Ватники чи Патріоти? Критичний Аналіз

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Мушу з сумом зазначити, що навіть у тих, хто підтримує ЗСУ і в кого воюють родичі, проскакує антиукраїнська пропаганда.



В Україні, як я писала тисячу раз, є дві касти людей - прості українці, що вигрібають по повній, і так звана "іліта". Пан Вуйко з Онтаріо бреше, коли пише, що в Україні всі поводять себе як "іліта".

Ось типове для простих людей весілля - ми це на нашому форумі висвітлювали. І зараз багато таких весіль, і навіть таких, де шлюб бере лише наречена - тому що нареченого вбито  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі за практичної відсутності модерації і на без того антиукраїнському ресурсі Єрмачка антиукраїнська пропаганда ллється відрами.

Ось купа прикладів:





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зазвичай, якщо хтось пушить "хароших русскіх" типу Фейгіна чи брехливих агентів ФСБ з їх "Путін скоро умрьот" типу Піона, для мене це одне з двох:

1) людина реально тупа і недолуга
2) людина кацап і 5-та колона.



Вуйко ніби і не кацап (він єврей), і ніби не тупий.

Але ці "українці" "вскриваються" потихеньку, показують свої справжні цінності і суть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Констатація ФАКТА просування "хароших русскіх" і їх шкідливих наративів не є проявом ксенофобії, а є констатацією факта. Кожен свідомий українець, я підкреслюю, СВІДОМИЙ УКРАЇНЕЦЬ це прекрасно розуміє.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#124
Кацапському пропагандону все нейметься.

Ну чому Україна терпить на собі цю коросту??

Він же не соромиться робити це навіть під час війни, користуючись ідіотизмом більшості Єрмачки :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.





Більше конструктивного фідбеку на липку "аналітику" пуйлівця, племінника російського генерала, який у свій час зробив все, щоб Україна не вступила в НАТО, можна прочитати тут.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну чому тільки у Путіна? Кацапські агенти впливу скачуть, наприклад, по Єрмачці уже десятиріччями і їх не тільки ніхто не банить, а у них ще й купа апологетів із щойноперефарбованих "українців" (у машинних вишиванках, як я люблю казати) і корисних ідіотів :smilie2: .



Ім не тільки ніхто не затикає рота, а ще й плазує перед ними за "умовну знижку". Тобто на них все одно зробили "профіт", ще й поржали у них за спиною.

Це і є махрова, бридка у своїй вульгарній повсякденності українська корупція :smiley23:.

Якщо це "наш", то можна поширювати ворожі наративи і не нести за це ніякої відповідальності.
Якщо це "наш", то можна закрити очі на його безчесність.
Якщо це "наш", то можна зробити вигляд, що він не покидьок.
Якщо це "наш", то можна знайти тисячу виправдань, чому він цяця, а ви - кака.

Найгірше лише те, що за них загинули і ще загинуть найкращі, а кацапська потороч - живе  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цинічна і неприкрита ворожа пропаганда :smilie9:. Чому це дозволяється на allegedly українському ресурсі? :smilie9:  :smilie9:



Просто підставте "росіяни" замість "німці"  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:. Ну подумаєш, 7 мільйонів українців виморили голодом і ще стільки-то мільйонів замордували різними іншими способами. Зате "українці" премило чірікають російською :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бридка кацапура пропихає тези про "українських наці"  :smilie9:.



Замість того, щоб з ними дискутувати, ставте їх в ігнор і тисніть кнопки за образу української державності під час війни  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це вже неприкрита кацапська риторика в стилістиці Скабеєвої та "лудших умов цужека"  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Продовжуємо документувати приклади кацапської пропаганди.

"Війна закінчиться за два тижні", "Ваньки закінчуються", "В кацапів всього стільки-то ракет". Чільте на раслабоні, укропітеки, Україна вже перемогла ще в липні 2023 року :smilie9:.



Гуманізація ворога.



