Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

Золотий карась

Тому я стверджував і буду стверджувати, що справжнє, дійсно багате життя - в Європі.
А в Північній Америці просто більше бабла. Але життя комах...

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:08Можна, щоправда, змінити касу, і знову побачити чорну (або білу) мавпу з жирною сракою діаметром майже два метри, яка купляє багато літрів «соди», але сидить на візочку, бо ходити вже не може.
Хіба можливо побачити таке чудо повсякденно у Львові, Кракові, Празі чи Франкфурті?

Чок Кекс каже, що можна.

Що не побачиш (вірніше, не почуєш) в Європі чи Північній Америці, це образ та дискримінації людей за кольором шкіри, віком, вагою і так далі. Тут це вважається некультурним, а до українців незалежно від країни перебування це поки що, бачу, не дійшло.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:15Тому я стверджував і буду стверджувати, що справжнє, дійсно багате життя - в Європі.
А в Північній Америці просто більше бабла. Але життя комах...

У кожного своє сприйняття реальності. Я в Європу і тим більше в Україну не переїду ні за які коврижки.

Канада і Альберта - найкращі. Тут я оточена більшою кількістю справжніх українців, ніж на історичній батьківщині, і ще більшою кількістю людей із менталітетом, схожим до мого.

На  Україні ж - більшість як на Єрмачці та форумі Z. Не дивно, що Україна за 30 років незалежності лише деградувала.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Воно до речі саме так і виглядає, як життя комах, особливо, якщо ідеш по хайвею, 5 смуг туди, 5 смуг назустріч в темну пору доби...
Натовпи, безперервні потоки мурах... які роблять свою роботу, але 90%  з них не бачили нічого, крім Флориди, чи Канади. Ну можливо Мексика, це взагалі круто!)

Wednesday

#164
Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:26Воно до речі саме так і виглядає, як життя комах, особливо, якщо ідеш по хайвею, 5 смуг туди, 5 смуг назустріч в темну пору доби...

А яка у тебе тут професія? Дальнобійник?

ЦитатаНатовпи, безперервні потоки мурах... які роблять свою роботу, але 90%  з них не бачили нічого, крім Флориди, чи Канади. Ну можливо Мексика, це взагалі круто!)

А нащо десь щось бачити? Не розумію цієї обсесії подорожами. Від себе і від дірки в душі не втечеш, куди б тебе не несло. Цілі покоління жили на одному місці, нічого не бачили, крім свого села, і були набагато більш духовними і щасливішими.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:18Чок Кекс каже, що можна.

Що не побачиш (вірніше, не почуєш) в Європі чи Північній Америці, це образ та дискримінації людей за кольором шкіри, віком, вагою і так далі. Тут це вважається некультурним, а до українців незалежно від країни перебування це поки що, бачу, не дійшло.
я їх не ображаю, і не намагаюсь дискримінувати, Боже збав. Я толерантний. Якщо для них так добре, то нехай.
Але чому ж вони так жахливо виглядають, в таких передових країнах з найкращою іжою та ніби- то передовою медициною?
Що не так?
Чому люди в умовній Польщі, Україні, Угорщині (при всій моїй нелюбові до Орбана), Литві  чи Норвегії виглядають як люди, а в США як герої фільмів жахів?

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:08Ех, Європа! Можна вийти зі свого, нехай відносно скромного житла і насолоджуватись! Колоритно. Якісь пам'ятки архітектури, просто старі доглянуті будинки, гарні вулички чи сквери з парками поруч з тобою... тротуарчики, кафешки, кав'ярні, цукерці, просто малі магазинчики з класною і різноманітною випічкою...Можна йти пішки з точки А в точку Б, або їхати велосипедом, чи різними(!) видами громадського транспорту. Можна зайти в супермаркет і побачити, як біла дівчинка придбала собі один йогурт і один банан, а не чорна, жирна мавпа, яка ледве рухає ногами, набрала два візки чипсів і всякої замороженої хєрні.
Можна, щоправда, змінити касу, і знову побачити чорну (або білу) мавпу з жирною сракою діаметром майже два метри, яка купляє багато літрів «соди», але сидить на візочку, бо ходити вже не може.
Хіба можливо побачити таке чудо повсякденно у Львові, Кракові, Празі чи Франкфурті?

