Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 12, 2024, 23:09Давайте вже завтра продовжимо. Поки є час - треба поспати.
Кацапи самостійно собі "нерви" не зроблять  :smilie1:

Гарної і спокійної ночі Вам і хай Бог береже Вас і побратимів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1301
А по суті сьогодні великий день - один із найбільших булі укрнету (by choice, його тисячу раз просили зупинитися і більше цим не займатися, але він вибрав інакше) самовипилявся з Єрмачки :smiley24:.



Ми більше не побачимо бридких персональних тем, в яких ця шакаляча зграя гризе нормальних людей, а його старший наставник 2П навряд чи посміє мутити це самостійно, без підтримки. Не прочитаємо наклепів і брехні (принаймі від нього), не будемо спостерігати злобних фотожаб та дебільних відео :bluet:.

Проте, я впевнена, булінг давно продовжується і продовжуватиметься на інших так званих "ресурсах" - проти натури нє папрьош!

Але це все работка в карму :icon_cool:.

And karma is real, folks.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1302
Здавалося б, посидів в тазику з холодною водою місяць, то мав би охолонути, зробити якісь висновки, але ж ...

Четверте повідомлення по виході з бану - про Сергія :facepalm:. Чуваку 40 років, це вже навіть не молодість  :smilie10:.




Наша відповідь Чемберлену:



Amen!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1303
А взагалі ось чудовий приклад карми в дії.

Припустимо, в М-3 були до мене якісь претензії (хоч я завжди граю відкрито і у моєму takedown димихизи зачіпала її не від нічого робити, а відповідала на її безсоромну заяву, що вона та її кодло має право на булінг тому що знаходиться під бомбами :smilie9:).

Якби М-3 був шляхетним гравцем, він би пред"явив ці претензії мені в обличчя, запропонував би вибрати зброю і з"ясувати відносини у чесному двобої, і на території, де всі мають одинакове standing і одинакові умови (наприклад, тут).

Я би без проблем прийняла виклик, тому що я відповідаю за кожне слово, сказане мною, і за кожну літеру, крапку і кому, надруковану тут. Що я в результаті і зробила на сторінках цього ресурсу.

Але М-3 не був шляхетним гравцем. Він по-шакалячому і без оголошення війни напав на мене, коли я спала. Як фашисти на Радянський Союз 22 червня 1941 року, або як кацапи на Україну 24 лютого 2022 року  :smilie9:.

І він напав не за суттю претензій, а на мене особисто, на мій доробок, на мою родину, на мого чоловіка  :smilie9:.

Замість того, щоб конструктивно розібратись, він опустив себе до брехні, перекручувань та наклепів у мій бік.

Нема ніякого аспекту моєї особистості, який би він не образив чи не зачепив - мою зовнішність, мою освіту, мою кар"єру, моє особисте життя, мою сексуальність, мою родину.

Він стояв поряд, насолоджувався і за фактом брав участь у злочині, коли 2П писав про мене огидні речі і коли бридка опущена худобина відкрила чорну пащу по відношенню до моїх дітей :smilie9: .

Але це backfired mightily, бо за фактом він та його подільники виставили себе в дуже негарному світлі, за що і вигребли від цілого ряду осіб, пошкодивши залишки своєї і без того обтріпаної репутації.

І ще гірше, результатом його рішення замутити цей булінг стало обмеження його і цілого ряду юзерів в правах як дописувачів.

Трохи вивчивши характер М-3 за ці роки, можу сказати, що він є emotionally fragile and somewhat masochistic, що спричиняє overreaction, як сьогодні. І це помітно неозброєним оком :facepalm:.

Я також знаю, що він такий же online freak, як ми всі тут. And we need our poison :weep:. Виходячи з цього, я б порадила йому не палити мости, не викидати свій пароль і не зникати з віртуалу - як він не так давно сказав мені (which I sort of appreciated at the time). Тим більше що він не один такий, кому обмежили права.

Але я також дуже рекомендую йому to take this opportunity to reframe his thinking, як сказано у скріні вище.

Навряд чи це станеться в цьому житті, але якщо він нарешті підросте, змужніє і стане тим, ким ми всі хотіли б його бачити, може, у майбутніх інкарнаціях десь у далеких всесвітах ми всі зможемо бути друзями.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вангую, модера за 5 секунд закидали 10050+ доповідями :lol:  :lol:  :lol:

Цікаво, мене забанять назавжди, на рік чи на місяць?