Та просто мочити алкаша-кацапуру. Той факт, що він ще не забанений навічно, говорить про те, що Єрмачка - антиукраїнський ресурс  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вата вже навіть не ховається. Зверніть увагу, звідки віщає ця особа. ФУП повільно перетворюється ... повільно перетворюється ... в Цугундер  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 01:52Я так розумію, на фотці зображена Тетяна Чорновіл - далеко неоднозначна політична діячка, яка, last time I checked, знаходиться в ЗСУ.

Піду, думаю, подивлюся, як там воюється Тетяні.

А там - "воюється" пречудово, майже кожен день постики у фейсбучику. Невже під Бахмутом чи ще у якійсь гарячій точці є час та мобільний зв"язок дописувати в соціальних медіа?

Не знаю, де і як "воює" Тетяна Чорновіл, але час на подібне має і багатенько.

І так, на превеликий жаль, Авіатор має рацію, що є справжні герої, які воюють, а є "воїни", які ніби в формі, але ніяким своїм життям не ризикують і пристроєні десь у спокійних місцях. Їм нічого і ніде не загрожує, а особливо це стосується мажорів та різних політиків. Ось і все.

Пам"ятаєте??

А тут цікаві новини прийшли про цю "бійчиню". Невже Авіатор ЗНОВУ мав рацію??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#133
З телеграму журналіста-розслідувача Володимира Бойка:

https: //t.me/ volodymyrboyko/4782

У матеріалах кримінального провадження, озвучених прокурором САП під час обрання запобіжного заходу Сергію Пашинському, найкумеднішим є епізод за участю улюбленої соратниці Сергія Володимировича Тетяни Чорновол. Ця історія увічнена для нащадків протоколом НСРД, складеним за результатом прослуховування офісу Пашинського в місті-герої Києві, куди навідалась його улюблена соратниця.

Взагалі-то Тетяна Миколаївна ще перед повномасштабним вторгнення вирядилась у форму офіцера артилерійських військ. З цього приводу злі язики пащекували, що завдяки званню молодшого лейтенанта та протекції Пашинського їй буде довірено очолити обоз маркітанток під час майбутнього Параду Перемоги. І це правильно: до яких пір в Україні братимуть за взірець німецькі фільми, де жінки вдягаються лише в костюми медсестри та вчительки? Революція Гідності відкрила перед членкінями Майдану небачені раніше перспективи й надала можливість проявляти свій патріотизм у нових формах, позах і способах...

Втім, зміст розмов, зафіксований протоколом НСРД, становить видатний інтерес не тільки для сексопатологів, але й для Спеціалізованої прокуратури в сфері оборони, оскільки під час перебування військовослужбовця Чорновол у кабінеті Пашинського їй зателефонував детектив НАБУ, який запросив Тетяну Миколаївну на допит як свідка в кримінальному провадженні, що розслідується у зв'язку з розкраданням у 2014 році нафтопродуктів, що належали олігарху-втікачу Курченку й були арештовані новою чесною та непідкупною владою. А владу на той момент уособлювали, зокрема, в.о. глави Адміністрації Президента Сергій Пашинський та його улюблена соратниця Тетяна Чорновол, призначена Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Тож підстав допитати колишнього головного борця з корупцією в детектива НАБУ було більш ніж досить.

Але екс-Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики, сидячи в кабінеті Пашинського на вулиці Липській у Києві, стала верещати в слухавку, що вона зараз «на передку» і нехай детектив, мовляв, приїжджає до неї на позиції. А ще краще – нехай бере зброю і їде на фронт, як Тетяна Миколаївна, та змиває свою ганьбу кров'ю. При цьому Чорновол по відкритому зв'язку сторонній людині назвала місце дислокації своєї військової частини та пообіцяла «дати точку» на мапі.Ось, будь ласка, уривок з протоколу НСРД, озвучений у суді прокурором САП:

Чорновол: Давайте я вам на передку всі свідчення вам дам! Самі до мене приїжджайте! Я бажаю! Я дуже бажаю! Приїжджайте до мене! Приїжджайте до мене! А ще краще беріть зброю, ідіть на фронт і вимивайте свою ганьбу кров'ю! А не виконуйте політичні замовлення! Я дуже бажаю. Я дуже бажаю вас побачити! Я вам дам точку. Я дуже бажаю. Місто ***. Приїжджайте до мене.

