Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:06Ні, це не тема огидна. Огидні ви і те, що ви витворяли. Але найогидніше те, що ні ти, ні твої так звані друзі до цього часу не усвідомили цього і не шкодуєте. Ви зробили це разом і при найменшій можливості зробили б знову.

І тому я умиваю руки - з тобою зокрема. Тому що Булька = Асті = Хома. 

І цього ніколи не змінити.


Вони не здатні просто, їх такими виховали, а змінитися самі вони вже не можуть, це психіка. Психіатрія. Потрібна заміна повної прошивки, а шити нема кому і чим. Та й невідомо чи та прошивка "ляже" чи чіп не глючний сам по собі.  :-\

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 15:42Сім мішків гречаної вовни. Валіть усе на Хому.

Перестань принижувати себе своїм примітивним газлайтингом.

Рубікон перейдено, назад дороги нема. Не витрачай свій час і зусилля.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 15:52Усі срачі були ДО війни. Ми усі змінились. Крім нумерного олігофрена.

Ти брешеш. Ти не змінився. Ти не шкодуєш ні про що, що ти робив, і що робили твої друзі.

Бо інакше ти б ніколи не написав, що поважаєш Асті, особливо знаючи про те, що я тобі (і тепер всім іншим) розповіла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 15:53Вони не здатні просто, їх такими виховали, а змінитися самі вони вже не можуть, це психіка. Психіатрія. Потрібна заміна повної прошивки, а шити нема кому і чим. Та й невідомо чи та прошивка "ляже" чи чіп не глючний сам по собі.  :-\

Соціопатія до певної міри генетична. Тут дійсно нічого не зробиш.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:45Ні. Це так само, коли кажуть, що Пуйло ідіот. Навпаки, він цинічний, російською мовою, "рассчетливый" і інтелектуально адекватний хижак і монстр.

Так само і там. Особливо враховуючи, як вона робила це чужими руками. Сама шукала ВВВ (він був раніше забанений навічно), а потім ВВВ вивалював це в онлайн, і закликав "дєвачєк" сидіти і спостерігати шоу. Як це було з приватною інфо Кадри.

А я не казав, що вони ідіоти. Шизом часто може бути цілком повноцінний екземпляр, читни літ-ру.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 10:59Ааа, тепер ясно хто таке те Svit,
А чупс це власник тої зупи?

Світ і чупс - одна особа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 15:52Усі срачі були ДО війни. Ми усі змінились. Крім нумерного олігофрена.

Ви "змінювалися" всі синхронно чи зі зсувом по фазі?  ::)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 14:06Навіть розкажу як народжувалися та народжуються "тру версіі" від альянсу))——

Одне чудо щось закидає——інше перекручує ту інфу трошки і закидає далі——приходить ще якесь і добавляє трохи від себе))

Це називається "метод гнилого оселедця". Цим неодноразово користувався "альянс" і певні його представники.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 15:59А я не казав, що вони ідіоти. Шизом часто може бути цілком повноцінний екземпляр, читни літ-ру.


Я маю на увазі, що діагноз не шизофренія, а соціо- і навіть психопатія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1149
Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 16:01Ви "змінювалися" всі синхронно чи зі зсувом по фазі?  ::)

Та то лапша для ідіотів.

Очевидно, він поважає особу, яка намагалася використати мертву дитину для зведення рахунків з особою, більш популярною, ніж вона, та і, скажем так, більш успішною (у тому числі як жінка).

Ну з ким не буває.

Просто "проблемка" для цієї компашки у тому, що у мене є бабло. Ну, психічно несповносправна особа на пігулках якимось незрозумілим чином заробляє тисячі доларів у місяць, ще і донувала тисячі на один лиш фуп.

Ось воно і намагається всидіти на двох стільцях. Душею і ціннісно він з ними, а тут розіграв комедію, ніби він "змінився", бо ж у бойфренда Асті він не візьме 5 штук на пікапа, а у цієї дурепи ще є.

Тому і Марек тут з"явився вчора, щоб "мотивувати" діаспору курву. "Люксично, пані" (хоча за  очі я тільки можу уявити, як він/вони мене обзивають).

Хоча безвідносно цих мансів і відповідних осіб, я свої зобов"язання виконаю і з тими шкарпетками зроблю, як обіцяла. Буде апдейт у волонтерській темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:52З цим потім розберемся. Зараз більш важливі обговорення.

Втім, Вас тут теж ніхто не тримає. Все одно Ви ідеологічно і ментально ближчі до асцєей, як і Хома.

Don't torture yourself.

