Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:48Я тут написала ще дещо, але витерла. Жалко птічьку.

ПС. Білі колготи - це діагноз.

Часто так, але буває, що виправляються....

Медведылло

Не бля, я думаю, Асти должна тут зарегиться и защитить свои белые колготки! А за ней и Крокодил подтянется! Будет весело!

Букашка

#982
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:34Ні, це ненормальні колготки для дорослої жінки. Це дитячі колготки у тухлях для стриптизу, що свідчить про відсутність смаку і непрофесіоналізм. У нас в такому просто б не пропустили у двері банку.

Безвідносно суб"єкта обговорення, я оцінюю успішність і сексуальну бажаність жінки за дещо іншими параметрами - не популярністю у форумних алканоїдів, а наприклад, відсутністю рогів і наявністю діамантового перстня (if you know what I mean). Тому що трахнути тебе може кожен, а назвати своєю назавжди і сказати на увесь світ - це МОЯ жінка - not so much. І тому що якщо ти для когось бажана, то інших просто в світі не існує.

А я не тільки бачила, а і могла б фоточки викласти. Але я не буду цього робити (С).

Та плєшиве якраз і виставляло не тільки дофіга себе, а і дофіга досить бридких деталей свого спитого фейсу, пом"ятої негрумленої тушки, п"ят, колін і навіть голої дупи (оце дійсно ексгібіціонізм). І при цьому прославляв русскій мір і тріпи в мордор у той час, коли на Майдані гинули патріоти.

Так що не треба ляля.
1. Фотка з колготками ДУЖЕ давня. Зроблена була саме тоді, коли в Україні ті білі колготки ще тільки входили в моду, тому не варто до них чіплятися. Я не спец, в якому взутті там позують стриптизерки - пані краще знає - мабуть любителька, а може і професіоналка в цій сфері. Для мене це просто взуття на шпильках, не більше. Якщо власниці того взуття так комфортно, то чому вона не має право їх носити?
Не варто засуджувати інших тільки через те, що вони чимось відрізняються від вас, наприклад, не мають штампа в паспорті. Вони мають набагато більше - їхнє помешкання зареєстроване на них обох - ця довіра з боку її чоловіка вартує набагато більше ніж ваші діаманти із штампом у паспорті разом узяті, а от свій автомобіль ви заробили собі самі - чоловік вам пошкодував на нього і копійку дати, а їй її чоловік подарував автомобіль. Це все я взяла із фупівських пабліків, ніяких приватних розголошень. Тому, то ще невідомо, у кого справжній Чоловік..

Знову ж таки, нічього лічьного. Простр, не люблю, коли знаючи всю картину, тупо наговарюють на людину. Із заздрощів, шолє...

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 17:04А откуда у Асти могла появиться твоя приватная информация? Я слабо представляю ее в роли хакера. Скорее, ты же сама той информацией и светила везде.

ЗЫ. Хотя я вообще не в курсе, о чем речь.

Розказую. Жила-була собі дівчинка, яка нещодавно приїхала в Канаду і почала дописувати на одному, а потім іншому емігрантському форумі (які існували на той час). Займалася ця дівчинка тим самим, що і у свій час на Єрмачці - розповідала про своє життя, тролила, брала участь у форумних баталіях. Так вже вийшло, що її унікальний стиль та яскрава особистість не залишали багатьох байдужими.

А після того, як виклала свої фоточки, то у багатьох, очевидно, загорівся ще і інший інтерес.

Але дівчинку не цікавили віртуальні кавалери. Через певний час вона залишила ту онлайн-спільноту назавжди, заручилася, вийшла заміж і повністю забила на віртуал.

Пройшли роки. І у 2017 році ця уже давно не дівчинка зареєструвалася на форумі Фуп і почала дописувати. А там, на фупі, як виявилось, тусувався один із її старих (pun intended) поціновувачів, який за стилем почав підозрювати у ній свій колишній віртуальний інтерес. Настільки довгограючий, що він, за власним визнанням, шукав її всі ці роки і навіть пробивав з допомогою знайомих у канадських органах влади, щоб нарити інфо.