Пашинський: Це кого ти так трахнула?

Чорновол: НАБУ.

Пашинський: Кого з них?


Чорновол: (1-2сл.) Паливо. Свідком мене запрошували.

Пашинський: Це проти мене.

Чорновол: А чого ж ти думаєш, я вот так возбуділась?

Пашинський: Пиши. Це по цій справі мене будуть розжовувати. Чуєш? Це підозру мені готують.

Чорновол: Угу.

Пашинський: Хто це був?

Чорновол: Та якийсь слідчий НАБУ.


Пашинський: Пиши прямо зараз.

Чорновол: Що?

Особа: Пост.

Пашинський: Пост пиши. Отак прямо пиши. Всё сложили. Це підозру мені готують. І телефон його (1 сл.). Це ж він того п*дараса, сука, в ж*пу тр*хає.


Особа: Дай телефон, я проб'ю, хто це.

Чорновол: Угу. Щас скину.

Пашинський: А як ти проб'єш?

Особа: По програмі.


Пашинський: Щоб ви понімали, тільки що все стало на свої місця.

Чорновол: Я не пишу, я не знаю, що мені писати, про справу Курченка я писать не хочу. Треба зрозуміти, що мені писати.

Особа: Що тебе за*бують з фронта приїхати (не дог.)


Пашинський: Що ти зараз на фронті, що тобі подзвонив детектив НАБУ, і ти була впевнена, що він захоче попитати про (не дог.) Ну, поточні справи про корупцію з боєприпасами, а він тебе начав мучить по питанню 14-го року, паливо Курченка (не дог.)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І, дійсно, негайно по виході з кабінету Пашинського Чорновол 12 лютого 2024 року розмістила на Фейбуці допис про те, що вона зараз перебуває на фронті, 24/7 тримає в прицілі «Стугни» відповідальну ділянку дороги на випадок ймовірної атаки ворога, а «шоумени при владі», бачте, викликають її на допити. Почитайте та посмійтесь з цієї брехливої та злодійкуватої істоти:


«Шоуменам при владі я хочу сказати, що я зараз на службі. Це у вас життя шоу, а у мене маленька і нудна робота: 24/7 тримаю у прицілі дорогу ймовірної атаки ворога... Ділянка відповідальна ... Скільки треба, стільки я тут...не зважаючи на те, що ви там творите в Києві».

Втім, мова не про моральні принципи пані Чорновол (точніше – про повну їх відсутність). З Тетяною ми знайомі понад 20 років, тривалий час приятелювали і її моральна деградація відбувалась на моїх очах – після того, як у 2012 році вона сплуталась з Пашинським. У травні 2014 року, побачивши, чим Чорновол займається на посаді Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики (а вона не тільки допомагала Пашинському привласнити арештовані нафтопродукти, але розшукувала для нього якісь гелікоптери, брала активну участь у оборудках з металобрухтом і навіть допомагала попсуй-міністру Булатову забороняти військово-прикладні види спорту та вимагати гроші з неповнолітніх спортсменів), я припинив спілкування з цією потворою. Тож нічого нового з протоколу НСРД я для себе не довідався. Мова про інше – яким чином військовослужбовець Чорновол опинилась у Києві? Вона перебувала у відпустці, відряджені, на лікуванні? – Напевно, ні. Напевно, по документах вона значилась такою, що в цей момент знаходиться в зоні бойових дій і отримує за це додаткову винагороду.

