Форум Української Правди (ФУП) став чисто московським

Попередня тема - Наступна тема

Franchuk

Форум Української Правди (ФУП) став чисто московським

Згідно з правилом ФУП:
/*4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено. Флуд в Адмінфорумі - бан.
*/
в Адмінфорумі ФУП було розміщено гілку з назвою:
"Щоб тебе не банили, треба знати, за що банять на ФУП":

/************************
Зрозуміло, що обізвати будь-кого
якоюсь клікухою типу "Політично стурбований бот"
елементарно, якщо ти на ФУП адмін чи модер.

І придумати після цього "підставу" для бану на зразок:
"качає розкол суспільства під час війни",
теж без жодних проблем, а особливо якщо нема потреби
вказувати на конкретні пости з таким "качанням" людини,
яка даному модеру чи адміну або не подобається,
або прийшла "вишестоящая" указівка того когось забанити.

Дивлячись на комент бану від 28.04.2024
"Політично стурбований бот качає розкол суспільства під час війни, кожен такий буде сидіти в бані до кінця війни"
для sergyj на рік (до 28.04.2025 12:57)
і на термінологію цього коменту від модератора,

(яка точно співпадає з визначеннями на адресу sergyj
від зграї досить таки ясно ідентифікованих
брехливих московських холуїв,
ціле кодло яких на ФУП ніхто не банить
за цілком очевидні кремлівські іпсо
на неугодних москві українських політиків),

виникає питання щодо того,
за що саме конкретно забанинений sergyj.

Питання виникає тому, що з тих повідомлень від sergyj,
які доводилось бачити,
аж ніяк не можна зрозуміти, ні що sergyj бот,
ні що він якось особливо політично стурбований
у порівнянні з іншими присутніми на ФУП.

Навпаки, його аргументована послідовна позиція,
яка через його активність дуже муляє
абсолютно безкарно присутньому на ФУП московському кодлу,
явно IMHO була на користь Україні,
українському народу і українській державі.

То що тепер, кожен той,
хто на ФУП активно висловлюється на користь Україні,
українському народу і українській державі,
буде сидіти в бані до кінця війни?
**************************/

Відповідь на цей лист від адмінів і модераторів ФУП була такою:
Видалення гілки з ФУП, і:
/* Ви забанені і не можете залишати повідомлення на форумі.
4.9.
Ваш бан завершиться 1 травня 2025 12:30:46.
*/ [4.9., це: У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.]

Таким чином, гасло ФУП:
/* ПРАВИЛА ФУП
Ми (не) банимо за погляди - ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.
*/ https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789302.0
має точнісінько такий же самий вигляд, що і гасло москви:
"Ми борємся за мір ва всьом мірє".

Для московського ресурсу,
в який під управлінням Олени Притули перетворився ФУП,
це нормально.

Інші матеріали, стосовні до московського червоного горобця
Олену Притулу (до заміжжя Алёна Юрьевна Чистова):
- "Московські гебе-шльондри в Україні":
https://olexlviv.blogspot.com/2023/02/blog-post_28.html
- "Передбанний протокол ФУП":
https://olexlviv.blogspot.com/2023/02/blog-post.html
- Передмова до кн. "Три слова":
https://chtyvo.org.ua/authors/Franchuk_Oleksandr/Try_slova/

Тут збереглися наразі ще не видалені звідти ФУП-повідомлення, за які там банять на рік:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=7222;area=showposts;start=0

Було:
Цитата: Wednesday від Травень 08, 2024, 05:54А де пан Франчук - давно тут не дописував. Бачу, на Єрмачці його забанили.
Заходьте, пане Франчук - тут трошки додалось юзерів з Вашого табору  :smiley24:.

Wednesday

Приємно Вас бачити, пан Франчук! Вчора переглядала список тем і згадувала Вас.

Як у Вас справи? Все добре?

