Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

У ВІЗОТМ забомбило :)

Причому так, що забула казочку для ідіотів, як вона сюди не ходить і як їй "розвідка доносить" :)



Галамага, а вона Вас жорстко ревнує  ;D  ;D  ;D

Лише як можна пояснити, чому вона називає цивілізоване спілкування двох вільних людей на вільному ресурсі плазуванням Вас переді мною?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 10:23З одного боку так,
а з іншого - це не принципово.
Пояснення просте.
Той цілий ФУП разом з УП можна собі уявити як якийсь ресторан десь в центрі мегаполісу, який позиціонує себе як місце "для обраних" для еліти.

Хахаха, у мене про це креативчик був.

Але ж їх тоді бомбило не по дитячому. Особливо білоколготочних. Істерика була зачотна.

ЦитатаТак, там панують подвійні стандарти, тому там нема що робити. Нам, неилітам.

Absof***inglutely!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 16:10У ВІЗОТМ забомбило :)

Причому так, що забула казочку для ідіотів, як вона сюди не ходить і як їй "розвідка доносить" :)



Галамага, а вона Вас жорстко ревнує  ;D  ;D  ;D

Лише як можна пояснити, чому вона називає цивілізоване спілкування двох вільних людей на вільному ресурсі плазуванням Вас переді мною?

Ну, значить, не судьба! (гірко плачу, рву на собі волосся).  :'(  ;D

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 07:17А щодо особи, про яку мова, то тут вичерпне пояснення:

https://www.quora.com/How-do-you-identify-an-attractive-woman-with-low-self-esteem

How do you identify an attractive woman with low self-esteem?


До речі, на цю тему. Це ж не тільки до мене таке ставлення було. І наратив завжди один і той же - я молода, а ти стара. Я гарна, а ти страшна. Я популярна, а ти хвора на пігулках.

І це підмітили інші:





https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg22821913#msg22821913

ЦитатаRe: Как выглядеть в 45 лет
Vera
15 червня 2019 12:19:24
IP/Host: ---.utaonline.at

значить, послухай: тут на форумі не було такого взагалі від самого початку, шоби хтось чиюсь зовнішність обговорював, чи сексуальну приналежність. це був політичний форум, де було жваве обговорення політичних подій. аж поки сюди не потрапили "сьостри" і їхні браття по "разуму" з фор-уа - і понеслося. тут почалися їхні нападки - вони обвинувачували опонентів, шо ті якісь старі, некрасиві, дурні, товсті, наркомани або алкоголіки - і то були їхні аргументи в дискусії.
причому до тієї пори ніхто зі старих дописувачів не виставляв свої фото "похвастатися", які вони є насправді. але ж "сьостри з браттями" були такими невгомовними, шо це вже почало всіх діставати і їх стали вже просити - ну покажіть жеж себе, які ви красені і розумниці. наголошую ще раз - до їхньої появи це взагалі не було темою, а хто тільки заводив розмову про це - вже вважався втраченим опонентом в дискусії.
жінка асті якраз попала сюди на хвилі тих подій, як і свєта бикова, і вони бикували тут вовсю особливо а період модерації свєто-сяви.
асті якраз продовжує цю хвилю, постійно обвинувачуючі опонентів, шо вони дурні, старі, некрасиві, ще якісь не такі - і це також всі її аргументи, бо по суті дискусійних питань вона практично нічого не може внести. і застосовує ті самі методи, шо і її папередники. тільки ж вони не були довгими і вдалими і та ж асті могла б з цього почати робити висновки. до чого ми її тут і закликаємо.

Чоловіків, які відмовилися визнати її гарною та впасти на коліна перед її "красою" (Аеліта, Чупса, Аналітика, Кабса і Авіатора, а потім Сергія та Хорвата) м"яко скажем, не полюбила ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 16:27Ну, значить, не судьба! (гірко плачу, рву на собі волосся).  :'(  ;D

 ;D  ;D  ;D

Давайте я перед Вами поплазую, щоб ВІЗОТМ не було так боляче  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У нового модера Єрмачки circuits поплавилися, ЛОЛ! Не дотягнув до внесення причини бану  ;D


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

А што такоє ВІЗО ТМ?    :o

Буду трохи під кацапа косити, раз мене вже "викрили".  ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 16:34;D  ;D  ;D

Давайте я перед Вами поплазую, щоб ВІЗОТМ не було так боляче  ;D

Між іншим, так!
Досить вилежуватись.
Прошу поплазувати від мене до кухні, а потім назад до ліжка. І назад прошу мені каву з молоком принести в зубах на підносі срібному. І канапку.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 16:48А што такоє ВІЗО ТМ?    :o

Буду трохи під кацапа косити, раз мене вже "викрили".  ;D

Відьма Із Закоченими Очима (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1589
Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 17:17Між іншим, так!
Досить вилежуватись.
Прошу поплазувати від мене до кухні, а потім назад до ліжка. І назад прошу мені каву з молоком принести в зубах на підносі срібному. І канапку.  ;D

Соррі, тільки що прийшла від дантиста і треба назад на жердини.

Поплазую під час ланчу за місцевим часом  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох же ж ВІЗОТМ ковбасить! Намагається втерти гнилого оселедця у мене, але ж те, що написано пером, було про неї, а не про мене.

Цитатку знайду, але не зараз - у мене нарада рівно о першій.

