Сідайте завжди до останнього вагону.

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

ЦитатаПізно ввечері у вівторок в Греції зіткнулися пасажирський та вантажний поїзди, в наслідок чого загинули як мінімум 32 людини і 85 отримали поранення.

Як пише ЦТС з посиланням на Reuters, лобове зіткнення сталося поблизу міста Ларіса. Пасажирський поїзд прямував з Афін до Салонік.

Отаке. 
А що ще можна порадити?  :-\

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 08:20Отаке. 
А що ще можна порадити?  :-\

Жах, багато жертв.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#2
Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 15:07Жах, багато жертв.

Таки жах.
Ніби на перший погляд - найбезпечніший транспорт, а насправді не так.
Тому - останні вагони плюс перевірка чи по дорозі потяг не розвертають на 180° плюс не спати?  :o
Така параноїдна концепція алгоритму купівлі квитка і їзди тими потягами приходить на думку.
Аналогічно, до речі, тре вибирати місце в автобусі - найбезпечніше при лобовому зіткненні...

Золотий карась

Справа в тому, що зіткнення може бути не лише лобовим. Наприклад, стоїть пасажирський поїзд на станції, а в нього ззаду врізається товарняк. Тоді пасажири задніх вагонів найбільше постраждають.

абабагаламага

#4
Цитата: Золотий карась від Березень 01, 2023, 20:50Справа в тому, що зіткнення може бути не лише лобовим. Наприклад, стоїть пасажирський поїзд на станції, а в нього ззаду врізається товарняк. Тоді пасажири задніх вагонів найбільше постраждають.

Ну, це таки менш ймовірно, а головне - швидкість відносна буде меншою.
Але це все теорія, звичайно.

Wednesday

В нашій частині Канади пасажирських поїздів зовсім нема.

А жаль - як би класно було проїхатися по всій країні, вона така різноманітна, краєвиди чудові.

Є туристичний поїзд, але він досить дорогий.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 02:32В нашій частині Канади пасажирських поїздів зовсім нема.

А жаль - як би класно було проїхатися по всій країні, вона така різноманітна, краєвиди чудові.

Є туристичний поїзд, але він досить дорогий.



Село, та ваша Канада.    ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 05:47Село, та ваша Канада.    ;)

And we love it!

Тут стільки простору, небо високе, як на рекламі цигарок Мальборо. Я ні секунди часу не відчувала ностальгії. Їдеш в гори і хочеться плакати від краси. Я відчуваю себе частиною цього, як першопроходець. Ніколи не відчувала ніякого чужого і не розумію людей, які на це жаліються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:14And we love it!

Тут стільки простору, небо високе, як на рекламі цигарок Мальборо. Я ні секунди часу не відчувала ностальгії. Їдеш в гори і хочеться плакати від краси. Я відчуваю себе частиною цього, як першопроходець. Ніколи не відчувала ніякого чужого і не розумію людей, які на це жаліються.

Хочу до Канади.   ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 06:40Хочу до Канади.   ;)

Подавайтесь на КУАЕТ. Якщо знаєте мову хоч трохи, то будете в шоколаді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:41Подавайтесь на КУАЕТ. Якщо знаєте мову хоч трохи, то будете в шоколаді.

Та пізно, старий я вже.    :'(
Не могла ця війна хоча б 20 років тому початися?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 06:56Та пізно, старий я вже.    :'(
Не могла ця війна хоча б 20 років тому початися?

Старий це скільки? В Канаді нема старих, є сеньори.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 07:17Старий це скільки? В Канаді нема старих, є сеньори.

Менше з тим, мені той поїзд до Ванкувера сподобався, і фільм пригадався класний, дія якого здається в тому поїзді й відбувалася.
https://m.imdb.com/title/tt0100224/

 :D


абабагаламага

#13
ЦитатаНачальнику місцевої станції висунули звинувачення в ненавмисному вбивстві, а міністр транспорту Греції подав у відставку після катастрофи.

Аварія сталася у вівторок перед північчю. Пасажирський поїзд, який перевозив близько 350 осіб, зіткнувся з вантажним поїздом, коли він виходив з тунелю після виїзду з міста Лариса.

Досі незрозуміло, чому обидва потяги їхали однією колією.

Начальник станції, який відповідає за зміну сигналів, заперечує свою провину та звинувачує в аварії можливу технічну несправність.

Поїзд прямував з Афін до Салонік, де є значна кількість студентів, і вважається, що у ньому було багато студентів, які поверталися після канікул.

Профспілки заявили, що аварія виявила хронічні недоліки, включаючи брак персоналу, несправні сигнали та застаріле обладнання.

У Греції спалахнули протести через аварію на залізниці.

Там бардак ще гірший як в нас, виходить. Вже 38 загиблих. На голому місці.   >:(

Золотий карась

Маю знайому сім'ю в США, вони завжди під час перельотів на відпочинок чи до родичів розділялись і літали різними рейсами, щоб якщо хтось загине внаслідок авіакатастрофи, то ті, що перебувають в іншому літаку, залишились живі.
Але такі трагедіі трапляються часто тоді, коли їх не чекаєш. Можна біля басейну на власному подвір'ї послизутись, впасти, вдаритись головою і померти

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 02, 2023, 19:02Маю знайому сім'ю в США, вони завжди під час перельотів на відпочинок чи до родичів розділялись і літали різними рейсами, щоб якщо хтось загине внаслідок авіакатастрофи, то ті, що перебувають в іншому літаку, залишились живі.
Але такі трагедіі трапляються часто тоді, коли їх не чекаєш. Можна біля басейну на власному подвір'ї послизутись, впасти, вдаритись головою і померти

Правильно роблять, називається.
Реально на речі дивляться і страхуються.
А як інакше?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 06:11Правильно роблять, називається.
Реально на речі дивляться і страхуються.
А як інакше?


Інакше взагалі нікуди не літати, як я!

 ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 06:30Інакше взагалі нікуди не літати, як я!

 ;D

На літаку теж може бути страховка, в принципі. Але треба бути парашутистом і завжди мати з собою легенький, маленький.  ;)

абабагаламага

Я за все життя літав буквально кілька разів. Останній раз - ще в 90-тих. Не було потреби.
Зараз якби виникла потреба, то -  хіба через океан.

Wednesday

Я не люблю літати - тема окрема є  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.