У кого які припущення з цього приводу?  :laugh:

Алі, який з усіх сил намагався допомогти, "вдячні" українці обізвали ольгінцем і лахтинцем  :smilie9:

Вони там реально хворі  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2024, 20:48Вони там реально хворі  :smilie10:.

Один заступив на вахту. "Практикуючий юрист", ЛОЛ!

Цитатавиіпать борсука

Тепер ми знаємо, чому він сказав, що його набагато молодшій жінці більше, ніж раз в місяць, не потрібно  :smilie2: :. Цікаво, набивного борсучка в їх спальні часом не Тед звати?  :smilie10:

ЦитатаНу так біполярочка це тобі не фунт ізюму

ЦитатаУ пацієнтки зараз період манії - тож десь через годин 8 буде відсипатися)

Якби він в цьому шарив, то ніколи б такого не написав.

1) Період манії починається в біполярів набагато пізніше - весною, квітень-травень.

2) При манії якраз не сплять, це гіперактивний стан. Сплять при депресії.

3) Мій сон (цілком здоровий, дякувати Богу) наступить десь через 6 годин. Цілком за розкладом.

А ось він якраз і не спить - в Україні майже 1 година ночі (може, й більше, якщо годинник не перевели).

У нас такий не спав-не спав, а потім родину свою порішив  :smilie10:.

Але це нічого, скоро воно знов унило піде в бан. Хоч я на нього кнопку не натисну :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Через плече слідкувала, скільки обожнювачів поздоровило "волонтерку" із днем народження в практичному сенсі.

Чесно, шокована, що так небагато  :smilie10:.

Як панегірики співати, то охочих багато. А як розкрити гаманець, то всього 6 чоловік плюс два емігранти.

300 баксів - це напевно, від Сивого. Це найщедріший донат за останній час.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2024, 23:02Проблема ж не тільки в українських виборцях як таких (хоча я не маю сумніву, що за Зе українчеги голосували від щирого серця).

Я не хочу звучати як конспіролог, і ще декілька років назад я була б шокована прочитати це від інших, але я спостерігаю це не лише в Україні.

Я вважаю, що "криза еліт" глобально - це не випадок, а системне явище.

Наприклад, Шваб прямим текстом говорив, що в Канаді всі лідери вефівці чи щось в тому роді.

Якщо подивитися на будь-яку країну так званого "вільного світу", то практично всі лідери - слабаки-пустишки, які самі по собі нічого не представляють. Чи то Трудо, чи то Макрон, чи то Байден, чи то Шольц, чи то Зеленський.

Тобто їх "встановлюють" через ілюзію демократичних виборів ("промивання мізків" ЗМІ я вважаю частиною процесу), вони самі по собі нічого не вирішують, а за їх спинами справжні гравці мутять свої справи і реальну політику.

Ось де собака порився.

У нас і тема є окрема про це.
подібні думки я теж маю.

Wednesday

#1308
Сьогодні у мене була дискусія із Златадоброю, яка стверджувала, що не заходила на наш ресурс, і звинуватила мене, м"яко кажучи, в тому, що я кажу неправду. Я пообіцяла їй надати докази, що таки заходила.

Але спочатку зафіксуємо, що вона дала мені офіційний дозвіл подивитися логи і зробити дослідження щодо її айпі:



А тепер докази, що вона заходила на наш сайт, і не раз.

1) Її власні слова, що вона заходила на наш сайт 2 січня 2024 року. До речі, я не бачила її типовий айпі в січневих логах - можливо, вона заходила з іншого або під анонімайзером.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27683394#msg27683394


2) Її айпі в логах за лютий 2024 року. Вони показують, що з цього айпі було зроблено 49 запитів до сервера і останній захід був 3 лютого 2024 року за часом сервера.

Зверніть увагу на айпі-інформацію Златадобри у скріні вище. Вона асоціюється з оцим (певні цифри витерті спеціально для забезпечення анонімності):



А тепер скрін з логів (знову, певні цифри айпі витерті для анонімності, але останні залишені, щоб показати, що це один і той же айпі):



Якщо ще в когось іншого такий же айпі, як в Златадобри, то мені про це невідомо. Інші єрмачківські "ірландці" пишуть з інших айпі. За останній місяць заходів з цього айпі не було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 05:36подібні думки я теж маю.

