Форум Української Правди (ФУП) став чисто московським

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

ЦитатаСпершу спробуйте знайти серед русских
хоч одного такого, в якого серед предків був би хоч один русский,
а тоді, якщо знайдете, починайте користуватись терміном "етнічні русскіє".

Етнічний - це не "предки", а мова та культура. "Етнічний росіянин" нічим не відрізняється від "етнічний українець" (в плані генетики в українцях теж кого тільки не намішано).

То у Вас, я правильно розумію, російську революцію 1917 року робили росіяни?  :smilie10:

ЦитатаНасправді поняття "русскій" відрізняється від поняття "американець" тільки одним:
американці не цураються свого етнічного походження,
тобто у них є людська гідність,
а русскіє, тобто "абрусєвшіє інародци" - цураються.

В якому розумінні? В Канаді та США нативними є лише індійці, всі інші - це понаєхи з різних країн. Але якщо Ви маєте на увазі, що американець ірландського походження пишається, що він має ірландські корені, то це так. Хоча сучасні американці та канадці вже настільки змішані, що цих "походжень" в одній людині буде багато, і кагбе не попишаєшся сильно. Але пишаються, що вони американці чи канадці, і в цьому плані коли росіянин азіатського походження пишається, що він русскій, це одне і те ж явище.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#61
Я намагаюсь утримуватися від навішування ярликів своїм співрозмовникам, тому не буду писати про "тупість", коли хтось концентрується на одному ворогові, щоб або свідомо, або несвідомо ігнорувати іншого, не менш небезпечного.

Тим більше шо Ви в цьому не унікальні - переважна більшість українців настільки оброблена пропагандою, що дупля не відбиває, що насправді відбувається. І саме про це ця тема, саме для цього і створили Українську Правду, і саме тому в Україні нема і не скоро буде такого закону про іноагентів, як в Грузії.

Цитатаце насправді якщо не просто тупість,
то намагання вибілити московську банду убивць.
Ну щоб сьогодні вона була типу "Росія - лише одна із цих країн".

Як я написала вище про багатофакторність процесів і явищ, в України є більш ніж один ворог. Росія - це об"єктивно ворог і це не обговорюється. Це данність і реальність, це об"єктивний ЗОВНІШНІЙ чинник.

Але ніхто чомусь не говорить про внутрішнього ворога, про внутрішній чинник, який набагато більш небезпечніший, ніж зовнішній, і який приніс набагато більше шкоди, ніж, я не посоромлюсь цього сказати, російська агресія.

І я навіть не відкриваю тут Америку. Адже багато років тому видатний український лідер Симон Петлюра написав: "Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди".

Українські гниди, скуплені на корню за 30 соросячих шекелів, які вже 30+ років руйнують Україну ЗСЕРЕДИНИ. Практично всі президенти, практично всі політики, практично всі медіа, величезна кількість "діячів культури" і так далі і тому подібне.

Це короткий підсумок, а всі деталі - в оцій темі. Ви її читали? Маєте щось сказати з цього приводу?

Так ось, Ваша парадигма, що в України ворог - ЛИШЕ Росія. А в моїй парадигмі пуйло і Росія в його особі - це ЗНАРЯДДЯ глобалістів, тих самих ІНШИХ, внутрішніх ворогів України (і зовнішніх теж, враховуючи, що Демократична партія США, яка зараз при владі, інфільтрована ними to the rafters і проводить відповідну політику).

Мало того, типовий прийомчик глобалістів в українському контексті - фокусуватися тільки і саме на Росії, щоб відвернути увагу від root cause. І якщо ти їх критикуєш, вони відразу називають тебе російським агентом. Як вони це роблять з Грузією. Як це зробив бідолага Хорват по відношенню до мене (за його власними словами, він читає УП religiously  :facepalm1: ).

Так ось, Україна ніколи не виграє і не відродиться, поки українці не 1) зрозуміють реальний стан речей, 2) почнуть вибирати незалежні від такого впливу уряди і 3) не знищать цю гідру, яка вже 30 років добиває цю і без того нещасну країну і націю.

Пуйло - такий же глобаліст, як і всі інші, і він виконує ту ж політику, що і інші (депопуляція всіма можливими способами, диджиталізація, масова вакцинація, тотальний контроль, як в Китаї і вже майже в Україні і так далі). І особисто він такий же любитель золотого тільця, як і інші світові "лідери", і війна в Україні - можливість віджати побільше території з цінними корисними копалинами та іншими ресурсами. До певної міри він керується імперською ідеологією і він дійсно ненавидить все українське, але основний драйвер - імхо, дерибан, як і для інших глобалістів.

