Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#1100
Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 10:57Баба бугагага, ти тупий і брудний рагуль!

Відкрив Гамерику.
Я гірший від Кадри з Мирославою разом взятих.
Бу-га-га!   ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:28а написати що у поцієнта мармиза перекошена (а вона дійсно перекошена після вертухи) - це бан.



Можна як завгодно відноситися до пацієнта і його "мармизи"——
Але про "вертуху"——сміявсі(с)——
Ще не знайшовся такий красавчег щоб таке провернути з Сірьогою))
Якщо б комусь вдалося——я би тільки поаплодував і респектнув))

Сергій Чернівці

А з другоі сторони і не дивно))——
Звідкиля б той "чемний" розумівся на "вертухах" та на "перекошених мармизах" після них?))
Максимум що він на собі міг відчути——це коли старшокласники бутерброд забрали і шолбанів надавали ))

абабагаламага

#1103
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 11:23А з другоі сторони і не дивно))——
Звідкиля б той "чемний" розумівся на "вертухах" та на "перекошених мармизах" після них?))
Максимум що він на собі міг відчути——це коли старшокласники бутерброд забрали і шолбанів надавали ))


Та що там бутерброд, могли б і мабілу віджати поганці.
А що таке та вертуха, бо я не знаю?

Ребе Моше

Бачу буде нова серія. Сірожа розправив крила. Хочеш проса???

Сергій Чернівці

А щодо контексту обговорення——
Тобто про Асті))——

В мене не було з Асті особливих тьорок——в тій "спортивній" гілці вона мені навіть подобалась якийсь час.
Аж допоки не вилізло з неі таке собі зверхнє відношення до людей—— зокрема до тих хто на іі думку знаходиться нижче неі на соціальній драбинці.
І ось цей відставлений в сторону наманікюрений мізинчик і зверхньо надутий свисток——
Повністю перекреслив для мене Асті як "нормального" персонажа))
пс. Причому і після того як ми з нею обговорили це питання——і після того я до неі не чіплявся((—— стала мені нецікава((
А вже коли вона там щось писала на мою адресу——то вже й доводилося відповідати((

Сергій Чернівці

Ремарочка про плєшивого бздюшка))——
Різниця з цим форумом і його ——приблизно півгодини))
Тобто півгодини він тужиться написати "дотепний" комент на практично кожний допис звідси))


Ребе Моше

Моше не бреше, на відміну від чувака що присідає коли їде поліція, бгг.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 11:19Можна як завгодно відноситися до пацієнта і його "мармизи"——
Але про "вертуху"——сміявсі(с)——
Ще не знайшовся такий красавчег щоб таке провернути з Сірьогою))
Якщо б комусь вдалося——я би тільки поаплодував і респектнув))
Плєшива радость пропонував Geo зустрітися в залі і побоксувати.

Я би з цікавістю подивився на бій Сєрьогі з Плєшивою родістю.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 12:43Баба бугагага, бох подасть. Я свою фотку із зала викладав, хто хтів - побачив. Цицьок як #33 чи Марсер не маю.

Це ти мене так просиш на твою фотку подивитися?

;D

абабагаламага

#1110
Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 13:11Плєшива радость пропонував Geo зустрітися в залі і побоксувати.

Я би з цікавістю подивився на бій Сєрьогі з Плєшивою родістю.

А Сєрьога що, казав, що він боксер?

 :o

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 13:11Плєшива радость пропонував Geo зустрітися в залі і побоксувати.

Я би з цікавістю подивився на бій Сєрьогі з Плєшивою родістю.

От це цікаво би було(((
пс. Засікайте час——
Як швидко на це буде реакція від алкаша?))

Ребе Моше

Сірожа, а ти краще не кажи алкаш, а розкажи чому ти перестав пити. В мене є одна теорія, бгг

Ребе Моше

Сірожа, а ти любиш дивитись бої півнів?