Тому колишня дівчинка дуже здивувалась, коли побачила, що в її професійний акаунт на Лінкедін постійно лізе якесь старе бидло, яке довелося просто забанити.

Це бидло, яке на той момент перебувало в переписці з успішною і бажаною ніком Асті (можете почитати деталі у старій темі про фотки, особливо де він питає у неї про колір її "ковра") і послало інфу про колишню дівчинку їй (та і всім бажаючим), а вона потім - ніку ЮАР та мудведу на Супі і бог зна кому ще. А вже потім до тої інфи дістався наш друг Ребе, але це вже зовсім інша історія.

А на тому колишньому форумі повернення дівчинки все ще чекають.

Ось так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#984
Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 17:11Не бля, я думаю, Асти должна тут зарегиться и защитить свои белые колготки! А за ней и Крокодил подтянется! Будет весело!

Спочатку я сказала Хомі, що навіть не буду проти Асті за умови, що вона здатна попросити пробачення і почати з чистого аркуша. Але вчора я побачила з її агресивних коментів по відношенню до Сергія, що вона не змінилася і таким чином, перебування її тут не буде доцільним.

Тому вона входить до списку осіб, which are not welcome here. Так само, як Мирослава, яка, до речі, намагалася зареєструватися тут.

Мирослава, так само, як і Асті, брехала і зводила наклепи про мене і займалася організацією булінгу проти мене і Кадри (та і Сергія та Хорвата) разом з ВВВ. Вона зробила все можливе, щоб випиляти мене з Фупу, а тепер хоче потрапити у онлайн-простір разом зі мною?

У свій час я робила натяки на це на супі, а тепер кажу прямо - Мирослава і Асті - насправді ті, через кого я пішла з фупу і з ким не бажаю ділити ні реал, ні онлайн ні у якій формі. Навіть не Хома (хоча більшість, напевно, так думали).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:02а то був форум якогось спортивного клюбу? Чи я щось переплутала? Бо я ну, ніяк не зрозумію, навіщо політичному форумові зо дня в день навязувати одну і ту ж лиск голову.

Ну, він не перший там на вулицю вийшов на другіх пасмарєть і сєбя показать? Чи не так?
Корівонька, до пшеків коли поїдемо білі колготи купляти?  ;)  Я збираюся... давно не був там... Не хочеш прошвирнутися?  ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 17:04Це дурниця, в принципі.
За умови, що в голові щось є, то смак з'явиться...


З останніх світлин, що вона постила, там нічого не змінилось у цьому плані. Але то її проблеми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:56Ні, ти неправильно зрозуміла. Тому що булінг відбувався не лише Сергія, а і інших осіб. Вони нічого такого не робили, як ви приписуєте Сергію і чим намагаєтесь виправдати його булінг.

Просто ви хотіли булити і робили це, а потім почали підтасовувати факти і аргументи, щоб це виправдати.
вони його заохочували - цього було достатньо, щоб їх усіх випіздити із залу сцяними тряпками, щоб не заважали дивитися фільм, на який люди купили квитки. Для когось це були квитки дешеві як кава в ресторані, для когось як поодукти на півтижня-тиждень... Тому у еожного різне було ставлення до тих, хто намагався перегівняти їм відпочинок у кінотеатрі.

Букашка

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:57Да ты тогда просто задрала многих вместе с Кадрой постоянным обсмоктыванием "женского вопроса". И да, со стороны часто казалось, что вы с Кадрой не в себе. И мне тоже например!  ;D  Вы ж там строчили целые простыни потока сознания на темы "как не дать не вовремя", "как надо гордиться тем, что не даешь", "как словить тот момент, когда надо давать" и т.п.
бля, я цього не помню... ;D

Wednesday

#989
Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:14Знову ж таки, нічього лічьного. Простр, не люблю, коли знаючи всю картину, тупо наговарюють на людину. Із заздрощів, шолє...

Так, особливо коли кажуть, що у інших велика дупа, вони психічно хворі, на пігулках і що їх чоловіки фапають на чуже пласкате дитяче тільце без вторинних статевих ознак.