Лапша про "а то НАТО нападьот", "цинічних бандер" і так далі - це лапша для внутрішнього споживання та накачки кацапської нації на укрохейт і сприйняття цієї війни. Саме пуйло в це не вірить і навіть колись хотіло, щоб у  НАТО вступила ... Росія :facepalm1:.

Якби це було не так, цієї війни ніколи б не було. І санкціії би працювали, і зброєю б завалили по вуха ДО початку вторгнення. А так глобалісти вже третій рік тримають морквину перед носом віслючка України (стратегічно даючи зброю в обмежених кількостях і годуючи обіцянками),  а реально просто випилюють її людський ресурс, паралельно дерибанячи чуже бабло і потираючи ручки на остаточне додерибанення того, що залишиться, і "панування, кагда нас астанєтся 15 мілліонов"(C).

That's it, folks!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#62
Цитата: Franchuk від Червень 13, 2024, 14:23На другий день після того, як я, грунтуючись на особистих повідомленях Chock_Keks
припустив ( https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133259.0 ):

Перечитала ту тему - вона ще й до нашого скромного ресурсу там вчепилась :facepalm:. І хай не бреше, що Вас вигнали з усіх форумів. Звідси Вас точно ніхто не виганяв.

Цитатавона цілком припинила свої розмови з моєю скромною особою,

Я б не сказала, що припинила - там вона декілька раз заперечила, що їй 56, і ще на декілька сторінок щось гвандякала.

До речі, прикольно, як вона вимагала від Вас Ваші приватні дані, а потім написала, що Єрмачка - це анонімний форум. Ще й влаштувала скандал навколо Люкса, коли він сказав, що знайшов її профіль в соцмережах :facepalm:.

Цитатахоч до того чіплялась буквально на кожному кроці.

Не припускаєте, що вона Вас challenged, бо мала для того "інтерес"? :laugh:

По-перше, вона робить це регулярно по відношенню до різних саме чоловіків - Ви не перший і Ви не останній.

Ну, логічно. в 41 рік вибірка невелика навіть для casual sex. Молодші в більшості своїй не будуть зацікавленими із зрозумілих причин. Одноліткам не до потра**шок - у них дітлахи малі і іпотеку платити. 50-річні папіки краще з молодим 20-річним  тілом, ніж потяганим з усіх сторін 40+річним. Ось і думає - спробую удачі з 60-річними, чєм чьйорт нє шутіт?  :weep:. Тим більше, що для неї анал одружений - не табу  :laugh:.

ЦитатаІ щоб заглушити ефект правильності припущення,
запустила замість себе такого собі Медведылло,
добряче надрочивши його перед цим

Берлагу Медведила не треба запускати, він сам прийде  :laugh:.

Він усіма можливими зусиллями намагався випиляти мене та Сергія з Єрмачки, а тепер тут чи не найчастіший відвідувач  :laugh: (нам не шкода, читай і навіть пиши, Медведило, якщо в рамках правил  1&).

Але парадоксально (і це не тільки з ним), що чувак, якого переслідували і садили в бан надовго, сам переслідує інших і забороняє їм свободу слова, хоча здавалось би, мав, навпаки, співчувати таким дописувачам і підтримувати їх, бо страждав за те саме  :facepalm1:.

Цитатащо досить таки непогано ілюструє правильність припущення.
І її владу над присутніми на ФУП кацапами.

Яка там влада. Хоча, імхо, Кекс повернулася за проханням адмінів і зараз цілком успішно там ботить, творячи "контент" перепостами із твітера та телеграму.

Але вона трошки краще маскує свій ботизм, бо час від часу додає свої власні коментарі. А ось її подруга тидищ, яка після втрати бізнесу по збуту простроченого божоле записалася у боти, тупо копіпастила, за що пішла у довготривалий бан.

До речі, така сама недолюблена, як і Кекс, та зсунута по фазі на тему сексу - любила часто писати "про це", пенетрувати торт пальцем і уявляти у всьому конячі "принади" - особливо коли прибухне (а це було майже on a daily basis) :facepalm: .

А я колись підтримувала Чок Кекс, співчувала їй і навіть, коли її забанили, запросила на цей форум. Але після того, як вона потопталась по могилі моєї дитини, знущалась над Кадрою і почала робити хамські заяви в мій бік, all bets are off!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаШкода, що ми не можемо порівняти оцінку стосунків
з цими двома перепрошую блядями
з боку партнерів Притули і партнерів Chock_Keks,
чи не співпадають і вони між собою.

