Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 22:34Це так, і будемо сподіватися, що більше такого не буде.

А з іншого боку, та людина має теж зрозуміти, що це було попередження і коли станеться остаточне розчарування, то буде вже запізно.

Яке розчарування? Перший і єдиний одноденний (!) бан за півтора місяці існування цього форуму??

Я очам своїм не вірю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1081
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 23:30Яке розчарування? Перший і єдиний одноденний (!) бан за півтора місяці існування цього форуму??

Я очам своїм не вірю.

Довір'я дуже легко втратити.
50% життя залишилося.  (((
І де його поповнити?   :-[

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 23:29І до речі. Я взагалі не хотіла робити цей бан, тому що хотіла триматися від модерації подалі, але ж тих людей, кого я попросила допомогти з модерацією, днем з вогнем не знайти.

Я не можу сидіти на форумі 24х7 і все відслідковувати. Тут кричать - забань, там кричать - розбань. І це на форумі з буквально менш ніж десяткою активних юзерів. Це якась шизофренія!

Хто кричав забань, коли?   :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 01:08Довір'я дуже легко втратити.

Ну, довіра - це двосторонній процес.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:22До речі дійсно хотілося би побільше почитати Марсера того ж——що там і як в Швайці тому?
Що подобається—що не подобається? Які заробітки середні і чим люди займаються? Як розважаються врешті—решт?
Все цікаво.
І з фоточками))
пс. Ніж читати купки серлиння краще почитав би цікаву людину((
на 52 сторінці є посилання, там розповідь Марсера, зокрема і про його враження щодо Швейцарії.


Ребе Моше

Шалом! Ну шо, було чи ще ні?

Ребе Моше

Якщо хтось думав, що один день бану зламає Моше - то я сміявсі. Моше звик до банів. Крім того, на двох форумах він був першим забаненим.

У 2014 глоріхолівець чупс розвів срач використовуючи клон Svit і забанив мене, наркоман опущєнєц.

Вертаємось до стандартів.

Обговорювати колготи, тухлі, довжину спідниці і тухес людини якої тут нема і яку я поважаю це ОК, а написати що у поцієнта мармиза перекошена (а вона дійсно перекошена після вертухи) - це бан.

Ну що ж, будемо лікувати спільноту.

Пропоную тему про хвуп видалити. Вона огидна.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:28Пропоную тему про хвуп видалити. Вона огидна.

Який хвуп, така й тема про нього.
Обісравсі?   ;D

Ребе Моше

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 09:56Який хвуп, така й тема про нього.
Обісравсі?   ;D
Я не знаю обісравсі ти чи ні, перевір власні калісони

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 10:06Я не знаю обісравсі ти чи ні, перевір власні калісони

Та я не про себе, а про тебе.   ;D

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:28Якщо хтось думав, що один день бану зламає Моше - то я сміявсі.
Будь стійким, як Хома! ©

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:28Обговорювати колготи, тухлі, довжину спідниці і тухес людини якої тут нема і яку я поважаю це ОК, а написати що у поцієнта мармиза перекошена (а вона дійсно перекошена після вертухи) - це бан.

Ну, в принципі логічно.

Треба Wednesday забанити.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 23:29тих людей, кого я попросила допомогти з модерацією, днем з вогнем не знайти.

Так, це проблема.
Хочеш зробити щось добре, зроби це сам.
Штатні модери всюди, як показує мій власний  ;D досвід, це завжди ушльопки від слова в квадраті,
тому може краще взагалі без модерів або робити вибори з числа юзерів і не анонімні, щоб було з кого спитати?
Вибори, правда, це теж не панацея, бо бувають підтасовки, хвальсифікації і подібне, але ж ми вже знаємо, що таки нічого кращого поки не придумали?

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:19Шалом! Ну шо, було чи ще ні?

Вже було і погано закінчилося.
Отаке.   :-\

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 10:33Будь стійким, як Хома! ©

Ну, де ж він стійкий, коли репетує?
Тему йому видаляй.
Дзуськи!
 ;)

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 10:36Ну, в принципі логічно.

Треба Wednesday забанити.

Не тре. Нехай Астя прочитає і може таки піде на користь?
Не можна надію втрачати.  :)

Ребе Моше

Баба бугагага, ти тупий і брудний рагуль!

абабагаламага

#1099
Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:28У 2014 глоріхолівець чупс розвів срач використовуючи клон Svit і забанив мене, наркоман опущєнєц.

Ааа, тепер ясно хто таке те Svit,
А чупс це власник тої зупи?