Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 10, 2023, 05:11На 32-му році незалежності побачити таке на Єрмачці шокує. А втім, не дуже, враховуючи the current state. Українців на Єрмачці мало.



І вони ще щось про Трампа віщають, перефарбовані.

Та суржик же!
Гикавку забув чи не знав. Ізичність просто так не побороти. І двоязикість вилазить боком теж.

Wednesday

#1701
Аутсайдер і джіанні - одні із найрозумніших, що протистояли бідоністам фактами і аргументами - в черговому бані з фейковими обвинуваченнями, а татусі та новітні боти типу із села скачуть.



Ну-ну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1702
Ну от, чергового донора ЗСУ (нік Саме Так) обливають лайном  >:( Цікаво, чи знову промовчить Хома, адже він нікому нічого нє должен?



Юзер Саме Так приємно здивував.

Запрошуємо Вас сюди, пане чи пані!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1703
Я не планувала більше писати про білоколготочну, але напевно, треба додати дисклеймер. Я не буду про неї більше писати, якщо вона буде сидіти тихо і не ображати нормальних людей. А також, якщо її словами не будуть ображати інших.

А сьогодні сталося ось що:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27103965#msg27103965



АССті називала лисою піською Сергія, а не Хорвата.

Взагалі-то цікавий вибір слів.

По ній можна вивчати сексуальні психопатології - уявляє, як чужі чоловіки на неї мастурбують (dream on, you don't even look like a grown woman), постійно згадує лисі піськи (buy and use a razor) та оргазми (wishful thinking), визначає рівень тестостерону по волосяному покрову чужих чоловіків та рахує волосся в їх трусах, посилає чужим чоловікам свої фото, and the list goes on.

Видно, чогось у житті жорстко не вистачає, а не тільки каблучки і штампа у паспорті.

Куди можна вислати пару баксів for a different kind of charity?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пані Кадра is keeping FUP accountable  :).



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:15Розказую. Жила-була собі дівчинка, яка нещодавно приїхала в Канаду і почала дописувати на одному, а потім іншому емігрантському форумі (які існували на той час). Займалася ця дівчинка тим самим, що і у свій час на Єрмачці - розповідала про своє життя, тролила, брала участь у форумних баталіях. Так вже вийшло, що її унікальний стиль та яскрава особистість не залишали багатьох байдужими.

А після того, як виклала свої фоточки, то у багатьох, очевидно, загорівся ще і інший інтерес.

Але дівчинку не цікавили віртуальні кавалери. Через певний час вона залишила ту онлайн-спільноту назавжди, заручилася, вийшла заміж і повністю забила на віртуал.

Пройшли роки. І у 2017 році ця уже давно не дівчинка зареєструвалася на форумі Фуп і почала дописувати. А там, на фупі, як виявилось, тусувався один із її старих (pun intended) поціновувачів, який за стилем почав підозрювати у ній свій колишній віртуальний інтерес. Настільки довгограючий, що він, за власним визнанням, шукав її всі ці роки і навіть пробивав з допомогою знайомих у канадських органах влади, щоб нарити інфо.

Тому колишня дівчинка дуже здивувалась, коли побачила, що в її професійний акаунт на Лінкедін постійно лізе якесь старе бидло, яке довелося просто забанити.

Це бидло, яке на той момент перебувало в переписці з успішною і бажаною ніком Асті (можете почитати деталі у старій темі про фотки, особливо де він питає у неї про колір її "ковра") і послало інфу про колишню дівчинку їй (та і всім бажаючим), а вона потім - ніку ЮАР та мудведу на Супі і бог зна кому ще. А вже потім до тої інфи дістався наш друг Ребе, але це вже зовсім інша історія.

А на тому колишньому форумі повернення дівчинки все ще чекають.

Ось так!
А у того поціновувача на той час ще зуби були?

абабагаламага

#1706
Цитата: Wednesday від Березень 11, 2023, 04:48Пані Кадра is keeping FUP accountable  :).

Може вона не хоче "плазувати"?  ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 11, 2023, 13:45А у того поціновувача на той час ще зуби були?