Про бухло так і не відповів.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 13:32Сірожа, а ти краще не кажи алкаш, а розкажи чому ти перестав пити. В мене є одна теорія, бгг

А я ніколи цього не приховував і декілька разів розповідав))——
Так ось))——
Десь починаючи з університету ми десь 2—3 рази в місяць проводили суботи в нічному клубі в Чернівцях)——
Тобто я пив приблизно 2—3 рази в місяць.
Пив весело і з розмахом))
В мене тоді була фішка така——
Я коли випивав то щоб енергію кудись виплиснути мені потрібно було——
1. Потанцювати
2. Потрахатись
3. Побитися
Часто виходило третє))
Ну і в якийсь момент мого життя в мене в житті з"явився Маяк))——
Мій хороший знайомий——спортсмен,зразковий сім"янин ( на той час) і відома в Чернівцях людина в певних колах))——
Він на той час відкрив черговий спортзал і народилася донька в нього.
І ось глядючи на нього і порівнюючи своє розгульне життя і його——я вибрав друге))——
І в принципі сказав собі——"більше не п"ю"——
Це було на рік пізніше після рішення "більше не палю"—— тому це було більш—менш легко зробити і з часом я звик до такого життя без алкоголю))
Це вже 20 років я не палю, і 19 не вживаю алкоголь взагалі))

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 13:11Плєшива радость пропонував Geo зустрітися в залі і побоксувати.

Я би з цікавістю подивився на бій Сєрьогі з Плєшивою родістю.

До речі, Хорват))
Я ніколи не цурався кинути виклик і заздалегідь сильнішим за мене суперникам))
В мене наприклад чекає бій на Кіпрі))——
Я коли туди доіду то поспарінгуємо зі знайомим моім що там живе і чекає на нас))
Він десь твого розміру приблизно))

Ребе Моше

Дійду до компа дам тру версію, бгг. Чекайте!

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 14:02Дійду до компа дам тру версію, бгг. Чекайте!

Навіть розкажу як народжувалися та народжуються "тру версіі" від альянсу))——

Одне чудо щось закидає——інше перекручує ту інфу трошки і закидає далі——приходить ще якесь і добавляє трохи від себе))——
Потім це все замішується і для новачка це виглядає ніби ——" і цю дічь Сірьога сам виставляв в мережі"?)))
Хоча правди в тих "тру версіях" мінімум))
Але пиши звичайно))——
Почитаємо чергову казочку від альянсу))

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 14:11Та рік—два і доіду))
Може навіть в цьому році))
Усі хто їдуть на північний кіпр - підараси у поганому сенсі цього слова.

Ребе Моше

Починаємо наш аналіз
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 13:52Я коли випивав то щоб енергію кудись виплиснути мені потрібно було——
1. Потанцювати
2. Потрахатись
3. Побитися

1) Пункт 1 - вірю. Особливо на початкових стадія сп'яніння.
2) Пункт 2 - сміявсі, але обговоримо його окремо. Факт в тому що чим більше випив - тим менше можеш, от і все.
3) Щодо цього пункта - жодних сумнівів. Вертуха.  Залишки бруківки на перекошеній мармизі - це все наслідки бійки.

Далі згадаємо історію Вєніаміна П. про те як "студєнти мєдікі оказалісь студєнтамі пєдікамі."

Звертаю увагу на ці два моменти,

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 13:52Потрахатись
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 13:52Мій хороший знайомий——спортсмен,зразковий сім"янин ( на той час) і відома в Чернівцях людина в певних колах))
Бгг, одразу. Є ідеї що відбулось?

Є чуйка, що Сергій забухав конкретно з оцим зразковим сім'янином, а той виявився бі.  А Серьога думав що той веде його на пункт (2) і це дійсно було так, але був ньюанс. На ранок Сергій прокинувся і в нього відчутно болів back door. Після цього випадку Сергій кинув бухати.