Нова ера

Попередня тема - Наступна тема

Дон-бас

москва капітулює.
срср без допомоги америки та англії не міг встояти проти германії.
україна без допомоги америки та англії не може встояти проти раши.
гітлер здох.
путін здохне.
на стороні україни ще ес. ще японія, корея, австралія, зеландія, канада та навіть нейтральні швейцарія та ізраіль.
це значно більше, ніж антигітлеровська коаліція.
новий світ після перемоги:
дружня сусідка єрефія

Wednesday

Вітаємо на Форумі, пане Дон-Бас!

Щодо Вашого поста, то у Вас надзвичайно позитивна, світла візія майбутнього. Особливо враховуючи, що просто поряд з Вами йде війна.

У мене вона набагато більш песимістичніша, і не тільки через факт агресії Рашки. Я боюсь, що ми можемо опинитися у світі, який буде єдиним комуністичним гулагом (див. тему про глобалістів).

А так дуже сподіваюсь, що Ваше бачення стане реальністю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

#2
Цитата: Wednesday від Січень 15, 2023, 18:29Вітаємо на Форумі, пане Дон-Бас!

Щодо Вашого поста, то у Вас надзвичайно позитивна, світла візія майбутнього. Особливо враховуючи, що просто поряд з Вами йде війна.

У мене вона набагато більш песимістичніша, і не тільки через факт агресії Рашки. Я боюсь, що ми можемо опинитися у світі, який буде єдиним комуністичним гулагом (див. тему про глобалістів).

А так дуже сподіваюсь, що Ваше бачення стане реальністю.
дякую вам за вітання. щодо прогресу коммі - то там без шансів. ця ідея скомпрометована по всьому світі - дивитись кампучію, півничну корея, кубу, совок, та навіть і китай, що має потужну економіку, яка нажаль керується примітивною ідеологією

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 00:07дякую вам за вітання. щодо прогресу коммі - то там без шансів. ця ідея скомпрометована по всьому світі - дивитись кампучію, півничну корея, кубу, совок, та навіть і китай, що має потужну економіку, яка нажаль керується примітивною ідеологією

На жаль, ні. Ви не повірите і мені теж дуже важко у це вірити, але, наприклад, у Канаді марксистів як собак нерізаних, і цілі партії сповідують їх ідеї. Дуже багато молоді реально вважають, що то просто раніше імплементація була неправильна, а самі ідеї та концепція просто чудові. Можете Петра Шаблезуба спитати, він підтвердить.

В Канаді навіть комуністична партія є.

В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву. Просто клас робітників та селян замінили стратифікацією не за майновим станом, а за кольором шкіри та сексуальною орієнтацією. Пригноблювачі не просто буржуї, а в основному білі чоловіки і білі в цілому.

Я не можу повірити, що я приїхала із постсовка і чую і бачу все це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 00:14
Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 00:07дякую вам за вітання. щодо прогресу коммі - то там без шансів. ця ідея скомпрометована по всьому світі - дивитись кампучію, півничну корея, кубу, совок, та навіть і китай, що має потужну економіку, яка нажаль керується примітивною ідеологією

На жаль, ні. Ви не повірите і мені теж дуже важко у це вірити, але, наприклад, у Канаді марксистів як собак нерізаних, і цілі партії сповідують їх ідеї. Дуже багато молоді реально вважають, що то просто раніше імплементація була неправильна, а самі ідеї та концепція просто чудові. Можете Петра Шаблезуба спитати, він підтвердить.

В Канаді навіть комуністична партія є.

В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву. Просто клас робітників та селян замінили стратифікацією не за майновим станом, а за кольором шкіри та сексуальною орієнтацією. Пригноблювачі не просто буржуї, а в основному білі чоловіки і білі в цілому.

Я не можу повірити, що я приїхала із постсовка і чую і бачу все це.
свобода слова має свої недоліки? так? )))
червоні/ліві потрібні. звичайно в якості маргиналів, якими вони є в суспільстві западу. критика консерваторів та правих повинна бути, аби тих не дуже заносило! )
тож майте повагу до різноманіття політичного спектру та фільтрувати той спектр. )

Дон-бас

#5
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 00:14
Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 00:07дякую вам за вітання. щодо прогресу коммі - то там без шансів. ця ідея скомпрометована по всьому світі - дивитись кампучію, півничну корея, кубу, совок, та навіть і китай, що має потужну економіку, яка нажаль керується примітивною ідеологією

На жаль, ні. Ви не повірите і мені теж дуже важко у це вірити, але, наприклад, у Канаді марксистів як собак нерізаних, і цілі партії сповідують їх ідеї. Дуже багато молоді реально вважають, що то просто раніше імплементація була неправильна, а самі ідеї та концепція просто чудові. Можете Петра Шаблезуба спитати, він підтвердить.

