Нова ера

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 17:04
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:57Це, м"яко кажучи, неправда. Не читайте радянських газет славредків, татусів і циніків.
що саме не так? газети ні до чого. є факти. 15 голосувань. мага - крило респів, що вимагає припинити допомогу україні. а палата представників має повноваження не розглядати/відхиляти пропозиції допомоги україні.

Наступив ланч, але я подумала, і вирішила, що замість того, щоб щось поверхнево відповідати по цих питаннях, я проаналізую по пунктах основні тези заяв демократів про нібито як респи проти підтримки України, і поміщу у відділ про достовірні джерела.

Бо думаю, багато інших можуть задавати ці питання або цікавитись.

До речі, дуже поширене явище в Україні - я постійно на ці теми дискутую із своєю ріднею.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 17:09
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:59
Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 16:54
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:28все, що це робить, створює інфляцію, знижує рівень життя та купівельну здатність і в результаті підсилює криваві режими
не можу побачити логіки. ви створюєте інфляцію, знижуєте рівень життя та купівельну здатність, і як це підсилює криваві режими?

Першопричина спільна - вбивання власного нафтогазу через фейковий клаймат чейдж. В результаті штати та інші країни купували нафту та газ в рашці і до речі, все ще зараз з нею торгують. На внутрішньому ринку через це нафта дорожча і відповідно всі товари та послуги, відповідно інфляція.
штати нині крупний експортер нафти/газу. мають шикарні можливості нарощувати або регулювати добуток сланцевої нафти. ембарго на нафтопродукти рашки вже в дії.що не так?

Тут теж дам дані і статистику, колись нік Джіанні класну інфу викладав в контесті обговорення, що було при Трампі вс. Байдені.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

По політиці Бідона по вбиванню нафтогазового комплексу США ось два чудових лінки. Оцей просто у хронологічному порядку перелічує все, що він запровадив (просто чудова підбірка):

https://www.americanenergyalliance.org/2022/05/100-ways-biden-and-the-democrats-have-made-it-harder-to-produce-oil-gas/

Тут ще (правда, дані трохи застарілі):

https://americansforprosperity.org/biden-policies-raising-gas-prices/

І ціла купа матеріалу в інеті.

По решті відповім пізніше - може, через декілька днів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

Канада передаст Украине 200 бронемашин Senator APC, — министр обороны Анита Ананд.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 21:08Наступив ланч, але я подумала, і вирішила, що замість того, щоб щось поверхнево відповідати по цих питаннях, я проаналізую по пунктах основні тези заяв демократів про нібито як респи проти підтримки України, і поміщу у відділ про достовірні джерела.

Бо думаю, багато інших можуть задавати ці питання або цікавитись.

До речі, дуже поширене явище в Україні - я постійно на ці теми дискутую із своєю ріднею.

Дон-Бас, я не забула про свою обіцянку і почала викладати матеріали, як респи допомагають Украні, починаючи із серії про Вікторію Спарц. Я поки виклала інфу лише за декілька місяців, продовження буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#25
Цитата: Дон-бас від Січень 18, 2023, 15:01Канада передаст Украине 200 бронемашин Senator APC, — министр обороны Анита Ананд.


По Спартанах Сенаторах (чомусь постійно плутаю) трохи критики від канадських журналістів тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 13:35пофіг. вони допомагають україні. а респи намагаються скласти перешкоди цій допомозі. вчора я був за респів. сьогодні я за деммі.

А я - за Америку, бо вона допомагає,
а хто конкретно в Америці це робить, - пофіг.

абабагаламага

#27
Цитата: Дон-бас від Січень 15, 2023, 08:32новий світ після перемоги:
дружня сусідка єрефія


Абсурд.
Жодна ерефія=РІ=СССР ніколи не буде дружньою жодному з незалежних сусідів, Україні особливо.
Оскільки це суперечить самій суті імперії. А ще тому, що дружніми можуть бути хіба що рівні партнери.

абабагаламага

#28
Суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна

ЦитатаМіжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі видав ордер на арешт кремлівського диктатора володимира путіна.





Про це повідомили на сайті суду 17 березня.

Ордер на арешт путіна видано за звинуваченням у воєнних злочинах в Україні, повідомляє ВВС. Палата досудового розслідування зробила це у зв'язку з ситуацією в Україні.

путіна підозрюють у незаконній депортації дітей з окупованих територій України до росії. Як пояснили в суді, є «розумні підстави» вважати, що путін несе особисту відповідальність за це.

Крім путіна, Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт уповноваженої з прав дитини рф Марії Львової-Бєлової.

