Істерика щодо американської військової допомоги - давайте розберемся

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Вже почалися відмазки. Я не знаю, яким треба бути сліпим, щоб не бачити, що ця істота працює не на Україну, а на Байдена і демократів  :smilie9:.

Для Ізраїля і купи інших країн в них ВСЕ ЗНАЙШЛОСЯ! :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, цю тему можна закривати.

Сенат затвердив цей пакет допомоги і очікується, що Бідон підпише завтра.


Будемо спостерігати за його виконанням.

Підсумовуючи, зазначу, що марним було кавіщання демоботів всі ці місяці, тому що закон від респів був якісно кращим, ніж первісний пакет від демів. Те, що Байден цинічно затримував уже давно призначену допомогу з політичних міркувань і це коштувало Україні великих людських і територіальних втрат, окреме питання.

Нагадую, що республіканці також включили в цей пакет компонент лендлізу, але демократи проголосували проти.

Тому я не вірю, що нещасні 8 мільярдів для ЗСУ зможуть щось змінити, тому що лише лендліз - а саме безкінечні поставки всіх видів зброї стільки, скільки Україна воює - міг би допомогти перемогти ворога.

Решта піде у військово-промисловий комплекс США, який буде робити прибуток на крові українців, а ще частину демократи розпиляють на різних високооплачуваних радників, немілітарні потреби Пентагону та іншу нікому не потрібну чухню.

Навряд чи будуть нові пакети зброї від США.

Але скільки живуть люди, стільки живе і надія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пан Іларіонов на пальцях пояснює і роз"яснює те, що відбулося.

Тут графіка, яка показує, як адміністрація Байдена і демократи брехали про поставки зброї Україні. Синім - це скільки в них було грошей, виділених за чинним законодавством, а оранжевим - на скільки вони реально поставили Україні.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Зеленський ще раз подякував спікеру Джонсону за його допомогу з просуненням пакету допомоги:


Він також подякував лідеру меншості у Сенаті Хакіму Джефрісу за це ж.


Зеленський запросив обох політиків до України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оголосив на початку цього тижня, що його уряд отримав 3,9 мільярда доларів від США у формі «прямої бюджетної допомоги» – це кошти, надані зі США та виплачені безпосередньо Києву через Світовий банк.

«Це перший транш прямої бюджетної підтримки від США у 2024 році. Загалом цього року Україна отримає $7,8 млрд прямої бюджетної допомоги від США, що дозволить нам впевнено пройти цей фінансовий період», — написав Шмигаль в Telegram.

Це частина постійних зусиль Заходу, спрямованих на збереження зруйнованої війною громадської інфраструктури та щоденних послуг в Україні. Без допомоги зовнішні прихильники побоюються, що в країні може статися крах громадських служб, що призведе до суспільних заворушень і краху верховенства права.

Ця нова бюджетна допомога фінансуватиме «пріоритетні» витрати, включаючи зарплати рятувальників, лікарів, вчителів, державні пенсії та соціальні виплати. Частину коштів могли побачити й фермери.

Майже чотири мільярди вилучаються із законопроекту про військову допомогу іноземним державам на 95 мільярдів доларів, підписаного президентом Байденом ще в квітні, згідно з яким для України було виділено 61 мільярд доларів.

І, зокрема, нижче наведено опис CSIS частини пакету, виділеного для бюджетної допомоги, включаючи підтримку основних державних послуг для цивільного населення:


Економічна підтримка України (7,9 мільярда доларів) допомагає українському уряду підтримувати основні державні служби, включаючи правоохоронні. Ця підтримка структурована як позика, а не грант (розділ 508). Існують детальні процедури, за якими президент може пробачити позики, надаючи президенту багато повноважень.

Звісно, b]більшість грошей із позначкою «допомога Україні» справді йде на ВПК США.[/b] Як зазначав WSJ кілька місяців тому, приблизно 60 мільярдів доларів для України будуть передані більшою частиною до оборонної промисловості США для додаткової зброї, такої як боєприпаси та ракетні установки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хороша стаття про те, як демократи використовують кров і піт українців у своїх ігрищах. Переклад внизу.


Станом на сьогодні Сполучені Штати витратили на війну в Україні приблизно 175 мільярдів доларів. Залежно від того, кого ви запитуєте, це стосується порятунку людей від війни, припинення російської агресії, збереження безпеки європейських союзників або запобігання будь-якому з безлічі інших геополітичних результатів. Ці аргументи мають різну вагу, але якщо наша мета справді покласти край агресії в Україні, тоді можна було б очікувати, що майже кожна копійка цих грошей має бути використана на боротьбу чи допомогу спустошеному війною народу України – так? На жаль, цього не відбувається ... насправді, люди можуть здивуватися, дізнавшись, що цей законопроект насправді може фінансувати байденівсько-харрісівське вторгнення нелегалів через кордон тут, у США.


У цій статті я зосереджусь на останньому законопроекті про витрати Конгресу, який був підтриманий з обох сторін політичного спектру. Я не вірю, що цей законопроект мав якесь відношення до України. Законопроект пропонує достатню допомогу, щоб напевно продовжувати війну, але не збирається нічого робити для людей, які страждають від війни, і ще менше зробить, щоб фактично виграти або зупинити війну. До речі, загальна ціна цього векселя становила 61 мільярд доларів, тому давайте обговоримо, що в ньому було.

Друга основна частина законопроекту передбачає близько 1,6 мільярда доларів у вигляді кредитів і грантів через Державний департамент для України (і, можливо, інших) для закупівлі американської зброї та провіанту. Третя частина законопроекту не має відношення до України, а, скоріше, стосується нарощування оборонних виробничих можливостей.