Щодо Єрмачки і модерації там, то у нас є для цього окрема тема, там ми багато чого обговорювали з цього питання.

Цитата: Franchuk від Травень 28, 2024, 10:22Форум Української Правди (ФУП) став чисто московським

В мене таке враження, що він ніколи (хіба що коли був живий Гонгадзе) не був українським. Завжди виконував чиїсь замовлення. При цьому я розрізняю людей, які там пишуть (серед яких дійсно є багато патріотів) і політику та модерацію ресурсу. Тому що останнє реально контролює напрям. Якщо на полі є капуста і бур"яни, а селянин повириває капусту, то будуть лише бур"яни.

ЦитатаДивлячись на комент бану від 28.04.2024
"Політично стурбований бот качає розкол суспільства під час війни, кожен такий буде сидіти в бані до кінця війни"
для sergyj на рік (до 28.04.2025 12:57)
і на термінологію цього коменту від модератора,

(яка точно співпадає з визначеннями на адресу sergyj
від зграї досить таки ясно ідентифікованих
брехливих московських холуїв,
ціле кодло яких на ФУП ніхто не банить
за цілком очевидні кремлівські іпсо
на неугодних москві українських політиків)

Ну, я не порохоботка і не вважаю Петра імунітетом від кацапів чи що під його керівництвом щось магічно б змінилося, але це було б інтелектуально нечесно з мого боку не визнати, що порохоботів там цілеспрямовано гноблять і несправедливо банять. Що є, то є і я сама про це писала.

Це практично суперечить правилам і гаслу Єрмачки, але кого вже хвилюють ті правила, якщо мене саму там забанили на місяць, хоча я там взагалі не дописувала?? такого ще ні з ким не було! :facepalm1:

Ми (не) банимо за погляди - ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.


Банять, ще і як банять. А всілякий булінгуючий бруд - чомусь не банять взагалі.

ЦитатаДля московського ресурсу,
в який під управлінням Олени Притули перетворився ФУП, це нормально.

Тільки вона вже його продала глобалісту Фіалі три роки назад з відповідними наслідками плюс обслуговуванням єрмачків. Тут про це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо Ви тримаєте зв"язок із забаненими, то запрошуйте їх сюди.

Тут вже є пан Платник податків, він прихильник Порошенка. А Хорват, який не любить Порошенка, не пише. А мене більш Трамп цікавить  :gigi:.

Так що опозиції до Пороха тут практично не буде  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Травень 28, 2024, 17:41Якщо Ви тримаєте зв"язок із забаненими, то запрошуйте їх сюди.

Тут вже є пан Платник податків, він прихильник Порошенка. А Хорват, який не любить Порошенка, не пише. А мене більш Трамп цікавить  :gigi:.

Так що опозиції до Пороха тут практично не буде  :laugh:.

Я більше прихильник України, чим Порошенка.  Але якщо на даному етапі він виявляється найбільш впливовий і дієвий опозиціонер до теперішнього латентно прокацапського режиму зелених авантюристів, то звичайно буду його підтримувати.
Появляться більш яскраві і дієві представники українських патріотичних політиків то буду підтримвати і їх.

Wednesday

Цитата: платник податків від Травень 28, 2024, 21:21Появляться більш яскраві і дієві представники українських патріотичних політиків то буду підтримвати і їх.

Я в принципі підтримую таку позицію, вона цілком логічна.

