Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#400
Цитата: Wednesday від Грудень 12, 2023, 21:52радощі походів на сільську дискотеку

Там на тій дискотеці познаходили собі пару дуже багато моїх знайомих - і хлопців, і дівчат, які жили недалеко. Я була на багатьох весіллях  :smilie1:.

І моя сестра там зустріла одного із своїх екс. Там теж цікава історія не без моєї участі :facepalm1:.

Моя сестра і зараз гарна, але коли вона була молодшою, то взагалі мала модельний вигляд. Всі в моїй родині середнього зросту, а вона була висока, струнка, з гарним личком, привітна і весела. Не те що я, занудний і невпевнений в собі нерд.

Моя тьотя одного разу сказала мені, порівнюючи мене з моєю сестрою - А. гарненька, а у тебе реальна класична врода. Але вона весела і комунікабельна, а ти своєю прохолодністю відштовхуєш або взагалі відлякуєш тих, кто б хотів до тебе підійти.

Мені схожу річ сказав один поціновувач - брат моєї одногрупниці, який мені подобався і кому, як виявляється, подобалася я (той самий, який спалив в мене перед носом гроші, які я віддала йому, бо не хотіла, щоб він за мене платив, і він образився  :facepalm:). Ми часто разом проводили час в неї вдома, а коли вже було пізно, він відводив мене додому (вона жила майже в центрі, а я на околиці, і ми мусили добиратися тролейбусом, а далі йти пішки).

Ось ідемо ми такі разом, тримаючись за ручки (мамою клянусь!), по спорожнілих вулицях у сирій листопадовій мряці, і розмовляємо. І він каже - ти як та гора Еверест. Не кожен зможе залізти на ту вершину! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

But I digress. Back to the storyline.

Ну, ось моя stunning sister сходила пару раз на ту дискотеку і на неї клюнув перший парубок на селі - місцевий вчитель із хорошої і досить заможної родини. Ще й на вигляд трохи схожий на Роберта Майлза. І вони почали зустрічатися.

Але моя сестра у той час вчилася у одному із унтів Києва і приїздила додому лише на зимові і літні канікули. Тому їх стосунки були, що називається, long-distance. Здається, він і приїздив до неї в Київ раз чи декілька раз.

Але одного разу вона залишилася святкувати Новий Рік в Києві. Ну, я подумала, що він, напевно, буде вдома один, і запросила його до нас додому. Були мої батьки, він, і здається, декілька моїх знайомих.

Ну ми непогано провели час і десь години в дві він зібрався йти додому. Моя мама каже - йди проведи такого-то до перехрестя. Ну, я вдягнулася і пішла з ним.

Доходимо до перехрестя і я йому - ну з Новим Роком, добре тобі дістатися додому. А він типу хоче мене обняти на прощання, я думаю, ну це ж суто по дружньому, а він раз - і намагається мене поцілувати!

Я автоматом мордочку в сторону і рванула додому.

На другий день він мені телефонує і каже: ти знаєш, ти насправді мені давно подобаєшся і давай будем зустрічатися! Я така - сорі, no.

З сестрою у них все одно нічого не вийшло і вони розійшлися. А мені він дійсно ніяк не подобався, крім як похіхікати як з другом, навіть якщо він і не був би бф моєї сестри.

Ось такі вони, мачо сільських дискотек  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому вчора у мене був щасливий день?

Тому що:

1) Я successfully kicked off вже другий проект під моїм керівництвом за цей місяць :hot:.
2) Мені надавали купу компліментів на роботі :love:
3) Мені продовжили контракт  :m0191:.

Life is good, praise the Lord!



А недоброзичливці ... ну ви в курсі :suicide2:  :cray:  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Грудень 15, 2023, 17:57Чому вчора у мене був щасливий день?

Тому що:

1) Я successfully kicked off вже другий проект під моїм керівництвом за цей місяць :hot:.
2) Мені надавали купу компліментів на роботі :love:
3) Мені продовжили контракт  :m0191:.

Life is good, praise the Lord!



А недоброзичливці ... ну ви в курсі :suicide2:  :cray:  :laugh:.

Ось що значить в бані посидіти час від часу))
В мене теж одразу в такому випадку вивільняється купа корисного часу))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 15, 2023, 18:05Ось що значить в бані посидіти час від часу))
В мене теж одразу в такому випадку вивільняється купа корисного часу))

Ну, це все робочі досягнення, до бану відношення не мають.

А ось під час бану я дійсно нарешті почала одну работку, на яку все ніяк не знаходилось часу.

Результати скоро взнаєте :smiley25:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#404
Хоч він і не читає цей форум, але попросив висловити думку. Ось моя думка.



Ця жінка 30+ може жити де і як бажає, у тому числі за кордоном, і має право по повній насолоджуватися життям, бо вона нікому нічого не винна.

Але не варто ображатися, коли йде visceral reaction.

Я думаю, якби виконавиця вдягнула лампову вишиванку, а не халат дизайнерський кіч, і заспівала просту акапелу, то б сприймалося інакше, більш душевно, автентично. А так виглядає більше як рекламний ролик - ще і з зчіпленими стальною хваткою руками, відеодизайном в стилі 80-х і весьолєнькім синтезатором :Sho_za: .