Про те, що Міжнародний суд відкриє розслідування справи проти росії за війну в Україні, повідомлялося ще минулого тижня.

Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину — незаконного примусового переміщення українських дітей. Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт президента рф путіна і уповноваженої з прав дитини росії Львової-Бєлової.

Це означає, що за межами росії путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Це історичне рішення для України та всієї системи міжнародного права, — повідомив генпрокурор Андрій Костін

путіна та Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації та переміщення дітей з окупованих районів України до Російської Федерації, що відбувалось щонайменше з 24 лютого 2022 року.

Палата досудового провадження на підставі клопотань прокуратури від 22 лютого 2023 року постановила, що існують достатні підстави вважати, що кожен підозрюваний несе відповідальність за воєнний злочин незаконної депортації населення та незаконного переміщення населення з окупованих районів України до російської федерації, що завдало шкоди українським дітям, — йдеться у повідомленні.

Палата зазначає, що вважає ордери на арешт таємними «з метою захисту потерпілих і свідків, а також з метою забезпечення розслідування».

Тим не менш, беручи до уваги, що поведінка, про яку йдеться в цій ситуації, ймовірно, триває, і що поінформованість громадськості про ордери може сприяти запобіганню подальшому вчиненню злочинів, Палата вважає, що в інтересах правосуддя — уповноважити Секретаріат оприлюднити наявність ордерів, імена підозрюваних, злочини, за які видані ордери, і міри відповідальності, встановлені Палатою, — оголосив виконувач обов'язків президента Міжнародного кримінального суду Пйотр Гофманський.

The New York Times 13 березня з посиланням на джерела писала, що найближчим часом МКС відкриє дві справи проти російських офіційних осіб через передбачувані злочини в Україні: одну через депортацію українських дітей, другу через навмисні удари по цивільній. інфраструктури.

У Кремлі на тлі цих повідомлень нагадали, що росія не визнає юрисдикції Міжнародного кримінального суду.

абабагаламага

ЦитатаПрокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Ахмад Хан заявив, що злочини, в яких звинувачені володимир путін та Марина Львова-Бєлова, стали очевидними для нього під час його останнього візиту до України.



ЦитатаПоки путіна та Львову-Бєлову не арештують, МКС не може проводити засідання, повідомив «Суспільному» речник суду Фаді Ель Абдалла.

За його словами, Україна може вимагати їхнього арешту на території 123 країн, які визнають рішення МКС. Розслідування триває за запитом та матеріалами України.


Цитатаволодимир путін став шостим главою держави, який потрапив під міжнародне кримінальне розслідування

Про це у своєму телеграм-каналі пише юрист, голова міжнародної правозахисної групи «Агора» Павло Чіков.

Першим в історії главою держави, який постав перед Міжнародним кримінальним судом, у 2011 році став президент Кот-д'Івуару Лоран Гбагбо[/i]. Його звинуватили у злочинах проти людяності, скоєних у ході збройного конфлікту в країні у 2010−2011 роках. Через 8 років, у 2019 році, Гбагбо було виправдано.

Майбутнього президента Кенії Ухуру Кеніата звинувачували Міжнародний кримінальний суд у скоєнні злочинів проти людяності під час політичної кризи в Кенії у 2007−2008 роках. У 2014 році ці звинувачення було знято через відсутність доказів.

Президент Судану Омар аль-Башир перебуває під вартою у своїй країні з 2019 року і чекає на видачу в Гаагу. Міжнародний кримінальний суд звинувачує його в організації та проведенні геноциду.

Першим засудженим главою держави став президент Ліберії Чарльз Тейлор. Його судив Спеціальний Суд із Сьєрра-Леоне. Він визнав його винним у пособництві та підбурюванні до воєнних злочинів та у співучасті у злочинах проти людяності. 30 травня 2012 року суд засудив Чарльза Тейлора до 50 років ув'язнення.

Слободан Мілошевич, колишній президент Сербії, помер у в'язниці ООН у Гаазі, не дочекавшись вироку. Його судив попередник МКС — Трибунал з колишньої Югославії.

абабагаламага

ЦитатаПро перспективи затримання російського диктатора володимира путіна за ордером Міжнародного кримінального суду пояснив професор міжнародного права Копенгагенського університету Кевін Йон Хеллер.





Це надзвичайно важлива подія. Не кожен день чинному голові державі звинувачує міжнародний суд. Але, звісно, перспективи затримання путіна найближчим часом дуже малі, — сказав у коментарі BBC професор Хеллер.

Він сумнівається, що путін найближчим часом залишатиме межі росії, а якщо й здійснюватиме міжнародні поїздки, то до тих країн, які не видадуть його міжнародному суду.