Не перевіряла. Воно тоді скакало анонімним лайном - але таким же токсичним, як і зараз. Я взнала, хто це, після того, як він поліз у мій лінкедін. Довелося там його забанити. Ота фотка, що всі тягають - це він звідти вкрав і поширив і потім Асті і Хома.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 11, 2023, 13:59Може вона не хоче "плазувати"?  ;D

Не знаю, але пані Кадра ніколи не плазує. Може, їй там цікавіше.

Останній раз я спілкувалася з нею тут, на форумі. Я скучаю за нею, але розумію, що у неї є свої бажання та інтереси, і я have given her space (англійською ця фраза вільно перекладається як "відпустити", дати людині робити, що вона хоче без нав"язування себе, контактів, спілкування і так далі).

Якщо вона коли-небудь захоче повернутися, то я її жду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1709
ВІЗОТМ на Єрмачці плачеться, нібито зла Кадра розшарила її приватну інфу. Знаючи ВІЗОТМ і знаючи Кадру, я кажу впевнено:

  • Кадра каже правду
  • ВІЗОТМ бреше.

Скоріше всього, пани Авіатор та Фата Моргана скористалися тими ж навичками, що і Булька-Трололо, який вкрав мої персональні дані з лінкедін.

Знаючи щось про Мирославу з того, що вона сама нагвандякала (особливо у цій темі), її прізвище вираховується за 5 секунд.

Заходите в лінкедін, в пошуці виставляєте Німеччину як місце роботи і Дніпропетровський університет як місце навчання (Мирослава сама писала, що вони звідти).

Знаючи ім"я доньки, яке Мирослава неодноразово сама називала на фупі і інших онлайн-ресурсах, отримаєте профіль.

Оскільки донька незаміжня, прізвище доньки дорівнює прізвищу Мирослави.

Хто хоче подивитися на доньку та саму Мирославу, шукайте соціальні медіа.

Скажу лише, що дуже гарні ноги, та спідниця неприпустимо закоротка для сорокарічної (на вигляд) жінки. Треба на два пальчики нижче коліна, щоб стати елегантною, і все буде ок  8).

Фоток та персональної інфи не буде, бо я таким не займаюсь.

ПС. У темі за лінком вище Мирослава дуже зашкварила доньку. Якби той пошукувач почитав ту тему, він би міг висунути позов до компанії доньки за дискримінацію та антисемітизм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1710
Цитата: Wednesday від Березень 11, 2023, 17:47Не знаю, але пані Кадра ніколи не плазує. Може, їй там цікавіше.

Останній раз я спілкувалася з нею тут, на форумі. Я скучаю за нею, але розумію, що у неї є свої бажання та інтереси, і я have given her space (англійською ця фраза вільно перекладається як "відпустити", дати людині робити, що вона хоче без нав"язування себе, контактів, спілкування і так далі).

Якщо вона коли-небудь захоче повернутися, то я її жду.

Їй потрібний спаринг-партнер, з ким сратися, взаємні звинувачення. Я їй не підходжу, бо матки не вириваю.   ;D
І з тобою і з рештою юзверів та сама історія.  )))

Сергій Чернівці

Кадра——нормальна, цілком приємна дописувачка.
Мені не завжди цікаві іі персональні історіі——але я завжди був впевнений в іі моральних якостях—— як виявилося——це важливо)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 11, 2023, 21:34Кадра——нормальна, цілком приємна дописувачка.
Мені не завжди цікаві іі персональні історіі——але я завжди був впевнений в іі моральних якостях—— як виявилося——це важливо)

Вона дійсно у цьому плані одна із небагатьох.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 11, 2023, 18:58Їй потрібний спаринг-партнер, з ким сратися, взаємні звинувачення. Я їй не підходжу, бо матки не вириваю.   ;D
І з тобою і з рештою юзверів та сама історія.  )))

І це її повне право  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1714
Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 00:32Я підніму логи і звіримо.

Done.

А тепер декілька коментарів по ситуації.