Чок Кекс багато розповідала про свої "романи" і якість чоловіків, з якими вона якшалася, там все сумно  :smilie10:.

Щодо Гонгадзе і Шеремета, схоже, що вони самі були не менш любвєобільними (це емфемізм  :laugh:). Двічі одружений Гонгадзе не соромився завести ще й коханку (і не факт, що Притула була лише одна), а про Шеремета відомо таке (сорі, сайт російський, але ж він довго працював з ними, чи не так):

https://www.eg.ru/society/53740/
ЦитатаВпрочем, официальной «половиной» он тяготился давно. Это было заметно даже в далеком 2002 году, когда Шеремет, в то время звезда российского ТВ, дал интервью «Экспресс газете».

- Наташа работает программистом в очень крупной российской компании, - рассказывал журналист. - А познакомились мы в университете, в студенческом театре математического факультета, где она училась. Я же изучал историю. Встретились, поженились. Мне тогда было только 20. Правда, я жалею, что так рано связал себя узами брака. Но ... История вполне банальная, ничего романтического. Я не очень люблю рассказывать о личном.

Оно и понятно. Про видного мужчину ходило множество слухов. В частности, что он отец нескольких внебрачных детей и от него «залетел» даже известный канадский фотограф Хайди Холлинджер. Что он, впрочем, категорически отрицал.

Таким образом, никто не удивился, что Шеремет сошелся с Притулой. На ее счету это не первый женатый мужчина.


ЦитатаПосле расставания с мужем Владимиром, украинским политологом, у Алены завязался роман с «женатиком», и каким! Владимир Литвин - руководитель администрации президента Кучмы, экс - глава украинской Рады. Это помогло ей войти в президентский пул, получить звание заслуженного журналиста Украины. Но тут Алену сразила новая любовь - женатый дерзкий журналист Георгий Гонгадзе. Притула вместе с ним затевает проект «Украинская правда». Литвин был унижен.

Вот что пишут в блогах «незалежной»: «Из-за Притулы уже был убит один журналист - Гонгадзе. И виной тому ее бывший любовник Литвин. Когда в прессу утекли записи приватных разговоров Кучмы, глава его администрации все стрелки перевел на своего соперника - Георгия. В результате тот был устранен. Не удивлюсь, если и с любвеобильным Шереметом покончил какой-нибудь влиятельный поклонник Притулы. Хотя что они в ней находят - далеко не Вера Брежнева». Что находят? Ну, к примеру, Алена входит в топ-десять самых влиятельных женщин Украины (8-е место). Рядом с такой женщиной открываются огромные возможности. Так что все может быть ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тут чим більше досліджуєш це питання, тим більше офігіваєш, що насправді стоїть за "святими" Гонгадзе та Шереметом :smilie10:.

Про Гонгадзе я вже написала, що це був дуже непростий чувак.

І ось виявляється, що Шеремет теж був дуже, ДУЖЕ непростим.

Ось цей факт каже мені все, що потрібно знати:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pavel_Sheremet


У 1999 році він провів рідкісне телевізійне інтерв'ю з Наїною Єльциною, яке The New York Times розкритикувало як «поблажливе» та таке, що «[робило] все можливе, щоб представити пані Єльцин у симпатичному світлі»; Станція ОРТ Шеремета в основному контролювалася олігархом Борисом Березовським, соратником Єльцина.

Ну ви в курсі, хто такий Березовський і яка його роль в приведенні до влади пуйла.

Причому цей параграф я знайшла в англійській Вікіпедії, а в російській та українській Вікіпедії його нема.

І потім такий "журналіст" працював в УП з 2012 року!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Смачненькі деталі вийшли на білий світ:

ЦитатаТак ось, одним з доказів самовільного залишення Шабуніним військової частини є відео, зняте 29 квітня 2023 року в кафе «Зігзаг» по вулиці Рейтарський, 13 у Києві, де Шабунін пиячить з якимсь молодиком, у той час, як його військова частина перебувала в Бахмутському районі. Читацька громадськість вже звернула увагу, що на столі занадто багато порожніх пляшок як на двох людей. Відкрию таємницю: насправді, пиячили втрьох, просто в момент зйомки третя людина, яка разом з Шабуніним заливала сливу, відійшла в туалет.

Слідство з моєю допомогою вже встановило цю третю особу – це була головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва. І тому коли мадам Мусаєву викличуть на допит, а вона верещатиме, що «татарівське ДБР» утискуєте свободу слова, майте на увазі: алкоголізм – зло.

Але нє, то не Сорос, то не глобалісти, нема договорняка, СБУ, будь-ласка, не заарештовуйте мене! :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.