Да тошнит уже от ваших обговорень. Но если вам тут всем нравится жевать те белые колготки, то не вопрос. Но какого хера Залупа лепит сюда десяток фоток со своей тупой залупой? Я могу написать скрипт, который за 5 минут засрет абсолютно все ветки сотнями фоток, никак не связанными с тематикой веток. Мне за это ничего не будет?

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 16:16Да тошнит уже от ваших обговорень. Но если вам тут всем нравится жевать те белые колготки, то не вопрос. Но какого хера Залупа лепит сюда десяток фоток со своей тупой залупой? Я могу написать скрипт, который за 5 минут засрет абсолютно все ветки сотнями фоток, никак не связанными с тематикой веток. Мне за это ничего не будет?

Я Вам уже один раз пояснила, що зараз ми обговорюємо інші речі.

Пояснюю на пальцях, що пізніше ця тема буде почищена, а флуд, що не має відношення до теми обговорення, will be dealt with accordingly.

Пояснюю на пальцях-2, що флуд також включає фотки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 15:49Шавка тупорылая, не переживай, ты останешься тут с Залупой, когда все свалят

Нахуй кацапе, це до психіатра.
Пий галоперидол.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:06Я маю на увазі, що діагноз не шизофренія, а соціо- і навіть психопатія.

Це те саме.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 16:26Це те саме.

Це не одне і те саме. Шизофренія - змінений стан свідомості, людина не знає, що творить.

Соціо- і психопати не мають емпатії. Але інтелектуально вони чудово знають, що творять. І роблять свої дєлішки, повністю усвідомлючи наслідки. Власне, роблять, враховуючи рівень ризику.

Тому вони вважаються підсудними з юридичної точки зору чи як це там називається (на відміну від шизофреніків, які можуть робити злочини у зміненому стані).

Власне, більшість психопатів ніколи не робить чогось поганого, бо знає, що їм доведеться йти в тюрму або на електричний стілець.

Ті, кому все одно, розстрілюють школи, наприклад.

Хома, це ти для цього шантажував мене, що викладеш адресу школи, де вчиться моя дитина?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:08Та то лапша для ідіотів.

І для себе любимого.
Я не дарма їх птушниками називаю, рівень - той же.
Ще Зеркаль є така, то вона полюбляє їм так званий ехвект Даннінга-Крюгера діагнозувати. Це теж правда, просто іншими словами.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:56Ти брешеш. Ти не змінився. Ти не шкодуєш ні про що, що ти робив, і що робили твої друзі.

Бо інакше ти б ніколи не написав, що поважаєш Асті, особливо знаючи про те, що я тобі (і тепер всім іншим) розповіла.
Дивись, ти сама надумала що Асті знала про цей факт. Я про нього, наприклад, не знав. І якби знав я поводив би себе інакше. Тому давай зав'язуємо срачі, тему - у смітник з усіма фотками нумерного.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:31Хома, це ти для цього шантажував мене, що викладеш адресу школи, де вчиться моя дитина?
Я не маю такої інфи, фейспалм.жпг.  Я навіть імені не знаю, не те що прізвища. Ну яка школа? І ти шо думаєш шо я б виклав приватну інфу?

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 16:08Ось воно і намагається всидіти на двох стільцях. Душею і ціннісно він з ними, а тут розіграв комедію, ніби він "змінився", бо ж у бойфренда Асті він не візьме 5 штук на пікапа, а у цієї дурепи ще є.
Я ні у кого ніколи не просив бабло, не вигадуй.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 16:31Дивись, ти сама надумала що Асті знала про цей факт. Я про нього, наприклад, не знав. І якби знав я поводив би себе інакше. Тому давай зав'язуємо срачі, тему - у смітник з усіма фотками нумерного.

Вона знала про цей факт, тому що писала, що я психічно хвора і на пігулках. Вона знала про мене все, що про мене знав Булька, а він це знав, бо назвав мені ім"я мого маленького ангела.

Ти знав про цей факт, тому що я тобі розповіла про нього декілька місяців назад. Раніше, ніж всі тут присутні.

І ти СЬОГОДНІ написав, що ти поважаєш Асті.

Забрехався трошки.

І навіть якщо б мого маленького ангела не існувало, ти продовжуєш виправдовувати той факт, що Булька і Асті поширювали мою приватну інформацію?

Очевидно, що так. Бо знову-таки, ти написав, що ти її поважаєш.

Тому я і кажу, що ти не змінився, і твої "вибачення" нічого не варті, бо ти до цього часу вважаєш, що це ок (у тому числі бо сам так робив).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.