що скаже людина, якою вони маніпулюють. Кривдник також може звинувачувати жертву у тому, що це вона викручує факти.

Заперечення фактів
Маніпулятор ставить під сумнів пам'ять жертви, попри те, що жертва все правильно запам'ятала. Кривдники кажуть, що цього не було, хоча людина точно знає, що це сталося.

Блокування та відволікання
Кривдник вирішує, які теми є «хорошими» для розмови. Аб'юзер буде переводити розмову з теми на тему та повністю контролювати розмову. Ця людина може сказати жертві, що вона говорить не по темі, або занадто багато скаржиться.

Знецінення почуттів і емоцій
Кривдник змушує жертву повірити, що її думки чи потреби не є важливими та, що вона є просто надто чутливою. Це словесний аб'юз який принижує, применшує важливість почуттів, думок та досвіду.

Забування та заперечення
Кривдник вдає, що забуває те, що насправді сталося. Він може заперечувати наявність обіцянок з його боку, або відкладати їх виконання, хоча вони можуть бути важливими для жертви. Хоча таке невиконання обіцянок може статись у всіх, у газлайтерів такі ситуації відбуваються на постійній основі та за відсутності на те важливих причин. Вони можуть вигадувати, або створювати штучні бар'єри, щоб дозволити собі заперечувати або відкладати те, що є важливим для жертви.

Я ні в якому разі не кажу, що ти аб"юзер чи кривдник, і що ти робиш це навмисне, але прийоми одинакові.

ЦитатаЙде національно-визвольна війна. Роззуй очі.

Якраз оце і відбувається просто зараз, під час цієї самої війни:

ЦитатаТа навіть case in point, як дехто, чий нік не буду називати, вибрав ідеологічно близьких кацапів, замість того, щоб бути з українцями.

А ось пообзивати, принизити, погризти у хижій зграї - залюбки!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#242
Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 21:18Так, він порівнював і сказав, що йому Гамерика не подобається, а Європа - так, і пояснив чому.

Тому що бачить супер-повних людей в супермаркетах? Ото пояснення. Ніби таких людей більш ніде нема. Мало того, статистичні дані говорять, що в деяких країнах Європи і не тільки БІЛЬШЕ повних людей, ніж в США. Наприклад, можна подивитися тут.

Цитата]Чого тебе це не влаштовує?

Тому що це не аргумент, чому життя в США гірше, ніж життя в Європі. А просто один із проявів бодішеймінгу, що є дискримінацією за вагою.

ЦитатаДля того, щоб натуралізуватися в іншому світі, треба приїхати туди в дитинстві, або там народитися.

Що значить натуралізуватися? це є легальний термін, а не життєвий.

ЦитатаТе, що ти кажеш про себе, це видавання бажаного за дійсне. Ти на все життя залишишся емігрантом, це змінити неможливо, хоча можна з цим жити більш-менш.

Знову-таки, якщо брати до уваги той факт, що як імігрант в Канаду я тут не народилася і маю акцент, то так, ці факти не зміняться ніколи.

У всьому іншому я нічим не відрізняюсь від тих, хто тут народилися.

По-перше, в Канаді немає соціальної дискримінації імігрантів (наприклад, як у Франції). В Канаді імігранти всі, крім індійців, які вважаються indigenous - первісними жителями на цій землі. Решта імігрували у різні періоди. На роботі, у приватному житті я оточена купою імігрантів, яких, напевно, більше, ніж тих "білих канадців", які народилися тут (більшість яких нащадки імігрантів).

По-друге, мої права та обов"язки нічим не відрізняються від тих, хто тут народився. Я беру стовідсоткову участь у політичних та соціальних процесах, і віддаю суспільству так само стовідсотково, як і будь-який інший громадянин. Навіть більше за тих місцевих, хто, скажімо, ніколи не працював і не заплатив копійки податків.

По-третє, у соціальному плані я відчуваю себе абсолютно частиною канадського суспільства - частково тому, що мала певну cultural exposure через свого чоловіка та своїх канадських друзів. Є певні культурні нюанси, про які нові імігранти можуть бути не в курсі - але з часом вони освооються суто через середовище спілкування.

