Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:54Перестань принижувати себе своїм примітивним газлайтингом.
Газлайтинг це термін до війни.  Тому поводимось чемно. Ні -  срачам.

Я зараз піду розвантажу трохи матеріали, повернусь відпишу.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:36Вона знала про цей факт,
Це не факт.

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:36І ти СЬОГОДНІ написав, що ти поважаєш Асті.
Я можу ще раз написати. Я поважаю Асті. І Слава, з яким я срався. І Хорвата, з яким я срався, і пані Середу, з якою я срався, бо ми усі працюємо на перемогу.

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:36що Булька і Асті поширювали мою приватну інформацію?
Я не маю інфу що Асті поширювала. Тому або пруф - або не було.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:33Я не маю такої інфи, фейспалм.жпг.  Я навіть імені не знаю, не те що прізвища. Ну яка школа? І ти шо думаєш шо я б виклав приватну інфу?

Знову брешеш. Ти знав ім"я моєї доньки ще в 2021, коли написав літеру, з якої починається її ім"я.

Так, я думаю, що ти на таке здатний, бо ти вже брав мою приватну інфу і посилав тому ж Турчу і ще комусь, і про це ти сам писав на фупі. Всі, хто хочуть переконатися, це у треді, на який я дала посилання вище і там ці питання з цитатами задані Турчу (який брехав, що він нічого не отримував).

Отримував, бо Хома це сам написав у одному із імейлів, коли ми з ним переписувалися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:08Тому і Марек тут з"явився вчора, щоб "мотивувати" діаспору курву. "Люксично, пані" (хоча за  очі я тільки можу уявити, як він/вони мене обзивають).
Я тобі 100 разів казав - давай додамо у вотсап і будеш в курсі усього. Інших розмов у нас нема.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:39Знову брешеш. Ти знав ім"я моєї доньки ще в 2021, коли написав літеру, з якої починається її ім"я.
Я можу на поліграф сходити. Я не знаю імені. І не пам'ятаю першу літеру. Можу вгадати з першого разу - літера А і далі крутимо барабан.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:36Газлайтинг це термін до війни.  Тому поводимось чемно. Ні -  срачам.

Я зараз піду розвантажу трохи матеріали, повернусь відпишу.

Під час війни тим більше не виправдовують покидьків.

Ти - виправдав і не тільки. Мало того, ти написав, що ти їх поважаєш.

Нормальна людина не може поважати покидьків. Значить, ти такий самий, як і вони.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:37Це не факт.
Я можу ще раз написати. Я поважаю Асті. І Слава, з яким я срався. І Хорвата, з яким я срався, і пані Середу, з якою я срався, бо ми усі працюємо на перемогу.
Я не маю інфу що Асті поширювала. Тому або пруф - або не було.

Мені все одно і твої слова вже для мене не мають ніякого значення. Ми з тобою ідеологічно різні за моральними чинниками.

А решта про війну і ЗСУ - маніпуляція.

Коли вона писала, що я психічно хвора і на пігулках, ти просив у неї пруф?

Та ти сидів і тішився цим. Ти брав у цьому участь. Ти підтримував її у цьому.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:39Я тобі 100 разів казав - давай додамо у вотсап і будеш в курсі усього. Інших розмов у нас нема.

Ти ще не зрозумів, що я не хочу більше мати нічого спільного ні з вашою компашкою, ні з тобою особисто?

Йди до асцєй, справжніх кінських за**п (які вчергове огидно образили Сергія декілька днів назад), плєшивих, Бульок-Трололо, ВВВ і т.п. - це ТВОЇ люди.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:37або пруф - або не було.

Математик, його мать.
До двох рахувати вміє.
Там в ПТУ далі рахувати не вчили?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:41Нормальна людина не може поважати покидьків.

Вони себе вважають илітою, які ще покидьки?
Покидьки це всі, хто не иліта.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:36Газлайтинг це термін до війни.  Тому поводимось чемно. Ні -  срачам.


Та ти що? А чому твої мерзотні подружки не поводяться чемно і далі дозволяють собі ображати та принижувати інших?

Починаючи звідси.

Бо це ТВОЇ ЛЮДИ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 15:47При чем тут Асти? Какого рожна Залупа тулит свою залупу сюда в ветку, посвященную ФУПу?

