Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ого, а там возня нанайських хлопчиків - медвед вс. Але  :facepalm1:.

Ставлю на Але. Пояснюю, чому.

У свій час я б поставила на медведа як на на той час одинокого вовка, який, мені здавалось, керувався принципами у багаторічному чморенні кацапа 2П.

Але сталося неймовірне і у 2021 2П підкорив собі ведмеда  :smilie2:. Медвед навіть пересунув 2П із другого після Альони Притули місця у своєму infamous списку і запер десь всередину, а зараз взагалі ніби прибрав його  :facepalm:.

Тоді як Але жорстко булив 2П і навіть погрожував йому в реалі, за що відсидів почесних 4 місяці бану.

Тому вважаю Але альфою, а медвед гама чи нижче вже давно.

Піду подивлюся, що там  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 06, 2024, 01:15Ну от я і кажу)——
В мене інщі претензіі до неі——не пов"язані зі збором коштів)

Так і факт її пащекування в твою сторону не пов"язаний із збором коштів. Їй не сподобалось, що ти популярний і в центрі уваги. Так хто вона така, щоб тебе в цьому плані вичитувати? 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З одягу на фотках, що виглядає як 50-річний шмот з комісіонки, там бомжичка середнього віку.



Медведу: ну яка Росинка ЦА? Росинка набагато тупіша! :facepalm1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:05Привіт, Дарина! Як справи?
привіт
З телефона зовсім незручно писати, дали мені планшет а я з ним не можу подружитись :laugh:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:08Я маю підтвердження, що це реальна людина і що вона дійсно знає ШЛ (і це не ШЛ).

Для мене особисто, як всі знають, кожен новий юзер - табула раса. Я відкриваю себе до нових людей в моєму житті і імпліцитно їм довіряю до того часу, поки не з"явиться причина цього не робити.

Як до ШЛ, галамагою та медведилом у свій час
добре, я тобі довіряю тому не буду підозрювати що то Хома з нами жартує чи ще хтось інший щось недобре задумав, але цікаво як незареєстрований читач може особисто, тобто в реалі знати фупчиків, хіба що він з ними спілкувався на інших форумах але чомусь про це не пише, висловлюється натяками і дуже обережно, це принаймні дивно, але не буду його лякати якимись розслідуваннями і пробиваннями по базах, нехай висловлюється як вважає за потрібне, а час покаже

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:08Для мене особисто, як всі знають, кожен новий юзер - табула раса. Я відкриваю себе до нових людей в моєму житті і імпліцитно їм довіряю до того часу, поки не з"явиться причина цього не робити.
ну так, але чистий лист це коли ще нема дописів лише нік зареєстрований

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 06, 2024, 01:42привіт
З телефона зовсім незручно писати, дали мені планшет а я з ним не можу подружитись :laugh:

Сподіваюся, наробите фото і поділитесь з нами чудовими пейзажами океану. У нас тут холодно, зайдуть на ура  :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 06, 2024, 01:49добре, я тобі довіряю тому не буду підозрювати що то Хома з нами жартує чи ще хтось інший щось недобре задумав, але цікаво як незареєстрований читач може особисто, тобто в реалі знати фупчиків, хіба що він з ними спілкувався на інших форумах але чомусь про це не пише, висловлюється натяками і дуже обережно, це принаймні дивно, але не буду його лякати якимись розслідуваннями і пробиваннями по базах, нехай висловлюється як вважає за потрібне, а час покаже

Я так зрозуміла, що вони разом мали справи по покупці авто. Я теж відразу подумала, що це ШЛ розважається, і спитала у нього, але він, м"яко кажучи, твердо запевнив мене, що це не так. Але і підтвердив, що знає цю особу.

А пан Серджіо далі став надавати додаткову інфу, яка конгруентна з деякою інфою від ШЛ.

В ШЛ такий настрій, що йому не до розваг. Постараюся його не зачіпати, та і в принципі ніби вже все сказала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:56В ШЛ такий настрій, що йому не до розваг. Постараюся його не зачіпати, та і в принципі ніби вже все сказала.

