Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват


білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:40:facepalm1:  :laugh:


Жостко над Котойобом познущалися

:laugh:

"Рогуляку" і "ПРИДУРКА" послали НХ

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:01Мені шкода Гео. Це ходяча відкрита рана.

На жаль, він чомусь обрав тебе причиною своєї біди. Це несправедливо  :smilie2:. Ти давно не живеш в Україні, і не маєш відношення до того, як хто голосував.

Та і взагалі яке це має тепер значення.
Дивно, що Geo почав боротися за чистоту "уп'ячкі".
Він ж так ненавидить цей ресурс, а тут раптом йому залежить на чистоті "уп'ячкі"?

А взагалі не можу зрозуміти одніє речі.
Ідіотів, придурків, психів, дебілів, ворогів, людей, які не відповідають твоєму світогляду, дуже багато по всьому світі і всіх їх перемогти неможливо.

А Geo, таке враження, що немає чим більше в житті зайнятися, як глобально з ними боротися?

Та присвяти себе оточуючим тебе людям, які тебе люблять, які тебе потребують, присвяти себе внукові, присвяти себе дружині. А він днями і ночами "воює" з якимись віртуальними ворогами?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:28З одягу на фотках, що виглядає як 50-річний шмот з комісіонки, там бомжичка середнього віку.



Медведу: ну яка Росинка ЦА? Росинка набагато тупіша! :facepalm1:
Для Котойоба - Тімофєй ідеал красоти.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 12:29Дивно, що Geo почав боротися за чистоту "уп'ячкі".
Він ж так ненавидить цей ресурс, а тут раптом йому залежить на чистоті "уп'ячкі"?

А взагалі не можу зрозуміти одніє речі.
Ідіотів, придурків, психів, дебілів, ворогів, людей, які не відповідають твоєму світогляду, дуже багато по всьому світі і всіх їх перемогти неможливо.

А Geo, таке враження, що немає чим більше в житті зайнятися, як глобально з ними боротися?

Та присвяти себе оточуючим тебе людям, які тебе люблять, які тебе потребують, присвяти себе внукові, присвяти себе дружині. А він днями і ночами "воює" з якимись віртуальними ворогами?
:good: а якщо хочеться викричатись та реалізувати агресію то не варто це робити в чужому домі та ще й на адресу людей які йому нічого не винні, тому мій висновок вкрай негативний про того персонажа :bluet:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 11:40Свої не дозволили відмовитись від приза
:smilie1:

Бачу, опублікували факт переказу "від трьох юзерів"  :facepalm1:. І не дай Боже згадати, від яких, і згадати наш форум - хоча це було в його честь.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27692207#msg27692207


Але нічого, ми йдемо вперед regardless, а баласт викинули і він is staying behind, thank God. Cheap shots, cheap people :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 12:05Жостко над Котойобом познущалися

:laugh:

"Рогуляку" і "ПРИДУРКА" послали НХ

А в них там конкретний жабогадюкінг почався. Я ж давно кажу - не буде Сергія там, вони почнуть жерти один одного, тому що така в них потреба.

Найсмішніше, що вони можуть скакати як хочуть і вимагати щось там, а за фактом володарі форуму через модераторів вважають, що Сергій - цяця, тому що він не забанений, а 2П і ШЛ - буки, бо сіли на місяць в бан.

Живіть тепер з цим (С), убоїща  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#227
Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 12:29Дивно, що Geo почав боротися за чистоту "уп'ячкі".
Він ж так ненавидить цей ресурс, а тут раптом йому залежить на чистоті "уп'ячкі"?

Ну я давно казала, що якщо хочеш боротися з онлайн-ресурсом, то не повинен дописувати там ні коми, ні півкоми. А то майже всі супчани навалюють, що упячка маст дай, а як тільки їх випустять з бану, за 5 секунд там (ЮАР, Маджесті, той же Гео, медвед, Юкі), а коли знову забанять, йдуть плакатись про що? про несправедливих модерів на "фсбешній" упячці :facepalm: .

ЦитатаА взагалі не можу зрозуміти одніє речі.

Ідіотів, придурків, психів, дебілів, ворогів, людей, які не відповідають твоєму світогляду, дуже багато по всьому світі і всіх їх перемогти неможливо.

А Geo, таке враження, що немає чим більше в житті зайнятися, як глобально з ними боротися?

ЦитатаТа присвяти себе оточуючим тебе людям, які тебе люблять, які тебе потребують, присвяти себе внукові, присвяти себе дружині. А він днями і ночами "воює" з якимись віртуальними ворогами?