Були декілька випадків, коли місцеві сноби із "діаспори" питали мене, чим я займаюсь (думали, що унітази мию, напевно). І коли я називала їм свою посаду на той час (6 місяців в Канаді), іх фейси витягувались як у коней і більше питань не поступало. Тому що вона була вищого рівня, ніж їх, уродзьоних, за все життя, і їх діточок, яким дали все на блюдечках з блакитними обідочками (тоді як я впахувала з 19 рочків спочатку задаремно, а потім за proverbial 10 доларів за годину, і так далі).

І так, я отримувала від цього велике задоволення (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:21От реально дуже вдячна, що ти приєднався до цього форуму і підтримуєш дискусію.

На здоров'я.
Шкода буде тільки якщо виявиться, що не в коня корм.   ;)

 ;D

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:21На форумах я більше даю поради (хоч у переважній більшості випадків у мене ніхто не просить, ЛОЛ!), ніж прошу поради чи відповідей на "питання".

І це - помилка.
Повинна бути... рівновага.
Ти занадто самовпевнена, ...  і цим даєш привід... тролити... тебе.   :)

абабагаламага

#246
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:44Газлайтинг у чистому вигляді.

Я вже тобі казала, що лише той, хто був на моєму місці, місці Сергія, Хорвата, Кадри і так далі може по-справжньому зрозуміти нас. Тому що коли я пишу на цю тему, то постійно бачу і чую:
....

Я ні в якому разі не кажу, що ти аб"юзер чи кривдник, і що ти робиш це навмисне, але прийоми одинакові.

Якраз оце і відбувається просто зараз, під час цієї самої війни:




Зациклення у чистому вигляді.
Всьо.  :)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 03:09Тому що бачить супер-повних людей в супермаркетах? Ото пояснення. Ніби таких людей більш ніде нема. Мало того, статистичні дані говорять, що в деяких країнах Європи і не тільки БІЛЬШЕ повних людей, ніж в США. Наприклад, можна подивитися тут.

Тому що це не аргумент, чому життя в США гірше, ніж життя в Європі. А просто один із проявів бодішеймінгу, що є дискримінацією за вагою.

Ні, він навів просто один приклад, а їх є більше, це називається "не в своїй тарілці", ти без потреби його атакуєш.  :)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 03:09У всьому іншому я нічим не відрізняюсь від тих, хто тут народилися.

По-перше, в Канаді немає соціальної дискримінації імігрантів (наприклад, як у Франції). В Канаді імігранти всі, крім індійців, які вважаються indigenous - первісними жителями на цій землі. Решта імігрували у різні періоди. На роботі, у приватному житті я оточена купою імігрантів, яких, напевно, більше, ніж тих "білих канадців", які народилися тут (більшість яких нащадки імігрантів).

По-друге, мої права та обов"язки нічим не відрізняються від тих, хто тут народився. Я беру стовідсоткову участь у політичних та соціальних процесах, і віддаю суспільству так само стовідсотково, як і будь-який інший громадянин. Навіть більше за тих місцевих, хто, скажімо, ніколи не працював і не заплатив копійки податків.

По-третє, у соціальному плані я відчуваю себе абсолютно частиною канадського суспільства - частково тому, що мала певну cultural exposure через свого чоловіка та своїх канадських друзів. Є певні культурні нюанси, про які нові імігранти можуть бути не в курсі - але з часом вони освооються суто через середовище спілкування.

Були декілька випадків, коли місцеві сноби із "діаспори" питали мене, чим я займаюсь (думали, що унітази мию, напевно). І коли я називала їм свою посаду на той час (6 місяців в Канаді), іх фейси витягувались як у коней і більше питань не поступало. Тому що вона була вищого рівня, ніж їх, уродзьоних, за все життя, і їх діточок, яким дали все на блюдечках з блакитними обідочками (тоді як я впахувала з 19 рочків спочатку задаремно, а потім за proverbial 10 доларів за годину, і так далі).

І так, я отримувала від цього велике задоволення (С).