А що сталося?(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 06, 2024, 02:13А що сталося?(

Ну я можу лише здогадуватися, але, думаю, мої дошкульні пости за останні дні були принаймі частково причиною. Плюс ситуація з призами. Like who the hell cares? Я вже про них і забула.

Ці призи ніяка не power play і не "писати за гроші", а з моєї точки зору прикольний спосіб зібрати бабло на доброчинність, бо всі все одно так чи інакше б витратили його на такі речі. Ну і трошки просунути цю спільноту, що не є криміналом чи чимось непотребним. Мені особисто це цікаво.

Але недоброзичливці чого тільки не напридумували. І мені жаль, що до цього долучився і ШЛ - який, можна сказати, був one of the founding members цього форуму :smilie2:.

Та і взагалі його останні тижні і місяці бомбить в нашу сторону і не тільки. Літом він був якийсь спокійніший, не знаходиш?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Мʼяко кажучи здивована раптовим кульбітом Але :smilie10:

Darina


Wednesday

Цитата: Darina від Січень 06, 2024, 02:24Мʼяко кажучи здивована раптовим кульбітом Але :smilie10:

Він, безперечно, розумний чувак, але на жаль, 99 відсотків свого часу грає вар"ята і неадеквата - хамить, ображає. Що занадто, то не здраво. На цей раз він повів себе гідно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 06, 2024, 02:26де це таке написано

Там не те що написано, а Гео почав зафлуджувати картинками теми. Я не думаю, що це створить якесь навантаження на сервер, але скоріше всього, Гео отримає бан.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 00:58По-перше, завдяки тобі вона отримала 2К гривень. То яке право вона має відкривати до тебе рот? І яке право вона взагалі має розмовляти чи з тобою, чи з іншими в такому тоні? Вона мене настільки обурила своїм хамством і розпальцьованістю, що я мусила послати її вчергове тут (коли я спеціально тут не дописувала).

Адже якби вона не влізла із своєю брехнею про мене і корпорацію і не хамила, я б до цього часу підтримувала Кабса.

Хто вона така взагалі? тьотя, яка вчасно падсуєтілась і розпоряджається ЧУЖИМИ грошима? І яка вирішила невідомо на якій підставі, що може використовувати ЧУЖИЙ ресурс для збору бабла, при цьому не будучи ніде зареєстрованою і не сплачуючи податки на зібрані кошти?

ФУП їй не належить і вона не більше ніж проста юзерша - така сама, як і решта. Була б я власником, погнала б тих "волонтерів" с**ним віником. Хай би завели собі сторінку на фейсбучику і збирали там, як всі інші
:smiley24: абсолютно вірно, теж так вважаю

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 02:27Він, безперечно, розумний чувак, але на жаль, 99 відсотків свого часу грає вар"ята і неадеквата - хамить, ображає. Що занадто, то не здраво. На цей раз він повів себе гідно.
кому потрібен аморальний володар розуму¿

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:01Мені шкода Гео. Це ходяча відкрита рана.
це ходяча аморальна потвора, але теж шкода таких бо не відають що творять

Wednesday

#218
Цитата: Darina від Січень 06, 2024, 04:05кому потрібен аморальний володар розуму¿

Та ніхто на тих форумах нікому більше не потрібний, крім своїх родин, в кого вони є.

А в того Але не все добре. Він надто багато часу сидить на Єрмачці, для практикуючого адвоката це неможливо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Наш Сергій має просто ангельське терпіння :smilie9: . На його місці я б вже давно застосувала до цієї старої збоченки the Dirty Cow treatment - як Сергій розмовляє з каровою, бо інакше до цього типу істот не доходить.



Просто посилай або ігноруй її. Ти нікого і ніщо не гвалтуєш, гвалтує вона своєю брехнею, перекручуванням і фарисейством і ось там її вже почали гризти і правильно. І ще тисни на неї кнопку за крадіжку і поширення персональної інфи чужих дітей. Може, модер нарешті зжалиться і видалить цю злоякісність з тіла фупу, і бажано назавжди :bluet:.

І ти до Гео не приставав. Це він прийшов у твою тему. Ти не порушував ніяких правил, а він ... Людині погано, але ні ти, ні будь-хто інший не повинні бути ним перетворені в хлопчиків для биття.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.