В Канаді навіть комуністична партія є.

В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву. Просто клас робітників та селян замінили стратифікацією не за майновим станом, а за кольором шкіри та сексуальною орієнтацією. Пригноблювачі не просто буржуї, а в основному білі чоловіки і білі в цілому.

Я не можу повірити, що я приїхала із постсовка і чую і бачу все це.
свобода слова має свої недоліки? так? )))
червоні/ліві потрібні. звичайно в якості маргиналів, якими вони є в суспільстві западу. критика консерваторів та правих повинна бути, аби тих не дуже заносило! )
тож майте повагу до різноманіття політичного спектру та фільтрувати той спектр. )

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 01:09свобода слова має свої недоліки? так? )))
червоні/ліві потрібні. звичайно в якості маргиналів, якими вони є в суспільстві западу. критика консерваторів та правих повинна бути, аби тих не дуже заносило! )
тож майте повагу до різноманіття політичного спектру та фільтрувати той спектр. )

На жаль, вони давно вже не маргінали, а правлячі партії в США і Канаді, та і в інших країнах.

І моя думка, що саме сучасні марксисти створили умови пуйлу для повномасштабного вторгнення в Україну. Ми це обговорювали з Шаблезубом у його темі про Фіделіто та у темі про глобалістів.

Наприклад, розглянемо теорію про зміну клімату. Вона абсолютно науково не доведена, мало того, радикальні зміни клімату існували на протязі всього періоду існування планети Земля і людської цивілізації.

Але цей, вибачте на слові, булшит використовується лівачйом, наприклад, для знищення цілих економік у розвинутих демократичних країнах (США, Канада, європейські країни), тоді як такі автократичні країни, як Емірати, рашша чи Китай плювати хотіли на "викиди", вони тупо роблять що хочуть. Нафтопроводи одних рубають, як це зробив Байден з канадським, а потім закуповують нафту в рашші, як це теж робив Байден. Це одне.

Далі, пропихається ідіотський концепт соціальної нерівності. Просто тупо кажуть, що якщо ти заробляєш менше, то на тебе більше впливає клаймат чейндж, або якщо ти чорношкірий, наприклад. Ось лише декілька лінків, матеріалів купа онлайн:

https://www.globalcitizen.org/en/content/why-is-climate-change-a-racial-justice-issue/

https://e360.yale.edu/features/unequal-impact-the-deep-links-between-inequality-and-climate-change

Теорія клаймат чейндж використовується для переросподілу соціальних благ. У нас в Канаді деруть за це податок, потім "бідні" отримують чеки:

https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_pricing_in_Canada

Трудо, як і його батько, який у свій час завалив нафтогаз в Альберті і про це тут до цього часу пам"ятають, краще будуть купувати нафту в чужих країнах, аніж дозволять розвивати власне виробництво.

А таке грає на руку пуйлу і збагачувало його роками, дозволивши підготуватися до війни. Він і зараз заробляє мільярди в день тільки тому, що його нафту та газ хтось купує.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

#7
штати не ратифікували кіотський протокол.
як демократи, так і республіканці мають своїх тарганів. головне - вони змагаються за лідерство перед електоратом.
тому прогрес гарантовано. як скоро - то інша справа. черчиль казав - на штати завжди можно надіятись, що вони приймуть вірне рішення, але тільки після того, як перепробують всі  інші. )

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 00:14В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву.
пофіг. вони допомагають україні. а респи намагаються скласти перешкоди цій допомозі. вчора я був за респів. сьогодні я за деммі.

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 13:35
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 00:14В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву.
пофіг. вони допомагають україні. а респи намагаються скласти перешкоди цій допомозі. вчора я був за респів. сьогодні я за деммі.

Я абсолютно діаметральної думки, що видно по моїх численних постах тут :)

Але поважаю право інших думати інакше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 13:22штати не ратифікували кіотський протокол.

Не тому, що не вірять у клаймат чейндж, а тому що на той момент, здається, вони думали, що не протягнуть через Сенат чи щось в такому роді. У них там зараз купа різних ініціатив, але все, що це робить, створює інфляцію, знижує рівень життя та купівельну здатність і в результаті підсилює криваві режими.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

СБУ ідентифікувала російських військових, які причетні до ракетного удару по Дніпру

Як свідчать попередні дані слідства, до вчинення цього злочину причетні декілька десятків військовослужбовців країни-агресора, серед яких:

- командир 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку (в/ч 33310) полковник Тимошин Олег Євгенович, 21.06.1971 року народження;

- командир авіаційного загону 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку майор Іваненко Олексій Сергійович, 08.02.1987 року народження;

- начальник штабу авіаційної ескадрильї авіаційної групи Дмитро Голенков, 01.09.1978 року народження;

- штурман 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Григор'єв Денис Анатолійович, 07.06.1982 року народження;

- штурман 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Назиров Дінар, 03.07.1985 року народження;

- інженер по авіаційному озброєнню 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Поцелуєв Євген, 16.06.1980 року народження.