Так що хто кому заздрить, це ще питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 17:11Не бля, я думаю, Асти должна тут зарегиться и защитить свои белые колготки! А за ней и Крокодил подтянется! Будет весело!
;D

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:15Розказую. Жила-була собі дівчинка, яка нещодавно приїхала в Канаду і почала дописувати на одному, а потім іншому емігрантському форумі (які існували на той час). Займалася ця дівчинка тим самим, що і у свій час на Єрмачці - розповідала про своє життя, тролила, брала участь у форумних баталіях. Так вже вийшло, що її унікальний стиль та яскрава особистість не залишали багатьох байдужими.

А після того, як виклала свої фоточки, то у багатьох, очевидно, загорівся ще і інший інтерес.

Але дівчинку не цікавили віртуальні кавалери. Через певний час вона залишила ту онлайн-спільноту назавжди, заручилася, вийшла заміж і повністю забила на віртуал.

Пройшли роки. І у 2017 році ця уже давно не дівчинка зареєструвалася на форумі Фуп і почала дописувати. А там, на фупі, як виявилось, тусувався один із її старих (pun intended) поціновувачів, який за стилем почав підозрювати у ній свій колишній віртуальний інтерес. Настільки довгограючий, що він, за власним визнанням, шукав її всі ці роки і навіть пробивав з допомогою знайомих у канадських органах влади, щоб нарити інфо.

Тому колишня дівчинка дуже здивувалась, коли побачила, що в її професійний акаунт на Лінкедін постійно лізе якесь старе бидло, яке довелося просто забанити.

Це бидло, яке на той момент перебувало в переписці з успішною і бажаною ніком Асті (можете почитати деталі у старій темі про фотки, особливо де він питає у неї про колір її "ковра") і послало інфу про колишню дівчинку їй (та і всім бажаючим), а вона потім - ніку ЮАР та мудведу на Супі і бог зна кому ще. А вже потім до тої інфи дістався наш друг Ребе, але це вже зовсім інша історія.

А на тому колишньому форумі повернення дівчинки все ще чекають.

Ось так!
висновок: треба менше про себе патякати, якщо хочеш мати комфорт. Інтернету це також стосується.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:23вони його заохочували - цього було достатньо, щоб їх усіх випіздити із залу сцяними тряпками, щоб не заважали дивитися фільм, на який люди купили квитки. Для когось це були квитки дешеві як кава в ресторані, для когось як поодукти на півтижня-тиждень... Тому у еожного різне було ставлення до тих, хто намагався перегівняти їм відпочинок у кінотеатрі.

Сергій мав ті ж квитки, що і інші. І не займався нічим іншим, чим не займались інші. І ви закривали рота не тільки йому.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:30висновок: треба менше про себе патякати, якщо хочеш мати комфорт. Інтернету це також стосується.

Я про себе нічого не патякала. Це вони полізли у мій лінкедін і поширювали інфу.

Я ніяких правил не порушувала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 17:21Ну, він не перший там на вулицю вийшов на другіх пасмарєть і сєбя показать? Чи не так?
Корівонька, до пшеків коли поїдемо білі колготи купляти?  ;)  Я збираюся... давно не був там... Не хочеш прошвирнутися?  ;)
ні, не так. Ти дюже не уважний. Під час війни, та й через ще певні обставини я дюже відійшла від політики, бо життя і так не мед, тому щоб не полишати приємну когорту, вирішила його поки що тимчасово використовувати як всезнайку по хазяйству, як розвлікуху від реалу, який ще до нового року у мене був... І ще одна відмінність: завела ФЗВ темку, зясувала потрібні мені питання і закинула темку, бо вона одразу ж стає для мене неактуальною. Там же ж було все навпаки.
А ти виїздний? Ти вже 60+? Дик, ти старий для мене. Тим більше, у мене немає загранпаспорта, та й мені хату немає на кого покинути - розтягнуть тут усе і собачьку жалко...

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:22З останніх світлин, що вона постила, там нічого не змінилось у цьому плані. Але то її проблеми.