З юридичного погляду будь-яка країна-член МКС зобов'язана виконувати це рішення. І якщо путін приїде на територію цієї країни, повинні заарештувати його і передати суду. Але за фактом держави не завжди так чинять. Наприклад, проти президента Судану було висунуто серйозні звинувачення, а він після цього побував у кількох країнах, які є членами МКС, і жодна не заарештувала його. Тож ордер на арешт — не гарантія того, що путіна передадуть МКС. Але з юридичного погляду країни мають зобов'язання це зробити, — каже Хеллер.

Нагадаємо, що судді Міжнародного кримінального суду підозрюють путіна у воєнному злочині — незаконній депортації населення, зокрема дітей.

Станом на зараз Римський статут МКС підписали і ратифікували 122 держави світу. Вони зобов'язані неухильно виконувати рішення суду. путін та Марія Львова-Бєлова можуть бути заарештовані на території країн, які ратифікували Римський статут.

Римський статут — це головний документ роботи Міжнародного кримінального суду в Гаазі. 31 держава підписала, але не ратифікувала його. Серед них Ізраїль, Вірменія, США та Україна. Москва неодноразово заперечувала звинувачення в тому, що її війська скоїли звірства під час річного вторгнення до свого сусіда.

Ордери видані 22 лютого і є таємними, щоб захистити потерпілих і свідків, але в МКС вирішили оприлюднити дані про саме їх існування та імена злочинців для обізнаності громадськості.

Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину — незаконної депортації та переміщення українських дітей.

На сьогодні відомо про депортацію 16 тис. 226 дітей, однак цифри можуть бути більшими, заявив омбудсман Дмитро Лубінець.

абабагаламага

ЦитатаМіністр юстиції Великої Британії Домінік Рааб пообіцяв допомогти Міжнародному кримінальному суду в Гаазі в судово-медичній експертизі та розслідуванні звинувачень, висунутих проти президента росії володимира путіна.





Це буде, як я підозрюю, довгий процес, але те саме говорили про Югославію, про Руанду, і багато людей, відповідальних за кровопролиття, у результаті опинилися в суді, — цитує заяву Рааба BBC.

Він переконує, що у найближчій перспективі путіну буде важко їздити світом, оскільки багато країн, які є членами МКС, будуть зобов'язані заарештувати його.

Але зараз важливо, щоб ті члени міжнародної спільноти, які підтримують МКС, переконалися в тому, що суд має достатню підтримку у розслідуванні, у криміналістичній експертизі, в опитуванні свідків, у технічному забезпеченні. І це те, що ми робитимемо тут у Лондоні спільно з нашими голландськими колегами та нашими партнерами по всьому світу, — заявив міністр юстиції Великої Британії.


абабагаламага

ЦитатаЦе буде, як я підозрюю, довгий процес, але те саме говорили про Югославію, про Руанду, і багато людей, відповідальних за кровопролиття, у результаті опинилися в суді, — цитує заяву Рааба BBC.

Югославія, Сербія і США це одне, а РФія і Україна це друге. Масштаби неспівмірні абсолютно.
Тим трьом суддям в Гаазі це зрозуміло, не може бути незрозуміло.
Тоді що вони зробили?
По суті?
По суті це або авантюра або героїзм.

Wednesday

Та нічого не буде, суто символічний жест.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Та який символічний?
 Хуйло дав команду залякати тих трьох суддів вже, бастрикін вякнув.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 18, 2023, 18:27Та який символічний?
 Хуйло дав команду залякати тих трьох суддів вже, бастрикін вякнув.

Символічний тому що невпроваджуваний у реальність.

Як ти собі, приміром, уявляєш арешт пуйла і доставку в суд?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2023, 18:59Символічний тому що невпроваджуваний у реальність.

Як ти собі, приміром, уявляєш арешт пуйла і доставку в суд?

Так як Каддафі.

Wednesday

#37
Цитата: абабагаламага від Березень 18, 2023, 22:09Так як Каддафі.

А до чого тут цей суд тоді?

А так я за.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#38
Цитата: Wednesday від Березень 19, 2023, 03:28А до чого тут цей суд тоді?

А так я за.

Борис Джонсон, кандидат на генсека НАТО:

ЦитатаУкраїнцям необхідно дати все, що їм потрібно для того, щоб якомога швидше закінчити цю війну; а ми повинні почати процес прийняття України в НАТО і почати вже зараз.

І неважливо що там говоритиме Москва. Вона вже достатньо говорила і її слухали з повагою. Вона втратила право на заперечення після перших запущених Путіним бомб і ракет.

Гордіїв вузол почали розрубувати, це і є нова ера.

абабагаламага