Уяви собі, що всі ті стадії, як і ти, я пройшов теж, правда не в Канаді, а в Польщі.
Польща ближча Україні, але це теж чужа країна. І там теж є іммігранти, багато.
Уяви собі, що твій випадок не є унікальним. І твій досвід - теж.
Зможеш?   :D

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:57І це - помилка.
Повинна бути... рівновага.
Ти занадто самовпевнена, ...  і цим даєш привід... тролити... тебе.  :)
Але десь глибоко в душі на мій погляд бракує їй цієї впевненості, що також дає привід тролити її.
Я це бачу неозброєним оком.
А якщо я це бачу, то і рєбятам це також видно.

Занадто часто ти виправдовуєшся, Wednesday.

Я не кажу, що це погано, просто така вже людина, такий характер, така ментальність, таке виховання, така природа, така стійкість до хейту.

Це як моя дружина, в неї так само.
Ось для прикладу, ідемо ми десь, гуляємо, на зустріч нам ідуть циганки.
Дружина відразу починає нервуватися, бо знає, що циганки почнуть до неї чіплятися, щось просити, і їй буде незручно відмовляти.
І циганки це відчувають, і підходять саме до неї, і користуються такою слабкістю духу і характеру.

До мене чогось циганки ніколи не підходять.  ;D
Вони з далека оприділяють жертву, до кого можна підійти, а до кого ні.
Хтось опускає взрок, а я їм дивлюсь просто в очі і вони все відразу розуміють, що від мене нічого не доб'ються, спасіба нєнада, навіть не підходять.  ;D

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 08:04Ні, він навів просто один приклад, а їх є більше, це називається "не в своїй тарілці", ти без потреби його атакуєш.  :)
Як казав один наш знайомий армянін:
Мєнє не нравітся тут в Польше жить, тут нєльзя парєшать.

Такі люди, як Плєшивий, все життя жили за рахунок того, що можна було все парєшать, і тому вони в Україні були королями.

А на Заході такого нема, треба жити чесно.
А чесно ти будеш рівний, як всі, і нічим не будеш відрізнятися в соціальному плані від того ж пролетаріата Сергія, який заробляє на жердях.

Тому, такі як він і обсирають Захід.
Але чомусь дітей своїх пхають тільки на Захід.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:52На здоров'я.
Шкода буде тільки якщо виявиться, що не в коня корм.   ;)

 ;D

Гагага! Бачу, що я тут не єдина самовпевнена  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:59Зациклення у чистому вигляді.
Всьо.  :)

Газлайтинг.

Знецінення почуттів і емоцій
Кривдник змушує жертву повірити, що її думки чи потреби не є важливими та, що вона є просто надто чутливою. Це словесний аб'юз який принижує, применшує важливість почуттів, думок та досвіду.

Якщо у мене є якісь питання, то вони по цій темі.

А в решті я вирішую свої питання поза віртуалом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:57І це - помилка.
Повинна бути... рівновага.
Ти занадто самовпевнена, ... 

Самовпевнена? Ну якщо це означає відсутність очікувань допомоги від інших, спиранння лише на власні ресурси і висловлювання своїх думок та позицій відкрито, то нехай буде самовпевнена.

Не забувайте, звідки я. Я з Альберти, країни ковбоїв і сильних людей, які досягли всього виключно завдяки своїй впертості, цілеспрямованості і праці. Де ти один на один із небом, горами, швидкими річками та преріями, і ніхто, крім тебе самого, не прийде тобі на допомогу. Чули вислів "Pull yourself up by your bootstraps"? Так це про нас.

Тому я і не розумію ниття карасів, як все погано. Твоє життя - справа твоїх рук і на цьому все.

Продовжимо.

У віртуалі я визначаю себе більш як assertive, ніж як confident.

Assertive

Someone who is assertive behaves confidently and is not frightened to say what they want or believe.
Той, хто наполегливий, поводиться впевнено і не боїться сказати те, що хоче або у що вірить.

Disposed to or characterized by bold or confident statements and behavior
Cхильний або характеризується сміливими чи впевненими заявами та поведінкою

На відміну від:

Confident

Having or showing assurance and self-reliance
Той, що має чи демонструє впевненість та здатність спиратися на власні сили

Being certain of your abilities or having trust in people, plans, or the future
Ввпевнений у своїх здібностях і здатний довіряти людям, планам чи майбутньому.

