Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 08:23::)

Звідки могла знати?
Подумати власною макітрою, порадитися з кимось, хто розуміється краще на шури-мурах.  ;D

В мене в цьому плані було значне відставання і величезна наївність. Може, це і на краще, так вже вийшло.

Наприклад, у мене з"явився реальний справжній бф лише в 20 років, а радощі дискотек я відкрила, наприклад, в районі 23-25 рочків, коли вчилася в аспірантурі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 08:10І взагалі бути друзями з чоловіками - це найкращий експеріенс у моєму житті, тоді, коли він був. Мені цього дуже не вистачає :).

Друзями дівчисько може бути з братами, але не з закоханими телепнями.
Познущалася ти, я бачу, не з одного Вакули.    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 08:29Друзями дівчисько може бути з братами, але не з закоханими телепнями.
Познущалася ти, я бачу, не з одного Вакули.    ;D

Досить незакоханих нетелепнів. Я можу книжку про них написати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піду спати, сьогодні був важкий день  ;D

А офтоп перенесу завтра.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаМи проводили багато часу разом, ходили то в кіно, то на різні вечірки, і він завжди був з нами і часто проводив мене додому. Мені подобалося, як він casually брав мою руку і так ми, тримаючись за руки, чимчикували як малеча без ніяких задніх думок. Я завжди думала, що ми друзі, і мені було приємно проводити час разом з ним.
Без задніх думок друзі за руки не тримаються, проводячи до дому.
;D

білий хорват

#1545
Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:48Хорват, дивися, на кого Хома нас проміняв:



Я ніколи не розуміла, чому Хома вважає Авіатора ватою, а сам цьомкається із справжніми кацапами Плєшивим і Унилим.

У мене на цих відраза на генетичному рівні - навіть читаючи їх ніки  >:(
Плєшивий і Унилий Беззубенко - це два найбільші кацапи.

Якщо проаналізувати їхні деякі висловлювання добрих пару років тому, то Авіатор порівняно з ними бандерівець.

Ну, але це ж "СВОЇ".

І ще

Авіатор чудово говорить українською. І діти в нього українці, вигравали олімпіади з української мови, а зараз дочка волонтерить.

А де діти плєшивого? І на якій мові говорять діти Плєшивого і Унилого?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 07:13А взагалі я в повному шоці від цього. Хто що думає з цього приводу - "кохання" не пропонувати, це табу.
На мою думку тут дві причини такої поведінки:

1. Не хоче, щоб "СВОЇ" хейтили. Бо будуть булити, що бере гроші від тебе і взагалі, що має будь-які справи з тобою.

2. Заграло мужське ЕГО.
Ти пишеш, що він тінейджер, а тут власне заграло чоловіче его. Як так, тут kurwa diaspora вимагала звіт на що потратили її двайці долярів, і ти запропонувала йому, щоб закрити це питання, нехай дасть Мареку зі своєї кишені 100 доларів на каву і на дорогу, щоб не брали ці гроші з загальної пулі, призначеної на машину. І тут ти без питань висилаєш 100 доларів сугубо на видатки Мареку. Як так? Це принижує його мужське достоїнство.
Каже ми все покриємо.
Ми, то хто? Він і Марек? Чи вся спільнота, що збирає гроші?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 09:00Унилий Беззубенко

Плаваю я в тих евфемізмах, та й взагалі в спільнотах илітах.
Просвітіть, це хто?
 :o

білий хорват

#1548
Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 09:36Плаваю я в тих евфемізмах, та й взагалі в спільнотах илітах.
Просвітіть, це хто?
 :o
Це юзер з ФУПу Трололо, старий нік Булька. Живе в США. Кацап зі східної України, совок, якому 50+ років. Ненавидів все українське. До сих пір говорить тільки російською. Справжнє ім'я <censored>. Виїхав в США ще в 90-х роках з українкою старше за нього на багато років. Потім кинув її, женився на молодшій. Займався булінгом Інанни, мене та Сєрьогі.
Огидний кацап.

Займає перше місце на ФУПі по стучанню і писанню доповідей на інших.

Його навіть забанили за те, що забагато тиснув доповідь  ;D

Прим. Адмін. Друзі, нагадування усім, що доксинг та поширення персональних даних без дозволу користувача заборонені Правилами форуму. Пост Хорвата таким чином підправлено.

абабагаламага

#1549
Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 10:08Це юзер з ФУПу Трололо, старий нік Булька. Живе в США. Кацап зі східної України, совок, якому 50+ років. Ненавидів все українське. До сих пір говорить тільки російською. Справжнє ім'я <censored>. Виїхав в США ще в 90-х роках з українкою старше за нього на багато років. Потім кинув її, женився на молодшій. Займався булінгом Інанни, мене та Сєрьогі.
Огидний кацап.

Займає перше місце на ФУПі по стучанню і писанню доповідей на інших.

Його навіть забанили за те, що забагато тиснув доповідь  ;D


Ааа, ясно, згадав.
Я грішним ділом, не розібравшись, теж пару раз з його подачі Ольгу Тейлор дурними запитаннями діставав типу скільки разів вона вагітна чи скільки в неї дітей, каюся.
Вона спокійно відповідала, то я заспокоївся. Це заразне, той "булінг"-тролінг, можливо, що дехто з тих "альянсів" теж кається, що таке робив. Там грань тонка і перейти здуру теж можна.
А до тебе вони чого доколупувалися, бо тут я теж не в курсі? Бо захищав інших?