Єдине, що як ці лідери проявляться, якщо вся увага на уже відомих ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Травень 28, 2024, 17:37Приємно Вас бачити, пан Франчук! Вчора переглядала список тем і згадувала Вас.
Як у Вас справи? Все добре?
Щодо Єрмачки і модерації там, то у нас є для цього окрема тема, там ми багато чого обговорювали з цього питання.
В мене таке враження, що він ніколи (хіба що коли був живий Гонгадзе) не був українським. Завжди виконував чиїсь замовлення. При цьому я розрізняю людей, які там пишуть (серед яких дійсно є багато патріотів) і політику та модерацію ресурсу. Тому що останнє реально контролює напрям. Якщо на полі є капуста і бур"яни, а селянин повириває капусту, то будуть лише бур"яни.
Ну, я не порохоботка і не вважаю Петра імунітетом від кацапів чи що під його керівництвом щось магічно б змінилося, але це було б інтелектуально нечесно з мого боку не визнати, що порохоботів там цілеспрямовано гноблять і несправедливо банять. Що є, то є і я сама про це писала.
Це практично суперечить правилам і гаслу Єрмачки, але кого вже хвилюють ті правила, якщо мене саму там забанили на місяць, хоча я там взагалі не дописувала?? такого ще ні з ким не було! :facepalm1:
Ми (не) банимо за погляди - ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.

Банять, ще і як банять. А всілякий булінгуючий бруд - чомусь не банять взагалі.
Тільки вона вже його продала глобалісту Фіалі три роки назад з відповідними наслідками плюс обслуговуванням єрмачків. Тут про це.

Дякую, все добре :-)

Оце переглянув більш-менш теми тут про ФУП,
все правильно сказано, одне тільки "але":
загальна критика, IMHO, навіть з указанням на ОП,
на жаль значно менш інформативна,
якщо при цьому не згадувати
про особу того безпосереднього маніпулятора ФУП,
який, з одного боку, направляє модераторів ФУП,
а з іншого звітує в ОП про нібито свою корисність.

І тоді клікуха "єрмачка" набула б проміжного вигляду,
оскільки від самого початку своєї там роботи,
тобто московської роботи,
вона не міняла свого справжнього господаря.

А продажа УП Фіалі насправді нічого не змінила,
Притула як керувала, так і далі керує,
нема жодної інфи, що вона і після 2023 облишила УП:
/* "У жовтні 2014 року Притула передала посаду головної редакторки Севгіль Мусаєвій, залишившись в проєкті відповідальною за стратегію видання та спецпроєкти"
"In May 2021 owner Prytula sold 100% of the corporate rights of Ukrainska Pravda to Dragon Capital.[6] The parties agreed that the editorial policy of the newspaper would remain unchanged.[6] According to Dragon Capital the investment was "another step towards supporting free media and freedom of speech in Ukraine."[6] Prytula intends to leave Ukrainska Pravda in 2023"
*/ (Це з української та англійської вікіпедії)

Wednesday

Цитата: Franchuk від Травень 30, 2024, 02:03Дякую, все добре :-)

 :smiley24:  :Prapor2:

ЦитатаА продажа УП Фіалі насправді нічого не змінила,
Притула як керувала, так і далі керує,
нема жодної інфи, що вона і після 2023 облишила УП:
/* "У жовтні 2014 року Притула передала посаду головної редакторки Севгіль Мусаєвій, залишившись в проєкті відповідальною за стратегію видання та спецпроєкти"
"In May 2021 owner Prytula sold 100% of the corporate rights of Ukrainska Pravda to Dragon Capital.[6] The parties agreed that the editorial policy of the newspaper would remain unchanged.[6] According to Dragon Capital the investment was "another step towards supporting free media and freedom of speech in Ukraine."[6] Prytula intends to leave Ukrainska Pravda in 2023"
*/ (Це з української та англійської вікіпедії)

Можливо, так і є. Бо я тоді зробила висновок, що вона умила руки і відійшла від справ, бо там було сказано, що вона має плани піти в 2023.

А так УП завжди було і продовжує бути отим самим лівацько-грантожерсько-глобалістично-соросячим "радіо тисячі пагорбів" з українським присмаком. Тому я і наполягаю, що в Україні давно треба увести такий же закон про іноагентів, як у Грузії, США та інших країнах.