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:20
Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 13:35
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 00:14В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву.
пофіг. вони допомагають україні. а респи намагаються скласти перешкоди цій допомозі. вчора я був за респів. сьогодні я за деммі.

Я абсолютно діаметральної думки, що видно по моїх численних постах тут :)

Але поважаю право інших думати інакше.
мага перешкоджала 15 раз обрати спікера. це респи. саме респи йшли на останні вибори з гаслом "ні цента україні". до цього респи критикували деммі за недостатню допомогу україні. а тепер самі мають наміри блокувати допомогу україні, адже мають більшість в палаті представників.

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:28все, що це робить, створює інфляцію, знижує рівень життя та купівельну здатність і в результаті підсилює криваві режими
не можу побачити логіки. ви створюєте інфляцію, знижуєте рівень життя та купівельну здатність, і як це підсилює криваві режими?

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 16:51
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:20
Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 13:35
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 00:14В США демократична партія із мейнстрімінгової центристської перетворилась у реально червону ліву.
пофіг. вони допомагають україні. а респи намагаються скласти перешкоди цій допомозі. вчора я був за респів. сьогодні я за деммі.

Я абсолютно діаметральної думки, що видно по моїх численних постах тут :)

Але поважаю право інших думати інакше.
мага перешкоджала 15 раз обрати спікера. це респи. саме респи йшли на останні вибори з гаслом "ні цента україні". до цього респи критикували деммі за недостатню допомогу україні. а тепер самі мають наміри блокувати допомогу україні, адже мають більшість в палаті представників.

Це, м"яко кажучи, неправда. Не читайте радянських газет славредків, татусів і циніків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:28Не тому, що не вірять у клаймат чейндж, а тому що на той момент, здається, вони думали, що не протягнуть через Сенат чи щось в такому роді
мали величезну купу років та різних каденцій від різних партій. і не ратифікували. але точно "вірять у клаймат чейндж"? протокол прийнято в Кіото 11 грудня 1997 року. 25 років майже!

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 16:54
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:28все, що це робить, створює інфляцію, знижує рівень життя та купівельну здатність і в результаті підсилює криваві режими
не можу побачити логіки. ви створюєте інфляцію, знижуєте рівень життя та купівельну здатність, і як це підсилює криваві режими?

Першопричина спільна - вбивання власного нафтогазу через фейковий клаймат чейдж. В результаті штати та інші країни купували нафту та газ в рашці і до речі, все ще зараз з нею торгують. На внутрішньому ринку через це нафта дорожча і відповідно всі товари та послуги, відповідно інфляція.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 16:59
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:28Не тому, що не вірять у клаймат чейндж, а тому що на той момент, здається, вони думали, що не протягнуть через Сенат чи щось в такому роді
мали величезну купу років та різних каденцій від різних партій. і не ратифікували. але точно "вірять у клаймат чейндж"? протокол прийнято в Кіото 11 грудня 1997 року. 25 років майже!

Відповім на це увечері, бо в мене починається робочий день :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:57Це, м"яко кажучи, неправда. Не читайте радянських газет славредків, татусів і циніків.
що саме не так? газети ні до чого. є факти. 15 голосувань. мага - крило респів, що вимагає припинити допомогу україні. а палата представників має повноваження не розглядати/відхиляти пропозиції допомоги україні.

Дон-бас

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:59
Цитата: Дон-бас від Січень 16, 2023, 16:54
Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 16:28все, що це робить, створює інфляцію, знижує рівень життя та купівельну здатність і в результаті підсилює криваві режими
не можу побачити логіки. ви створюєте інфляцію, знижуєте рівень життя та купівельну здатність, і як це підсилює криваві режими?

Першопричина спільна - вбивання власного нафтогазу через фейковий клаймат чейдж. В результаті штати та інші країни купували нафту та газ в рашці і до речі, все ще зараз з нею торгують. На внутрішньому ринку через це нафта дорожча і відповідно всі товари та послуги, відповідно інфляція.
штати нині крупний експортер нафти/газу. мають шикарні можливості нарощувати або регулювати добуток сланцевої нафти. ембарго на нафтопродукти рашки вже в дії.що не так?