Роздуми про ЗСУ та ТЦК.

Попередня тема - Наступна тема

antik

Розмістив на ФУПі:
Повідомляють, що ТЦК обходиться бюджету щомісяця в ярд гривень. 70% завезених на передову пишуть відмову від участі у бойових діях.  :shuffle:
Забанили вмить аж на три місяці - там можна тільки вихваляти політику чинної влади. Критика - то за їхніми правилами є зрада. Правду кажучи цим я не відкрив Гамерики - про це в Інтернеті пишуть усі кому не лінь. ТЦКашники гребуть усіх підряд: і молодих, і старих, і інвалідів, і хврорих, і п"яничок, і наркоманів тощо...
Чоловіка силоміць "пакують" в бус. Він пручається й сердито вимовляє: "Ну я вам, блядь, навоюю!"
Нічого дивного - не хоче він "йти на мясо".  :facepalm1:
У родички зять на полігоні вишколює новоприбулих. Признався, що ті крадуть все один в одного безбожно.
Як з такими йти в бій?
На полігоні 3 - 4 дні вишкіл - дають вистріляти три рожки та розбирати- збирати автомат. От і вся підготовка.
А ось як українці служать в армії США.
https://www.google.com/search?q=%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C+%D0%B2+%D0%B0%D1%80%D0%BC%D1%96%D1%97+%D1%81%D1%88%D0%B0&oq=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C+%D0%B2+%D0%B0%D1%80%D0%BC%D1%96%D1%97&aqs=chrome.1.69i57j0i512j0i512i546.17523j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:47062093,vid:02rbdVnmIVY,st:0
Армія США та ЗСУ - це небо і земля.
У 1997 я в Ізраїлі був. Якось звернув увагу на ізраїльських вояків котрі розмовляли... українською! Підійшов, привітався. Познайомились. Розговорились. Молодий вояк виріс на Україні й нещодавно емігрував на історичну Батьківщину. Мене приємно вразили слова:
- Я раніше служив в радянській армії а зараз служу в ізраїльській. Міг би "відмазатись" але це не вигідно - втрачу надто багато пільг та привілеїв!
Я поцікавився: - А у вашій армії дідівщина є?
Вояк засміявся: - Дідівщина є тільки у вас! У нас служити одне задоволення - живемо однією дружною сім'єю. У нас один іншому друг, товариш і брат отож нам не страшні ні зовнішні, ні внутрішні вороги!
Там якщо ти не служив - ти ніхто.
 У нас бідняків нребуть воювати а спритники на них ще й наживаються. Он повідомляють, що втеча за кордон вже коштує 5000$. Тільки є умова: перетинати кордон ти маєш у визначеному місці і у вказаний час. Тоді прикормлені прикордонники тебе "не помітять". :smilie7:
П.С. При СРСРі об'єктом охорони нашої фірми була установа, котра вербувала законослухняних громадян на розбудову промисловості так званих "дружніх держав соціалістичної інтеграції". Наш відділ позавідомчої охорони підпорядковувався МВС, отож цілком логічно що нас, простих електриків, службовці МВС-КДБ вважали за своїх.
Якось керівник тієї контори (працівник спецслужб у відставці – інших на подібні посади не приймали) запитав довірливо: "Хочеш попрацювати за кордоном, світ побачити, інвалютних чеків заробити?" Я радісно погодився. Тоді він, поглянувши мені в очі, пошепки запитав: "А ти в армії служив? "
 "Ні" - признався я. Він на це відверто: "Я то міг би, так би мовити, "по блату" оформити на тебе документи, але старатись безглуздо - їх не затвердить Москва!"... І цього разу я пролетів, як фанера на Парижем.
А у нас сьогодні трьхкратний ухилянт державою керує.  :facepalm:   
 

Wednesday

Цитата: antik від Вересень 22, 2024, 22:10Розмістив на ФУПі:
Повідомляють, що ТЦК обходиться бюджету щомісяця в ярд гривень. 70% завезених на передову пишуть відмову від участі у бойових діях.  :shuffle:
Забанили вмить аж на три місяці - там можна тільки вихваляти політику чинної влади. Критика - то за їхніми правилами є зрада.

Взагалі в Україні проблема із дотриманням прав людини в цьому плані і це знають всі. Нема ніякого виправдання брутальності і безпрєдєлу ТЦК, тому що вони представляють державу.

А взагалі в Україні тренд до встановлення концтабору і прикручування прав людини, тим більше що є хороший привід - війна. Це тенденція по всьому світі - читайте тему про глобалізм.

І двокастовість, де простим людям в окопи, а жирним блатним котам - поїздки за кордон і інші ніштяки.

Крадуть на війні аж гай шумить, а людей тупо хапають як кріпаків на вулицях.

ЦитатаА у нас сьогодні трьхкратний ухилянт державою керує.  :facepalm:   
 

Зебіла для того і поставили, щоб укокошкати побільше українців через відсутність підготовки до війни, відмову від лендлізу, просування бездарних командирів і цивільних керівників. Такої корупції і такої деградації Україна не бачила за ці 30 років "незалежності". Цю істоту навіть не назвеш президентом - навіть Янукович кращий у порівнянні.

І ще пхає свого носа і вказує, що робити на фронті. Чекайте, коли Курська кулька лопне, офігієте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Суспільство вкрай стомлене від тотальної брехні отож вже абсолютно байдуже...
Микола Миколайович Микитенко (29 червня 1971, Київ — 14 жовтня 2020, Київ) — ветеран АТО, який о 3:30 ночі 11 жовтня 2020 року вчинив акт самоспалення на Майдані Незалежності в Києві, оскільки вже не бачив інших засобів «пояснити, як живемо на фронті, та як захищаємо Україну».
https://www.radiosvoboda.org/a/30891363.html
П.С. Вийдіть на площу й запитайте перехожих чи знає хто про цей акт протесту?...  :facepalm1:



Wednesday

Цитата: antik від Вересень 25, 2024, 00:01https://www.presentnews.biz.ua/ya-proklynayu-vas-vsih-nina-matviyenko-vlypla-v-pekelnyj-skandal-merezha-kypyt-video/
Сказала правду й вмить стала ворогом.  :facepalm1:

А десь є та сама "проповідь", бо той ютуб, що під статею, видалений. Хочу послухати своїми вухами і зрозуміти, за що її хейтять. Бо в статті "перєпєвки", це про Трампа так само пишуть, а насправді він казав зовсім інше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.