До речі, я ніколи над цим досьогодні не задумувалася, але цікаво, чи був якийсь зв"язок між Гонгадзе і Фондом "Відродження". Треба буде дослідити це питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2024, 02:24
ЦитатаА продажа УП Фіалі насправді нічого не змінила,
Притула як керувала, так і далі керує,
нема жодної інфи, що вона і після 2023 облишила УП:
/* "У жовтні 2014 року Притула передала посаду головної редакторки Севгіль Мусаєвій, залишившись в проєкті відповідальною за стратегію видання та спецпроєкти"
"In May 2021 owner Prytula sold 100% of the corporate rights of Ukrainska Pravda to Dragon Capital.[6] The parties agreed that the editorial policy of the newspaper would remain unchanged.[6] According to Dragon Capital the investment was "another step towards supporting free media and freedom of speech in Ukraine."[6] Prytula intends to leave Ukrainska Pravda in 2023"
*/ (Це з української та англійської вікіпедії)

Можливо, так і є. Бо я тоді зробила висновок, що вона умила руки і відійшла від справ, бо там було сказано, що вона має плани піти в 2023.


Заходимо на https://www.pravda.com.ua/,
їдемо донизу і в кінці бачимо:
/*
Засновник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Севгіль Мусаєва
Редактор-засновник: Олена Притула
*/

Franchuk

Цитата: Wednesday від Травень 28, 2024, 17:37мене саму там забанили на місяць, хоча я там взагалі не дописувала?? такого ще ні з ким не було! :facepalm1:


Мабуть Ви на ФУП не Wednesday?

Wednesday

Цитата: Franchuk від Травень 30, 2024, 14:50Мабуть Ви на ФУП не Wednesday?


Так, звісно, що там в мене інший нік, але його забанили через декілька тижнів після того, як я зробила на той час останній пост  :facepalm:. І я не порушила ніяких правил, писала ввічливо і по суті.

А бан був за "флуд", хоча я там не писала, повторюю, на той момент, два чи три тижні. То про який "флуд" могла йти мова? :Sho_za:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Травень 30, 2024, 10:37Заходимо на https://www.pravda.com.ua/,
їдемо донизу і в кінці бачимо:
/*
Засновник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Севгіль Мусаєва
Редактор-засновник: Олена Притула
*/

Ну те, що вона там записана, саме по собі не означає, що вона активно керує. Адже Гонгадзе теж записаний, але він мертвий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#11
А взагалі схоже, що УП із самого початку була соросячою. Цілком можливо, Гонгадзе заснував її на гроші Сороса (я поки не знайшла цьому підтвердження, але наразі це моя робоча гіпотеза).

Тому що Сорос особисто рвав за Гонгадзе дупу і намагався використати цей кейс, щоб скинути Кучму і поставити Ющенка. Що йому в кінці-кінців і вдалося в результаті "кольорової" Оранжевої революції. Про це я теж маю плани написати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2024, 18:02А взагалі схоже, що УП із самого початку була соросячою. Цілком можливо, Гонгадзе заснував її на гроші Сороса (я поки не знайшла цьому підтвердження, але наразі це моя робоча гіпотеза).

І якщо це правда, то це з самого початку - "прокляте" місце, місце з поганою кармою, тим більше зіпсованою жахливою смертю самого Гонгадзе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2024, 21:19Цитата: Wednesday від Травень 30, 2024, 17:02
А взагалі схоже, що УП із самого початку була соросячою. Цілком можливо, Гонгадзе заснував її на гроші Сороса (я поки не знайшла цьому підтвердження, але наразі це моя робоча гіпотеза).

І якщо це правда, то це з самого початку - "прокляте" місце, місце з поганою кармою, тим більше зіпсованою жахливою смертю самого Гонгадзе.