Кажуть жирні сраки зараз в моді. Вони ще так прикольно трясти ними вміють.

А так да, в Польщі негрів практично нема. Хоча десь там далі в Європах, в Англії наприклад, повно негрів.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:34я їх не ображаю, і не намагаюсь дискримінувати, Боже збав. Я толерантний. Якщо для них так добре, то нехай.
Але чому ж вони так жахливо виглядають, в таких передових країнах з найкращою іжою та ніби- то передовою медициною?
Що не так?
Чому люди в умовній Польщі, Україні, Угорщині (при всій моїй нелюбові до Орбана), Литві  чи Норвегії виглядають як люди, а в США як герої фільмів жахів?

Ну якби ти був толерантний, то б не обзивав іншу людину мавпою. Не будь як твій огидний дружок Турч. До речі, ти в курсі про форум Z і що він там витворяє, наприклад, знущаючись із невинних родичів деяких юзерів?

Що ти думаєш з цього приводу?

ПС. В усіх країнах світу, у тому числі в Україні, є багато дуже повних людей. Як правило, це хворі люди із порушенням метаболізму. Піди ще у раковий госпіталь і посмійся з товстих дітей, які набрали вагу від стероїдного лікування гліобластоми, наприклад.

І теж у інвалідних візках.

Тьфу!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:32А яка у тебе тут професія? Дальнобійник?

А нащо десь щось бачити? Не розумію цієї обсесії подорожами. Від себе і від дірки в душі не втечеш, куди б тебе не несло. Цілі покоління жили на одному місці, нічого не бачили, крім свого села, і були набагато більш духовними і щасливішими.

Так я ж кажу, життя комах.
Коли моя дружина, яка була бідним лікарем в злиденній Україні розказує своєму брату, який є лікарем в США, в якій кількості країн на різних континентах вона була, його шлях трафляє.
Він так і каже дослівно: «а в мене є басейн і я нічого більше не хочу»

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:39Ну якби ти був толерантний, то б не обзивав іншу людину мавпою. Не будь як твій огидний дружок Турч. До речі, ти в курсі про форум Z і що він там витворяє, наприклад, знущаючись із невинних родичів деяких юзерів?

Що ти думаєш з цього приводу?

ПС. В усіх країнах світу, у тому числі в Україні, є багато дуже повних людей. Як правило, це хворі люди із порушенням метаболізму. Піди ще у раковий госпіталь і посмійся з товстих дітей, які набрали вагу від стероїдного лікування гліобластоми, наприклад.

І теж у інвалідних візках.

Тьфу!
а я не сміявся, а обурювався. Медицина ж перфектна, профілактика хворіб теж. Чому ж не вберегли людей? Харчування і спосіб життя взірцеві.
Чи щось не так?

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:39Ну якби ти був толерантний, то б не обзивав іншу людину мавпою. Не будь як твій огидний дружок Турч. До речі, ти в курсі про форум Z і що він там витворяє, наприклад, знущаючись із невинних родичів деяких юзерів?

Що ти думаєш з цього приводу?

ПС. В усіх країнах світу, у тому числі в Україні, є багато дуже повних людей. Як правило, це хворі люди із порушенням метаболізму. Піди ще у раковий госпіталь і посмійся з товстих дітей, які набрали вагу від стероїдного лікування гліобластоми, наприклад.

І теж у інвалідних візках.

Тьфу!
пані, не робіть тьфу!
Я ще не розказав про те, що під час кількамісячної роботи на потужних заводах Мічіганщини я бачив більше беззубих людей, ніж в Україні за все своє життя. При тім, ці беззубі люди були дуже молодими.
В чому проблема?

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:39І теж у інвалідних візках.

Тьфу!
до чого тут інвалідні візки?
Мова йшла не про інвалідів, а про лінивих американців, які будуть кружляти на парковці пів години, щоб припаркуватись на 5-10м ближче до входу в магазин.
І які не хочуть і не прагнуть навіть ступити кілька кроків, хоча б для того, щоб елементарно порухатись.
Непотрібно перекручувати. Йшлося про лінивих і жирних, а не про інвалідів

абабагаламага

#172
Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 07:15Тому я стверджував і буду стверджувати, що справжнє, дійсно багате життя - в Європі.
А в Північній Америці просто більше бабла. Але життя комах...


Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:22У кожного своє сприйняття реальності. Я в Європу і тим більше в Україну не переїду ні за які коврижки.

Канада і Альберта - найкращі. Тут я оточена більшою кількістю справжніх українців, ніж на історичній батьківщині, і ще більшою кількістю людей із менталітетом, схожим до мого.

Як же корисно почитати відгуки реальних людей з-за бугра, але наших.   :D
... і проаналізувати, звичайно.   :D

Отже, що я зрозумів з ваших діалогів?
А те, що США і Канада це двє бальшиє разніци, як кажуть, що кажуть, в Одесі.    ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:32. Цілі покоління жили на одному місці, нічого не бачили, крім свого села, і були набагато більш духовними і щасливішими.


Неправда.
Щасливішими були ті, кому вдалося вирватися.   :D

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 08:19Йшлося про лінивих і жирних, а не про інвалідів

Той, що "лінивий", може бути таким тільки на перший погляд. А насправді людина може банально бути хворою, моторчик, помпа і т.д. і т.п. не дозволяють тій людині активно рухатися...

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 08:41Неправда.
Щасливішими були ті, кому вдалося вирватися.  :D
От наприклад взяти Тараса Шевченка.
І в Казахстанській тюрмі побував, і в Санкт-Петербурзькій тюрмі побував, людина пів світу об'їздила, мабуть щасливий був.

абабагаламага

#176
Цитата: білий хорват від Березень 23, 2023, 09:53От наприклад взяти Тараса Шевченка.
І в Казахстанській тюрмі побував, і в Санкт-Петербурзькій тюрмі побував, людина пів світу об'їздила, мабуть щасливий був.

Яка доля чекала Тараса? Кріпацтво, в кращому випадку - слуга в прикажчика, доля якогось пияка і злодія в селі.
Вирвавшись з кріпацтва він став пророком і генієм України.
Особистого щастя, сімейного не зазнав, але в цьому сенсі був щасливим, бо був елітою в повному сенсі цього слова.

абабагаламага

#177
Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 08:01, його шлях трафляє.
Він так і каже дослівно: «а в мене є басейн і я нічого більше не хочу»

Це і є той стрес, про який я раніше згадував. Людина спустошена тим шаленим темпом життя, зароблянням бабла, настільки, що хоче тільки спокійно відпочити від цього, про відновлення навіть мови нема, він не відновлюється, а тільки трохи відпочиває, готуючись до наступної порції стресу і нічого не може змінити.

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 08:01Коли моя дружина, яка була бідним лікарем в злиденній Україні розказує своєму брату, який є лікарем в США, в якій кількості країн на різних континентах вона була, його шлях трафляє.

Вона щаслива, бо завжди мала можливість повернутися додому, бо мала і має чого повертатися.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 08:01Коли моя дружина, яка була бідним лікарем в злиденній Україні розказує своєму брату, який є лікарем в США, в якій кількості країн на різних континентах вона була, його шлях трафляє.

Я думаю, у нас з"явився свій СергійСВ. Оці історії, як хтось переїде в забите село на Волині чи піде в ЗСУ ... ось-ось лише клятий американський паспорт отримає.

Або ця про подорожі і басейн  ;D  ;D  ;D

По-перше, я сумніваюсь, що американський лікар, у якого є все, буде заздрити якимось подорожам. У нього, впевнена, є всі можливості подорожувати, але він цього не хоче. Просто тому що йому це не потрібно. Бо це для нього не цінність, як для мене.

А по-друге, ми приблизно одного віку. Коли я захистилась і мені було в районі 25, я стала викладачем університету. У мене платня була 10 американських доларів на місяць. Якби я не жила з батьками, цих грошей вистачило б хіба на колготки.

Розкажіть нам, як ваша бідна жінка-лікар у злиденній Україні могла стільки подорожувати. Навіть у краці часи. Вона брала хабарі?

І по-третє, те, що Ваша жінка стільки подорожувала, не робить її ні кращою, ні гіршою у порівнянні із якоюсь умовною товстухою на візку, що купує упаковки коли. І та умовна товстуха може бути набагато щасливішою, ніж ви, наприклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.