Нам сюди треба тих, хто з нами не погоджується  :gigi:. Щоб дискусія була, а то все тихо, мирно, чікі-пікі  :smiley15:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 14, 2024, 06:12Нам сюди треба тих, хто з нами не погоджується  :gigi:. Щоб дискусія була, а то все тихо, мирно, чікі-пікі  :smiley15:.
так з цими тезами складно не погодитись, складно знайти бажаючих сперечатись з очевидними речами.
Питання, чому так склалось, і що далі  буде, як вийти з цього процесу деградації?

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 06:44так з цими тезами складно не погодитись, складно знайти бажаючих сперечатись з очевидними речами.
Питання, чому так склалось, і що далі  буде, як вийти з цього процесу деградації?

Я впевнена, що навіть у наших скромних рядах тут є як мінімум один індивід, який може посперечатись, але він в основному пише на фупі, а сюди тільки що зайшов і покинув чат  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1312
Декілька коментів, на які не мала часу відповісти:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27833503#msg27833503

ЦитатаА от щодо "фото невістки" - тут напевно було по-справжньому обідно. Не мені. Бо якщо те вважати фотою невістки!... :facepalm1:

Невістки Кадри обоє гарні дівчата, попа та фігура на тих фото - пречудові. Більшість жінок Єрмачки (включаючи так званих "секс-символів") можуть лише мріяти про таку. Та й чоловіки оцінили.

Цитатаскріни з соцмереж, де її синок збиткується з воїна-АТОшника.

Коли я попросила ці скріни у свій час, їх ніхто не надав. Сумніваюсь, що вони є в природі, і що вони автентичні, враховуючи, що за скрінами стоять ті самі люди, що скакали на форумі Z з різними фейками і фотожабами.

Також, із соціальних медіа у відкритому доступі видно, що сини Кадри патріотичні. Наприклад, один з них збирав кошти на ЗСУ на честь свого др, і зібрав велику суму.

Цитатафото м"ясистої ж*пи з інтернету з купою лайків від різних негрів.

Див. вище. Також у коментарі міститься расистський контент. Автор хоче сказати, що негри - не люди?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27833521#msg27833521

ЦитатаА Сергій точно не створював підстав?

Це тисячу раз обговорювалося. Ні, не створював. В нього такі ж права, як і в інших юзерів форуму, і він мав повне право ними користуватись.

ЦитатаНе тільки створював, але й чудово знав про наслідки, і навіть насолоджувався тими наслідками. Теж свого роду збочення, ІМХО.

Це конструкт типових булі. В них жертва - завжди винна, бо в короткій спідничці червоних трусах.

Насправді Сергій - це одна із ітерацій систематичного булінгу, який мутили одні і ті ж особи на протязі десятиліть по відношенню до інших.  Ці інші не постили власних відео чи фоток, але булінг по відношенню до них відбувався.

ЦитатаПрипустимо, людина не розуміє, наскільки недоречно для людей які вже два роки знаходяться під сиренами та ракетами, постити роліки з його походу на Різдвяний ринок.

Це теж тисячу раз обговорювалося. Так само, як ціла купа осіб, включаючи самих булі, починали або дописували в 10050+ тем, що не мають місця на політичному форумі. Але це - другоє.

ЦитатаНе розуміє, бо не дано. Нехай.

Інтелект Сергія значно перевищує середній по Єрмачці, і це доконаний факт.

ЦитатаАле коли постив своє фото у червоних трусєлях під ялинкою, або у позі півня на підвіконні - на що розраховував?

Це теж обговорювалося. Це типовий прояв self-deprecation - вміння посміятись і приколотись над самим собою. Що є ознакою зрілої людини, високого рівня інтелекту та високої самооцінки.

Ви просто в більшості своїй не доросли до рівня Сергія і в цьому полягає суть вашого конфлікту з ним.

Також, груповий булінг автоматично зупинився, коли з форуму зникли головні булі через бан чи самобан.

І це видно неозброєним оком :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1314
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27833540#msg27833540

Цитатаале Кадра і Авіатор це :facepalm: Вата ватна, ще й прокацапська.

В мене нема evidence, що вони вата.