Це наша біда, постсовєтів. Той закритий концтабір крім страху за життя ще й страх думати залишив у спадок. І страх до змін. Те, що побачила колись на обкладинці журналу чи в тілівізорі чи в рідному селі, так і залишилося еталоном. І бідність. В ній тримають постсовєтів не просто так, а щоб залишалися рабами, тваринами.
Тільки контакт з зовнішнім світом дасть шанс, побачити не тільки шпілі, але людей треба, тоді є шанс вийти з того концтабору... Білоколготочного.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:24Так, особливо коли кажуть, що у інших велика дупа, вони психічно хворі, на пігулках і що їх чоловіки фапають на чуже пласкате дитяче тільце без вторинних статевих ознак.

Так що хто кому заздрить, це ще питання.
розумієш, мені начхати і на твоє тіло, і на серьогине, і на тіло Асті, бо на форуми я ходжу заради трішки іншого. І коли мені це все навязують, для мене це трішки некомфортно, бо я люблю сама робити свій вибір, і коли перед очима мелькає якась хуйня, що я не можу зосередитися на тому, по що я туди прийшла, мені то неприємно. А вже ступінь неприємності для себе обирає та хуйня, яка мені заважає, тому нехай тепер терпить - настала тепер моя черга виносити мізки. Хоча, погоджуюся: поки Сікгєй ще не начудив нового, його можна залишити в спокої.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:32Сергій мав ті ж квитки, що і інші. І не займався нічим іншим, чим не займались інші. І ви закривали рота не тільки йому.


та ну.. під час сеансу він вирішив прокрутити власне кіно. Пішла накладка, і все.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:33Я про себе нічого не патякала. Це вони полізли у мій лінкедін і поширювали інфу.

Я ніяких правил не порушувала.
та не треба ніде нічого про себе розказувати, якщо бажаєш комфорту. Соцмережі - це зло.

Wednesday

#999
Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:141. Фотка з колготками ДУЖЕ давня. Зроблена була саме тоді, коли в Україні ті білі колготки ще тільки входили в моду, тому не варто до них чіплятися. Я не спец, в якому взутті там позують стриптизерки - пані краще знає - мабуть любителька, а може і професіоналка в цій сфері. Для мене це просто взуття на шпильках, не більше. Якщо власниці того взуття так комфортно, то чому вона не має право їх носити?
 

Не знаю і ніколи не чула про моду носити ДИТЯЧІ котонові колготки з тухлями на високих підборах. Тим більше якщо ти працівник банку.

Працівник банку повинен вдягатися професійно. Туфлі класичні, можуть бути на підборах, але не на платформі. Колготи тоненькі кольору тіла. Блузка із спідницею чи діловий костюм. Якщо спідниця, то прикриває як мінімум на два пальці нижче коліна. Професійний макіяж.

Цитата]Не варто засуджувати інших тільки через те, що вони чимось відрізняються від вас, наприклад, не мають штампа в паспорті.

Її ніхто не засуджував. Просто її бомбануло (і з цього почалося її переслідування мене, образи та наклепи) після мого коментаря у темі про вібратори, що якщо вона не одружена і співжиє (shacking up), то у неї не чоловік, а бойфренд.

Насправді вона сама писала, що мріє про обручку, але чомусь такій бажаній і сексуальній у цьому відмовляють вже довгі-довгі роки. Якби вона цього не хотіла (є такі жінки), то це зрозуміло. А якщо жінка аж с**ть вийти заміж, а чоловік не бажає, це приниження.

Цитатаа от свій автомобіль ви заробили собі самі - чоловік вам пошкодував на нього і копійку дати, а їй її чоловік подарував автомобіль.

Я не об"єкт, щоб мені чоловік щось "шкодував" чи дарував, я сама заробляю гроші і достатньо. Він мені дарує не утилітарні речі, а квіти, парфум, прикраси. А авто та інше ми разом вибираємо та оплачуємо як будь-яка родина. Тим більше що я не воджу машину і чоловік возить мене на роботу.

І потім, комусь бойфренди "дарують авто", а хтось сам заробив і донує вартість цього авто (якщо не більше) на ЗСУ.

У цьому і різниця між мною і деким. І хто чого насправді вартий.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.