Окрім цього, існує маса інших значних витрат. Такі речі, як 481 мільйон доларів на допомогу біженцям. Ці гроші, звичайно, є в українському рахунку, але якщо ви прочитаєте наведений нижче абзац, то побачите, що насправді ці гроші не потрібно витрачати на біженців чи іммігрантів з України. Цілком можливо, що режим Байдена/Гарріса використовував ці гроші для допомоги на південному кордоні, але це не підтверджено.

Насправді вищезазначене положення посилається на 8 USC 1522(c)(1)(A), що є програмою переселення іммігрантів, яку Байден/Харріс використовують для відправки нелегалів по всій країні (тих самих людей, для яких Ненсі Пелосі хоче купити будинки та дозволити проголосувати). Україні потрібна кожна працездатна людина для цієї війни, і я мало чув про українське переселення в Америку. Це фонд для Байдена/Гарріс, щоб просувати свою програму нелегальної імміграції?

Існує також положення, яке дає Байдену порожній чек на 1,6 мільярда доларів, який він може надати будь-кому за умови, що він може прив'язати його до України. Зрозумійте, що це положення написане настільки широко, що ці гроші, по суті, є карт-бланш для Байдена, щоб робити все, що він хоче. Все, що йому потрібно зробити, це сказати, що країна, якій він дає гроші, «перебуває під впливом ситуації в Україні». Цей аргумент можна буквально навести для будь-якої країни світу.

Смішно – все це було зроблено під егідою Закону про збалансований бюджет і надзвичайний контроль над дефіцитом ... те, що Конгрес, здається, загалом не хвилює.


Знову ж таки, у цьому законопроекті є значна кількість інших видатків, але справа в тому, що законопроект про «Україну», який ми МАЛИ ухвалити, щоб допомогти народу України, насправді був просто законопроектом про витрати на оборону. Він був розроблений, щоб витрачати гроші, яких у нас немає, з американськими оборонними компаніями, і дуже мало – якщо взагалі були – з тих грошей, які ми використовували «для України», насправді були для України.

Називайте мене циніком, але здається, що цей законопроект був набагато менше про Україну, а набагато більше про підтримку економіки США, що занепадає, за рахунок витрат на оборону та спрямування грошей на програму відкритих кордонів Байдена. Фактично, за даними CSIS, 72% грошей у цьому законопроекті та 86% військової допомоги будуть витрачені в Сполучених Штатах. Цей законопроект НЕ допоможе громадянам на місцях в Україні. Це не гуманітарний законопроект, він мало що допоможе «виграти» війну і точно не зупинить війну, і це НЕ те, що нам казали. Це законопроект, який спрямовує гроші Байдену та Харріс на нелегальну імміграцію, фінансує оборонні компанії в США та підтримує війну. Насправді дискусії навколо законопроекту визнають, що ці гроші почнуть закінчуватися в січні 2025 року – після виборів – коли нас попросять витрачати більше.

Я гуманітарій, і я виступаю за припинення війни та підтримку ЛЮДЕЙ, які постраждали від війни. Майже жодні ці гроші не зроблять нічого з цього. Не дивлячись на корупційний спосіб написання цього законопроекту та корупцію в українському уряді, я сумніваюся, що народ України отримає щось суттєве від цього законопроекту на суму 61 мільярд доларів, профінансованого за гроші, які Америка мала надрукувати. Люди, які виграють, — це політики та нелегали. Байден використає ці гроші, щоб «розселити» всю Америку.

Неважливо, з якого боку політичного спектру ви знаходитесь, чи підтримуєте ви допомогу народу України, чи виступаєте проти цього, цей законопроект повинен розлютити всіх. Це було продано нам на брехні і було нічим іншим, як прикоритним бенкетом для корумпованого керівництва обох партій. Якщо ви прихильник Трампа, цей законопроект повинен вас засмутити ще більше. З огляду на всі повідомлення про те, що демократи наполягають на голосуванні нелегалів, це виглядає як масовий крок на підтримку нелегальної імміграції, якою вони прагнуть підірвати перемогу Трампа 20224. У мене виникає питання, чому так багато республіканців так охоче підтримали це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Вересень 05, 2024, 05:34Називайте мене циніком, але здається, що цей законопроект був набагато менше про Україну, а набагато більше про підтримку економіки США, що занепадає, за рахунок витрат на оборону та спрямування грошей на програму відкритих кордонів Байдена. Фактично, за даними CSIS, 72% грошей у цьому законопроекті та 86% військової допомоги будуть витрачені в Сполучених Штатах. Цей законопроект НЕ допоможе громадянам на місцях в Україні. Це не гуманітарний законопроект, він мало що допоможе «виграти» війну і точно не зупинить війну, і це НЕ те, що нам казали. Це законопроект, який спрямовує гроші Байдену та Харріс на нелегальну імміграцію, фінансує оборонні компанії в США та підтримує війну. Насправді дискусії навколо законопроекту визнають, що ці гроші почнуть закінчуватися в січні 2025 року – після виборів – коли нас попросять витрачати більше.

Я гуманітарій, і я виступаю за припинення війни та підтримку ЛЮДЕЙ, які постраждали від війни. Майже жодні ці гроші не зроблять нічого з цього. Не дивлячись на корупційний спосіб написання цього законопроекту та корупцію в українському уряді, я сумніваюся, що народ України отримає щось суттєве від цього законопроекту на суму 61 мільярд доларів, профінансованого за гроші, які Америка мала надрукувати. Люди, які виграють, — це політики та нелегали. Байден використає ці гроші, щоб «розселити» всю Америку.

Я це вже пояснювала на пальцях і нагадаю ще раз: ось чому пані Спарц не голосувала за "допомогу Україні". Тому що їй совість не дозволила, ось чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.