Виділене - це сто відсотків про мене. По решті - not so much.

Цитатаі цим даєш привід... тролити... тебе.  :)   

Я не проти, щоб мене тролили, і сама люблю потролити.

Але те, що робили і продовжують робити по відношенню до мене деякі особи, це не тролінг, а булінг. Для булінгу не існує ніяких причин чи виправдань.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:54Це погано.   :(

Це адекватно. Якщо просто про щось подискутувати, це питання філософські, які обговорюєш заради обговорення. Можна сформулювати це як процес discovery, елемент інтелектуального чи загальнолюдського розвитку, тому що людина завжди рефлексує на різні теми, і це ок.

Але вирішувати свої конкретні особисті питання на форумах, питати порад ... Ну є такі люди, але це не я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 13:45Це як моя дружина, в неї так само.
Ось для прикладу, ідемо ми десь, гуляємо, на зустріч нам ідуть циганки.
Дружина відразу починає нервуватися, бо знає, що циганки почнуть до неї чіплятися, щось просити, і їй буде незручно відмовляти.
І циганки це відчувають, і підходять саме до неї, і користуються такою слабкістю духу і характеру.

До мене чогось циганки ніколи не підходять.  ;D
Вони з далека оприділяють жертву, до кого можна підійти, а до кого ні.
Хтось опускає взрок, а я їм дивлюсь просто в очі і вони все відразу розуміють, що від мене нічого не доб'ються, спасіба нєнада, навіть не підходять.  ;D


Мене раз циганка мало не підловила... давно це було... в останню хвилину спам'ятався, коли рука вже до кишені потягнулася.    ;D

І зі свідками Єгови була ситуація... теж давно, коли вони ще до людей на вулиці чіплялися, тепер вже ні, змінили тактику...  ;D  йду раз, бачу сидять на лавочці дві дівчини з тими їхніми книжечками... і щось мене штрикнуло, давай, думаю, підійду сам і побалакаємо  ;D підходжу, добрий день, кажу, поговоримо? Ні! Не хочемо, - щось відчули, мабуть.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 08:11Уяви собі, що всі ті стадії, як і ти, я пройшов теж, правда не в Канаді, а в Польщі.

Ти робиш assumption, що у мене були якісь стадії.

Я вже писала на Єрмачці у свій час, що мій переїзд в Калгарі був моїм першим досвідом в Північній Америці - я ніколи зроду тут не була. Та і не дуже багато де була, крім Польщі і колишньої Югославії до війни, ще в 90-х і проїздом через Угорщину.

І коли мій літак пішов на посадку, і я побачила це місто в оточенні напівкільця Скелястих Гір, у мене буквально сльози виступили від оцієї краси і розуміння, що моє життя змінюється.

Я з першої секунди приземлення і до цієї секунди, як я друкую ці рядки, НІ РАЗУ не відчувала ностальгії чи якогось несприйняття чи що я в чужому місті, в чужій країні, серед чужих людей. Я просто ЖИЛА і відчувала себе щасливою, незважаючи ні на які випробування (які у мене були і про деякі з них ви знаєте).

ЦитатаПольща ближча Україні, але це теж чужа країна.

А я ось не впевнена, що мені було б так просто і добре в Польщі, як було тут в Канаді. Чи у будь-якій іншій країні.

ЦитатаУяви собі, що твій випадок не є унікальним. І твій досвід - теж.

А я що, десь таке писала таке чи вимагала визнати мій досвід унікальним? То це ти мені приписував, як це погано бути імігрантом, як я ніколи не стану тутешньою.

Фігня це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 17:04Газлайтинг.

Знецінення почуттів і емоцій
Кривдник змушує жертву повірити,

Ми говорили про націю чи не так?
То ти всю націю, всіх українців кривдниками оголошуєш?  ???

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 17:22Не забувайте, звідки я. Я з Альберти, країни ковбоїв і сильних людей, які досягли всього


Отож.     ;D



абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 17:27питання філософські, які обговорюєш заради обговорення.


А я чомусь думав, що заради результату, а не процесу.

 :D