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 11:39Ааа, ясно, згадав.
Я грішним ділом, не розібравшись, теж пару раз з його подачі Ольгу Тейлор дурними запитаннями діставав типу скільки разів вона вагітна чи скільки в неї дітей, каюся.
Вона спокійно відповідала, то я заспокоївся. Це заразне, той "булінг"-тролінг, можливо, що дехто з тих "альянсів" теж кається, що таке робив. Там грань тонка і перейти здуру теж можна.
А до тебе вони чого доколупувалися, бо тут я теж не в курсі? Бо захищав інших?
В мене спочатку срач був тільки з Турчом. Ну він, як прєдвадітєль Альянсу почав настроювати всіх проти мене, бо я в срачах Альянс - Сергій був по стороні Сергія.

Але я був не так по стороні Сергія, як проти подвійних стандартів.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 12:29я в срачах Альянс - Сергій був по стороні Сергія.

Але я був не так по стороні Сергія, як проти подвійних стандартів.

Ясно.
Це офігєнний плюс і мені навіть часом аж не віриться, що ось зараз, в цю мить це є реальністю - честь брати участь в нормальному спілкуванні нормальних людей на незалежній платформі без альянсів, ботів і іншої нечисті.   ;D
Це не тільки є ще порох в порохівницях, але й Ще не вмерла Україна в повному значенні цих слів.

 :D

До речі, там вже в кінці тих булінгів-тролінгів Сергія я теж приблизно так само долучився своїми 5 копійками - на боці Сергія, не знаю чи всі помітили...  Не міг пройти мимо...   ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 09:00Плєшивий і Унилий Беззубенко - це два найбільші кацапи.

Якщо проаналізувати їхні деякі висловлювання добрих пару років тому, то Авіатор порівняно з ними бандерівець.

Ну, але це ж "СВОЇ".


Саме так. І про це я писала на фупі як протон, коли вимагала розбанити Авіатора та інших.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 09:27На мою думку тут дві причини такої поведінки:

1. Не хоче, щоб "СВОЇ" хейтили. Бо будуть булити, що бере гроші від тебе і взагалі, що має будь-які справи з тобою.

2. Заграло мужське ЕГО.
Ти пишеш, що він тінейджер, а тут власне заграло чоловіче его. Як так, тут kurwa diaspora вимагала звіт на що потратили її двайці долярів, і ти запропонувала йому, щоб закрити це питання, нехай дасть Мареку зі своєї кишені 100 доларів на каву і на дорогу, щоб не брали ці гроші з загальної пулі, призначеної на машину.

На мою думку, справа зовсім не в грошах, Хома заробляє їх достатньо. Його бомбануло від моїх похвал у сторону Сергія, особливо після критики поведінки Хоми. І можливо, мої пости про булінг. Так, не подобається це читати, але я нічого не придумала - все це було. Коли Авіатор просто зайшлов сказати привіт, Хома теж тоді пішов з форуму (хоча потім повернувся).

Головне, що до сварки він ці гроші збирався передати Мареку, а після влаштував цей перформанс з поверненнями. Можна було взяти і на цьому все, але ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 09:36Плаваю я в тих евфемізмах, та й взагалі в спільнотах илітах.
Просвітіть, це хто?
 :o

Це людина, яка вкрала мої персональні дані з лінкедін і поділилась з ними Асті та всіми бажаючими, і потім вони їх поширювали як хотіли. Великий друг Асті (там ціла історія).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 12:53До речі, там вже в кінці тих булінгів-тролінгів Сергія я теж приблизно так само долучився своїми 5 копійками - на боці Сергія, не знаю чи всі помітили...  Не міг пройти мимо...  ;D

Супер! Таких було небагато - більшість робила вигляд, що нічого не відбувається, а ще якась частина кровожерливо долучилася до булінгу.

Але Сергій все одно домінував над оцією шваллю, як той бик, що спустився з гори :) Тому вони до цього часу біснуються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У Трололо-Бульки є ще одна унікальна фіча. Він дуже любить обзивати зовнішність інших, але коли хтось виклав його актуальне фото, я офігіла.

Мужику в районі 55-56, а виглядає реально на 80.

Ось що робить злість та чорнуха з людьми.

ПС. Як багато таких, вважає себе великим серцеїдом і поціновувачем жінок, як ось тут.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=884391.msg17464680#msg17464680



Якщо хтось не в курсі, питання про "цвєт кавра" - питання про кольору волосся здогадайтесь де.

А ця дурепа тіпа - ой, дякую за компліман, хіхі.

"Неочікуваний комплімент" - це коли дегенерат питає у Хвеськи про колір її pubic hair  :o

Я до цього часу ржу  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 14:27Але Сергій все одно домінував над оцією шваллю, як той бик, що спустився з гори :) Тому вони до цього часу біснуються.

 ;D

В точку!

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 15:32;D

В точку!

Вони до цього часу скавчать і зализують порвані частини тіла. А у декого жорстко бомбить.

Я б Сергієм пішла у розвідку із закритими очима.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 15:34Вони до цього часу скавчать і зализують порвані частини тіла. А у декого жорстко бомбить.

Щось я шукав ту тему і не знайшов, навіть назви не пам'ятаю, склероз, мабуть й знесли її...
В принципі крім прєдводітєля там майже самі шавки були, але одного пам'ятаю якогось з вигляду нормального, але агресивного піпєц, а нік забув зовсім, час пройшов.  ///