І все сприймається у комплексі разом із цим:











Та то ще навіть не "подяка", а культурний, майже нейтральний коментар. Могло бути набагато гірше, враховуючи інстаграмний контекст в цілому.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#405
По цій темі, хочете побачити і почути автентичні колядки і щедрівки? Хехе  1&.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піду готуватися до Святого Вечора.

Кутя вже вариться, зараз поставлю готуватися холодець і узвар, буду пекти шинку і ковбасу.

На вечерю все пісне, звісно.

Традиційних перекладанців пекти не буду на трьох, буде нетрадиційне тірамісу :super:! Але фруктове желе - це класика  1& .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Уфф! Нарешті настав момент, коли можна відпочити після дня біганини, приготувань і вечері. Наїлася куті і можна зависнути на улюбленому форумі :love:.

У нас просто ідеальне Різдво - мінус 10, тихо падає чарівний сніг і у всіх сусідів різдвяні вогники світяться на честь українського Різдва!


На матчі між Едмонтон Ойлерс і Оттава Сенаторс в Едмончуку гімн Канади заспівав український чоловічий хор у вишиванках - просто чудово!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чудова пісня і дуже надихає. Якщо у когось поганий настрій і нападає сум, зневіра чи паніка, раджу послухати.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 17:33Закінчилась лафа, завтра на жерді.

І я завтра на жерді((
А в нас ще й погодка——зранку мінус 2((

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 07, 2024, 19:20І я завтра на жерді((
А в нас ще й погодка——зранку мінус 2((
В нас вночі мінус 14

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 20:02В нас вночі мінус 14

А я сьогодні на жердини - треба доробити дещо. За вікном - як десь в Лейк Луїз - сніг валить, гілляки ялин аж обвисають від снігу.

Але бомбезні холодець, шинка та тірамісу дещо компенсували важкі погодні умови, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 20:02В нас вночі мінус 14

Я би забив болт і пішов би "хворіти"((
І так не знаю як я цю першу неділю—мінусову витримаю(

Wednesday

У нас, кажуть, завтра буде -32 :smilie10:. Добре, що я працюю з дому.

А сьогодні за ніч просиналася тисячу раз. Снилися якісь гангстерські розбірки, переслідування, переховування та втечі. Іноді мої сни настільки яскраві, що якби я вранці пам"ятала всі перипетії, то могла б продавати сценарії в Голівуд  :laugh:.

Ранок і більшу частину післяобіду витягнула (а в мене ще й requirements gathering session на одному з проектів сьогодні була, пройшла добре), але останні дві години взяла за свій рахунок.

Сижу перед компом із чашкою чорної кави і generous шматком тірамісу, яке майже з"їли - зайшло на ура.

Вечеряти не буду  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У нас очікується -50 з фактором вітру  :smilie10:.




А поки що ось так:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 08:55У нас очікується -50 з фактором вітру  :smilie10:.




А поки що ось так:

:smilie10:

І в нас морози не відпускають.

Газу на обігрів іде багато

А газ Катарський, дорогий.
:smilie2:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 11, 2024, 09:04:smilie10:

І в нас морози не відпускають.

Газу на обігрів іде багато

А газ Катарський, дорогий.
:smilie2:

Так, і у нас рахунки зростуть. Але все це фігня у порівнянні, як бійцям зараз на передовій, буквально в землі  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#418
В нас просто зараз -32. А з фактором вітру - біля -50.

Сьогодні я мала зустрічатися з юристами щодо цього вебсайту, а завтра мала їхати постригтися. Чоловік порадив перенести ці призначення через холод.

Тому я зараз виглядаю майже в стилі 70-х із своєю "зачіскою", а моя перукарка буде доступною лише через два тижні  :facepalm1:.

Навіть попрати мусила чекати після 7 вечора, щоб не перевантажувати енергетичну систему міста.

Як співається у цій веселій пісні:

Well, it's forty below and I don't give a f**сk
Got a heater in my truck and I'm off to the rodeo

(And) It's an allemande left and allemande right
C'mon you f**ckin' dummy, get your right step right
Get off stage, you goddamn goof, get off!
Piss me off, f**cking jerk, get on my nerves.

Well, here comes Johnny with his pecker in his hand
He's a one-ball man and he's off to the rodeo.

Well, it's forty below and I ain't got a truck
And I don't give a f**k 'cause I'm off to the rodeo.



На реддіті жартують на цю тему:



Піти собі кави з Bailey's зробити, чи шо??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зараз, на Щедрий Вечір, -32, вночі очікується -38 без фактора вітру.

Перед вечерею на наші мобілки прийшло повідомлення від уряду повідключати непотрібні електричні пристрої. Чоловік боявся, що буде відключення електроенергії, але поки політ нормальний. В хаті тепло, чарівно світиться ялинка, кіт розтягнувся під столом у їдальні і спить ...

А надворі отаке:


Річка повністю замерзла, людей нема взагалі, а машини проїздять рідко, хоча ще не так і пізно і це вечір суботи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.