Фотки были в теме про "асти",которую обьединили с этой.
В ответ на вопрос каким видом спорта я сейчас занимаюсь.( футболю иногда)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 16:52Вони себе вважають илітою, які ще покидьки?
Покидьки це всі, хто не иліта.

Иліта в білих котонових колготах у тухлях для стриптизу.

Иліта, яка зрадила свою собаку.

Иліта, яка кинула пост держслужбовця, чим так похвалялася, і звалила, when the going got tough. Сиділа тихенько і не відсвічувала, щоб не світити свій айпі. Повернулася лише коли уряд сказав, що таких "слуг нароту" будуть звільняти як дезертирів.

Иліта, яка ОЦИХ захищає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 15:47При чем тут Асти? Какого рожна Залупа тулит свою залупу сюда в ветку, посвященную ФУПу?

Фотки были в теме про "асти",которую обьединили с этой.
В ответ на вопрос каким видом спорта я сейчас занимаюсь.( футболю иногда)
Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 15:52Усі срачі були ДО війни. Ми усі змінились. Крім нумерного олігофрена.

В мене змінилася трошки позиція.
Але чому в мене мало змінитися відношення до людей,які мені неприємні?
Як приклад--
Якби та ж тидищ наприклад в той момент кои вона втікала в Чернівці попросила про допомогу з розміщенням( чи ще з чимось)--я би допоміг.
Але через когось-- щоб не бруднитися((

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:55Та ти що? А чому твої мерзотні подружки не поводяться чемно і далі дозволяють собі ображати та принижувати інших?

Починаючи звідси.

Бо це ТВОЇ ЛЮДИ.

А что там не так? Колбасное лысое чмо, сидящее далеко от войны, рассказывает про то, что собачку сдавать в приют низзя, если гейропа не пропускала беженцев с животными через границу? Он думает, что люди от хорошей жизни бросали тут все и уезжали? Ну тварь блять че еще сказать! Понатыкали ему там хуев и правильно!

Медведылло

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 16:57Фотки были в теме про "асти",которую обьединили с этой.
В ответ на вопрос каким видом спорта я сейчас занимаюсь.( футболю иногда)

Урод дурку включил

Wednesday

#1176
Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 17:04А что там не так? Колбасное лысое чмо, сидящее далеко от войны, рассказывает про то, что собачку сдавать в приют низзя, если гейропа не пропускала беженцев с животными через границу? Он думает, что люди от хорошей жизни бросали тут все и уезжали? Ну тварь блять че еще сказать! Понатыкали ему там хуев и правильно!

Брехня. Купа людей вивезла своїх тварин, ось в Канаду навіть люди летять із своїми котами, собаками і навіть перевізників їм наймають.

А тидищ виїхала в Чернівці. Мене і не дивує, що в мозку такої людини народився цей огидний мем.

За образи емігрантів підете в бан. Ви живете за рахунок наших податків, посоромились би.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 17:04А что там не так? Колбасное лысое чмо, сидящее далеко от войны, рассказывает про то, что собачку сдавать в приют низзя, если гейропа не пропускала беженцев с животными через границу? Он думает, что люди от хорошей жизни бросали тут все и уезжали? Ну тварь блять че еще сказать! Понатыкали ему там хуев и правильно!

А кого не пропускали через границу?((
У меня здесь есть куча згакомых беженцев-- с кучей котов и собаками((
Кто-то пиздит((

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:58Иліта в білих котонових колготах у тухлях для стриптизу.

Иліта, яка зрадила свою собаку.
Ну, з собакою це дійсно зашквар.

В нас собака це як член сім'ї.
От так взяти і кинути її.

Як себе мала почувати та собака? Зраджена, залишена, покинута...

Та ми навіть як їздили в Крим з Польщі відпочивати, то забирали зі собою двох собак, ДВІ великі вівчарки.
Уявіть, двох собак, в машині, з Польщі в Україну, в Крим, превозили туда і назад.

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 17:13А кого не пропускали через границу?((
У меня здесь есть куча згакомых беженцев-- с кучей котов и собаками((
Кто-то пиздит((
Давай не будемо триндіти. Ти почитай уважно що було і як. І не тобі, шлімазлу який не стриже і не доглядає за твариною, гнути пальці.

Пані Тидищ - красава. Я поважаю пані Тидищ.