/* З 1997 року в Олени Притули був роман з Георгієм Гонгадзе[16][17]. Вона була останньою, хто бачив його живим до викрадення та вбивства у вересні 2000 року[16] [...] Перебувала у стосунках з Павлом Шереметом, з яким познайомилась у 2008 році[18]. [...] У липні 2016 року Шеремет загинув у результаті вибуху машини, що належала Олені Притулі
*/ https://uk.wikipedia.org/wiki/Притула_Олена_Юріївна

Як говориться, один факт, це випадковість, два факти - це закономірність, а три факти - це певність. У нас є три кожному видні факти: убивство чудової людини Георгія Гонгадзе, убивство за схожих взаємин з Притулою Павла Шеремета - і перетворення Притулою спершу ніби як українського ресурсу ФУП на промосковську клоаку, шляхом залучення туди розмаїтої москальні і випихання звідти нормальних людей. Це не враховуючи її відмову в 2006 від публікації в УП безпосередньо стосовної до убивства першого з двох убитих її коханців (обидва були одружені), до засновника і автора УП Георгія Гонгадзе - статті "Убивства українських політичних і культурних діячів".

Це дає підставу просити нормальних людей, які цілком можуть бути в УП, ну не одна ж там московська холуйня під прикриттям? чи деінде, але тою чи іншою мірою близько до Притули, бути дуже обережними. Адже коли хоч трохи зважати на факти дійсності, то ймовірність дуже і дуже не нуль, що цей червоний горобець може потурбуватися і про них, якщо вони, як наприклад Гонгадзе і Шеремет, перетнуть міру справжньої неприємності для банди московських убивць.

Ми ж пам'ятаємо, як після убивства Володимира Івасюка йшли розмови про якусь хвойду, яку бачили, як вона без зайвого галасу виконувала біля нього свою роботу, а після її завершення, тобто після убивства Івасюка, зникла без сліду. Так що Притула не перший в історії України горобчик, навіть тільки серед них відомих.

Тому не думаю, що є потреба відвертати увагу від IMHO очевидно московського наповнення ФУП здогадками про Сороса.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2024, 17:59
ЦитатаЗаходимо на https://www.pravda.com.ua/,
їдемо донизу і в кінці бачимо:
/*
Засновник проекту: Георгій Гонгадзе
Головний редактор: Севгіль Мусаєва
Редактор-засновник: Олена Притула
*/

Ну те, що вона там записана, саме по собі не означає, що вона активно керує. Адже Гонгадзе теж записаний, але він мертвий.

Означає,
Севгіль Мусаєва і Олена Притула,
на відміну від Гонгадзе,
вказані з їхніми емейлами,
щоб можна було до них звертатись.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Травень 31, 2024, 11:32Ну те, що вона там записана, саме по собі не означає, що вона активно керує. Адже Гонгадзе теж записаний, але він мертвий.

Означає,
Севгіль Мусаєва і Олена Притула,
на відміну від Гонгадзе,
вказані з їхніми емейлами,
щоб можна було до них звертатись.

Якщо сайт не оновлявся після 2023 року, то це не дивно і не є доказом, що вона працює там зараз. На стан перехідного періоду вона дійсно працювала, але мала піти в кінці 2023 року.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#16
Цитата: Franchuk від Травень 31, 2024, 11:23Тому не думаю, що є потреба відвертати увагу від IMHO очевидно московського наповнення ФУП здогадками про Сороса.


Чому відвертати увагу? Якщо є факти, то це не відвертання уваги, а їх констатація. А фактом є те, що Притула роками не вилазила із США і до створення УП вони разом з Гонгадзе їздили у США "привертати увагу до відсутності свободи слова в Україні" - а це вже тхне соросятиною просто через океан. І це я ще це питання глибоко не досліджувала, буквально тільки що зайшла у Вікіпедію і прочитала.

Повторюю, Сорос використовував кейс Гонгадзе, щоб спихнути Кучму і поставити, очевидно, свого ставленника Ющенка (цитати наведені вище). То кому насправді було вигідне вбивство Гонгадзе? І в чому тут конкретно вигода для пуйла?