«Вікіпедія» стверджує, що Чорновол командує розрахунком протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П» у складі 1 окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна. Запитання до командира цієї бригади полковника Умінського: Олеже Феліксовичу, а про який «передок» Ваша підлегла Чорновол розповідала по телефону, перебуваючи в Києві? І на яких підставах вона опинилась на вулиці Липській – Ви надали їй відпустку, щоби вона могла показати цей «передок» Пашинському, чи Тетяна Миколаївна самовільно залишила частину? І як часто Чорновол буває за місцем служби – може, вона, подібно до актора Тритенка, бандуриста Компаніченка, професійного громадського активіста Шабуніна та ще сотень і сотень таких же ж «наших сонечок» фіктивно рахується на військовій службі, а, насправді, живе в своє (та Пашинського) задоволення в столиці?

Хотілося б отримати відповідь на ці запитання також і від Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони – зокрема, узнати, чи є в діях Чорновол та її військового начальства ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 409 КК України, а також з'ясувати, чи буде з Чорновол стягнуто незаконно отримане нею грошове забезпечення та додаткову винагороду за той час, коли вона замість перебування на службі обслуговувала Пашинського?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як вже набридло це шапіто ... ці ряджені "герої", ці фейкові "бійці ЗСУ", це безсоромне продажне бидло, яке не вилазить з фейсбуків і твітерів, піарячи себе, хоча це просто технічно неможливо, якщо ти дійсно під кулями і в окопах :smilie9:.

І особливо знаючи, скільки справжніх героїв віддали свої життя або просто зараз проходять через невимовні випробування, поки ота шушера промоутиться на їх крові  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2024, 21:37Пам"ятаєте??

А тут цікаві новини прийшли про цю "бійчиню". Невже Авіатор ЗНОВУ мав рацію??


Читаю в ФБ Білозерську——Вііна подружка здається. Дійсно на фронті, дійсно воює——цікаво читати.

Wednesday

#137
Цитата: Сергій Чернівці від Березень 01, 2024, 22:05Читаю в ФБ Білозерську——Вііна подружка здається. Дійсно на фронті, дійсно воює——цікаво читати.

Після того, як я побачила купу відомих військових з Пінчуком, я взагалі зневірилась. Тобто вони продалися, а зараз нападають на тих по фейсбуках, хто адвокатує за зброю для ЗСУ, за лендліз. Тобто вони працюють на своїх багатих хазяїв (глобалістів, демократів США), а не на свій народ, не на свою армію :smilie9:.


Нагадаємо, що олігарх Віктор Пінчук спільно з Офісом президента презентували проєкт Deciding Your Tomorrow. Частиною стала триденна дискусійна програма, що мала об'єднати світових політичних лідерів, мислителів та активістів для обговорення ключових аспектів захисту життя і свободи українців.

Фото одного із таких заходів проєкту опублікувала українська журналістка Мирослава Гонгадзе. На світлині помітно голову правління фонду «Повернись живим» Тараса Чмута, волонтерку Юлію Паєвську з позивним Тайра, засновницю благодійного проєкту «Птахи» Тату Кеплер та інших разом з олігархом Пінчуком. «Яке багатомовне фото. Майбутнє в надійних руках. Лише Кучми не вистачає», – написала вдова українського журналіста Георгія Гонгадзе, убивство якого на початку 2000-х спричинило ефект політичного землетрусу в Україні.

Мирослава Гонгадзе принагідно нагадала про статтю Пінчука про Донбас, яку було опубліковано в The Wall Street Journal у 2016 році. Тоді вона викликала шквал критики. У статті український мільярдер запропонував власний план припинення війни в Україні, який полягає у тому, щоб піти на всі поступки Путіну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це вже натуральна кацапська пропаганда в стилі "украинские националисты-нацисты", де кожен патріот України автоматично нацюк і гітлерівець  :smilie9:.



Але ж його за це там не забанять!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спочатку він брехав, що лендліз невигідний.

Потім, що Ф-16 Україні не потрібні.

Зараз він добазікався, що правильно в українців відібрали ядерну зброю.



Це махрова, неприкрита антиукраїнська антидержавницька пропаганда. Ядерна зброя - чи не єдиний чинник виживання України як незалежної держави.

Все, що цей агент Демпартії і за умовчанням Росії постулює, вигідне лише одній силі - Росії і пуйлу.

Тому що тільки обеззброєну Україну Росія може захопити і знищити  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.