Слова невідомо кого в машинній вишиванці і кацапських відсосів, що на колінах приймали у кацапського пропагандиста, який роками робив бізнес з Росією і поширював в укрнеті імперську російську пропаганду - приватна думка і не більше.

Факти в студію, або заткніться назавжди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27833506#msg27833506

ЦитатаНе хочеш бруднитися- оминай, все просто в цьому питанні.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27833519#msg27833519

Цитатанабридло ніпрошо.

Але в тему прискакала блискавично, як тільки побачила мене там. Через 6 хв. після мого останнього допису :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1316


Що я, власне, мала на увазі, коли сказала те, що в скріні?

Колись один чувак сказав мені, що я "a breath of fresh air and a high-quality person". Це був той самий колега по роботі, який запрошував мене в гори, ЛОЛ! Звичайно, я розумію, що в чомусь це була правда, а в чомусь його спроба to butter me up :laugh:.

Але я не про це, а про термін, який він вжив - "особа високої якості".

Так ось, є особи високої якості і особи низької якості. Я називаю це "високо-" і "низькорангові".

Особа високої якості не визначається рівнем заробітку чи матеріального достатку, молодістю, красою чи сексуальністю.

Вона визначається цінностями, принциповістю і моральною силою.

Особа високої якості надійна, вона не обманює і вона тримає своє слово. Якщо вона щось пообіцяла, вона виконує свою обіцянку.

Така особа завжди буде робити what is right, незалежно від того, що хто про неї подумає і незалежно від внутрішнього чи зовнішнього тиску.

Ніхто не є ідеальним і всі роблять помилки, але особа високої якості не буде боятися визнати свої помилки та взяти відповідальність за свої дії.

Особа високої якості чесна і порядна завжди. Це називається словом integrity.

Особі високої якості не потрібно пояснювати, де біле, а де чорне, де добро, а де зло. Вона це знає імпліцитно. Вона також, на відміну від осіб низької якості, завжди стає на сторону добра, навіть якщо це може мати для неї негативні наслідки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1317
Так ось, незалежно від моєї власної градації, якою вона б не була, для мене має значення думка і оцінки виключно тих, хто є особою високої якості для мене.

Якщо я йду по вулиці і мене грубо обізве бомж, це нічого для мене не означає. І це ніяк не змінить того, ким і чим є я, як і не змінить того, ким і чим є бомж.

Але якщо мені скаже мій чоловік, що я зробила щось не так, чи наприклад, Сергій чи Зелений Крокодил, я засмучуся і мене це зачепить. Хоча і змусить замислитись і постаратись виправитись на краще. Тому що це у моєму світі - особи високої якості.

А ось таке от, як внизу - ні, тому що:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139594.msg27833400#msg27833400

ЦитатаГіпопопо

Високоякісна особа не буде знущатися із зовнішності. Об"єктивно, якщо це робить жінка, це ознака low class і trailer trash mentality.

Цитата, та ти мазохістка. Приходить та свідомо наривається аби її принизили чи хоча б мимохідь пнули.

Особа, яка вважає, що булити та копати когось навіть віртуально є допустимим, автоматично є особою низької якості. Особи високої якості таке не декларують, таким не займаються, а якщо бачать, що хтось таке робить, то зупиняють подібну негідну поведінку.

Також див. вище. Бомжиха не може копнути бізнес-вумен в бімері за умовчанням.

Цитата]Шкода тебе, ''десятки тисяч''.  :)

Можна було б написати, що це її шкода - втратити домівку і жити у старшому віці у чужій країні за рахунок чужих людей  - нікому не побажаєш.

Але ні, не напишу. Адже генеруючи всю цю маячню і роками займаючись груповим булінгом, вона просто намагається таким чином самоствердитись і фейково компенсувати свої реалії нападами на нормальних людей.

Тому ні, мені її не шкода, тому що її дії в цьому плані - свідомий вибір.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1318
Ну і ще один віртуальний бомж, "обезьяна с Броваров, брыжжущая тут слюной"(С), неадекват-імпотент та фейковий "юрист", який практично 24х7 "ригає брудом", перетворюючи і без того агресивну Єрмачку у буквально віртуальний cesspool  :smilie10:.