Про це в українському просторі ніхто не говорить, що дуже симптоматично, враховуючи, що сам Путін старий глобаліст, особисто якшався зі Швабом ще з 90-х і проводив шабаші ВЕФ в Росії. І Путін, і Сорос - на одній стороні проти України.

Тому що і у пуйла, і у соросятини схожі цілі і завдання по відношенню до України, хоч методи реалізації відрізняються дещо.

Не дати Україні стати сильною і незалежною, висмоктати всі можливі багатства, а зараз добити те останнє, що залишилося - український народ. Дійшло навіть, що хочуть дістати тих, хто роками живе в еміграції, щоб і духу українців по світу не залишилося. Мені не відома жодна інша країна, яка силою змушувала емігрантів воювати, навіть якщо вони набули громадянство інших країн.

Пуйло і кацапи робили це століттями через рабовласництво та імперськість, а соросятина - обманом, створюючи муляжі незалежності, а насправді за цими муляжами грабуючи і розвалюючи Україну. Де всі ці керманичі, де їх діти і внуки? Хоч один загинув за Україну чи хоча би взяв у руки зброю? Ні, вони нацарювали і втікли або прикрилися купленими привілеями, тоді як прості українці страждають і гинуть, бо країна за ці 30 років доведена до ручки і на чолі ще з однією глобалістичною лялькою Зебілом її просто тупо добивають.

І ще один цікавий факт. Якщо починаєш проливати світло на соросятину, вони зразу починають скавчати, що ти російський агент, переводять стрілки. Як оце із законом про іноагентів в Грузії.

Чомусь відповідні закони в США та інших країнах не проросійські, а грузинський - проросійський :Sho_za: .

Чомусь Зебіл, який роками працював в Росії і брав бабло від російського УРЯДУ, чи Порошенко, який роками робив бізнес в Росії - не проросійські, а українські патріоти. А Іванішвілі - проросійський :Sho_za: .

УП - до мозку кісток соросяча. Була, є і буде. Недаремно Притула продала її Фіалі - глобалісту до мозку кісток.

Тому я і стверджую, що Єрмачка завжди була, є і буде антиукраїнською  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Травень 31, 2024, 11:23убивство чудової людини Георгія Гонгадзе

Ви знайомі з ним особисто? Звідки Ви знаєте, чи він чудовий?

Мені одного факту, що він злигався з Притулою за спиною дружини, досить, щоб сказати, що він не був моральною людиною.

ЦитатаЦе дає підставу просити нормальних людей, які цілком можуть бути в УП, ну не одна ж там московська холуйня під прикриттям? чи деінде, але тою чи іншою мірою близько до Притули, бути дуже обережними.

Щодо самої Єрмачки, то там є невелика кількість патріотів, але переважна більшість - боти та агенти впливу, що працюють на різні політичні сили, і корисні ідіоти з відсутнім критичним мисленням. Для мене те онлайн-середовище, як я підкреслювала неодноразово, щось на кшталт паноптикуму плюс місце, де генеруються матеріали для моїх різних неформальних досліджень, що я роблю у відповідних темах.

Прокляте гниле місце, готель "У Погібшего Журналіста", перефразовуючи Стругацьких. Я нічого хорошого від нього не чекаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось тут цікаві деталі.

https://www.dsnews.ua/dosie/alena-pritula-18052021-425417

Перший чоловік Притули, журналіст, співпрацював з Радіо Свобода. Самі знаєте, що це.

Потім, саме після того, як Притула і Гонгадзе з"їздили у Вашингтон у 1999 році, вони відкрили УП. Їм хтось там дав на це гроші, бо вони жалілися на відсутність свободи слова в Україні.

Хто ж був цей "донор"??

І Притула це навіть не приховує! :facepalm:

ЦитатаСама Притула рассказывала, что первые годы издание существовало на западные гранты.
Потім Притула не вилазила із різних "навчань в США" з усіма витікаючими.

Мені особисто все зрозуміло на загальному рівні - тепер залишається знайти і проаналізувати деталі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.