PTSD має різні форми. Хто спокійний, а потім бах - і розстріляв свою родину. Хто п"є. Хто вибухає, ось як Гео. Це емоційна поведінка, а не інтелектуальний вибір.

Гео і раніше був емоційним - це ще коли я на СУПі була, і це було регулярним явищем.

А якщо він хоче "боротися", то хай би боровся не з Сергієм, який давно виїхав і не має ніякого відношення до України і не тільки нічого їм не винен, а ще й допомогає, як може, а з тими на Єрмачці, хто відсиджувався за спиною його і його сина, а саме:

1) Тими, кому ще нема 60 і хто не в ЗСУ (2П, Слав, купа інших ніків, чоловіки та сини різних умовних шушобяк, тощо)

2) Тими, хто повивозив своїх синачєк, як писав Бандерівець

3) Тими, хто має родичів-колаборантів в Рашці (Медведило, 2П)

4) Тими, хто продовжує розмовляти російською і за 30 років незалежності НЕ БАЖАЄ розмовляти українською (Молі П, 2П, Медведило і ще ціла купа ніків)

5) Хто звалив з України після війни і сидів місяцями за кордоном, отримуючи урядову платню за рахунок тих же трампістів

6) Хто на третій рік війни продовжує поширювати кацапські наративи і насміхатись над усім українським.

Але Гео цього не зробить, бо це б означало зачіпити "своїх", а це ж так весело групою ганяти "чужого", якого призначила таким мала, але галаслива купа покидьків!

Тому Україна і приречена, бо якщо навіть такі, як Гео, шукають винних у невинних, а "любих друзів" із їх злочинами не бачать у себе перед носом, то нічого і ніколи там хорошого не буде.

І тому, власне, Україна і програє війну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 12:35Для Котойоба - Тімофєй ідеал красоти.

Ну, він фапав на курицю. Але в цьому є і корисний момент - це означає, що мудвед не гей. Тобто в даному випадку ми маємо 100-відсотковий пруф, що він п**р лише у другому значенні слова.

Але негативний для нього фактор у фапанні на курицю - що він цим законтачився і опустився вниз у ієрархії ссавців Єрмачки. Якщо чоловік фапає на жінку, в якої відсутній клас, хороші манери, яка матюкається і принижує себе плітками, наклепами, грубими образами - це означає, що такий чоловік має низькі стандарти. І таким чином, захоплення такою жінкою - це як негативний знак якості.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 20:30Ну, він фапав на курицю. Але в цьому є і корисний момент - це означає, що мудвед не гей. Тобто в даному випадку ми маємо 100-відсотковий пруф, що він п**р лише у другому значенні слова.

Але негативний для нього фактор у фапанні на курицю - що він цим законтачився і опустився вниз у ієрархії ссавців Єрмачки. Якщо чоловік фапає на жінку, в якої відсутній клас, хороші манери, яка матюкається і принижує себе плітками, наклепами, грубими образами - це означає, що такий чоловік має низькі стандарти. І таким чином, захоплення такою жінкою - це як негативний знак якості.
Пані Коровка  :heart:

:laugh:

Wednesday

Раз ми вже на цій темі.

Я думаю, основна проблема ШЛ в контексті відношення до мене і до цього форуму відображається у його словах нижче:



Мене здивувало про "юзерів розігнали", і я ніяк не могла зрозуміти, що він має на увазі.

Адже тут ніхто ніколи нікого не виганяв, і він особисто сам пішов десь в лютому минулого року, викинувши пароль.

І тут я згадала про "поважати Асті".

Чому мене тоді так обурила та фраза?

Не тому, що до мене до неї якась заздрість. Насправді у практично всіх царинах їй до мене як до неба рачки, і це факт.

А тому, що Асті входить у п"ятірку найгірших булі Єрмачки.

Поважати Асті - це поважати брехню та наклепи. Поважати мат і грубі образи. Поважати залізання в чужі родини, образи чужих чоловіків, дружин та дітей. Поважати хейт і ненависть.

Я на той час повірила його словам, що "ми всі разом проти Пуйла", що "все, що було, то загуло". Що ШЛ розкаявся у своїх діях і переформатував своє відношення до життя через війну, що він змінився.

Але його заява в моїх очах була доказом, що це не так.

І він тисячу раз після цього пропонував мені "мир", але він вперто відмовляється змінити себе. А мир і дружба з таким, як він, у таких, як я, неможливі.



І це теж постійна його тема. Треба було тусити з такими, як він, 2П, мудвед, - а не з Хорватом, Сергієм і будь-ким, хто або хоч слово напише на цьому форумі, або хто сказав хоч одне добре слово в мій бік.

І це я вже описала тут.