Це нікому не потрібне чмо, яке, майже впевнена, погнали з роботи (бо у практикуючого юриста нема стільки часу сидіти онлайн і генерувати по 120 дописів на добу) і яке тваринно с**ться неминучого (тому і агресує, у кожного страх смерті проявляється по-різному), дозволило собі купу маячні в мою адресу.

Кому цікава моя біографія, ось факти:

1) Я народилася в селі, але не забитому, а у чудовому старовинному великому селі з довгою і proud історією. Я пишаюсь своїм походженням, своєю родиною, тим, що в моєму роду з обох боків - землевласники-хлібороби, які з діда-прадіда чесно і наполегливо працювали на своїй землі. Обзивати селян, на яких тримається Україна, і їх доробок може тільки останній дегенерат-покидьок :bluet: .

2) Коли мені було 5 років, моя родина переїхала в місто. Я виросла в сім"ї професійних інженерів, людей з вищою освітою, і все їх покоління в нашій родині - практично всі люди з вищою освітою. Освіта - для мене цінність з дитинства.

3) Я закінчила школу із золотою медаллю і університет з червоним дипломом. За 15 років сукупного навчання у мене не було жодної четвірки.

4) В юному віці я написала і блискуче захистила кандидатську дисертацію, чим пишаюсь, хто б що там не гвандів.

5) Заробляти на життя я почала ще в університеті - вранці на навчанні, а увечері вчити англійської дітей як частину експериментальної програми. Ніяких ХХХ я ніколи не ХХХ, на відміну від бабів цього убоїща - всі мої гроші зароблені тільки і виключно моїм інтелектом.

6) Через декілька років я отримала запрошення на роботу в Канаду у мультинаціональну компанію. Через два роки я отримала статус постійного жителя Канади і купила власний будинок. Мій майбутній чоловік був моїм сусідом. Таким чином, він не має ніякого відношення ні до мого приїзду, ні до отримання статусу.

7) Він також ніколи мене не утримував. Наприклад, в Канаді за весілля традиційно платить наречена. Я заплатила за своє весілля сама, з власної кишені, і хоч воно було невеликим, воно було в найпрестижнішому готелі міста і коштувало недешево на ті часи (та і зараз весілля там зробити - недешево). Не кожна канадська наречена може собі це дозволити, а я це зробила, дівчина "із забитого села". До цього часу всі згадують наше весілля як найкраще, де вони були, а я особисто згадую бомбезний трьохшаровий торт, який ми ще потім тиждень їли  :smiley24:.

8) Мій чоловік - не дровосєк, а високоосвічена людина з двома Masters degrees з топ-університетів Канади. Дегенерат Але з його нікому не потрібним куєвським дипломом може лише мріяти про таку освіту. А своїм дипломом юриста він може хіба підтерти собі дупу, тому що ніде, крім корумпованого бантустану, яким зараз, на жаль, є Україна, той диплом ніде не котується котирується.

До речі, канадські дровосєкі заробляють більше, ніж Але, як би він там не пижився.

9) Я можу приїхати в будь-яку англомовну країну і легко знайти там роботу. А "юрист" Але навіть прибиральником не зможе влаштуватися, тому що буде overqualified, а про роботу юриста і мови нема. Його "освіта", його "диплом", його "юридичний досвід" і він сам - неконкурентноздатні.

10) Дурбецало Але витрачає в місяць 100 баксів на бухло і топирить з цього приводу пальці на Єрмачці. Я не витрачаю 100 баксів на бухло, але мій заробіток за годину перевищує цю суму.

І в цьому - фундаментальна різниця між нами 1& .

Я знаю, він це прочитає (С) :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1319
Ось вона, ціна булінгу, брехні та наклепів.



Цитата: Wednesday від Березень 07, 2024, 01:02Що, закінчилися "психічно хворі" "тварини", "кацапські курви", "мерзота" і "в**ки на п**ду каліки", які тисячами донували?

Пічалька  :smilie2:.

Всі епітети вище - авторства "святих волонтерів". А остання творчість Бандерівця на цьому ресурсі - побажання нам захворіти на рак :Sho_za:.

А потім такі - дайте грошей! і такі - а нас за що??

Логічний ряд:

"Вирву матку, сучара, і натягну тобі на голову" (С) - невинна собака Бандерівця отримує запалення матки.

"Рак ваше все :dance3:" (С) -      ???
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.