Якщо хтось думає, що два тижні тому назад я зробила емоційну помилку, розповівши про смерть моєї дитини, і що не треба було ділитися такою персональною інформацією, ви помиляєтесь.

По-перше, я цього не соромлюсь і не маю проблем розповісти про цей досвід, особливо якщо люди знаходяться у схожій ситуації і потребують допомоги.

По-друге, я зробила це цілком свідомо. Тому що знала, що цю інфу не можуть не підхопити Турч і його шобла. Мені було цікаво побачити, чи є у них моральне дно і червоні лінії. І, як виявилось - нема.

Також додатковою функцією цієї ситуації було свого роду випробування для Хоми (в принципі з моменту, коли я йому про це сказала). Але про це - окремо.

Тепер, коли все на поверхні, я думаю, нам краще просто рухатися вперед, розвиваючи наш форум і не даючи жодної секунди нашої уваги цим покидькам (якщо, звичайно, зацікавлені особи не захочуть вирішити питання у іншій (звісно ж, виключно легальній) площині і т.п.).

Сергій, я знаю, що ти хотів відкрити про це тему, коли твій бан закінчиться, але на мою думку, цього робити не варто. Хоча б тому, що нікого це не колише. Чекати якоїсь справедливості від тих, хто на фупі - даремна трата часу і зусиль. І якщо ти думаєш, що Хома чи хтось інший вийде і публічно скаже, що Турчинов - покидьок, то такого теж не буде. Утруться і промовчать.

А я із свого життя бачу, що ті, хто мене несправедливо образив, якось завжди закінчували погано. На щастя, таких було небагато, but you get my drift.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1715
Гагага, кіса абідєлась  :(.





Унилий аж дві теми на Єрмачці відкрив - на форумі Z мала аудиторія, а у нього підгорає, то поніс у дзьобику на ФУП  ;D  ;D  ;D .

Хороший привід забанити уродця назавжди - він там давно всіх дістав. Знайшов які теми відкривати під час війни.

Цікаво, якщо його забанять, хто побіжить з чєлобітними?

АССті навряд чи. Вангую дмхз і Хому з його "пан Трололо".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щось нє взлєтєло, після мутіння та координування по приватах ніхто не захотів взяти участь у обговоренні. У порівнянні сумнозвісно відома тема ВІЗОТМ - мегапопулярна.

Довелось білоколготочній самій підтримати.



Щодо загострення, то це не я нещодавно біснувалася в Адмінці з фейковими обвинуваченнями. Ото була істерика.

А щодо санкцій, бомжатник обурюється, що їх відмовляються запустити у пристойне товариство за стіл з білою накрохмаленою скатертиною? How mean of us. Too bad, so sad!

І їй не звикати жити під санціями. На неї її бойфренд їх наклав ще 16+ років назад. Food for Oil чи сині ніжки Буша, гагага!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Ну це кагбе так ... але за фактом, Асті та решта покидьків у санційному списку типу Турча коштували Фупу чергового трака від moi.

Так що санкції дійсно в дії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 03:30І це її повне право  :) .

Її повне право сюди не приходити.  ;)

А взагалі до мене нарешті давно дійшло  ;) чому ті юзвери всі туди пхаюцця, на ті хвупи - якраз через те, що стандарти там подвійні.  ;D
Азарт.
І мимоволі згадується приказка,
що не за те батько бив, що грав, а за те, що відігрувався.  8)

Wednesday

#1719
Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 18:46Її повне право сюди не приходити.  ;)

А взагалі до мене нарешті давно дійшло  ;) чому ті юзвери всі туди пхаюцця, на ті хвупи - якраз через те, що стандарти там подвійні.  ;D
Азарт.
І мимоволі згадується приказка,
що не за те батько бив, що грав, а за те, що відігрувався.  8)


Також тому що там більше людей, ну і альтернативи серйозно не сприймають.

Частково це через наші фупівські розбірки, але цей процес природнім чином завершиться і думаю, скоро.

А далі у мене є декілька ідей, як залучити нових юзерів і не з фупу чи супу, а реально свіжу кров.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.