Кожен робить свій вибір. Я зробила свій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 20:54Пані Коровка  :heart:

:laugh:

Ну, ще один низький стандарт Мудведа - що в нього ворог мого ворога - мій друг. Це його власні слова. Так він пояснював факт лягання під 2П.

Тобто Сергій для нього настільки ворог, що він готовий взяти орально і анально від кацапа, якого сам переслідував роками :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, ВІЗОТМ попєрдоліло не на жарт  :lol:  :lol:  :lol:.



По-перше, у мене свій форум.

По-друге, навіть якби у мене були гроші викупити Єрмачку, нащо? Щоб оце бидло могло безкарно скакати там за мій рахунок :facepalm1: ?

ПС. Видно, донька Мирослави не допускає скажену до внука, бо з Єрмачки вона практично не вилазить. Бачу, втратила контроль і вульгарно ригає матами та образами - true nature is shining through  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 20:58Ну, ще один низький стандарт Мудведа - що в нього ворог мого ворога - мій друг. Це його власні слова. Так він пояснював факт лягання під 2П.

Тобто Сергій для нього настільки ворог, що він готовий взяти орально і анально від кацапа, якого сам переслідував роками :facepalm:.
Сергій чемпіон по доставанню

:gigi:


Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 21:06Бачу, ВІЗОТМ попєрдоліло не на жарт  :lol:  :lol:  :lol:.



По-перше, у мене свій форум.

По-друге, навіть якби у мене були гроші викупити Єрмачку, нащо? Щоб оце бидло могло безкарно скакати там за мій рахунок :facepalm1: ?

ПС. Видно, донька Мирослави не допускає скажену до внука, бо з Єрмачки вона практично не вилазить. Бачу, втратила контроль і вульгарно ригає матами та образами - true nature is shining through  :bluet:.

До речі, мудведка взявся за Мирославу. Цікаво, чи витягне він її фотки і фотки її дочки, як він це зробив із фотками Сергія?

Там є на чому розвернутись :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 20:08Бачу, опублікували факт переказу "від трьох юзерів"  :facepalm1:. І не дай Боже згадати, від яких, і згадати наш форум - хоча це було в його честь.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27692207#msg27692207


Але нічого, ми йдемо вперед regardless, а баласт викинули і він is staying behind, thank God. Cheap shots, cheap people :facepalm1:.

😊😂Блін)
Я хотів там дописати примітку—— але думаю—— не буду чіпати лишні раз(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 06, 2024, 21:15😊😂Блін)
Я хотів там дописати примітку—— але думаю—— не буду чіпати лишні раз(


Не чіпай. ШЛ і так мене завалив матюками по імейлу :facepalm:.

Залиш цих нещасних.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 06, 2024, 20:54Пані Коровка  :heart:

:laugh:
з неї така пані як з купи лайна атакамс, карофка то звичайне аморальне бидло.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 21:06Бачу, ВІЗОТМ попєрдоліло не на жарт  :lol:  :lol:  :lol:.



По-перше, у мене свій форум.

По-друге, навіть якби у мене були гроші викупити Єрмачку, нащо? Щоб оце бидло могло безкарно скакати там за мій рахунок :facepalm1: ?

ПС. Видно, донька Мирослави не допускає скажену до внука, бо з Єрмачки вона практично не вилазить. Бачу, втратила контроль і вульгарно ригає матами та образами - true nature is shining through  :bluet:.
я була страшенно шокована коли  Мирослава раптово за один день перетворилася в отаку бридку істоту з цілком пристойної дописувачки яку гнобив альянс на Дурдомі, я її тоді підтримувала півтора роки, спілкувалися щодня по ел.пошті, і якось вона мені написала що втомилася від переслідувань і примирилася з альянсом, я відповіла що це її справа, я не маю претензій.

Але зранку побачивши на форумі що вона взялася разом з мерзотним кодлом обливати брудом мене, я була глибоко вражена таким її перевтіленням і до цього часу не можу зрозуміти і змиритися з цим, важко повірити що порядна людина може так опуститися і зрадити своїм принципам заради того щоб її не чіпали негідники.

Wednesday

#239
Цитата: Darina від Січень 07, 2024, 03:52з неї така пані як з купи лайна атакамс, карофка то звичайне аморальне бидло.

:lol:  :lol:  :lol:

То її так медвед називає. Спочатку "ворог мого ворога мій друг", потім "пані каровка", а потім ... страшно сказати і словами описати! :smilie10:

До речі, щось в цьому є ... уявляєте, які там BDSM та white dragons можна замутити?? Спочатку він її батогом і лигати, а вона йому - udder suffocation session  :heart:  :love:  :heart:.

50 shades of hay  :lol:  :lol:  :lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.