Цитатана кожен її злобний висер на адресу людей, які ніколи не були віртуальними ворогами тій бабі галамазі?

Не злобний, а підкріплений доказами і цитатами, на відміну від особи, яка роками зводила на мене наклепи - тобто СПЕЦІАЛЬНО писала брехню. Втім, як і Мирослава.

Бабцю, Вам вже заважко мити унітази. Замість того, щоб моніторити кожне слово, яке я тут напишу, знайшли б яку бебіситерську роботу в Гермашці та б послали хоч якусь копійку на ЗСУ.

Як то кажуть вашою рідною мовою, с паршивой овцы хоть шерсти клок.

Тьфу, мєрзость!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 21:51Ох же ж ВІЗОТМ ковбасить! Намагається втерти гнилого оселедця у мене, але ж те, що написано пером, було про неї, а не про мене.

Цитатку знайду, але не зараз - у мене нарада рівно о першій.

Не злобний, а підкріплений доказами і цитатами, на відміну від особи, яка роками зводила на мене наклепи - тобто СПЕЦІАЛЬНО писала брехню. Втім, як і Мирослава.

Бабцю, Вам вже заважко мити унітази. Замість того, щоб моніторити кожне слово, яке я тут напишу, знайшли б яку бебіситерську роботу в Гермашці та б послали хоч якусь копійку на ЗСУ.

Як то кажуть вашою рідною мовою, с паршивой овцы хоть шерсти клок.

Тьфу, мєрзость!

Бабосрач такий бабосрач.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 03:00Бабосрач такий бабосрач.  ;D

Ні, ці відьми роками брехали про мене та поширювали наклепи, огидно ображали, на що я навела конкретні приклади, але винна я  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Всі дегенерати Єрмачки полюбляють читати форум, який заснувала "психічно хвора" на "пігулках"  ;D .

Плєшивий (перепощує в реальному часі), Унилий, ВІЗОТМ, мудвед, цинік, just to name a few.

Привіт, старе мурло, від "космонавтки" 8) !

I am having fun - how about you?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 07:15Дякую Вам за це. Ви, Сергій, Хорват, Авіатор, Кадра - шляхетна еліта у морі бидла та неадекватів.

Галамага, Ви навіть не уявляєте, на скількох форумах і у скількох місцях забомбило від the above statement!

Регочу без чоловіка, не згинаючись  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 09:27Ми, то хто? Він і Марек? Чи вся спільнота, що збирає гроші?

Як сьогодні написав Марек, він отримував компенсацію за пересилання пакунків. Значить, оплачує спільнота.

Уявляєш, наскільки захейтив мене Хома, щоб дійшло до такого?

Ну хейти собі, але візьми гроші на добру справу. Давно би всі забули.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1596
Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 04:48Галамага, Ви навіть не уявляєте, на скількох форумах і у скількох місцях забомбило від the above statement!

Регочу без чоловіка, не згинаючись  ;D  ;D  ;D

Ой!
В мене чомусь чуйка, що це саме я тепер буду тим крайнім, який невістка.    :'(

;D

Я плазую і плазую і плазую.  ;D

Один дебіл мене забанив назавжди і оббрехав, бо я його, дебіла, назвав дебілом.
Ті, забанені ним чи ними, мають плазувати і вимолювати в них прощення, а я бач не хочу, тому не вони, а я плазун.
І коли, нарешті, знайшлася людина, що мала сміливість дати можливість людям спілкуватися без дебільних банів, то я бач плазую тепер перед нею.

Ще й Кадра щось там про безпринципність вєщає.
Мама дарагая.

Вопшем...
Кадра, йди сюди, я дам тобі ексклюзивне  ;D  інтерв'ю, раз Тетяна-Мирося не може.
Розкажу всю подноготну і курси з плазування засную.

:D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 10:16В мене чомусь чуйка, що це саме я тепер буду тим крайнім, який невістка.    :'(

Не переживайте. Я завжди довіряю власному досвіду і експерієнсу. У свій час мене намагалися дуже щільно "попередити" про Кадру, але я на це не пішла, через що у тому числі ВІЗОТМ мене зненавиділа.

Як я уже писала вище, я даю людям шанси і не один. Ну, розчаруюся вчергове - не вперше, не востаннє. Not a big deal  :)

ЦитатаЩе й Кадра щось там про безпринципність вєщає.
Мама дарагая.

Yes, this is an interesting development. Let's see what happens.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 15:34Не переживайте. Я завжди довіряю власному досвіду і експерієнсу. У свій час мене намагалися дуже щільно "попередити" про Кадру, але я на це не пішла, через що у тому числі ВІЗОТМ мене зненавиділа.

Як я уже писала вище, я даю людям шанси і не один. Ну, розчаруюся вчергове - не вперше, не востаннє. Not a big deal  :)

Yes, this is an interesting development. Let's see what happens.

Скрізь суцільні непорозуміння і тертя в цьому житті. Ну й нехай, якось воно буде.  )))

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:06В понеділок я відправлю пакунок мостом

Done.

Цитатаі пошлю на твій імейл і Бандерівцю в приват the tracking number.

Done.

ЦитатаІ пошлю Натіві на її пейпал чи тобі на твій пару доларів, щоб Бандерівець не платив за пересилку із своєї кишені.

Done.

ЦитатаЩо буде з цією спільнотою, побачимо. Залишилось декілька днів.

Done.

The rest is in progress.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.